سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
سوالات پرسش و پاسخ مربوط به انجمن تحلیل های یزدی - صفحه 2
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 47
Like Tree71Likes

موضوع: پرسش و پاسخ مربوط به انجمن تحلیل های یزدی

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22315Array = 260
    قدرت امتیازدهی
    260
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
    درود بر استاد عزیز؛

در این پست، موج شماری موج 1 فرضی به گونه ای انجام شده که بین موج 4 و موج 1 همپوشانی وجود دارد و موج 3 کوتاه ترین موج است. در واقع 2 قانون از 3 قانون اصلی الیوت نقض شده. توضیح می دهید؟

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

با احترام
    سلام و درود

با پوزش از دوست عزیزم علی آقا ببخشید که متوجه پست و سوال به وقتش نشدم . پیری است و هزار درد.
    اگر برداشت شما را درست متوجه شده باشم منظورتان باید موج (i) (ii) (iii) باشد . تا جایی که من از مطالعات اساتید متوجه شدم و تجربه شخصی خودم نسبت به رصد کردن امواج موجهای داخلی از قانون هم پوشانی مثتنی هستند و میتوانند هم پوشان قرار گیرند بالاخص در موج یک که همیشه موج شک و تردید هست در 90 درصد مواقع امواج هم پوشان قرار میگیرند .
    (بعضی از موارد در موقعیت موج اول حرکت در موقعیت موج A از زیگزاگ ها ظاهر میشوند , مشخصه این حالت تداخل موج اول و چهارم و هم گرایی خط های مرزی و یا در داخل یک شکل گوه مانند و در یک مثلث قطری می باشد. )

مجددا بابت تاخیر در جواب پوزش میخواهم

موفق باشید
    AmiR.HJ, AIO and Mehrdad like this.
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    358Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام و درود

اول اینکه تراز موج 4 38 درصد هست و در اینجا هم محاسبه بر روی موج 4 قرار داشت .
    دوم اینکه تراز 50 درصد زمانیکه اولین برخورد به 38 درصد باشد کاربرد پیدا میکند و در اینجا برخورد اول ما در 23 درصد قرار دارد .
    سوم اینکه تراز 50 درصد بیشتر برای اکستند شدن موج 4 استفاده میشود .
    البته همه اینها دلایل شخصی بنده می باشد .

موفق باشید
    استاد،بسیار سپاسگذار از پاسخگوییتون،ببخشید استاد یزدی،منظور تون از برخورد اول ما در 23 %،همین مکث و ایستادن قیمت در این تراز هست؟(مثلا اگر این مکث در 38 %بود ما منتظر رسیدن قیمت به 50% میشدیم؟خیلی ممنون از مطالب مفیدتون
    البته چند تا سوال دیگه هم دارم ،که مطالب شما بود ،ولی نمیدونم تو چه تاپیکی مطرح کنم،اگه اشکالی نداری همینجا مطرح کنم؟

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22315Array = 260
    قدرت امتیازدهی
    260
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.r نمایش پست ها
    استاد،بسیار سپاسگذار از پاسخگوییتون،ببخشید استاد یزدی،منظور تون از برخورد اول ما در 23 %،همین مکث و ایستادن قیمت در این تراز هست؟(مثلا اگر این مکث در 38 %بود ما منتظر رسیدن قیمت به 50% میشدیم؟خیلی ممنون از مطالب مفیدتون
    البته چند تا سوال دیگه هم دارم ،که مطالب شما بود ،ولی نمیدونم تو چه تاپیکی مطرح کنم،اگه اشکالی نداری همینجا مطرح کنم؟
    سلام و درود

محمد جان عزیز من استاد نیستم . برخورد اول گاهی اوقات هست که ریزش موج 4 به قدری پر شیب هست که اولین کف که موج aباشد را در تراز 38 به ثبت میرساند در این مواقع موج c هم در تراز 38 و هم در تراز 50 رخ میدهد . در بعضی مواقع هم موج a فرسایشی میشود که در تراز 23 درصد ماژور خود را میسازد که انتظار داریم موج c در تراز 38 رخ دهد مگر اینکه موج C اکستند شود .
    این تاپیک مخصوص پرسش و پاسخ هست . لذا میتوانید سوالات خود را در همین جا بیان دارید . بنده هم در حد بضاعت پاسخ گو خواهم بود .

موفق باشید
    ویرایش توسط shyazdi : 04-16-2015 در ساعت 01:58 AM
    AmiR.HJ, mohammad.r and Sarsa like this.
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

کاربر عضو

میزان امتیاز
    358Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    استاد یک در یکی از تاپیک ها فرموده بودید،قیمت با عبور از یک تراز به احتمال بالای 90% به طراز بعدی میرسد،حالا با توجه به اینکه قیمت بعضی مواقع از مابین 2 تراز برگشت میکنه ،یعنی از تراز اول عبور میکنه ولی به تراز بعد نمیرسه،آیا روشی هست که متوجه بشیم ،قیمت وقتی از یک سطح عبور میکند به سطح بعدی خواهد رسید یا نه؟خیلی ممنون از صبر و حوصله تون

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22315Array = 260
    قدرت امتیازدهی
    260
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.r نمایش پست ها
    استاد یک در یکی از تاپیک ها فرموده بودید،قیمت با عبور از یک تراز به احتمال بالای 90% به طراز بعدی میرسد،حالا با توجه به اینکه قیمت بعضی مواقع از مابین 2 تراز برگشت میکنه ،یعنی از تراز اول عبور میکنه ولی به تراز بعد نمیرسه،آیا روشی هست که متوجه بشیم ،قیمت وقتی از یک سطح عبور میکند به سطح بعدی خواهد رسید یا نه؟خیلی ممنون از صبر و حوصله تون
    سلام و درود
    بله این اتفاق در بیشتر مواقع رخ میدهد اما پتانسیل آن بیشتر در مورد در مسیر روند وجود دارد . اما با ابزار های گوناگون میتوان متوجه ادامه روند شد مثل ایندیکاتور های RSI , Stochastic , MACD , ... یا هر ایندیکاتوری که خود به آن اشراف دارید . که آیا بعد از عبور از تراز در محدوده اوور سلد و یا بای قرار دارد یا خیر .
    البته مهم تر از همه اینها شکست یک تراز هست که باید دید آیا شکست رخ داده شده یک شکست حقیقی است یا یک شکست هیجانی که تایید این شکست ها را باید از قانون کندل استیک ها استفاده کرد . که آن مقوله دگری است .

موفق باشید
    mohammad.r و Sarsa پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    326Array = 13
    قدرت امتیازدهی
    13
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام عزیزم
    من لیدا هستم تازه اومدم بازار تبادلات ارزی رو شروع کردم چند ماهی هست . چون کار نداشتم مجبور شدم برای یکم در امد اینکارو شروع کنم . کلاس رفتم و میرم ولی هیچی از تحلیل سر در نمیارم . میخواستم ببینم میتونید شما یکم کمکم کنید یه روش ساده واسه ترید یادم بدین راستشو بخواین من با هزار زحمت 2000 دلار جور کردم و ترید میکردم و به کمک یه دوستم تا 3150 سود کردم ولی تو دوتا جمعه ضرر کردم الان هم حدود یه ماه پیش رو 1270 طلا بای زدم و الان کلی تو منفی هستم و نگرانم و استرس دارم اگه یکم دیگه طلا پایین بیاد مارجین میشم و همه چیزم میره . یکی از دوستان عزیزم تو سایت شما رو معرفی کرد و چون در بخش تحلیلاتون اجازه سوال نداشتم اینجا مزاحمتون شدم . میشه بفرمایید شما که تخصص و تجربه دارین واسم بگید چیکار کنم واینکه طلا آخر آخرش به چه عددی میرسه و کی دوباره به 1270 میرسه تا من از ضرر بیرون بیام.مرسی عزیزم.اگه میشه ایمیلتون هم واسم بنویسید چون نمیتونم تو خصوصی واستون بنویسم.مرسی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1731Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    آقای یزدی عزیز، با سلام.
    اولا ممنون از تحلیلهای دقیق و پاسخگویی با حوصله شما به سوالات.
    میخواستم خواهش کنم با توجه به نزدیک شدن eurusd و gbpusd به سطوح حمایتی مهم و همچنین پیچیدگی وضعیت یورو از لحاط فاندامنتال (بخاطر وضعیت یونان)، لطف بفرمایید دیدگاه تکنیکی (و فاندامنتال) خودتون رو در مورد این دو جفت ارز اعلام بفرمایید. آیا باید منتظر صعود مجدد در این جفت ارزها بود یا شما ادامه ریزش بمقدار قابل توجه را محتمل میدونید؟
    ممنون از حسن توجه و بزرگواریتون.
    devoshca, AmiR.HJ and dadkhah like this.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با درورد فراوان خدمت جناب اقای یزدی . جسارتا" از سال 1975 الی 1984 برای طلا بالاترین قیمت 879 دلار و پایینترین قیمت 101 دلار و در کل از سال 1975 الی 2015 کف قیمت 101 دلار و سقف حدودا" 1920 دلار را تصور داشتم . لذا قیمت 2072 دلار در سال 1980 برایم سوال شد ؟

کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    usdcad_h4
    همانطور که در نمودار مشاهده میشود در یک روند صعودی قرار داریم . و واگرایی منفی شکل گرفته لذا در صورت شکست ترند داخلی و گذر از سطح 1.2921 میتوان تا تراز های تعیین شده وارد پوزیشن فروش گردید .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

با عرض سلام
    در تحلیل فوق من متوجه نشدم حد سودها را چطور مشخص کردید
    کدام های و لو را معیار قرار دادید ؟

جسارتا نباید از لو موج4 تا های 5 رسم میشد؟
    با سپاس

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22315Array = 260
    قدرت امتیازدهی
    260
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام و درود
    ضمن پوزش از دوستان عزیز مدتی است به دلیل کسالت خیلی کم به تاپیک ها سر میزنم و به همین دلیل پاسخ گویی با تاخیر انجام شده که از این بابت عذر خواهی میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    من لیدا هستم تازه اومدم بازار تبادلات ارزی رو شروع کردم چند ماهی هست . چون کار نداشتم مجبور شدم برای یکم در امد اینکارو شروع کنم . کلاس رفتم و میرم ولی هیچی از تحلیل سر در نمیارم . میخواستم ببینم میتونید شما یکم کمکم کنید یه روش ساده واسه ترید یادم بدین راستشو بخواین من با هزار زحمت 2000 دلار جور کردم و ترید میکردم و به کمک یه دوستم تا 3150 سود کردم ولی تو دوتا جمعه ضرر کردم الان هم حدود یه ماه پیش رو 1270 طلا بای زدم و الان کلی تو منفی هستم و نگرانم و استرس دارم اگه یکم دیگه طلا پایین بیاد مارجین میشم و همه چیزم میره . یکی از دوستان عزیزم تو سایت شما رو معرفی کرد و چون در بخش تحلیلاتون اجازه سوال نداشتم اینجا مزاحمتون شدم . میشه بفرمایید شما که تخصص و تجربه دارین واسم بگید چیکار کنم واینکه طلا آخر آخرش به چه عددی میرسه و کی دوباره به 1270 میرسه تا من از ضرر بیرون بیام.مرسی عزیزم.اگه میشه ایمیلتون هم واسم بنویسید چون نمیتونم تو خصوصی واستون بنویسم.مرسی
    دوست عزیز و گرامی اینکه بخواهیم بگیم نموداری کی بالا میره و کی پایین میاد در حد من و سواد من نیست من فقط موقعیتهایی که از نظرم در بازار محتمل به نظر میاد را بصورت تحلیل در فروم قرار میدهم و هیچ قطعیتی برای آنها وجود ندارد . و فقط بر اساس یک سری از دلایل تکنیکالی میتواند محتمل باشد و لاغیر و به شما دوست عزیز پیشنهاد میکنم حتما" از کلاسهای حضوری در نزد اساتید استفاده کنید . چون این بازار بازاری بسیار خطرناک و فریبنده است .
    و مورد بهدی اینکه زیان شما بیشتر بر میگرده به مدیریت سرمایه و عدم رعایت آن تا تحلیل و هیچ وقت استاپ لاس را برای پوزیشن های خود فراموش نکنید تا زیان خود را محدود کنید تا جا برای جبران داشته باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarsa نمایش پست ها
    آقای یزدی عزیز، با سلام.
    اولا ممنون از تحلیلهای دقیق و پاسخگویی با حوصله شما به سوالات.
    میخواستم خواهش کنم با توجه به نزدیک شدن eurusd و gbpusd به سطوح حمایتی مهم و همچنین پیچیدگی وضعیت یورو از لحاط فاندامنتال (بخاطر وضعیت یونان)، لطف بفرمایید دیدگاه تکنیکی (و فاندامنتال) خودتون رو در مورد این دو جفت ارز اعلام بفرمایید. آیا باید منتظر صعود مجدد در این جفت ارزها بود یا شما ادامه ریزش بمقدار قابل توجه را محتمل میدونید؟
    ممنون از حسن توجه و بزرگواریتون.
    با توجه به اینکه زمان این پاسخ گذشته اما در همن زمانها دیدگاههای خود را بصورت تحلیل در تاپیکهای مربوطه قرار دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidfar نمایش پست ها
    با درورد فراوان خدمت جناب اقای یزدی . جسارتا" از سال 1975 الی 1984 برای طلا بالاترین قیمت 879 دلار و پایینترین قیمت 101 دلار و در کل از سال 1975 الی 2015 کف قیمت 101 دلار و سقف حدودا" 1920 دلار را تصور داشتم . لذا قیمت 2072 دلار در سال 1980 برایم سوال شد ؟
    فکر میکنم هم سالها و هم قیمتها را بر روی نمودار واضح نشان دادم حال اگر فکر میکنید اشتباهی در چارت وجود دارد مربوط میشود به چارت طلای لندن که فکر نمیکنم اشتباه کرده باشند البته توجه داشته باشید که نمودار لندن با نمودار متا تریدر کمی متفاوت می باشد .
    نقل قول نوشته اصلی توسط binam24 نمایش پست ها

با عرض سلام
    در تحلیل فوق من متوجه نشدم حد سودها را چطور مشخص کردید
    کدام های و لو را معیار قرار دادید ؟

جسارتا نباید از لو موج4 تا های 5 رسم میشد؟
    با سپاس
    استفاده از ابزار فیبوناچی روشهای گوناگون دارد . و بستگی به نوع استفاده و بهره برداری شما دارد . در این جا از لو 1.2921 که در تصویر مشخص شده و های که با شماره 5 لیبل گذاری شده از ابزار فیبو ناچی که فقط در متا تریدر موجود است استفاده شده .

موفق باشید
    Sarsa, AmiR.HJ, Mehrdad and 3 others like this.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین