سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
طراحی مدل ارزش گذاری - صفحه 2
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29
Like Tree3Likes

موضوع: طراحی مدل ارزش گذاری

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    1429Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    در ابتدا تصمیم دارم " یورو دلار" رو ارزش گذاری کنم، برای این کار نیاز به این دارم که تمام خبرهای چه با اهمیت و چه بی اهمیت "یورو" و " دلار" را داشته باشیم.

در سایت بازار تبادلات ارزی فکتوری باید آرشیوی از تمام خبرها رو در ابتدا گرد آوری کنیم.

فکر کنم دوستان چندان تمایل ندارند به همکاری ولی بنده مراحل کاری خودم را حتماً اطلاع رسانی خواهم کرد.

شاد باشید
    با سلام من توی بحث فاندامنتال زیاد حرفه ای نیستم اما با دیده ی منت در خدمت هستم و مشتاقانه پیگیرم

حدودا تا90 درصد متوجه ی مطلب شدم
    اماده ی واگذاری وظیفه ی مربوطه هستم
    پیروز باشید
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    57740Array = 649
    قدرت امتیازدهی
    649
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ايشالله امسال اين مدل ارزش گذاري را براي بازارهاي جهاني به سرانجام خواهيم رساند.امسال بايد گام هاي بلند برداشت شود........
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves

کاربر فعال

میزان امتیاز
    227Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ايشالله امسال اين مدل ارزش گذاري را براي بازارهاي جهاني به سرانجام خواهيم رساند.امسال بايد گام هاي بلند برداشت شود........
    سلام استاد
    راهی است بسیار دشوار و لازمه این کار اینه که دوستان درک عمیقی از متغیرهای اقتصادی داشته باشن....
    ولی صرفا اخبار تقویم های اقتصادی کافی نیست بلکه باید به سیاست های مالی و اقتصادی بانکهای مرکزی و تصمیمات اونها هم توجه ویژه بشه...........
    درخدمت هستیم............

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    استاد می تونم یه پیشنهاد بدم؟ بهتر نیست بجای اینکه ارزش جفت ارز ها را مشخص کنید، ارزش هر ارز را بر اساس فاکتور های اقتصادی کشور متبوعش مشخص کنید و بعد افراد از مقایسه ارزش دو ارز با یکدیگر بتوانند ارزش آن جفت ارز را پیدا کنند. اینطوری کار راحت تر و سریع تر می شود.
    همانطور که مستحضرید با مشخص کردن ارزش 7 ارز اصلی ، براحتی می توان ارزش 20 جفت ارز مختلف را تعیین کرد.

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    57740Array = 649
    قدرت امتیازدهی
    649
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط roberto048 نمایش پست ها
    استاد می تونم یه پیشنهاد بدم؟ بهتر نیست بجای اینکه ارزش جفت ارز ها را مشخص کنید، ارزش هر ارز را بر اساس فاکتور های اقتصادی کشور متبوعش مشخص کنید و بعد افراد از مقایسه ارزش دو ارز با یکدیگر بتوانند ارزش آن جفت ارز را پیدا کنند. اینطوری کار راحت تر و سریع تر می شود.
    همانطور که مستحضرید با مشخص کردن ارزش 7 ارز اصلی ، براحتی می توان ارزش 20 جفت ارز مختلف را تعیین کرد.
    این چیزی که گفتید بی معنی هست.
    ملا فرض کنید شما بخواید بررسی کنید ارزش دلار در بازار داخل چند است، تا زمان که پاسخ داده نشود ارزش دلار نسبت به چی مفهومی نخواهد داشت..

مبادلات دو طرفه است از قدیم الایام از زمانی که مبادله کالا به کالا می کردند.

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر همگي دوستان

نيما من يه چيزي به ذهنم رسيد گفتم بهتر از نگفتن
    يك سري از اخبار كه تو همين فاركس فكتوري آرشيو شده - منتهي اونايي كه از طرف بانكهاي مركزي عنوان ميشه و يا در رابطه با تصميم گيري هاي اونا هستش- رو دسته بندي كنيم بعد به ترتيب بررسي كنيم ببينيم بانك هاي مركزي به دنبال چه ارزشي براي ارز خودشون هستن(به دنبال ضعيف كردن بوده اند يا قو ي كردن) و بعد ببينيم تا چه حد در عملي كردن اين هدف موفق بودن(با توجه به نمودار جفت ارزها).
    با اين كار مي تونيم متوجه بشيم بانك هاي مركزي به عنوان يكي از اركان اصلي اين بازار چقدر در ارزش گذاري ارزها تاثير گذار بودن - شايد بشه يه مدلي از مسيري كه ميخوان در اون قدم بردارن رو بدست آورد.

در قدم بعدي براي بانكهاي خصوصي و بزرگ اينكار انجام ميشه

در قدم سوم ايك بررسي بر روي مووسات مالي و معتبر انجام خواهد شد.

دوس دارم نظرت رو بدونم نيما!
    همينطور بقيه دوستان

شاد و سالم باشيد
    Think / Act / Enjoy

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    57740Array = 649
    قدرت امتیازدهی
    649
    pcmbrokers
    Array
    لینک زیر صورت وضعیت سود و زیان و ترازنامه مایکروسافت می باشد کسی هست که اطلاعات کاملی از صورت مالی شرکت های خارجی داشته باشد؟

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

سوال:
    Shares Outstanding همان کل تعداد سهام شرکت هست؟
    ویرایش توسط Azadi : 04-05-2013 در ساعت 06:41 PM

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    57740Array = 649
    قدرت امتیازدهی
    649
    pcmbrokers
    Array
    در مورد این اصطلاحات در بازار سهام خارجی هر کسی اطلاعات داره لطفاً بگه.

Market Cap

Shares Outstanding

Revenue (TTM)

میزان امتیاز
    1925Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    لینک زیر صورت وضعیت سود و زیان و ترازنامه مایکروسافت می باشد کسی هست که اطلاعات کاملی از صورت مالی شرکت های خارجی داشته باشد؟

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

سوال:
    Shares Outstanding همان کل تعداد سهام شرکت هست؟
    Shares outstanding are all the مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها of a مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها or financial asset that have been authorized, issued and purchased by investors and are held by them. They have rights and represent ownership in the corporation by the person that holds the shares. They are distinguished from مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها , which are shares held by the corporation itself and have no exercisable rights. Shares outstanding plus treasury shares together amount to the number of مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .

share outstanding تعداد کل سهامی است که توسط سرمایه گذاران خرید شده و توسط اونها نگهداری میشه .
    treasury share تعداد سهامی است که خود کمپانی اونها رو داره. ظاهرا در اون ور آب تعدادی از سهم در اختیار خود شرکت خواهد بود.
    جمع دو عدد سهام بالا issued shares رو تشکیل می دهد.

نیما جان در این خصوص حسابی در خدمت هستم

میزان امتیاز
    1925Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    Market Capitalization

حاصل ضرب تعداد سهام outstanding در قیمت لحظه ای سهم
    مثلا برای میاکروسافت با نماد MSFT تقریبا در این لحظه که من میبینم 238 میلیارد دلار است
    تقریبا می شود همان ارزش بازار خودمان نیما لیکن به علت اینکه outstanding تعداد کل سهام نیست این فرق رو با ارزش بازار داره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)