سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تعیین مشخصات کندل روز براساس روش چرخش اعداد روی مربع لوشو - ورتکس - ستاره داوود - صفحه 9
صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از 81 به 84 از 84
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    50Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers
    Array
    آقای میری درست میگن پول کال نشد اما به شدت کاهش یافت اگه نمی بستیم کال میشد
    حرف های من رو بزارید به حساب فشار عصبی که روم بود / تمام بحث رو شما کامل گفتی و درست هم هست
    اما حرف هایی که بهم زدن باعث این دید نصبت بهتون شد . امیدوارم با آموزش صحیح و ساده همه دروغ گویی ها روو بشه .
    من نمیگم شما کلاه برداری اما با این مدل امورشتون همیشه ابهام گذاشتید و همه خسته شدن از قایم باشک بازی . من اهل خنجر زدن نیستم شما هر چی باشی شرف داری به آقای معروفی که گفتی :با اسم : م . م
    من امیدوارم آموزش شما ایندفعه برای همه چیزی داشته باشه دوست من این بازار همه رو خسته کرد واسه همین کم پیش میاد بشه دیگه بهش فکر کرد شاید نیاز باشه کمی روشن تر آموزش بدی .

اما از شما انتظار بیشتری داشتم در پوزیشن گیری شایدم انتظارم بی مورد بوده ولی دید من اون بود
    شما کلاهبردار نیستی من ازت کلاهبرداری ندیدم اگر منظور من بد رسید یا من بد نوشتم عذر میخوام فکر میکنم میشد بهتر از اون برخورد بشه با حسابم .
    الان هم گفتم اگر چیزی در چنته هست و قصدت ارائه هست روشن ارائه بده همه استفاده کنن تا ابهامی نمونه بعدش این حرفا پیش بیاد اگرم قصد ارائه نداری پس هیچ کس رو معطل نکن اینجا کسی اعصاب نداره خودت درک میکنی دلیلش رو !

با این حال اگر من بد حرف زدم پوزش میخوام از بد بیان کردن و حرفت رو تایید میکنم .
    ویرایش توسط muhammad behboodi : 01-01-2016 در ساعت 03:12 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    730Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam forex نمایش پست ها
    باسلام
    براساس روابط بین اعداد ریاضی و رموز اعداد در مربع لوشو lu sho square - ورتکس vortex و چرخش اعداد در شکل های هذلولوی و تقسیم انرژی ین و یانگ در ستاره داوود ، مشخصات کندل روز , یعنی high -low-close و
    می توانند طراحی شوند .

این تاپیک سعی دارد بدون ارائه تحلیل تکنیکال روی بازار و بدون آموزش روش های مذکور اشاره ایی بر مشخصات کندل روز داشته باشد .
    امیرحسام میری
    با سلام خدمت دوستان
    اینهمه تاپیک در وب سایتها ایجاد میشه حتی ممکنه زحمت خوندنش را هم بخودمون ندیم ولی روی مطالب این فرد اینقدر حساسیت ایجادمیشه از انتقادهای مختلف بگیر تا توهین و ...>

بنده خدا ار همون اول اعلام کردن که قصد اموزش ندارن>

اگه کارایی روشهای ایشون را میخوایم زیر سوال ببریم سوالی که مطرحه اینه ایاروشهایی که تو تاپیکهای مختلف نوشته میشه>

چقدر کارایی برامون داشته؟ ایشون هم قبلا اعلام کرده بودن که این سیگنالها خالی از خطا نیست>
    تمامی تریدرهای موفق به اتفاق هم برین باورن که مهمتر از روش حالات خود فرد هستش که توی موفقیت تریدر نقش داره >
    اگه هم دعوا و بحث و مسائل شخصی مطرحه که تاپیک جای این چیزها نیست و بیرون از این تاپیک باید به حل و فصل این مسائل پرداخته بشه>
    بجای این بحث های بیفایده ببینین ایاسیگنالهاش بدردتون میخوره؟ و درکنار تریدهای خودتون میتونین ازش استفاده کنین یانه؟>
    اینکه یه نفر خلاقیت نشون داده حالا چه درست یا غلط خودش کلی قابل تحسینه من خودم مخترع هستم و لذتی که در ایجاد چیزهای جدید برام ایجاد میشه تو چیزهای مادی دیگه نمیبینم>
    امیدوارم این تنشهای موجود همینجا خاتمه پیداکنه >
    mohsencomm, asgharm and afarin like this.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2491Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

به نظر بنده هر کسی باید خودش مدیریت حساب خودش رو داشته باشه و خودش هم سعی کنه با تمرین و مطالعه سیستم معاملاتی خودش رو پیاده کنه. استاد به این معنا که هر چی گفت ما فکر کنیم آیه وحی است اشتباهه ( نظر شخصی)

من خودم قبل از آشنایی با این انجمن کلا در این بازار فقط ضرر می دادم .پس از آشنایی خیلی تاثیرات مثبتی روی نحوه معاملات من داشته و از مطالب ارسالی اکثر عزیزان و سروران این انجمن استفاده کردم. ( در تاپیک تمرینهای تحلیلی من که لینکش در امضا هست اگر مطالب رو بخونید در یکی از ارسال این تاثیر این تحول رو نشون دادم)

من تقریبا سعی می کنم تمام روش ها و مطالب رو بخونم ولی در هنگام معامله ممکن است واسه هر پوزیشن یک تصمیم جداگانه بگیرم.

به نظر من همانطور که قبلا هم برخی سروران گفتند لازمه تا تحولی در نگرش به بازار ایجاد بشه.

حتما نباید ما فقط به دنبال پوزیشن هایی باشیم که مثلا استاپ 100 پیپ و تی پی 200 داشته باشه.(نظر شخصی) می شه با گرفتن پیپ های کمتر از یک جفت ارز سود مناسب مدنظر رو گرفت . ( مثلا با باز کردن چند پوزیشن)
    مثلا اگر در یک تحلیل 50 پیپ مدنظر ماست می تونیم تی پی رو بذاریم 10 پیپ ولی 5 پوزیشن همزمان بگیریم. برای استاپ هم به نظر می شه روی نسبت مجموع ضررو سودهای پوزیشن های باز به بالانس جاری محاسبات انجام داد.

من خودم برای تست نظرهای شخصیم هفته گذشته که تقریبا بازار خنثی داشتیم تمرین کردم و تونستم نزدیک به 10 درصد سود بگیرم فقط با استفاده از پیپ های کم ولی استفاده از ریزموج ها در تایم 5 دقیقه و 15 دقیقه

ممکن است عزیزان با گفته های من مخالف باشند که این دقیقا نشان دهنده اینه که هر کسی باید سیستم خودش رو پیاده کنه .لزوما سیستم من نباید واسه بقیه جواب بده همونطور که در این چند سال فهمیدم سیستم بقیه نیز واسه من جوابگو نبوده (یا حداقل اون نیازها و انتظارات من رو از یک سیستم برآورده نکرده )

پس بازم میگم تمام عزیزان سعی کنند خودشون ذهنیت خودشون رو شکل بدن. با سعی و خطا
    ویرایش توسط f125tk : 01-01-2016 در ساعت 12:35 PM
    mohsencomm و asgharm پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1255Array = 33
    قدرت امتیازدهی
    33
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    باسلام

تعدادی از فیلم های اموزشی کلاسهای بنده که توسط جناب افرین ظبط شده بود مورد بررسی قرار گرفت .
    این فیلم ها از انجایی که توسط موبایل گرفته شده از کیفیت خوبی برخوردارنیستند مطالب روی تخته واضح نیستند واز اونجایی که ایشون شخصااز گفته های بنده نت برداری کردند ، لذا فیلم ها فقط برای شخص خودشون قابل فهم می باشد چرا که می تونند با جزوه هاشون تطبیق بدن .
    برای تهیه مجدد مطالب به شکل ویدئو اموزشی :
    1.با توجه به تعداد بالای ویدئو های اموزشی و حجم بالای مطالب و مشغله کاری که دارم فکر می کنم نیاز به وقت بسیار زیادی است تا یک سایت اموزشی مفید ارائه بشه زیرا قصد دارم مطالب رو طوری ارائه بدم که شخصی که میخواد از مطالب به شکل انلاین استفاده کنه بتونه بدون حضور فیزیکی بنده ابهاماتی رو که براش ایجاد میشه با توجه به خود ویدئو پوشش بده وضمنا باید برای ویدئو ها ساب تایتل گذاشته بشه .
    لذا نمی تونم الان قول بدم که چه زمان این ویدئوها دردسترس شما قرار خواهد گرفت .
    لذا به جهت صرفه جویی وقت از نوشتن مطالب از این لحظه به بعد در این تاپیک صرفنظر می کنم .
    از ناظر سایت خواهش دارم این تایپیک رو تا اطلاع ثانوی قفل کنند وبه حالت معلق نگه دارند تا دراسرع وقت مجدد در همین تایپیک پس از اماده سازی ویدئوها به شما اطلاع رسانی بشه .
    ali_raz, jiran, afarin and 2 others like this.

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789