سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
دانلود نرم افزار امی بروکر - صفحه 2
صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 57
Like Tree40Likes

موضوع: نرم افزار امی بروکر

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام

دیتای دریافتی از tseclient رو وقتی به داخل آمی بروکر میریزم به چند تا مشکل بر میخورم.آقا مصطفی لطفا راهنمایی بفرمایید.

340 تا دیتای دریافتی دارم که در آمی 320 تا نشان میدهد مثلا (سغرب) و (ثغرب) روی آمی فقط (ب) میاورد و نموداراش هم نصفا نصف میاورد.

بعضی نماد ها را هم کامل نمیاورد مثلا (رتاب) رو (تاب) میاورد.

ویندوز کامپیوتر xp میباشد.

نرم افزار های دیگری که از طریق tseclient دریافت دیتا بتوان داشت معرفی بفرمایید.

با تشکر
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    12969Array = 147
    قدرت امتیازدهی
    147
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali4098 نمایش پست ها
    سلام

دیتای دریافتی از tseclient رو وقتی به داخل آمی بروکر میریزم به چند تا مشکل بر میخورم.آقا مصطفی لطفا راهنمایی بفرمایید.

340 تا دیتای دریافتی دارم که در آمی 320 تا نشان میدهد مثلا (سغرب) و (ثغرب) روی آمی فقط (ب) میاورد و نموداراش هم نصفا نصف میاورد.

بعضی نماد ها را هم کامل نمیاورد مثلا (رتاب) رو (تاب) میاورد.

ویندوز کامپیوتر xp میباشد.

نرم افزار های دیگری که از طریق tseclient دریافت دیتا بتوان داشت معرفی بفرمایید.

با تشکر
    از tseclientنسخه betaاستفاده کنید که میتو نید از سایت tsetmcبخش محصولات دانلود کنید تنظیماتtseclient هم در پست های قبلی گفته شده که طبق انها انجام درست میشه انشالله...

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
    از tseclientنسخه betaاستفاده کنید که میتو نید از سایت tsetmcبخش محصولات دانلود کنید تنظیماتtseclient هم در پست های قبلی گفته شده که طبق انها انجام درست میشه انشالله...
    از همون نسخه استفاده میکنم (beta) با تموم تنظیمات گفته شده.در پوشه ای که نمادها ذخیره میشود تمامی نمادها درست و بی کم و کاستی میباشد.
    وقتی تو آمی میریزم همان طور که در بالا توضیح داده شده این مشکل ها رو دارم.
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    12969Array = 147
    قدرت امتیازدهی
    147
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali4098 نمایش پست ها
    از همون نسخه استفاده میکنم (beta) با تموم تنظیمات گفته شده.در پوشه ای که نمادها ذخیره میشود تمامی نمادها درست و بی کم و کاستی میباشد.
    وقتی تو آمی میریزم همان طور که در بالا توضیح داده شده این مشکل ها رو دارم.
    چون دیتاهاتون رو از تی سی کلاینت دریافت می کنید . اگه همه نمادها رو برای گرفتن دیتا استفاده می کنید ممکنه چون حجم دیتاهای دریافتی زیاد بوده یا وسطش ، موقع اپ دیت مشکلی پیش اومده باشه یا سرعت اینترنتتتون کم باشه همه اینا می تونه موثر باشه برای این که برخی دیتاهاتون ناقص اپ دیت میشه .همون نمادهایی که ناقص نشون میده را تک تک بگیرین ببینید نشون میده یا نه اگه نماد اون دیتا مجاز باشه و معامله انجام شده باشه نمودارشا کامل نشون میده...برای گرفتن دیتا از tseclient به محض بسته شدن بازار استفاده نکن من بعد از ساعت 16 دیتا میگرفتم...تنظیمات نام فایل را در نرم افزار درست انجام بده و زبان ویندوزم از کنترل پنل فارسی کن..اگه نشد باید
    Netframework مناسب ویندوزتون را نصب کنید..واگه همه این کارها را کردی و نشد برو تو کار تعویض ویندوز یه سون نصب کن راحت بشی...

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام بی زحمت می خواستم نحوه ورود داده های بورس تهران رو به برنامه آمی بروکر بهم توضیح بدین
    با تشکر

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15079Array = 201
    قدرت امتیازدهی
    201
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط azarsinah نمایش پست ها
    سلام بی زحمت می خواستم نحوه ورود داده های بورس تهران رو به برنامه آمی بروکر بهم توضیح بدین
    با تشکر
    سلام

من برای انتقال دیتای بورس تهران به امی بروکر ، ابتدا دیتا رو به متااستوک تبدیل میکنم سپس در آمی بروکر با استفاده از گزیینه metastock import دیتا رو وارد این نرم افزار میکنم .
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

من برای انتقال دیتای بورس تهران به امی بروکر ، ابتدا دیتا رو به متااستوک تبدیل میکنم سپس در آمی بروکر با استفاده از گزیینه metastock import دیتا رو وارد این نرم افزار میکنم .
    آقا مصطفی برای پیدا کردن سهم های خوب در بورس ایران بصورت یک فرمول در قسمت فرمول نویسی آمی بروکر بنظرت آیا آمی بروکر نرم افزار خوبیه یا بهتر از اینم هست که بتونه سهم های خوب را سیگنال خرید بده
    من میخام این سوالو بپرسم:

چه نرم افزاری میتونه با رصد کامل شرکت های بورسی ایران سیگنال های خرید بده؟
    آیا آمی بروکر چون فرمول هایی داره با فرمت afl از همه بهتره؟
    یا دینامیک تریدر بهتره؟

واقعا سردرگم شدم.
    من مفید تریدر دارم این فقط میتونه نمودارها را لایو بیاره ولی من میخام نرم افزاری باشه مثله آمی بروکر که با دادن فرمول بیاید همه شرکت ها را سرچ کنه و مثلا شرکتی از بین این 450 شرکت بورسی ایران که داره مک دی به صفر برخورد میکنه یا آر اس آی از 30 به بالا داره قطع میکنه را خیلی سریع پیدا کنه........

لطفا بطور جامع جواب بدیدی
    با سپاس

کاربر عضو

میزان امتیاز
    60Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1 نمایش پست ها

آقا مصطفی برای پیدا کردن سهم های خوب در بورس ایران بصورت یک فرمول در قسمت فرمول نویسی آمی بروکر بنظرت آیا آمی بروکر نرم افزار خوبیه یا بهتر از اینم هست که بتونه سهم های خوب را سیگنال خرید بده
    من میخام این سوالو بپرسم:

چه نرم افزاری میتونه با رصد کامل شرکت های بورسی ایران سیگنال های خرید بده؟
    آیا آمی بروکر چون فرمول هایی داره با فرمت afl از همه بهتره؟
    یا دینامیک تریدر بهتره؟

واقعا سردرگم شدم.
    من مفید تریدر دارم این فقط میتونه نمودارها را لایو بیاره ولی من میخام نرم افزاری باشه مثله آمی بروکر که با دادن فرمول بیاید همه شرکت ها را سرچ کنه و مثلا شرکتی از بین این 450 شرکت بورسی ایران که داره مک دی به صفر برخورد میکنه یا آر اس آی از 30 به بالا داره قطع میکنه را خیلی سریع پیدا کنه........

لطفا بطور جامع جواب بدیدی
    با سپاس

سلام

بنظرم آمی بروکر این امکان داره ، اگر از دوستان کسی راهش بلد لطفا آموزش بده .
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام لطفا این تاپیک و پاسخ به سوالاتشو ادامه دهید.
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    19Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    سلام.دوستان روی کامپیوتر من آمی بروکر من پیغام license erorreمی آید.چند ورژن از جاهای دیگر هم دانلود کردم.کرک هم وقتی helpe راباز میکنم نشان از کرک شدن میدهد.در صورتی که میتوانید راهنمایی کنید.ویا لینک دیگری اگر داریدممنون میشوم اینجا قرار دهید

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین