سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آموزش نرم افزار Strategy Tester
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 36
Like Tree6Likes

موضوع: نرم افزار Strategy Tester

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14936Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

نرم افزار Strategy Tester

با سلام

نرم افزار Strategy Tester برای بازسازی گذشته بازار با قابلیت های بیشتری نسبت به تستر خود متاتریدر.از این نرم افزار معمولا برای شبیه سازی ترید استفاده می کنن .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

نکته : چنانچه در دانلود فایل مشکل داشتید آنتی ویروس را غیر فعال کنید .

نحوه نصب نرم افزار:

فايل مورد نظر را پس از دانلود باز کنید . داخل این فایل سه تا گزینه داریم :

1. setup : فايل اصلي نرم افزاره و از طريق اون مي تونيد نرم افزار رو نصب كنيد.
    2. k.e.y.g.e.n : كليد ثبت نرم افزار يا رجيستر اون هست يا به عبارتي ك.ر.ك .
    3. readme : همون فايل متني هست كه نحوه وارد كردن كليد نرم افزار رو بيان كرده.

ابتدا فايل اصلي رو نصب كنيد.
    بعد بايد نرم افزار رو رجيستر كرد و براي اين كار مراحل زير رو دنبال كنيد:
    بعد از نصب برنامه را اجرا کنید .
    سپس از منوي Help روي گزينه ي Register Program كليك كنيد.
    پنجره ي زير باز ميشه.. مطابق با عكس روي Next كليك كنيد :

وارد قسمت بعدي ميشيم، به عكس زير دقت كنيد.. مطابق با نمونه كه دور اون خط قرمز كشيده شده اعداد و حروف رو كپي كنيد..

حالا فايل k.e.y.g.e.n توي پوشه اصلي رو اجرا كنيد..
    مطابق با عكس زير توي قسمتي كه با فلش قرمز رنگ مشخص شده حروف و اعدادي رو كه كپي كرده بوديد وارد كنيد و روي گزينه ي Generate كليك كنيد.

و دوباره مطابق با عكس زير توي كادر بالايي اعداد و حروف رو كپي كنيد و مجددا برگرديد به نرم افزار استراتژي تستر

اگه پنجره ي رجيستر بازه اون رو ببنديد و دوباره مرحله ي زير رو انجام بديد:
    بريد توي منوي Help و روي گزينه ي Register Program كليك كنيد تا پنجره زير باز بشه..
    و مطابق با عكس گزينه ي دوم رو انتخاب كنيد و روي Next كليك كنيد.

طبق تصویر زیر در کادر اول اسمتون و کادر بعدی اعداد و حروفي رو كه كپي كردين رو وارد كنيد.

نحوه وارد کردن دیتا به این نرم افزار :

برای گرفتن دیتا می توانیم از متاتریدر استفاده کنیم . فقط دیتای ارزهای اصلی میتونیم بگیریم مثلا eur usd . برای این کار از منوی file گزینه save as طبق تصویر زیر انتخاب می کنیم :

در مرحله بعد بايد ديتا رو وارد tester كنيم .

مرحله بعد آماده كردن ديتا :

تمام جفت ارز هايي رو كه نياز به تست داريد رو تيك بزنيد :

وارد حالت testing mode ميشيم :

connect رو انتخاب كنيد :

در اين منو زمان مورد نظر براي تست رو انتخاب نماييد :

اضافه کردن اندیکاتور :

ویرایش توسط PCM : 06-02-2012 در ساعت 03:34 PM
    saeid27 این را میپسندد.

emi

emi ??? ?????? ??????
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    27Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت آقا مصطفی ؟

آیا امکان اضافه کردن اندیکاتور جدید وجود دارد ، چون وقتی به قسمت اضافه کردن می رم . فایل با پسوند dll می خواهد .در حالی اندیکاتوری که می خوام تست کنم با فرمت mgl هستش

ممنون می شم اگر پاسخ دهید

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14936Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط emi نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقا مصطفی ؟

آیا امکان اضافه کردن اندیکاتور جدید وجود دارد ، چون وقتی به قسمت اضافه کردن می رم . فایل با پسوند dll می خواهد .در حالی اندیکاتوری که می خوام تست کنم با فرمت mgl هستش

ممنون می شم اگر پاسخ دهید

سلام

فایلتون به dll تغییر بدید . احتمالا قبول میکنه .

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    1925Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اکسپرت MT4i به نظر من خیلی بهتره

emi

emi ??? ?????? ??????
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    27Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
    اکسپرت MT4i به نظر من خیلی بهتره
    ممنون دوست عزیز .مفید بود ولی تنها اشکالی که داشت اون هم اندیکاتور که می خواستم امتحان کنم رو زمانی که بک تست میگیری باز نمی کنه

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    1925Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط emi نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز .مفید بود ولی تنها اشکالی که داشت اون هم اندیکاتور که می خواستم امتحان کنم رو زمانی که بک تست میگیری باز نمی کنه
    چه اندیکاتوری
    دقیقا نکته اش همینه که چون مثل اکسپرت عمل میکنه نباید مشکلی داشته باشه

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2165Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    سلام آقا مصطفی
    علت اصلی عوض کردن استراتژی نه بخاطر روش آن است بلکه عدم تمرین و برگشت به دلایل فیلد شدن و یا دلایل به سود رسیدن است.
    ژاپن اگر الان کشور پیشرفته شده دلایلش این بوده که پیگیری برای دلایل به سود و یا ضرر رسیدن پروژه اش چی بوده.و برای تقویت و یا رفع آن برآمده است.
    منظور از این مقدمه این است که :
    اگر این برنامه Strategy Tester رو برای تمرین و بدست آوردن آمار بکار ببریم نتیجه اش ، یک استراتژی قابل اعتماد خواهید رسید ، دیگر ضرر کردن در این باید بازار سخته باشه.

خواسته ام از مصطفی عزیز: اگر امکان داره روش بکار بردن این تستر را بطور خلاصه شرح دهید.
    با تشکر
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14936Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
    سلام آقا مصطفی
    علت اصلی عوض کردن استراتژی نه بخاطر روش آن است بلکه عدم تمرین و برگشت به دلایل فیلد شدن و یا دلایل به سود رسیدن است.
    ژاپن اگر الان کشور پیشرفته شده دلایلش این بوده که پیگیری برای دلایل به سود و یا ضرر رسیدن پروژه اش چی بوده.و برای تقویت و یا رفع آن برآمده است.
    منظور از این مقدمه این است که :
    اگر این برنامه Strategy Tester رو برای تمرین و بدست آوردن آمار بکار ببریم نتیجه اش ، یک استراتژی قابل اعتماد خواهید رسید ، دیگر ضرر کردن در این باید بازار سخته باشه.

خواسته ام از مصطفی عزیز: اگر امکان داره روش بکار بردن این تستر را بطور خلاصه شرح دهید.
    با تشکر

سلام

با کمک این نرم افزار میتونید گذشته چارت مورد بررسی قرار بدید (testing mode) . تا بتونید استراتژی خودتون با کمک این نرم افزار تست کنید .توضیحات کافی برای راه اندازی و تست چارت مورد نظرتون در پستهای اول اشاره شده .

مرسی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2165Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

با کمک این نرم افزار میتونید گذشته چارت مورد بررسی قرار بدید (testing mode) . تا بتونید استراتژی خودتون با کمک این نرم افزار تست کنید .توضیحات کافی برای راه اندازی و تست چارت مورد نظرتون در پستهای اول اشاره شده .

مرسی
    شب بخیر
    منظور روش کار کردن با این برنامه نه روش نصب .با تشکر
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14936Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
    شب بخیر
    منظور روش کار کردن با این برنامه نه روش نصب .با تشکر

من خودم زیاد باهاش کار نکردم . بعد از نصب میتونید دیتا واردش کنید و تست انجام بدید .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین