سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
راه حل های دانش جویان برای ادامه کلاس های انلاین
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 44
Like Tree2Likes

موضوع: راه حل های دانش جویان برای ادامه کلاس های انلاین

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4014Array = 72
    قدرت امتیازدهی
    72
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

راه حل های دانش جویان برای ادامه کلاس های انلاین

سلام حتما همگی مستحضرید که با توجه به مشکلاتی که در این هفته در اینترنت ایران به وجود امد پهنای باند اینترنت به شدت افت کرده و اکثر دوستان در نرم افزار هات کام مشکل صدا داشتند

به این دلیل ادامه کلاس ها به این صورت باعث هدر رفتن وقت و انرژی دوستان و استاد گرامی می شد

ما 3 ماه کلاس ها را بدون هیچ مشکلی با ظرفیت 100 نفر برگزار کردیم اما امان از این طرح های اینترنتی..

ما به جدیت می خواهیم کلاسها را ادامه دهیم و سطح انلاین تردینگ در ایران را به بالاترین سطح ممکن برسانیم لطفا راه کارهای خود را بیان کنید

با تشکر از همه دوستانی که مشتاقانه ما را در این امر یاری می رسانند

کاربر فعال

میزان امتیاز
    700Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام

من دیشب با vpnوصل شدم وکیفیت خیلی بهتربود پیشنهادمیکنم همه با vpnوصل بشن
    حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    سلام به همه
    من با وي پي ان وصل شدم و مشكل نداشتم. فايل ديشب رو هم ضبط كردم و دارم سعي مي كنم اپ لودش كنم بقيه دوستان هم اگه با وي پي ان وصل شدن و مشكل نداشتن اعلام كنند.
    با تشكر از همه دست اندر كارن
    ویرایش توسط behrang : 12-14-2011 در ساعت 11:07 PM
    " باران باش و ببار، نپرس كاسه هاي خالي از آن كيست" كوروش بزرگ

کاربرجدید

میزان امتیاز
    9Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    بهرنگ عزیز اگر جلسه دوشنبه شب را هم ضبط کردید بهمراه جلسه دیشب اینجا قرار دهید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    40Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان
    من دیشب با vpn وصل شدم قطعی جزیی در صدا داشتم ولی در کل راضییم.فعلا" جز این کار راه حل دیگری به نظر وجود ندارد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    11Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array

با تشکر از بروکر محترم و جناب استاد آزادی

من شخصا با وی پی ان در شب گذشته در کلاس حاضر شدم و قطعی صدا و تصویر خیلی محسوس نبود

لطفا دوستانی که تجربه استفاده از وی پی ان برای ورود به کلاس ها رو داشتن لطف کنن تجربشونو اینجا بنویسن

اگه معلوم بشه که با وی پی ان مشکل قطعی صدا و تصویر در کلاس ها از بین میره میشه امیدوار بود که در هفته اینده ادامه کلاس هارو داشته باشیم

با تشکر

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    بنظر اشتیاق دوستان برای ادامه کلاسهای جناب آزادی بر کسی پوشیده نیست و از سوی دیگر علیرغم بی مهری تعداد قلیلی از متنعمان از این نعمت رایگان، اشتیاق استاد و تمایل شرکت محترم پرسپولیس نیز تا بحال به همه ثابت شده، ( هر چند شرکت پرسپولیس کاپیتال به احتمال زیاد به برخی از اهداف اولیه خود نائل نشده باشند )، که جسارتآ بصورت خارج از بحث فوق، پیشنهاد خود را به مسئولین محترم شرکت در یک جمله بشرح زیر عرض میکنم و آن اینکه مقدار سرمایه اولیه برای افتتاح حساب را اگر در حد 100 یا 200 دلار کاهش دهند من مطمنم بیش از 90 در صد از دوستان در کلاس حسابشان را از بروکرهای دیگر به انجا انتقال خواهند داد، ( چون خیلی از دوستان مانند اینجانب بخاطر این کلاسها خودمان را مدیون این بروکر محترم میدانیم ) هر چند قبلآ از آنها سئوال شده که در پاسخ فرمودند با دستور العمل داخلی شرکت مطابقت ندارد،و اما پیشنهاد بنده برای گریز از مشگل قطعی صدا و تصویر اینست که چند جلسه مربوط به فیبو زمانی ( به جهت اینکه استاد از مدتها پیش قول آنرا داده بودند ) بصورت آفلاین تهیه و در این سایت گذاشته شود شاید تا چندی دیگر مشگل نیز حل شود، این پیشنهاد یک حسن دیگر نیز دارد و ان گریز از قطع صحبت استاد که بصورت ارسال پیام خصوصی که در اکثر جلسات با ان مواجه بودیم ( علیرغم تدکر دائمی جناب آزادی ) خواهد بود، و اما بزرگترین عیب این راهکار عدم احساس نزدیکی به استاد و نزدیکی ایشان به دانشجویان که این رابطه دو طرفه خود یک محرک و انگیزه برای طرفین بوده میباشد, راهکار دوم تهیه وی پی ان و استفاده از آن که پیشنهاد یکی از دوستان بود و امیدوارم دوستانی که به تاثیر این امر واقفند نظر خود را با بقیه به اشتراک بگذارند،
    ممنون مهدی
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 12-14-2011 در ساعت 11:17 PM

arman68
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrang نمایش پست ها
    سلام به همه
    من با وي پي ان وصل شدم و مشكل نداشتم. فايل ديشب رو هم ضبط كردم و دارم سعي مي كنم اپ لودش كنم بقيه دوستان هم اگه با وي پي ان وصل شدن و مشكل نداشتن اعلام كنند.
    با تشكر از همه دست اندر كارن
    سلام
    ممنون خیلی لطف میکنی ، فقط اگه امکان داشته باشه که فایل رو کانورت کنی تا حجمش کم بشه ، هم راحتتر اپلود میشه و هم دانلود
    با تشکر و سپاس
    منتظر هستیم
    موفق باشی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    با سلام به همگی
    ضمن ارص ادب وتشکر مشکل نا فقط در ارتباط با کلاس نیست بلکه قطع و وصل شدن پلتفرم نیز هست چه کارنکس یا متاترید4. آیا از دوستان عزیز کسی اطلاع دارد که با اشتراک دو خط یا حتی سه خط اینترنت و مچ کردن آنها میتوان پهنای باند را بیشتر کرد یا خیر؟
    سوال دیگر آیا استفاده از اینترنت ماهواره ای+ یک خط اینترنت + vpn که بنابر خوانده ها سرعت بسیار بالایی دارد قابلیت استفاده برای اهداف ما را داراست؟
    با تشکر بهرام
    بهرام دانش

کاربر عضو

میزان امتیاز
    168Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers
    Array
    سلام به همگی
    من دیشب با vpn های رایگان که سرعت چندانی هم نداره وصل شدم وقطعی هم خیلی جزیی بود ادرس vpn رایگان هم هر کس خواست در پیام خصوصی مطرح کنه تا براش بفرستم

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین