سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
نرم افزار متااستوك - صفحه 2
صفحه 2 از 29 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 282
Like Tree19Likes

موضوع: نرم افزار متااستوك

کاربر عضو

میزان امتیاز
    206Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    باسلام خدمت شما
    تشکر می کنم از آموزش نرم افزار متا استاک.من چند ماهی هست که این نرم افزار را دراختیار دارم اما نحوه استفاده از آن را اصلاً بلد نیستم لذا از شما درخواست میکنم که سرعت آموزش خودتان رو درباره این نرم افزار کمی بیشتر کنید تا من وخیلی از دوستان دیگه که قصد کارکردن بااین نرم افزار را دارندزودتر با محتویات ونحوه کاراآیی این نرم افزار آشنا شوند.
    خیلی خیلی ممنونم

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15084Array = 201
    قدرت امتیازدهی
    201
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط FX_Gold نمایش پست ها
    باسلام خدمت شما
    تشکر می کنم از آموزش نرم افزار متا استاک.من چند ماهی هست که این نرم افزار را دراختیار دارم اما نحوه استفاده از آن را اصلاً بلد نیستم لذا از شما درخواست میکنم که سرعت آموزش خودتان رو درباره این نرم افزار کمی بیشتر کنید تا من وخیلی از دوستان دیگه که قصد کارکردن بااین نرم افزار را دارندزودتر با محتویات ونحوه کاراآیی این نرم افزار آشنا شوند.
    خیلی خیلی ممنونم
    سلام

خواهش میکنم دوست عزیز

با توضیحاتی که در باره گرفتن دیتای بورس ارائه شد و همچنین آموزش متااستوک به راحتی میتونید با این نرم افزار کار کنید :

آموزش گرفتن دیتا :

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15084Array = 201
    قدرت امتیازدهی
    201
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    برای اینکه فضای تحلیلی خوبی داشته باشیم میتونیم چارت به سمت چپ هدایت کنیم . برای این منظور از منوی format گزینه X-Axis میزنیم و در پنجره باز شده از سربرگ margins قسمت Right margin عددی را به دلخواه تغییر میدهیم و در آخر ok ا میزنیم .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    206Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ممنومنم از آموزش گرفتن دیتا اما خیلی دوست دارم تا اگر کسی با قسمتهای مختلف متا استاک ونحوه کارکردن با سربرگهای دیگر این نرم افزار آشنایی داره هرچه زودتر داشته های خودش رو در این تاپیک برای دیگر دوستان فراهم کند.
    ممنونم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    356Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    ممنون از مصطفی عزیز بابت آموزش مصور این نرم افزار خوب. راستی بچه ها توی بورس تهران الگوهای p&f بسیار عالی جواب میده. حتماً از تکنیک های سنتی و مدرنش استفاده کنید در کنار تحلیل های دیگه تون.

الگوهای p&f چي هستند ؟..........تشكر

کاربر فعال

میزان امتیاز
    356Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminaran نمایش پست ها
    الگوهای p&f چي هستند ؟..........تشكر
    دوستان از اين الگوها اطلاعي ندارند ؟

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15084Array = 201
    قدرت امتیازدهی
    201
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminaran نمایش پست ها
    دوستان از اين الگوها اطلاعي ندارند ؟
    سلام

من هم زیاد با این نوع نمودار کار نکردم ولی تو اینترنت سرچ کنید مطالب خوبی هست :

کاربر عضو

میزان امتیاز
    111Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    با سلام جناب اقا مصطفی
    متا استوک ورژن 8 فایلش رو دانلود کردم . وقتی که نصب کردم در هنگام نصب برام پیغام اومد که نصب امکان پذیر نیست .
    ولی فقط دانلودر متا استوک نصب شد . الان اگه بخوام افزایش سرمایه رو اعمال کنم نتیجه می گیره؟
    متا استوک 11 هم که سایتش ف- ل- ت- ر بود

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15084Array = 201
    قدرت امتیازدهی
    201
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط م.شکیبا نمایش پست ها
    با سلام جناب اقا مصطفی
    متا استوک ورژن 8 فایلش رو دانلود کردم . وقتی که نصب کردم در هنگام نصب برام پیغام اومد که نصب امکان پذیر نیست .
    ولی فقط دانلودر متا استوک نصب شد . الان اگه بخوام افزایش سرمایه رو اعمال کنم نتیجه می گیره؟
    متا استوک 11 هم که سایتش ف- ل- ت- ر بود
    سلام

اگر بتونید cd نرم افزار گیر بیارید خیلی راحتتره براتون . من این نرم افزار همراه بعضی کتابهای تکنیکال دیدم .این نرم افزار از رو cd بهتر نصب میشه .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    111Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

اگر بتونید cd نرم افزار گیر بیارید خیلی راحتتره براتون . من این نرم افزار همراه بعضی کتابهای تکنیکال دیدم .این نرم افزار از رو cd بهتر نصب میشه .
    اخه چون حجمش زیاده توی سی دی هم نمی زارن .یه کتاب الگوهای هارمونیک جناب محمدی که گرفتم یه سی دی همراه کتاب بود . که داخلش نرم افزار های تکنیکالم قرار داشت . راهنمای نصب متا استوک بود اما از نرم افزارش خبری نبود . نمی دونم باید از کجا سی دی نرم افزار رو گیر بیارم . از دوستان کسی اطلاع داره چگونه سی دی این نرم افزار رو گیر بیارم؟

صفحه 2 از 29 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین