سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
نرم افزار شرکت در کلاس های آنلاین تردینگ واتاق معاملات بروکر پرسپولیس کپیتال
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 44
Like Tree2Likes

موضوع: نرم افزار شرکت در کلاس های آنلاین تردینگ واتاق معاملات بروکر پرسپولیس کپیتال

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3975Array = 71
    قدرت امتیازدهی
    71
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

نرم افزار شرکت در کلاس های آنلاین تردینگ واتاق معاملات بروکر پرسپولیس کپیتال

برگزاری جلسات آنلاین تحلیلی آموزشی

هاتکام نرم افزاری است که ما برای برگزاری جلسات آنلاین استفاده می کنیم .این نرم افزارابزارارتباطی چند رسانه ای برای ارایه روند بازار به صورت زنده و جلسات آموزشی است.از طریق کلیک کردن بر روی لینک زیر نرم افزار Hotcomm را دانلود و نصب کنید.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

(با اتمام دوره اول، کلاس ها تا شروع دوره بعدی موقتا تعطیل است)

جلسات هر شب ساعت 9 (به غیر از شنبه ها و 1شنبه ها) به صورت 45 دقیقه ارائه روند بازار و اموزش شناسایی نقاط مهم ورود و خروج،الگوها و بازه زمانی اعتبار آن ها و همچنین چگونگی خروج از بازار برای نرسیدن به مرحله کال مارجین و بعد هم پرسش و پاسخ می باشد که توسط برجسته ترین تحلیل گران ایرانی ارائه می شود.مدرس دوره آقای نیما آزادی از تحلیل گران برجسته بورس و بازار تبادلات ارزی هستند

حداقل 15 دقیقه زودتر در کلاس حاضر شوید.

راه ورود از طریق نرم افزار:

نرم افزار را باز کنید و روی دکمه ای که به شکل مرد سبز رنگ هست کلیک کنید.پنجره ای باز می شود در آن پنجره در قسمت target Site این را وارد کنید:

RELAY5:PCMbrokers

و کانکت را کلیک کنید. سپس پنجره دیگری پسورد را می خواهد.

پسورد برای همیشه این هست: trader5

راه ورود از طریق سایت:

بعد از دانلود نرم افزار آن را نصب و اجرا کنید

برای دسترسی به کلاس آموزشی باید روی سایت ثبت نام و سپس با نام کاربری و رمز عبور خود لوگین کرده باشید و وارد لینک زیر شوید
    (از منوی آموزش /دسترسی به نرم افزار تردینگ روم)

و بر روی دکمه کانکت کلیک کنید.پیامی مبنی بر دانلود فایل می آید که آن را با نرم افزار هاتکام باز کنید

************************************************** **********************************
    برای ثبت نام در سایت مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها را کلیک کنید.پس از ثبت نام ایمیلی برای فعال سازی نام کاربری و پسورد شما ارسال می شود(ممکن است وارد پوشه اسپم شود) که آن را کلیک میکنید و پس از اینکه نام کاربری و رمز عبور شما فعال شد می توانید وارد مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها شوید

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید و نام کاربری یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید از این لینک اقدام به بازیابی آن ها کنید:
    ویرایش توسط PCM : 04-28-2012 در ساعت 09:40 AM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

زمان نامناسب

سلام

زمانی که شما قرار دادید به نظر من نامناسب است چون زمانی است که بازار ها فعالیت هاشون را کردند

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3975Array = 71
    قدرت امتیازدهی
    71
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

پرسیدن سوالات از استاد در کلاس

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3975Array = 71
    قدرت امتیازدهی
    71
    Array

وارد شدن به کلاس به صورت مستقیم

نرم افزار را باز کنید و روی دکمه ای که به شکل مرد سبز رنگ هست کلیک کنید.پنجره ای باز می شود در آن پنجره در قسمت target Site این را وارد کنید:

و کانکت را کلیک کنید. سپس پنجره دیگری پسورد را می خواهد.

پسورد برای همیشه این هست: trader5

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3975Array = 71
    قدرت امتیازدهی
    71
    Array

ورود و ضبط جلسات

در صورتی که در ارتباط با نرم افزار هاتکام به مشکل برخوردید تمامی پنجره های اضافی که باز هستند رو ببندید و یک بار نرم افزار رو ببندید و دوباره باز کنید و روی دکمه مرد سبز رنگ کلیک کنید
    در پنجره باز شده بنویسید:

و کانکت کنید و سپس رمز عبور را وارد کنید

رمز عبور هر روز در سایت در همین تاپیک آپدیت می شود

برای ضبط صدا باید روی دکمه A کلیک کنید و در پایان ضبط نیز دوباره کلیک کنید

فایل های ضبط شده در پوشه ای که برنامه را نصب کرده اید و در پوشه T'SCRIPTS می باشند

کاربر عضو

میزان امتیاز
    150Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array

شرکت در کلاس

سلام خسته نباشید من نرم افزار کلاسها رو نصب کردم و بالا میاد ولی چیزی به عنوان پسورد ی که بخواد توش وارد کنم موجود نیست و این دکمه سبز رنگ هم نیست و انتی ویروس هم غیر فعال کردم و و این اولین بار هست این نرم افزار رو دانلود کردم . پس چرا وصل نمیشه به کلاسها؟ هرچه سعی وتلاش کردم موفق نشدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. باتشکر

ادمین

میزان امتیاز
    1095Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    لطفا نرم افزار تیم ویور را داونلود کنید و روز چهارشنبه بین ساعت 10 تا 12 صبح و یا 6 تا 8 شب از ساپورت فارسی درخواست کنید به کامپیوتر شما وصل شده و مشکل شما را حل کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid1111 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من نرم افزار کلاسها رو نصب کردم و بالا میاد ولی چیزی به عنوان پسورد ی که بخواد توش وارد کنم موجود نیست و این دکمه سبز رنگ هم نیست و انتی ویروس هم غیر فعال کردم و و این اولین بار هست این نرم افزار رو دانلود کردم . پس چرا وصل نمیشه به کلاسها؟ هرچه سعی وتلاش کردم موفق نشدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. باتشکر
    کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
    رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
    ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    63Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

با سلام وتشكر از زحمات شما
    در موقع تشكيل كلاس در نرم افزار من اين ادمك پرسش سوال وجود ندارد لطفا راهنماي كنيد با تشكر

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3975Array = 71
    قدرت امتیازدهی
    71
    Array

کلاس های آنلاین آموزش معامله وتحلیل در بازارهای مالی توسط بروکر پرسپولیس

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen59 نمایش پست ها

با سلام وتشكر از زحمات شما
    در موقع تشكيل كلاس در نرم افزار من اين ادمك پرسش سوال وجود ندارد لطفا راهنماي كنيد با تشكر
    سلام
    شاید به این خاطر هست که نرم افزار کامل maximize نیست.پنجره رو کامل بزرگ کنید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    63Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMWebmaster نمایش پست ها
    سلام
    شاید به این خاطر هست که نرم افزار کامل maximize نیست.پنجره رو کامل بزرگ کنید
    با تشكر از پاسخ شما ولي علت اين نيست.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین