سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
ترید اتوماتیک - صفحه 3
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 41
Like Tree19Likes

موضوع: ترید اتوماتیک

کاربر فعال

میزان امتیاز
    285Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما

منظور من از تیک پروفیت مخفی این بود که با رسیدن به این تیک پروفیت نصف اردر بسته شود بر عکس تیک پروفیت اصلی

به این دلیل گفتم مخفی چون بر روی متاتریدر نشان داده نمیشود .
    آقاي رامين tp اصلي كه اگر مشخص باشد بهتر است براي نصف اردر tp باندازه نصف حدسود اصلي گذاشت . اينجوري ديگه از قطعي اينترنت هم خيالتون راحتتره.البته اگردرست بر داشت كرده باشم شما دو يا چند اوردر بازميكنيد و در نصف tp اصلي ميخواهيد باندازه نصف حجم را ببنديد.درسته؟
    rjalinous این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    285Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sam1124 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان خوبم
    می خواستم از اساتید محترم در مورد خرید . فروش اتوماتیک بپرسم . راسیتش اولین باره که به این انجمن یا کلا فروم های بازار تبادلات ارزی میام. حدود 10 ماه میشه یک استراتژی رو استفاده میکنم که در ماه حدود 140 تا 200 پیپ بهم میده شاید برای شما دوستان که همه دارای تجربه بالای هستید کم باشه ولی من قانع هستم . اما بدیش اینه که به وقت ایران از ساعت 24 تا 8 صبح هستش من مشکلی با زمانش نداشتم .اما یک مدته به علت مشکل کاری نمی تونم شب بیدار بمونم . می خواستم از دوستان بپرسم کسی در رابطه با ترید اتوماتیک اطلاعاتی داره که به این حقیر بده؟

پیشاپیش از همکاران محترم کمال تشکر رو دارم
    من تا كنون چند تا استراتژي رو بصورت اكسپرت نوشتم و روي استراتژي تستر تست كردم . اگر روشتون رو بگين من حاضرم روش كاركنم . بستگي داره به استراتژيي شما كه اتوماسيونش چقدر سخت باشه.
    ویرایش توسط Hosein Mahjour : 12-08-2012 در ساعت 06:32 PM

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر همگی

این یکی از دوستان منه منتها آیدیش رو تو این فروم ندارم ولی میدونم عضو این فرومه

ابتدا با کمک همین دوستمون که به شما پیشنهاد همکاری برای اکسپرت نویسی دادن و در صورتی که نشد با این آیدی در یاهو ارتباط برقرار کنید.

یاهو آیدی: ehsan.tajalli
    Think / Act / Enjoy

کاربر عضو

میزان امتیاز
    7Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

اکسپرت- خوب یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

اول از همه بگم که من نه ادعایی دارم که تریدر خوبیم و نه در حدی هستم که بخوام اظهار نظر کارشناسانه بکنم که این خوبه یا بده.
    خیلی از تریدرها را میبینم که به دنبال اکسپرت هستند.چیزی که مسلم هست اینه که اگه کسی بتونه خوب تحلیل کنه و به تحلیلهای خودش اعتماد کنه و با یکم مدیریت سرمایه میتونه موفق بشه و دیگه نیازی نیست که دربه در از این سایت به اون سایت و از این فروم به اون فروم دنبال اکسپرت یاشه.
    سایتهای خارجی زیادی دیدم که ادعا میکنند اکسپرتی در اختیار دارند که ماهی 100% سود میده و عکس چندتا statement هم گذاشتند ((که البته تابلوئه که کاره فتوشاپه)) و اطمینان میدند که این کاره اکسپرتی که در اختیار دارند و فقط مثلا قیمتش 100 دلار ناقابله بشتابید که داره تموم میشه و .......
    اولا باید بگم اگه کسی یه همچین اکسپرتی داشته باشه خودش میره از بانک وام میگیره و در عرض یکسال پولش 200 هزار برابر میکنه و دیگه نیازی نداره این همه التماس کنه.
    دوما اکسپرت اصلا انعطاف و شعور معاملاتی نداره که بخوایم بهش اعتماد کنیم.شاید در چند معامله پشت سر هم سود کنه و ما خوشحال بشیم ولی در یک معامله هم یک ضرر سنگین میکنه که تلافی تموم سودها را در میاره.
    نکن این کارو داداشه من
    وقتت و پولت را هدر نده
    کدوم تریدر موفقی را دیدید که از اکسپرت موفق شده باشه.
    فکرشو بکن مثلا وارن بافت بیاد با اکسپرت معامله بکنه
    من یک نمونه کاری واقعی از یک اکسپرت که یکی از دوستانم بهش خیلی معتقده و میگه چند سال روش کار کرده و بهینه شده را این پایین میذارم.این یک حساب واقعیه و دمو هم نیست.
    این دیگه یک نمونه ی خیلی خوبشه.قضاوت با خودتون. سودهای کوچیک را ببینید و ضررهای سنگین هم ببینید.
    و در آخر نمودار سود و ضرر هم که یک خط صافه ببینید.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

ویرایش توسط beautymind : 03-11-2013 در ساعت 11:01 PM

cinemagar2000
    مهمان
    با سلام خدمت همه دوستان

می خوام بدونم کسی اکسپرتی داره که به محض اینکه تی پی خورد در همان جهت یه اردر جدید باز کنه؟ ممنون میشم ازتون کمک کنید
    دارم روی یه روش تست می کنم اگه جواب بده معرکه است

کاربر عضو

میزان امتیاز
    3Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

سلام

مصطفی جان دقت کن
    بچه ها کسی نمیدونه تو نرم افزار Forex Tester چجوری باید اندیکاتور Zigzag رو اضافه کنیم ؟؟؟
    واسه من به صورت Default نداره
    عجله ای یه
    حتی اگه لینک دارید

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2498Array = 49
    قدرت امتیازدهی
    49
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

تمامی مشتریان عزیز و کاربران محترم چنانچه پیغامی مبنی بر آپدیت اتوماتیک متاتریدر خود از متاتریدر ( در هنگام باز کردن متاتریدر ) دریافت نمودند، آن را تایید نمایند تا مراحل دانلود و نصب کامل شود.

در غیر این صورت برخی از از اکسپرتها و یا اندیکاتور ها به صورت صحیح عمل نخواهند کرد.

در هنگام باز بودن متاتریدر ( هنگام دانلود آپدیت جدید ) حجم دانلود افزایش خواهد یافت، این امر مربوط به تعداد آیتم های درحال نمایش درمارکت واچ نبوده و به دلیل دانلود آپدیت میباشد. پس چنانچه در هنگام باز بودن متاتریدر مشاهده نمودید که حجم دانلود موقتا افزایش یافته متاتریدر را باز نگه دارید تا دانلود کامل شود، سپس متاتریدر را یک بار بسته و مجددا باز نمایید تا مرحله نصب تکمیل گردد.

با احترام
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    39Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    درود و خسته نباشید به همه دوستان

نسخه متای من 670 هست اما سه تا مشکل دارم:
    1- در account ریل من بعضی از نمادها مثل nzdusd و usdchf رو ندارم،فقط نماد min اونها هست.حتی خواستم از قسمت set یا symbol اونها رو بیارم اما در اونجا هم نبود.
    2- نماد eurusd رو دارم اما آپدیت نمیشه.
    3- در حساب دمو من نمادها رو در market wacht دارم و ask&bid اونها تغییر میکنه اما هرچه صبر میکنم چارتم ٱپدیت نمیشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
    باهوش باشی
    تقلب کنی

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2498Array = 49
    قدرت امتیازدهی
    49
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید به همه دوستان

نسخه متای من 670 هست اما سه تا مشکل دارم:
    1- در account ریل من بعضی از نمادها مثل nzdusd و usdchf رو ندارم،فقط نماد min اونها هست.حتی خواستم از قسمت set یا symbol اونها رو بیارم اما در اونجا هم نبود.
    2- نماد eurusd رو دارم اما آپدیت نمیشه.
    3- در حساب دمو من نمادها رو در market wacht دارم و ask&bid اونها تغییر میکنه اما هرچه صبر میکنم چارتم ٱپدیت نمیشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام

لطفا یک بار بطور کامل آنیستال کنید و مجددا دانلود و نصب نمایید.
    ترجیها روی درایوی غیر از درایو سی نصب گردد.
    Mehrdad این را میپسندد.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    39Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    سلام

لطفا یک بار بطور کامل آنیستال کنید و مجددا دانلود و نصب نمایید.
    ترجیها روی درایوی غیر از درایو سی نصب گردد.
    ممنون دوست گرامی
    چک میکنم
    برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
    باهوش باشی
    تقلب کنی

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین