سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
طریقه گرفتن دیتای بورس تهران - صفحه 13
صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213
نمایش نتایج: از 121 به 127 از 127
Like Tree20Likes

موضوع: طریقه گرفتن دیتای بورس تهران

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15163Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
    اقا مصطفي ره اورد ديتايي كه نشون ميده با tse فرق داره؟ من نسخه سه ماههشو گرفتم امتحان كنم. مي خواستم ببينم با نسخه اصلي كه همراه با نرم افزار ميدن فرق ميكنه يا نه؟ يكسري از دوستان نمودارهايي كه از بورس ميزارن زمين تا اسمون با چيزي كه ميبينيم فرق داره. اگه يه توضيحي بدين ممنون ميشم. دقيقا كدوم ديتا نزديكتر به حركت سهم ها هست؟
    سلام

با ره آور میتونید چارتها رو با اعمال افزایش سرمایه و سود نقدی تحلیل کنید . بعضیها از مفید تریدر و.... استفاده میکنند . ره آورد مطمئن تر .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1464Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

از این سایت میتونید هر روز دیتا دانلود کنید
    soltan20 این را میپسندد.
    سوال من( چگونه بازی کردن با کارت بد است تا دنبال کارت خوب گشتن )

کاربر عضو

میزان امتیاز
    46Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام
    در این تاپیک طریقه گرفتن دیتای بورس تهران و دیتای شاخص صنایع رو بطور کامل توضیح خواهیم داد

طریق گرفتن دیتای بورس :

ابتدا وارد اين سايت بشيد :

نام كاربري و كلمه عبور :data

سپس براي گرفتن ديتاي امروز طبق تصوير زير عمل ميكنيم (فرض بر اينكه شما تا ديروز ديتا داريد . در غير اينصورت از گزينه هاي ديگه استفاده ميكنيم )

سپس يك نام به دلخواه انتخاب كنيد و از قسمت save as type
    گزينه microsoet office excel workbook را انتخاب نماييد و كليد save را بزنيد .

بعد از ذخيره ديتا شما بايد بوسيله برنامه زير ديتا كه بصورت فايل Excel ذخيره دشده به txt
    تبديل كنيم .

سپس بعد از تنظيمات كليد GetData را ميزنيم تا ديتاي مورد نظر به ديتاهاي قبلي اضافه بشه .

درود بر شما آقا مصطفی
    با توجه به تغییرات انجام گرفته در نرم افزار مفید تریدر در این سالها، آیا دیتای تعدیل شده و تعدیل نشده و سود شرکت ها در نمودارهای تولیدی این نرم افزار قابل اعتماد هستند؟
    یا اینکه شما همچنان اعتقاد بیشتری به ره آورد و یا مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها دارید ؟

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15163Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط RZAMK نمایش پست ها
    درود بر شما آقا مصطفی
    با توجه به تغییرات انجام گرفته در نرم افزار مفید تریدر در این سالها، آیا دیتای تعدیل شده و تعدیل نشده و سود شرکت ها در نمودارهای تولیدی این نرم افزار قابل اعتماد هستند؟
    یا اینکه شما همچنان اعتقاد بیشتری به ره آورد و یا مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها دارید ؟
    سلام

ره آورد بهتره . من خودم از این نرم افزار استفاده میکنم .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    46Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

ره آورد بهتره . من خودم از این نرم افزار استفاده میکنم .
    آقا ممکنه بفرمایید از چه لحاظ بهتره؟ یعنی مفید یا مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها منجر به اشتباهات مهلک محاسباتی - راهبردی میشند؟

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15163Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط RZAMK نمایش پست ها
    آقا ممکنه بفرمایید از چه لحاظ بهتره؟ یعنی مفید یا مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها منجر به اشتباهات مهلک محاسباتی - راهبردی میشند؟
    سلام

شما با ره اورد میتونید دیتا با اعمال افزایش سرمایه ها داشته باشید . دیتای کاملی به شما میده .

dmc

dmc ??? ?????? ??????
    کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام. دوستان کسی میدونه چطوز میتونم دیتای حقیقی و حقوقی و تعداد خریدار به فروشنده ی یک سهم خاص رو تو یه بازه ی زمانی خاص پیدا کنم؟ اکثراً رو حجم و قیمت مانور میدن.

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213