سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آموزش آموزش کار با متاتریدر برای مبتدیان - صفحه 69
صفحه 69 از 69 نخستنخست ... 1959676869
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 690
Like Tree214Likes

موضوع: آموزش کار با متاتریدر برای مبتدیان

کاربرجدید

میزان امتیاز
    22Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azad_Trader نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان،
    اگر بخواهیم در متاتریدر از چند مانیتور به طور همزمان استفاده کرد یعنی مثلا هر جارت روی یک مانیتور چه کار باید کرد؟ می دونم که این جز قابلیت های پیش فرض متاتریدر نیست ولی افزنه هایی وجود داره که این کار را انجام می دهند. کسی این افزونه ها رو داره

ممنون
    بهترین جوابی که یرای این سوال پیدا کردم این هست که اگر شما چند مانیتور دارید که می خواهید به صورت همزمان از آن ها استفاده کنید می تونید:
    1) نصب متاتریدر از چند شرکت مختلف: با این کار دو برنامه به صورت مجزا از هم کار می کنند و می تونید اون ها رو روی مانیتور های جداگانه قرار بدید
    2) نصب متاتریدر یک شرکت با مسیرهای مختلف: در این حالت هم کامپیوتر مسیرهای مختلف رو مثل برنامه های جداگانه می بینه و می تونید آن ها را به صورت همزمان باز کنید برای این کار کافیه هنگام شروع نصب در قسمت مسیر یک مسیر جدید معرفی کنید و بعد از اون می تونید دو یا چند تا متاتریدر یک شرکت رو همزمان باز داشته باشید و هر کدام رو روی یک مانیتور قرار بدید
    اطلاعات بیشتر: مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    مزیت روش های 1 و 2 علاوه بر این ها این هست که می تونیم معاملات را مدیریت کنیم، مثلا ارزهایی رو که به زودی اتفاق خاصی روشون می افته رو در یکی از متاتریدر ها و در یک مانیتور جداگانه قرار بدیم و ارز هایی که فقط تحلیل می کنیم روی یک مانیتور که این از شلوغ شدن جلو گیری می کنه و باعث می شه که بیشترین توجه ما به ارزها و نمودارهای مهم باشه
    3) اندیکاتورهایی هستند که ادعا می کنند که چارت ها رو از نرم افزار مادر جدا می کنند و می تونید اون ها رو در مانیتور جداگانه قرار بدیم مثل Unlock Chart
    که من استفاده نکردم وفکر کنم گزینه 2 بهتره
    4) استفاده از نرم افزار هایی که اجازه نصب چند باره یک برنامه را می دهند مثل SoftXpand

فکر می کنم با توجه به کاربردهای معمول بهترین راه، روش شماره 2 هست
    mr.amir.af این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت دوستان در پلتفرم الپری هنگام اخذ پوزیشن سل یا بای خط قیمت خرید یا فروش بر روی چارت نمایش داده می شود ولی در پلتفرم پی سی ام این خطوط نمایش داده نمی شود چگونه می توانم در پی سی ام انها را نمایش دهم .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربرجدید

میزان امتیاز
    12Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    من جفتشو تست کردم مشکلی نبوده
    مطمئنید تنظیمات رو بهم نریختید؟

کاربر فعال

میزان امتیاز
    559Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با عرض سلام و خسته نباشید یک سوال داشتم خدمت دوستان عزیز آیا میشه بخشی از چارت یک جفت ارز را پاک کرد مثل داینامیک تریدر چون میخواستم یک استراتژی را تست کنم ولی داینامیک ایچیموکو نداره می خواستم ببینم میشه مثل اون قسمتی از چارت را پا ک کنم و مثل داینامیک تریدر کندل به کندل باز کنیم
    با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
    زیاد به فکر کسب
    دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
    و این کلید جز از راه
    فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

کاربرجدید

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام تمامی تنظیمات دوباره بررسی کردم مشکلی نبود ولی کماکا خطوط ثبت tp و st و همچنین خط ثبت بای و سل نمایش داده نمی شود بر روی چارت

کاربرجدید

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    ببخشید منظورم sl بود نه st اشتباه تایپ بود

کاربر فعال

میزان امتیاز
    559Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام و درود کسی نیست که جواب سوال ما را بده
    با تشکر
    با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
    زیاد به فکر کسب
    دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
    و این کلید جز از راه
    فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

کاربرجدید

میزان امتیاز
    14Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام .با تشکر از سایت پربار tradeha لطفا در خصوص اعمال بازار بورس تهران در متاتریدر 4 چگونه می توانم مشاهده کنم اطلاعات فقط جفت ارز ها و بازارهای بین المللی قابل مشاهده می باشد با تشکر از راهنمایی

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15086Array = 201
    قدرت امتیازدهی
    201
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.amir.af نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید یک سوال داشتم خدمت دوستان عزیز آیا میشه بخشی از چارت یک جفت ارز را پاک کرد مثل داینامیک تریدر چون میخواستم یک استراتژی را تست کنم ولی داینامیک ایچیموکو نداره می خواستم ببینم میشه مثل اون قسمتی از چارت را پا ک کنم و مثل داینامیک تریدر کندل به کندل باز کنیم

سلام

امکان چنین کاری تا اونجایی که من اطلاع دارم در متاتریدر امکان پذیر نیست .
    mr.amir.af این را میپسندد.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15086Array = 201
    قدرت امتیازدهی
    201
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیانوش نمایش پست ها
    سلام .با تشکر از سایت پربار tradeha لطفا در خصوص اعمال بازار بورس تهران در متاتریدر 4 چگونه می توانم مشاهده کنم اطلاعات فقط جفت ارز ها و بازارهای بین المللی قابل مشاهده می باشد با تشکر از راهنمایی
    سلام

بورس تهران میتونید در مفید تریدر مشاهده کنید . در متاتریدر بازار تبادلات ارزیی امکانش نیست .

صفحه 69 از 69 نخستنخست ... 1959676869