سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
صرفا جهت آشنایی بیشتر... - صفحه 2
صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 88
Like Tree68Likes

موضوع: صرفا جهت آشنایی بیشتر...

کاربر فعال

میزان امتیاز
    754Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    منظورتون کدوم پست هاست؟
    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1481Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
    آقا آرش سلام

پسر خوب، استاد در مورد اينكه چرا دوستان استقبال نمي كنند در پست 3 بسيار سربسته گفتن ولي ظاهرا شما نخوندي!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash72 نمایش پست ها
    با سلام
    منظورتون کدوم پست هاست؟
    عرض كردم پست شماره 3
    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3975Array = 71
    قدرت امتیازدهی
    71
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان

شاید بهتر باشه اینطور گفته بشه که لازم نیست اینجا کسی شناسنامه خونوادگیش و سابقه کار در بازارهای مالی رو مطرح کنه.ممکنه یه نفر یه تخصصی (در هر زمینه ای ) داشته باشه که فکر میکنه به درد بقیه می خوره یا حداقل دوست داره بدونه بقیه چه کارهای دیگه ای بلدند میتونه مطرح کنه
    AmiR.HJ و sheida پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    754Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    Array
    با سلام و تشکر از مدیریت کل
    من هم قصدم از این تاپیک این نبود که اشخاص بیان و به قول شما شناسنامه ی خانوادگی خودشون رو بگن.

هرکس در همون حدی که میتونه و میخواد در مورد خودش توضیح میده و نه بیشتر...

کاربر فعال

میزان امتیاز
    109Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    امین 22 ساله ساکن یکی از شهرستانهای استان اصفهان.در مقطع کاردانی رشته نرم افزار تحصیل می کنم. تقریبا 2 سال و خورده ای هست بازار تبادلات ارزی کار می کنم و 1 ماه هست بصورت حرفه ای و به عنوان تنها شغل کار می کنم . از کارم هم راضی هستم ... و یک حساب کوچک باز کردم و در حال ترید هستم. موفق باشید
    sheida و مهدی نورالهی پسندیده اند.

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    1932Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    خوب به جهت آشنایی اگر از دوستان کسی هاست و دومین هم خواست ما در خدمتش هستیم
    sheida این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    4004Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    یا حق
    با سلام خدمت دوستان گلم
    بنده حمید یزدان دوست تکنسین سخت افزار (تعمیرات خودپرداز ) تقریبا 4 ساله با بازار تبادلات ارزی آشنا شدم و 5 ماهه دارم بصورت جدی کار میکنم.
    چون تو این راه ابتدا از یه شرکت ایرانی که نامش رو نمیبرم کار رو شروع کردم و اطلاعاتم ناقص بود متحمل ضررهای هنگفتی شدم. تازه دارم کمر راست میکنم و به اشتباهاتم پی میبرم.
    میگن 40 سالگی سن کامل شدن عقله (البته فقط خودم رو عرض میکنم) امیدوارم تو این 3 الی 4 سال باقی مونده بتونه نواقصم رو برطرف کنم.
    همه رو خوب دوست دارم ولی دوست خوبی ندارم. تا اینکه شما ها رو اینجا پیدا کردم امیدوارم برای شما دوست خوبی باشم.....
    sheida و مهدی نورالهی پسندیده اند.
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

نیما جان به درستی اشاره کردند که شرایط جوری نیست که دوستان راحت بیان و خودشون رو معرفی کنند.

به هر حال من هم بهزاد هستم. سی و هفت سال سن دارم. پنج، شش سالی هست با این بازار آشنا هستم. من آرشیتکت هستم و ترید رو بیشتر با دید سرمایه گذاری بلند مدت مد نظر دارم نه یک شغل. زیاد دنبال رویاپردازی و سودهای نجومی در این بازار نیستم و کلا آدم واقع بینی هستم.

ضمنا در حوزه های زیادی من جمله بازار تبادلات ارزی و بازار بورس ایران تحلیل می کنم اما بر خلاف تصور دوستان تقریبا در این دو بازار فعالیتی ندارم و نزدیک به یک سال و نیم هست بیشتر از نود درصد تریدهایم بر روی شاخص هایی همچون اس اند پی، داوجونز، نزدک و ... و کالایی همچون کتان، روغن، سویا، پنبه و ... و گاها سهام شرکت هایی همانند گوگل و مایکروسافت و ... است. البته تحلیل شاخص دلار (یا همون یورودلار) اهمیت زیادی داره در همه تریدهایم.

مبلغ سرمایه من در این بازار نسبتا سنگین هست (حدود پانصد هزار دلار در چند حساب) و شاید به همین دلیل باشه که ریسک بسیار پایینی رو متقبل میشم و از تایم فریم های بزرگ (کوچکترین انها روزانه هست) استفاده می کنم.

روش تحلیل و ترید من مدتهاست تغییری نکرده ( روش تحلیلی الیوت به سبک ماینر) و در طول حداقل چهارسال اخیر از هیچ روش دیگری برای تحلیل و ترید استفاده نکرده ام. خیلی ها بنده رو پدر الیوت ایران می دونند در حالی که چنین نیست و زمانی که من الیوت رو آموزش می دیدم تحلیلگران الیوتی بزرگی رو داشتیم مانند ساسان امیری، سعید حاج حیدری و ...

اگر بشه اسم این موضوع رو که در مجموع برآیند برد و باخت در لبه مثبتی حرکت می کنم موفقیت گذاشت! باید بگم که این موفقیت رو صرفا به دلیل رعایت مدیریت سرمایه و توجه به اصول روانشناسی ترید نصیب خودم کرده ام. به تحلیل ها چه تکنیکال و چه بنیادی در حد اندازه خودشون ایمان دارم که از نظر من 20 تا 30 درصد کل ماجراست نه بیشتر. متاسفاته تریدرها 99 درصد انرژی خود رو صرف همین 20 تا 30 درصد می کنند و از مابقی و اصل ماجرا غافل می شوند.

خوبه بدونید که اکثرا در مواجهه با من می پرسند ایا با یادگیری الیوت می تونیم از این بازار سود بگیریم و من جواب می دهم خیر! چون رمز موفقیت بازار در نوع روش تحلیلی یا بنیادی نیست بلکه در نوع دید درست به بازار و ایمان به عدم قطعیت هاست.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 07-20-2012 در ساعت 03:06 PM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    26Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    به به .
    شخصا خیلی از این تاپیک لذت بردم و افتخار میکنم که در جمع دوستان عزیزی مثل شما هستم.
    از آقا آرش هم که این تاپیک رو ایجاد کردند تشکر میکنم.
    من ایمانی هستم. 44 ساله.شغل اصلیم دندان پزشکی هست و ساکن تهران هستم.
    8 ساله که با بازار تبادلات ارزی آشنا شدم و تقریبا 6 سال هست که به صورت جدی ترید میکنم.
    دو سال اول برایند کاریم منفی بوده و بعدش تازه فهمیدم چی به چی هست.
    دوره های تحلیل تکنیکال رو در مرحله اول در دبی گذروندم و برای کورس پیشرفته الیوت عازم استرالیا شدم.
    آنالیز اصلی من توسط تئوری الیوت انجام میگیره ولی در کنارش از تحلیل کلاسیک هم بهره می برم.
    تایم ترید من دیلی هست و به هیچ عنوان در فریم های پایین تر ترید نمی کنم.
    به علت مشغله کاری خیلی کم در فضای سایت ها و فروم های بازار تبادلات ارزی حضور پیدا میکنم.بعد از ضرر سنگین دو سال اول حضورم در این بازار خوشبختانه نه تنها ضرر ها رو جبران نمودم بلکه هم اکنون سرمایه بالای سه میلیون دلار در یکی از بانک های خارجی دارم که عملیات ترید های من توسط اون بانک انجام میشه.
    خودم رو در سطحی نمی بینم که توصیه یا نصیحتی برای شما عزیزان داشته باشم فقط تجربعه خودم رو بازگو میکنم.
    دوستان هیچ وقت نا امید نشین.اگر ضعف تحلیلی دارین سعی کنین برطرفش کنین.همیشه در حال یادگیری باشین.این بازار بزرگترین دانشگاه دنیاست.همیشه برای کسایی که اهل تلاش و کوشش هستند بهترین هدیه ها رو به ارمغان خواهد آورد.
    بیش از این وقت شما دوستان رو نمی گیرم
    موفق باشید
    فاطمه, AmiR.HJ and sheida like this.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    754Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    Array
    من سلام.

کاملا با آقای ali-imani موافقم.من هم کوتاه ترین تایم فریمی که استفاده میکنم روزانه هستش.
    شخصا علاقه زیادی به تایم های کمتر از روزانه ندارم...!!

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین