سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
راه حل های دانش جویان برای ادامه کلاس های انلاین - صفحه 5
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 44 از 44
Like Tree2Likes

موضوع: راه حل های دانش جویان برای ادامه کلاس های انلاین

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4014Array = 72
    قدرت امتیازدهی
    72
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط nokiasatellite نمایش پست ها
    دوستان اگر هم زمان برای پخش صدا از این نرم افزار استفاده کنند و برای پخش ویدیو از هاتکام. به نظرم از مصرف پهنای باند سیستم مدرس کم میشه و به جاش سرعت برودکست ویدیو از خود هاتکام بالا میره. دوستان تستی کنند.
    اینجوری خیلی خیلی کیفیت صدا بهتر میشه .چون این نرم افزار سرعت کاریش پایین تر از سرعت یک خط اینترنت دایال آپ هست.حتما حتما امتحان کنید.
    با سلام

ضمن تشکر از شما بابت معرفی نرم افزار و راهنمایی های خوبتون.می خواستم بپرسم این نرم افزار ظرفیت چند نفر رو به صورت همزمان داره؟

کاربرجدید

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

حداکث تعدادر کاربران در یک روم

والا دقیقا نمیدونم ولی من روم هایی رو دیدم که 350 نفر هم آنلاین بودند. فکر میکنم محدودیت خاصی نداشته باشه . فکر میکنم محدودیت نداشته باشه.ولی برای اطمینان تو سایتش یک نگاهی بیندازید.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ویرایش توسط nokiasatellite : 04-27-2012 در ساعت 01:37 PM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

دوستان تست کنند

این هم نتایج سرچ بنده.لطفا تست کنید.تا عملکردش رو محک بزنیم.این اولی با اسکایپ کار میکنه .من دانلود نکردمش .چون اینترنتم با جی پی آر اس ایرانسل هست و هر بیتش واسم خرج ور میداره. از دوستان خواهش میکنم تست کنند و اطلاعات سایت مربوطه رو به دقت بخونند تا اینجا منعکس کنند.سپاسگذارممهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها دومی هم فکر میکنم کامل تر باشه.برای فضاهای عمومی رایگان هست و برای فضاهای خصوصیش پولیه:این هم سندش

ویرایش جدید:

free providers

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها اشاره کنم که این سایت ها سرویس رایگان میدهند و در صوت فیی للتر بودن سایت از پروتوکول . اچ تی تی پی اس استفاده نمایید.
    ویرایش توسط nokiasatellite : 04-29-2012 در ساعت 01:53 AM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

نتیجه تست ریدکال

سلام دوستان عزیز،لطفا نتیجه تست نرم افزار ریدکال رو بگین،دوستانی که دانلود کردند،با سرعت های مختلفی که به اینترنت متصل بودند،بگن که کیفیت چطوره؟ والا من فکر میکنم،دوستانی که از دایال آپ آنلاین هستند نباید مشکلی داشته باشند،چون این نرم افزار حداکثر نیازش به باند،22کیلوبیت هست،و فقط امکان داره،دوستان دایال آپی مشکل داشته باشند که اون هم دلیلش کیفیت بد،کابل مسی تلفن هست که امکان داره به دلیل تیکه تیکه بودن سیم تلفن پریزهای خونه باشه،اگر راهی دارند که سیم مستقیم از کابلی که به جعبه تقسیم خونه وصل میشه،وصل کنند،سرعت خیلی بالا میره،و برای کاربرین دی اس ال،هرنوعش،فرقی نمیکنه،ای،توپلاس،اچ،باید حتما چک کنند که چند تیکه نباشه،چون اینجوری تفاوتش خیلی چشم گیره.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345