سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تعیین مشخصات کندل روز براساس روش چرخش اعداد روی مربع لوشو - ورتکس - ستاره داوود - صفحه 3
صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 84
Like Tree124Likes

موضوع: تعیین مشخصات کندل روز براساس روش چرخش اعداد روی مربع لوشو - ورتکس - ستاره داوود

کاربر فعال

میزان امتیاز
    946Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    من یه مقدار روش کار کردم ولی چیزی دست گیرم نشد . یه فایل اکسل طراحی کردم تا بتونم با وارد کردن های و لو و کلوز روز قبل به واسطه ورتکس و لوشو رابطه ایی بهش بدم و لی نتونستم !

دوستان یه مقدار فسفر بسوزونید شاید چیزی دست گیرتون شد . نهایتش اینه واسه تقویت حافظه بدک نیست .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

asgharm, ali_raz and ehsanhamidi like this.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    5067Array = 70
    قدرت امتیازدهی
    70
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط anahid نمایش پست ها
    من اینها رو با تلاش و اروم اروم با سیستم هندسه دوجینی بدست اوردم.. الان خواهش میکنم بزارید ما اصلا دانش ی بشنویم ربطی به بازار نداره فقط بشنویم.. کلا سی چها سال دیگه از عمر طبیعیمون مونده می خوایم اصلا حرفهای عجیب بشنویم ..
    مرسی ببخشید اگه جسارتی کردم خارج از قوانین سایت از مدیر سایت عذر می خوام..
    جناب اناهید
    این مطالبی که شما ازش نام بردین مثل هندسه دوجینی و تشخیص لاو و ... قبلا جناب میری هم ازش صحبت کردند. جناب میری به هر دلیلی نمی خواست مطالب رو یاد بده . که البته در ادامه تاپیک به حاشیه رفت که یکی از منتقدان اصلی ایشون بنده بودم (البته ایشون در پیام خصوصی بنده مورد لطف مضاعف قرار دادند.) اولین کسی که در این تاپیک پست زد من بودم که نشون بدم گذشته رو فراموش کردم .

حال شما که در جای دیگری اموزش دادین پس در این فروم هم مطالبتون رو انتقال دهید. من به ریاضیات و بازی با اعداد علاقه مندم و از این بابت پیگیر مطالبتون خواهم بود. به قول خودتون می خوایم اصلا حرفهای عجیب بشنویم ...

بدرود

پ.ن: کارن عزیز میدونم که نگران چی هستی. اما هر چیزی میتونه تغییر کنه . قصاص قبل از جنایت نکنیم.
    ویرایش توسط polino : 12-21-2015 در ساعت 06:48 PM
    devoshca, AmiR.HJ, ali_raz and 1 others like this.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    3Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

Arrow

جناب مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها شما همونی نیستی که در تاپیک قبلی جناب میری یه عکس از جدول اعداد ورتکس به اسم خودتون گذاشته بودید تا جلب توجه کنید و بعدا معلوم شد اون عکس جدول کامل اعداد ورتکس مال جناب آقای x-man بوده که به جناب میری داده بود !!! و باعث بسته شدن اون تاپیک شدید.!!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers
    Array
    polino باشه بزارید ببینم جناب میری اموزشهاون به پایان برسه چشم به دیده منت اموزش میدم ..

کاربر فعال

میزان امتیاز
    5067Array = 70
    قدرت امتیازدهی
    70
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط anahid نمایش پست ها
    polino باشه بزارید ببینم جناب میری اموزشهاون به پایان برسه چشم به دیده منت اموزش میدم ..
    چشم امیدی به جناب میری ندارم . در ابتدای تاپیک هم به صراحت گفتن آموزشی در کار نیست . اگر واقعا قصد آموزش دارین ، خیلی واضح بیان کنید . سپاس

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers
    Array
    سلام . اندیکاتور ایچی موکو کاستوم ichimoko custom رو نصب کنید ... عدد شیفت چیکو اسپان رو بزارید تو یورو یواس دی رو تو بازه نیم ساعته بزارید 194 اکسترمم های آینده رو ببینید .. بعد رمان برگشت بر ااساس سیستمتتون باهاش برگردین ..

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers
    Array
    سلام . اندیکاتور ایچی موکو کاستوم ichimoko custom رو نصب کنید ... عدد شیفت چیکو اسپان رو بزارید تو یورو یواس دی رو تو بازه نیم ساعته بزارید 194 اکسترمم های آینده رو ببینید .. بعد رمان برگشت بر ااساس سیستمتتون باهاش برگردین ..مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers
    Array
    محدوده a محدوده برگشته .... زمانی باهاش برمیگردم که ایچی بهم بگه ..
    راستی عدد پوند در یک ساعته 536 هست..مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers
    Array
    این اعداد فعلا اعداد چرخش و تکرار هستند .. ازشون برای پوزیشن گرفتن استفاده کنید ... در صورتیکه ایچی بهم سیگنال برگشت نده نمیرم باهاش

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers
    Array
    تاریخ های بعدی برگشت پوند مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین