سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
طریقه گرفتن دیتای بورس تهران - صفحه 3
صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 127
Like Tree20Likes

موضوع: طریقه گرفتن دیتای بورس تهران

کاربر عضو

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    خسته نباشید
    یه سوال داشتم، من با Tseclient دیتا رو میگیرم ام االان چند روزه یعنی از 18 آگوست دیگه دیتا بعدی رو نمیده، یعنی برای 19 آگوست و اینا رو نمیده. لطف می کنید راهنمایی کنید.
    مرسی

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مصطفی عزیز سلام

احساس کردم با تشکر و لایک نمیشه ارزش کارهائی که در این فوروم میکنی که دو خصیصه بزرگ و عمده در انها مشهوده

1 - کازی که میکنی صد در صد منحصر بفرده ؛؛ و از این بابت وجود و حضور شما در این فوروم یک نعمت و غنیمته؛ از این بابت به کاربران و مسئولین محترم فوروم تبریک باید گفت ،
    2 - مورد دوم خضوع و تواضع بالای شماست ،، که با وجود اینهمه اطلاعات قابل تقدیره

از صمیم قلب از شما سپاسگزاریم
    casra88 این را میپسندد.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15163Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
    مصطفی عزیز سلام

احساس کردم با تشکر و لایک نمیشه ارزش کارهائی که در این فوروم میکنی که دو خصیصه بزرگ و عمده در انها مشهوده

1 - کازی که میکنی صد در صد منحصر بفرده ؛؛ و از این بابت وجود و حضور شما در این فوروم یک نعمت و غنیمته؛ از این بابت به کاربران و مسئولین محترم فوروم تبریک باید گفت ،
    2 - مورد دوم خضوع و تواضع بالای شماست ،، که با وجود اینهمه اطلاعات قابل تقدیره

از صمیم قلب از شما سپاسگزاریم

سلام آقا

شما خیلی به ما لطف دارید . بی نهایت از شما ممنون و سپاسگذار هستم . امیدوارم بتونم همیشه برای اعضای فروم مفید و موثر باشم .

با تشکر
    casra88 این را میپسندد.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15163Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Waiter نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    یه سوال داشتم، من با Tseclient دیتا رو میگیرم ام االان چند روزه یعنی از 18 آگوست دیگه دیتا بعدی رو نمیده، یعنی برای 19 آگوست و اینا رو نمیده. لطف می کنید راهنمایی کنید.
    مرسی

سلام

متاسفانه من از این نرم افزار برای گرفتن دیتا استفاده نمیکنم و به همین روشی که از صفحه اول توضیح دادم اقدام به گرفتن دیتا میکنم .

مرسی

کاربرجدید

میزان امتیاز
    6Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    خیلی عالی و کاربردی

واقعا تشکر و قدردانی از زحمات بی دریغ شماها اساتید محترم
    LiFe Is A GaMe

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    مصطفی سلام می شود استفاده از اکسل برای دیتا بورس و تبدیل تکست و انتقال به پوشه و کاری که شما برای دیتا هاتون می کنید با تصویر توضیح بدید

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15163Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط جمشید نمایش پست ها
    مصطفی سلام می شود استفاده از اکسل برای دیتا بورس و تبدیل تکست و انتقال به پوشه و کاری که شما برای دیتا هاتون می کنید با تصویر توضیح بدید
    سلام

طبق شکل زیر :

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

casra88 این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    باکمال تشکر از مصطفی غزیز بابت جوابشان به نیکی جواب دادن به دیگرا ن بالا ترین بزرگواریست

کاربر عضو

میزان امتیاز
    34Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    من تمام تاپیک رو خوندم اما این سوال هنوز برای من بی پاسخ موند که ما باید هر روز این فرایند را انجام دهیم یا فقط برای اولین بار عملیات گرفتن فایل رو انجام می دهیم. نرم افزار مفیدتریدر نیاز به دریافت فایل نیست و خودش به صورت اتومات اطلاعات رو دریافت می کرد. اگر این موضوع که هر روز نیاز به دریافت اطلاعات است صحت داشته باشد به نظر من نرم افزار مفید تریدر برای کار راحت تر می باشدلطفا مرا در این زمینه راهنمایی فرمایید.با تشکر و احترام

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15163Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sotedelan نمایش پست ها
    من تمام تاپیک رو خوندم اما این سوال هنوز برای من بی پاسخ موند که ما باید هر روز این فرایند را انجام دهیم یا فقط برای اولین بار عملیات گرفتن فایل رو انجام می دهیم. نرم افزار مفیدتریدر نیاز به دریافت فایل نیست و خودش به صورت اتومات اطلاعات رو دریافت می کرد. اگر این موضوع که هر روز نیاز به دریافت اطلاعات است صحت داشته باشد به نظر من نرم افزار مفید تریدر برای کار راحت تر می باشدلطفا مرا در این زمینه راهنمایی فرمایید.با تشکر و احترام

سلام

بله هر روز بعد از پایان معاملات باید دیتا بگیرید .

از مفید تریدر یا رسا هم میتونید استفاده کنید .ولی با اونها نمیشه افزایش سرمایه یا سود نقدی رو نمودار اعمال کرد .

صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین