سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل
صفحه 1 از 394 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 3933
Like Tree3484Likes

موضوع: همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2169Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

سلام
    دوستان ، این تاپیک رو برای مطالبی رو که واقعا" نمی دانیم جزء کدام دسته است اینجا قرار دهیم. پس هرچه می خواد دل تنگت بگو... .
    Mehrdad و مانلی پسندیده اند.
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2169Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    یه روز يه بابايي پسرش فارغ التحصيل ميشه ..هيچي هم بارش نبوده.
    زنگ ميزنه به پارتيش ميگه : دمت گرم واسه پسرم يه شغلي پيدا کن.
    پارتيه ميگه : ميخواي سفيرش کنم؟
    باباهه ميگه : نه بابا اون خيلي زياده..
    پارتيه ميگه : ميخواي وزيرش کنم ؟
    ... ... ... ... باباهه ميگه : اوووووووف نه...
    پارتيه ميگه : ميخواي وکيلش کنم ؟
    باباهه ميگه : نه بابا يه جايي کارمندي چيزيش کن..
    پارتيه ميگه : شرمنده اون ديگه سواد ميخواد... :
    sheida, nikin, مانلی and 1 others like this.
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

کاربر جدید

میزان امتیاز
    88Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    هنوز تحلیل قابل قبولی در تکنیکال نتونستم ارائه بدم
    مانلی این را میپسندد.

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    58196Array = 653
    قدرت امتیازدهی
    653
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    گاهی وقت ها که آدم دلش می گیره اینجا میتونه یک دهت سخنرانی بیاد جیگرش حال بیاد!
    مانلی این را میپسندد.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2169Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array

چند صورت انسان در این شکل می بینید؟

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
    مانلی این را میپسندد.
    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2169Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    گاهی وقت ها که آدم دلش می گیره اینجا میتونه یک دهت سخنرانی بیاد جیگرش حال بیاد!
    واقعا" گل گفتی . همش ترید و پول و... که نشد زندگی ، من به شخصه از دلتنگی افرادی که میان دردل میکند خیلی چیزیها یاد میگیرم .
    یا افرادی که مطالب جالب و عکسها باحال رو به اشتراک میگذارند لذت میبرم و دانلود میکنم امیدوارم دوستان این فروم هم باحال باشند و خاطرهای زیاد در کنارهم با هم داشته باشیم.
    اراتمند همه بامعرفتهام
    reza61 و مانلی پسندیده اند.
    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2169Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array

داستان جالب نقش حیوان در زندگی یک بچه

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

ما حیوانات را خیلی* دوست داریم، بابایمان هم همینطور. ما هر روز در مورد حیوانات حرف می*زنیم ، بابایمان هم همینطور. بابایمان همیشه وقتی* با ما حرف می زند از حیوانات هم یاد می*کند، مثلا امروز بابایمان دوبار به ما گفت؛ توله سگ مگه تو مشق نداری که نشستی پای تلوزیون؟ و هر وقت ما پول می خواهیم می گوید؛ کره خر مگه من سر گنج نشستم؟

چند روز پیشا وقتی* ما با مامانمان و بابایمان می رفتیم خونه عمه زهرا اینا یک تاکسی داشت می زد به پیکان بابایمان. بابایمان هم که آن روی سگش آمده بود بالا به آقاهه گفت؛ مگه کوری گوساله؟ آقاهه هم گفت؛ کور باباته یابو، پیاده می شم همچین می زنمت که به خر بگی* زن دایی، بابایمان هم گفت: برو بینیم بابا جوجه و عین قرقی پرید پایین ولی* آقاهه از بابایمان خیلی* گنده تر بود و بابایمان را مثل سگ کتک زد. بعدش مامانمان به بابایمان گفت؛ مگه کرم داری آخه؟ خرس گنده مجبوری عین خروس جنگی بپری به مردم؟

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    reza61 این را میپسندد.
    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2169Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    شعری زیبا از مهرداد اوستا :

وفا نكردي و كردم، خطا نديدي و ديدم
    شكستي و نشكستم، بُريدي و نبريدم

اگر ز خلق ملامت، و گر ز كرده ندامت
    كشيدم از تو كشيدم، شنيدم از تو شنيدم

كي ام، شكوفه اشكي كه در هواي تو هر شب
    ز چشم ناله شكفتم، به روي شكوه دويدم

مرا نصيب غم آمد، به شادي همه عالم
    چرا كه از همه عالم، محبت تو گزيدم

چو شمع خنده نكردي، مگر به روز سياهم
    چو بخت جلوه نكردي، مگر ز موي سپيدم

بجز وفا و عنايت، نماند در همه عالم
    ندامتي كه نبردم، ملامتي كه نديدم

نبود از تو گريزي چنين كه بار غم دل
    ز دست شكوه گرفتم، بدوش ناله كشيدم

جواني ام به سمند شتاب مي شد و از پي
    چو گرد در قدم او، دويدم و نرسيدم

به روي بخت ز ديده، ز چهر عمر به گردون
    گهي چو اشك نشستم، گهي چو رنگ پريدم

وفا نكردي و كردم، بسر نبردي و بردم
    ثبات عهد مرا ديدي اي فروغ اميدم؟

مانلی این را میپسندد.
    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2169Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array

ولی داستان عشق و خیانتی که باعث
    سروده شدن این شعر شد به گوش
    کمتر کسی رسیده.
    مهرداد اوستا در جوانی عاشق دختری شده و قرار ازدواج مي*گذارند. دختر جوان به دلیل رفت و آمد هایی که به دربار شاه داشته ، پس از مدتی مورد توجه شاه قرار گرفته و شاه به او پیشنهاد ازدواج مي*دهد.
    دوستان نزدیک اوستا که از این جریان باخبر مي*شوند، به هر نحوی که اوستا متوجه خیانت نامزدش نشود سعی مي*کنند عقیده ی او را در ادامه ی ارتباط با نامزدش تغییر دهند. ولی اوستا به هیچ وجه حاضر به بر هم زدن نامزدی و قول خود نمی شود . تا اینکه یک روز مهرداد اوستا به همراه دوستانش ، نامزد خود را در لباسی که هدیه ای از اوستا بوده ، در حال سوار شدن بر خودروی مخصوص دربار مي*بیند...

مهرداد اوستا ماه ها دچار افسردگی شده و تبدیل به انسانی ساکت و کم حرف مي*شود.

بله نامزد اوستا فرح دیبا بود ..

در همان روزها ، نامزد اوستا به یاد عشق دیرین خود افتاده و دچار عذاب وجدان مي*شود. و در نامه ای از مهرداد اوستا مي*خواهد که او را ببخشد. اوستا نیز در پاسخ نامه ی او تنها این شعر را مي*سراید..
    حالا یک بار دیگه شعر رو بخونید ....

reza61, مانلی and reza318 like this.
    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2169Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    شرکت «گوگل» یکی از شرکت*هایی است که به گنجاندن شوخی*های مختلف در میان سرویس*های خود معروف است. در گذشته در «ترفندستان» به معرفی برخی از این شوخی*ها پرداخته*ایم. هم اکنون نیز قصد داریم به معرفی چند شوخی جدید دیگر در موتور جستجوی «گوگل» بپردازیم.

با فرا رسیدن فصل زمستان، «گوگل» یک شوخی زمستانی در نظر گرفته است! عبارت «let it snow» را در «گوگل» جستجو کنید تا شاهد بارش برف بر روی صفحه جستجو باشید! هنگامی که صفحه پر از برف شد هم می*توانید با استفاده از ماوس بر روی صفحه نقاشی کنید. کلیک بر روی دکمه Defrost نیز بارش برف را از ابتدا آغار خواهد کرد.
    برای مشاهده شوخی دیگر «گوگل»، عبارت «do a barrel roll» را جستجو کنید. این بار شاهده چرخش 360 درجه*ای صفحه نتایج جستجو خواهید بود!
    جستجوی عبارت «tilt» یا «askew» نیز کج شدن صفحه*ی جستجو را به همراه خواهد داشت!
    یکی از دلایلی که «گوگل» این شوخی*ها را ارائه کرده است، نشان دادن قدرت تکنولوژی «CSS3» بر روی مرورگرهای جدید است.

از شوخی*های دیگر «گوگل» می*توان به جستجوی عبارت «ascii art» اشاره کرد. با جستجوی این عبارت، لوگوی «گوگل» به حالت کدهای «اَسکی» تبدیل خواهد شد.
    جستجوی عبارت «recursion» به معنای «بازگشت» باعث می*شود تا گوگل مجدد همین لغت را (ترفندستان) برای جستجو به شما پیشنهاد بدهد! با کلیک بر روی این لغت، این چرخه همچنان ادامه پیدا می*کند.
    جستجو نمودن عبارت «anagram» نیز یک شوخی دیگر گوگل را به همراه خواهد داشت. با جستجوی این عبارت، گوگل یک عبارت جدید به نام «nag a ram» را به شما پیشنهاد می*کند. این موضوع زمانی جالب می*شود که بدانید «Anagram» یک نوع بازی با کلمات محسوب می*شود که در آن با به هم ریختن یک عبارت، بایستی یک عبارت جدید معنی*دار ایجاد کنید. هر چند nag a ram در زبان انگلیسی یک عبارت معنی*دار نیست!مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    sheida این را میپسندد.
    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

صفحه 1 از 394 1231151101 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)