سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
دانلود نرم افزار امی بروکر - صفحه 3
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 57
Like Tree40Likes

موضوع: نرم افزار امی بروکر

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15164Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط moh123 نمایش پست ها
    سلام.دوستان روی کامپیوتر من آمی بروکر من پیغام license erorreمی آید.چند ورژن از جاهای دیگر هم دانلود کردم.کرک هم وقتی helpe راباز میکنم نشان از کرک شدن میدهد.در صورتی که میتوانید راهنمایی کنید.ویا لینک دیگری اگر داریدممنون میشوم اینجا قرار دهید
    سلام

من خودم از همین ورژن 5.60 که در صفحه قبل قرار دادم ، دارم استفاده میکنم . مشکلی نداره .
    Mehrdad این را میپسندد.

HST

HST ??? ?????? ??????
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    2496Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام.دوستان روی کامپیوتر من آمی بروکر من پیغام license erorreمی آید.چند ورژن از جاهای دیگر هم دانلود کردم.کرک هم وقتی helpe راباز میکنم نشان از کرک شدن میدهد.در صورتی که میتوانید راهنمایی کنید.ویا لینک دیگری اگر داریدممنون میشوم اینجا قرار دهید
    سلام دوست عزیز امی بروکر باز نمیشه این پیغام لایسنس میده درسته ؟؟؟ ضمنا اگر کرک ورژن 5.8 ورژن 2014 خواستید (یعنی همین ورژن که روی سایت امی بروکر) هستش میتونم به اشتراک بزارم
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    640Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1 نمایش پست ها

آقا مصطفی برای پیدا کردن سهم های خوب در بورس ایران بصورت یک فرمول در قسمت فرمول نویسی آمی بروکر بنظرت آیا آمی بروکر نرم افزار خوبیه یا بهتر از اینم هست که بتونه سهم های خوب را سیگنال خرید بده
    من میخام این سوالو بپرسم:

چه نرم افزاری میتونه با رصد کامل شرکت های بورسی ایران سیگنال های خرید بده؟
    آیا آمی بروکر چون فرمول هایی داره با فرمت afl از همه بهتره؟
    یا دینامیک تریدر بهتره؟

واقعا سردرگم شدم.
    من مفید تریدر دارم این فقط میتونه نمودارها را لایو بیاره ولی من میخام نرم افزاری باشه مثله آمی بروکر که با دادن فرمول بیاید همه شرکت ها را سرچ کنه و مثلا شرکتی از بین این 450 شرکت بورسی ایران که داره مک دی به صفر برخورد میکنه یا آر اس آی از 30 به بالا داره قطع میکنه را خیلی سریع پیدا کنه........

لطفا بطور جامع جواب بدیدی
    با سپاس

سلام
    با اجازه آقا مصطفی
    همانطور که خودتان هم گفتید آمی بروکر با نوشتن فرمول های آنالیز این امکان را دارد که کل بازار را با آنالیزهای مختلف رصد کرد اما در متاتریدر هم می شود با نوشتن اندیکاتور این کار را انجام داد که دردسر دارد و کاربر دستش باز نیست که با هر فرمولی آنالیز انجام دهد
    نرم افزار داینامیک تریدر هم صرفا یک نرم افزار تحلیلی است
    پیشنهاد من این است که آنالیزهای خود را با آمی بروکر انجام دهید زیرا سرعت آنالیز بسیار بالاست و تحلیل هایتان را با داینامیک تریدر زیرا بهتر از داینامیک نرم افزاری را جهت تحلیل سراغ ندارم.
    Mehrdad این را میپسندد.
    تاپیک تحلیل های شخصی
    برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    19Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    سلام.آقا مصطفی.منهم مدتی از همین ورژن استفاده میکردم.امایک سری افزونه روی آن نصب کردم که باعث شد این پیغام را بدهدوهر ورژن دیگر هم دانلود میکنم.پس از نصب و کرک کردن یک بار هم باز میشود و مشکلی ندارد ولی وقتی برای دوم باز میکنمپیغام license erorreمیدهد.ویروس کش هم غیر فعال میکنم.فرقی نمیکند .از اینکه جواب دادیدسپاسگزارم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    19Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    سلام. دوستان هر ورژنی از آمی بروکر که در سایت قرار بدهند ممنون میشوم.چون ورزنهای آن زیاد با هم فرقی نمیکند.قبلا" از همه دوستان تشکر میکنم.

HST

HST ??? ?????? ??????
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    2496Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اگر با این پیغام مواجه می شید دلیل اینه که شما دیتاها امی بروکر اپدیت کردید شما هر بار که این نرم افزار پاک کنید ودوباره ورژن های مختلف امی بروکر نصب کنید بازم همین پیغام لاینس رو دارید چون یک Value به نام ModernViewStatePersist داخل ریجستر تشکیل شده که دسترسی شما به نرم افزار محدود میکنه برای حل این مشکل یا باید ویندوز نصب کنید( که این روش درست نیست) یا از طریق ریجستر این ValueModernViewStatePersist رو پاک کنید

به ترتیب این مراحل رو ادامه بدید:
    1: امی بروکر تون کلا حذف کنید Un-Install AmiBroker
    2: پوشه مربوط به جایی که نرم افزار نصب شده رو کلا پاک کنید مثلا C
    :\Program Files\AmiBroker
    3:در منوی استارت قسمت RUN در ویندوز سون قسمت سرچ منوی استارت عبارت REGEDITرو تایپ کنید تا رجستری باز شود
    4:باید به دنبال Value "ModernViewStatePersist"باشیم که در ریجستر ثبت شده که این پیغام لایسنس مربوط این گزینه ریجستر هستش
    5 : به این ادرس های داخل رجستر بروید

"HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Advanced"
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced"

واین
    Value "ModernViewStatePersistent" رو پاک کنید
    6: یک ریستارت کنید
    7: تاریخ وساعت به روز باشد
    8:امی بروکر رو نصب کنید امیدوارم مشکلتون حل شده باشه

اینم ورژن
    amibroker_5.80.0_x86_(june_11th__2014)

میتونید از لینک زیر دانلود کنید
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ویرایش توسط HST : 07-14-2014 در ساعت 04:06 PM
    Mehrdad, azarpad, azarpad and 3 others like this.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دوستان يه مشكلي برام پيش اومده. ديتاي بورس رو به سيستم جديدم منتقل كردم ولي نام نمادها ناقص نشون داده ميشه. مثلا سيمان شده يمان يا صنايع شده نايع

مجبور شدم بجاي نماد از نام كامل استفاده كنم ولي اونم ناقصي زياد داره. سيستم قبلي هنوزم مشكل نداره. فونتها رو از قديمي به جديد كپي كردم ولي حل نشد.

البته فقط كلمه اول اينطوري شده، فقط هم بعضي از حروف مثل سين ، پ ، صاد ، كاف و...

تو بعضي از سهمها هم چند كلمه اول نيست مثلا سايپا شده يپا

چيكار ميشه كرد؟

ورژن نرم افزار 5.60
    ویرایش توسط هادی صداقت : 07-14-2014 در ساعت 06:23 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    19Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array

آمی بروکر

سلام.جناب hstاز اینکه راهنمایی کردید تشکر میکنم.آیا در مطلب بالا دو خط با هم فرقی دارندو سهوا"دوبار درج شده است.به هر حال تمام موارد بالا را انجام دادمmodern viewرا پاک کردم.ولی درست نشد .آیا راه دیگری هست که نخواهم ویندوز عوض کنم.از شما دوست عزیز سپاسگزارم.
    ویرایش توسط moh123 : 07-15-2014 در ساعت 08:50 AM

HST

HST ??? ?????? ??????
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    2496Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط moh123 نمایش پست ها
    سلام.جناب hstاز اینکه راهنمایی کردید تشکر میکنم.آیا در مطلب بالا دو خط با هم فرقی دارندو سهوا"دوبار درج شده است.به هر حال تمام موارد بالا را انجام دادمmodern viewرا پاک کردم.ولی درست نشد .آیا راه دیگری هست که نخواهم ویندوز عوض کنم.از شما دوست عزیز سپاسگزارم.
    یک سرچ بزنید توی رجستر ببینید هم چی گزینه دیگه نیست راستش من هم همین مشکل شما رو داشتم مشکلم با این حل شد راستش من راه حلی دیگه ندیدم بازم مشورت کنید ودر اینترنت یک تحقیقی کنید بلکه این شالله درست شد
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام خدمت همه اساتید
    اگر در امی بروکر بخوام تحلیلهام ذخیره بشه وبرای سری بعد که نرم افزار باز میکنم تحلیلهای قبل هم باشه چیکار باید بکنم؟
    با تشکر

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین