سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
نرم افزار شرکت در کلاس های آنلاین تردینگ واتاق معاملات بروکر پرسپولیس کپیتال - صفحه 3
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 44
Like Tree2Likes

موضوع: نرم افزار شرکت در کلاس های آنلاین تردینگ واتاق معاملات بروکر پرسپولیس کپیتال

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14921Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط danaisp نمایش پست ها
    کلاسها از کی دوباره شروع می شود؟

سلام

زمان شروع کلاسها اطلاع رسانی خواهد شد .

PTT

PTT ??? ?????? ??????
    کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

دوره آموزشی فعلی

درود ... من امروز وارد این سایت شدم. در حال حاضر آیا دوره آموزشی ای در حال برگزاری هستش ؟ اگر هستش ، میشه محبت کنید آدرس بدید.
    نرم افزار رو نصب کردم و مشکلیم ندارم . ممنون

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3885Array = 69
    قدرت امتیازدهی
    69
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PTT نمایش پست ها
    درود ... من امروز وارد این سایت شدم. در حال حاضر آیا دوره آموزشی ای در حال برگزاری هستش ؟ اگر هستش ، میشه محبت کنید آدرس بدید.
    نرم افزار رو نصب کردم و مشکلیم ندارم . ممنون
    سلام خدمت شما دوست گرامی.ورودتون یه سایت رو خوش آمد میگم

در حال حاضر کلاس های تحلیل زمانی در بخش مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها در حال ارایه هست.ولی فعلا کلاس ها به دلیل مشکلات اینترنتی آنلاین برگزار نمی شود و به صورت فایل های صوتی تصویری هست.
    برای دسترسی به این بخش لازم است حداقل 30 پست در فروم داشته باشید.
    ویرایش توسط PCM : 04-28-2012 در ساعت 09:59 AM

PTT

PTT ??? ?????? ??????
    کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوست گرامی.ورودتون یه سایت رو خوش آمد میگم

در حال حاضر کلاس های تحلیل زمانی در بخش مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها در حال ارایه هست.ولی فعلا کلاس ها به دلیل مشکلات اینترنتی آنلاین برگزار نمی شود و به صورت فایل های صوتی تصویری هست.
    برای دسترسی به این بخش لازم است حداقل 30 پست در فروم داشته باشید.

ممنون. پس من در طی کارام که میخونم مطالبب رو سوالاتم رو میپسرم، این 30 تا هم پر میشه دیگه.

حالا نمیدونم اینجا میتونم بپرسم ازتون یا نه ، جای پرسش و پاسخ محل خاصی داره یا همینجا میتونم سوالاتم رو بپرسم ؟

مثلا اینکه من تازه با بورس در حال آشنا شدنم، تو این سایت تالار مجازی بورسم عضو شدم و یه خرید و فروشای مجازی کردم. ولی میخوام به طور ریشه ای یاد بگیرم بورس رو. از کجا باید شروع کنم ؟ استپاش چیاست. من رشتم فوق لیسانس عمران- سازه هستش و ارتباطی با بورس نداره، ولی چون علاقه دارم فکر کنم بتونم راه بیفتم توش و طی چند سال تجربم بالا بره و بتونم یه سرمایه گذار بشم.میخواستم اگر میشه یه راهنمای به من بکنی که من کجاها رو به عنوان بیس و مسیر اصلی کار بخونم خوبه ؟ همچنین کلاسی اگر در تهران هستش ، برم شرکت کنم. خود بورس کلاسایی که میزاره خوبن؟ با تشکر

کاربر عضو

میزان امتیاز
    29Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    کلاس ها حضوری هم تو تهران دارید؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    40Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    سلام می خواستم بدونم کلاسای آنلاین جدید کی شروع میشه

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14921Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PTT نمایش پست ها
    ممنون. پس من در طی کارام که میخونم مطالبب رو سوالاتم رو میپسرم، این 30 تا هم پر میشه دیگه.

حالا نمیدونم اینجا میتونم بپرسم ازتون یا نه ، جای پرسش و پاسخ محل خاصی داره یا همینجا میتونم سوالاتم رو بپرسم ؟

مثلا اینکه من تازه با بورس در حال آشنا شدنم، تو این سایت تالار مجازی بورسم عضو شدم و یه خرید و فروشای مجازی کردم. ولی میخوام به طور ریشه ای یاد بگیرم بورس رو. از کجا باید شروع کنم ؟ استپاش چیاست. من رشتم فوق لیسانس عمران- سازه هستش و ارتباطی با بورس نداره، ولی چون علاقه دارم فکر کنم بتونم راه بیفتم توش و طی چند سال تجربم بالا بره و بتونم یه سرمایه گذار بشم.میخواستم اگر میشه یه راهنمای به من بکنی که من کجاها رو به عنوان بیس و مسیر اصلی کار بخونم خوبه ؟ همچنین کلاسی اگر در تهران هستش ، برم شرکت کنم. خود بورس کلاسایی که میزاره خوبن؟ با تشکر
    سلام
    برای یادگیری بایستی کتابهایی که تو این زمینه منتشر شده در زمینه بازار سرمایه - تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی مطالعه کنید و همچنین کلاسهایی که خود سازمان بورس برای علاقمندان برگزار میکنه . برای شرکت در این کلاسها میتونید از طریق دفاتر بورس در استانها یا کارگزاریها سئوال بفرمایید .

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14921Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mikmik نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم کلاسای آنلاین جدید کی شروع میشه
    سلام

در صورت آماده شدن شرایط برگزاری کلاس متعاقبا اعلام خواهد شد .

مرسی

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14921Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط saiedhp نمایش پست ها
    کلاس ها حضوری هم تو تهران دارید؟

خیر .

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام و خسته نباشید :
    من به تازگی با این سایت آشنا شده ام و خیلی علاقه مندم تا با بازارهای مالی آشنا شوم . ; کتابهای "تحلیل تکنیکال ، جان مورفی و استاد علی محمدی " را خوانده ام و با نرم افزارهای متاتریدر و داینامیک تریدر کار کرده ام .ابتدا امر کلیه جلسات درسی را دانلود کردم . ولی متاسفانه در باز کردن فایلهای با پسوند hcr با مشکل مواجه شدم . خواهشمندم حقیر را راهنمایی فرمایید . آدرس ایمیل اینجانب در زیر آمده است.
    Emailadress : مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    با سپاس فراوان

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین