سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
انتقال دیتا به اکسل - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
    کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
    دوست عزیز می توانید به تاپیک زیر پست 2 هم یک سری بزنید آقای آزادی توضیحی در این خصوص داده اند
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

البته پیشنهاد می کنم که این دو تا تاپیک با هم ادغام شود
    اگر مشکل حل نشد یک فایل اکسل در این جا قرار دهم شاید تا حدی برطرف شود
    دوست عزیز من لینک تاپیک مورد اشاره شما را رفتم و سیستم اجازه دسترسی به من را نداد . برایم سوالی پیش آمد که چرا موضوعی به این پیش پا افتادگی باید از دسترس عموم خارج باشه حداقل اگر قبلا این موضوع مطرح شده بود چرا در این تاپیک مدیران محترم اطلاع رسانی نکردند .من با اینکه همین دیروز این مطلب رو فهیمدم در ذهنم بود قبلا در این فروم در این باره مطلبی نوشته بودم و به خاطر همین بدونه هیچ منظوری سریع اطلاع رسانی کردم تا دوستان با نوشته های قبلیم دلسرد نشوند. به هر حال نوشته شما همانند آب سردی بود بر تن من.

مورد بعدی که مطرح کردید رو من اصلا متوجه نشدم . منظور از مشکل چه مشکلی است ؟

مدیر بخش گن

میزان امتیاز
    842Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام به دوست عزیزمان جناب bentely
    دوست عزیزام چیز خاصی نیست که از دسترس عموم خارج باشد بلکه مدیریت محترم فروم برای اینکه برای دوستانی تازه عضو فروم میشوند
    یک انگیزه بیشتری برای فعالیت ایجاد کند برخی از قسمت های فروم بعد از 20 یا 30 (دقیق یادم نیست )پست برای دوستان امکان دسترسی به آن تاپیک باز می شود

بحث دوم که در باره اهمیت موضوع مطرح کردید که زیاد اهمیت ندارد اتفاقا می تواند خیلی پر اهمیت هم باشد چطور ؟
    در این بازار سهام ایران خودمان هنوز افراد زیادی هستند که اطلاعات روزانه را میگیرند و وارد اکسل میکنند و تمام چارت ها و تحلیل خودشان را در محیط اکسل انجام میدهند
    ولی هنوز در استفاده از اکسل ما در ایران خیلی کار داریم بطوریکه شما می بینید در بازارهای جهانی مبحث اکسل تریدینگ بسیار پرطرفدار میباشد و بسیاری از بروکرها بصورت خیلی قوی از ان
    پشتیبانی می کنند می توانید یک نگاهی به برنامه اکسل تریدر بکنید شاید اهمیت موضوع برایتان کمی بیشتر شود
    اما در تاپیکی که ادرس آن را به شما دادام انجا هم دوستان چندان مشارکتی نکرداند و مدت های زیادی هست که علی رغم اینکه آقای آزادی در آن تاپیک سعی کردن اهمیت استفاده از اطلاعات و
    را در بعضی از تحلیل ها برای دوستان مشخص کنند ولی آن تاپیک هم فعالیت خاصی ندارد . البته شاید دوست عزیزی که متولی آن تاپیک بود به دلایلی مدتی است که نتوانسته ان را بروز کند

شاید موردی که بتوانید از آن استفاده کنید که در آنجا مطرح شده است اینست که اگر می خواهید اطلاعات لایو در اکسل داشته باشید
    تیک DDE را در mt4 بزنید و متا تریدر بطور پیش فرض یک فایل اکسل برای ما در فولدر متاتریدر بنام

DDE-Sample میسازد
    شما میتوانی این فایل را کپی کرده و در جای دیگر استفاده کنید و هر گونه موارد محاسباتی مورد نیاز به آن اضافه کنید .

اگر دوست عزیز شما علاقه دارید این مبحث استفاده از اکسل و یا احیانا بحث اکسل تریدینگ را دنبال کنید اگر کمگی از دست من بر بیاید
    خوشحال میشوم که همکاری کنم
    امیدوارم که موفق و پیروز باشید
    زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام

دوست عزیز میتونی در خصوص اینکه دیتای لایو از متاتریدر 4 یا 5 به آمی بروکر بدم کمکم کنی؟
    در خصوص بورس ایران میخاستم همه شرکت ها را بصورت لایو رصد کنم در آمی بروکر

سوال دیگه اینکه آیا اکسل تریدینگ در بورس ایران جواب میده؟
    میشه نمونه ای از یک فایل اکسل تریدینگ برامون بزاری؟ منظورتون اینه که خود برنامه اکسل مثلا با رفرش دیتا میاد و موووینگ هت=ا...انمدیکاتورها...و ....بررسی میکنته و مثلا بصورت آنلاین سیگنال های خریدی را به ما نشون میده که الان داره در بازار داده میشه؟
    میشه این بحثو بیشتر باز کنیید.ممنون میشم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    129Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    سلام

تو این ادرس هم یه چیزایی هست مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ولی من قبلا جستجو کردم م.ارد رایگان نبود که خوب حواب بده ولی سایت های هستن حرفه ای که برنامه نویسی تو این سطح رو انجام میدن. مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها هم هست
    موفق باشید
    ویرایش توسط tavakoligh : 06-22-2014 در ساعت 02:07 PM
    زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
    تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
    این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
    هر چیزی که در جستن آنی، آنی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    129Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
    سلام

تو این ادرس هم یه چیزایی هست مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ولی من قبلا جستجو کردم م.ارد رایگان نبود که خوب حواب بده ولی سایت های هستن حرفه ای که برنامه نویسی تو این سطح رو انجام میدن. مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها هم هست
    موفق باشید

ولی سایت های هستن حرفه ای که برنامه نویسی تو این سطح رو انجام میدن.مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها هم هست
    زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
    ولی سایت های هستن حرفه ای که برنامه نویسی تو این سطح رو انجام میدن.مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها هم هست
    خوب دوست عزیز اگر میشه یه خورده بیشتر بازش کن موضوعو.میشه برامون مواردی که در بورس ایران کاربرد داره را بگی؟
    خواهشا

کاربر فعال

میزان امتیاز
    129Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1 نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز اگر میشه یه خورده بیشتر بازش کن موضوعو.میشه برامون مواردی که در بورس ایران کاربرد داره را بگی؟
    خواهشا
    سلام

دوست گرامی
    موضوع اگر دنبال کرده باشی موارد و تاپیک رو بحث انتقال از اطلاعات از متا به اکسل و تحلیل و بررسی اطلاعات در داخل اکسل که خودش یکی از شیوه های تحلیلی
    به حساب میاد .

حالا من این سایت ها رو معرفی کردم برای اینکه هم از اسکریپت ها هم از ایده اون ها استفاده بشه .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دوستان سلام
    بلاخره راهی واسه انتقال دیتا بصورت لایو در اکسل پیدا میشه عایا ؟
    از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    201Array = 11
    قدرت امتیازدهی
    11
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    دوستان میخواستم بدونم زمانی که پوزیشنها باز میشه اجرا میشه و بسته میشه راهی هست که اطلاعاتو به اکسل ارسال کنه یعنی دستورات جایی ذخیره میشه که بشه انتقال داد به اکسل ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    33Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers
    Array
    با سلام لطفا بفرماييد ديتاهاي جفت ارزها را از كجا دانلود كنيم؟ با تشكر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12