سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
صرفا جهت آشنایی بیشتر... - صفحه 3
صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 88
Like Tree68Likes

موضوع: صرفا جهت آشنایی بیشتر...

کاربر عضو

میزان امتیاز
    199Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    بازار تبادلات ارزی در ایران ممنوعه . هر کی تو این زمینه کار کنه را در چشم بر هم زدنی میبرند اطلاعات . دیدم که دارم میگم . دوستام را دیدم .

اینکه ما داریم تو این فروم فعالیت میکنیم خودش خیلی ریسکه . من نمیدونم کی جرات داره خودش را معرفی کنه . حتی کوچکترین موضوع .

یه بزرگی میگه : برای قدرتمند بودن همیشه در سایه بمونید .
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    754Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام

اجباری در کار نیست.من فقط خواستم بیشتر آشنا بشیم.
    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    1932Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-imani نمایش پست ها
    به به .
    شخصا خیلی از این تاپیک لذت بردم و افتخار میکنم که در جمع دوستان عزیزی مثل شما هستم.
    از آقا آرش هم که این تاپیک رو ایجاد کردند تشکر میکنم.
    من ایمانی هستم. 44 ساله.شغل اصلیم دندان پزشکی هست و ساکن تهران هستم.
    8 ساله که با بازار تبادلات ارزی آشنا شدم و تقریبا 6 سال هست که به صورت جدی ترید میکنم.
    دو سال اول برایند کاریم منفی بوده و بعدش تازه فهمیدم چی به چی هست.
    دوره های تحلیل تکنیکال رو در مرحله اول در دبی گذروندم و برای کورس پیشرفته الیوت عازم استرالیا شدم.
    آنالیز اصلی من توسط تئوری الیوت انجام میگیره ولی در کنارش از تحلیل کلاسیک هم بهره می برم.
    تایم ترید من دیلی هست و به هیچ عنوان در فریم های پایین تر ترید نمی کنم.
    به علت مشغله کاری خیلی کم در فضای سایت ها و فروم های بازار تبادلات ارزی حضور پیدا میکنم.بعد از ضرر سنگین دو سال اول حضورم در این بازار خوشبختانه نه تنها ضرر ها رو جبران نمودم بلکه هم اکنون سرمایه بالای سه میلیون دلار در یکی از بانک های خارجی دارم که عملیات ترید های من توسط اون بانک انجام میشه.
    خودم رو در سطحی نمی بینم که توصیه یا نصیحتی برای شما عزیزان داشته باشم فقط تجربعه خودم رو بازگو میکنم.
    دوستان هیچ وقت نا امید نشین.اگر ضعف تحلیلی دارین سعی کنین برطرفش کنین.همیشه در حال یادگیری باشین.این بازار بزرگترین دانشگاه دنیاست.همیشه برای کسایی که اهل تلاش و کوشش هستند بهترین هدیه ها رو به ارمغان خواهد آورد.
    بیش از این وقت شما دوستان رو نمی گیرم
    موفق باشید
    جناب دکتر بسیار جالب بود روند کار آمورشی شما؟
    بعد الان یه سوال برام پیش اومد
    یعنی اون بانک و تیمش دارن برای شما مدیریت سرمایه میکنند
    تضمین و قرارداد کلا به چه شکله
    البته اگر مایل به توضیح هستید؟
    sheida این را میپسندد.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9634Array = 130
    قدرت امتیازدهی
    130
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    به به الیوت کارا جمعشون جمع هست.بگین ببینم از موج سه امروز یورو به دلار سود بردین یا نه؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    242Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خیر خواه نمایش پست ها
    بازار تبادلات ارزی در ایران ممنوعه . هر کی تو این زمینه کار کنه را در چشم بر هم زدنی میبرند اطلاعات . دیدم که دارم میگم . دوستام را دیدم .

اینکه ما داریم تو این فروم فعالیت میکنیم خودش خیلی ریسکه . من نمیدونم کی جرات داره خودش را معرفی کنه . حتی کوچکترین موضوع .

یه بزرگی میگه : برای قدرتمند بودن همیشه در سایه بمونید .
    سلام
    من وحید زارع هستم 25 ساله
    کاردانی نرم افزار دارم و میخوام ادامه بدم این حسش که باید بیاد نمیاد
    از سال 86 هم با بازار تبادلات ارزی اشنا شدم و تو شهرستان میبد از استان یزد زندگی میکنم
    شغلم هم مغازه کادوئی و صنایع دستی واقع در خیابان اصلی روبه روی بانک کشاورزی دارم (قابل توجه اطلاعات) فکر هم نکنم به جزء دو سه نفر تو شهر ما و من کس دیگه ای اصلا بدونه بازار تبادلات ارزی چی هست من که ندیدم !!! شاید میترسن رو نمیکنن
    حالا تو این انجمن این اولین پست منه ولی تو انجمنهای دیگه زیاد حضور داشتم مخصوصا سرمایه خدا بیامرز و ایران بازار تبادلات ارزی
    تنها کار مثبتی هم که تو عمر بازار تبادلات ارزییم انجام دادم تولید و ویرایش فنی فایلهای پی دی اف روش پی تی ام بوده (البته ارشیو کاملش)
    اینم ادرس وبلاگم :مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها قسمت بازار تبادلات ارزیش که لینک دانلود این فایلها هم توش موجوده
    دیگه همینا
    موفق باشید
    sheida و مهدی نورالهی پسندیده اند.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    3Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    من هم خودم را با این مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها لینک معرفی می کنم.مسابقات روبو بازار تبادلات ارزی و نفر 12 هستم .اکانتم 1512583 می تونی سرچ کنی.
    sheida این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    29Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    منم ... 28 سالمه
    کاردانی برق قدرت
    در حال حاضر هم کارمندی بیش نیستیم.
    به امید موفقیت همه
    sheida این را میپسندد.

AIO

AIO ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4468Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود،

علی هستم 30 ساله ساکن تهران. در حال حاضر دانشجوی ACCA هستم. ( Association of Chartered Certified Accountants)

حدوداً 14 ماه پیش با تحلیل تکنیکال آشنا شدم و 7 ماه هم هست که ترید می کنم. تا الان برآیندم از نظر دلاری منفی بوده اما با کاهش ارزش ریال ، از نظر ریالی تقریباً سر به سر شده.

خودم تحلیل های مبتنی بر واگرایی ها را خیلی دوست دارم، اما از زمانی که با سیستم Pipo آشنا شدم، با این سیستم راحت تر هستم.

(پی.نوشت: در یک جستار دیگر هم گفتم. اگر بشود قرار یک نشست حضوری میان تریدرهای ایرانی به صورت منظم هفتگی گذاشت، عالی می شود.)

موفق باشید
    sheida این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    53Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    سلام به همگی دوستان

من میرزائی 25 سال سنمه بچه تبریز و دانشجوی ترم اخر کارشناسی هستم رشته مهندسی اقتصاد کشاورزی

اشنایی من برای بازار تبادلات ارزی به خیلی وقت پیش مربوط میشه ولی نتونستم بطورجدی و مداوم ادامه بدم (یک مدت بخاطر سربازیم نبودم و یک مدت هم بخاطر دانشگاه و یسری مسائل دیگه)
    تو این مدت چندتا حساب کال کردم ولی خوشبختانه برایند کاریم سربه سر هست و ضرر سنگینی نداشتم اما هنوز خودمو تریدر نمی دونم و در این راه خیلی کار دارم تا به یک سطح قابل قبول برسم
    همین الان هم بخاطر اماده شدن برای کنکور کارشناسی ارشد فعلا ترید نمی کنم ولی به سایت سر میزنم و مطالبی که دوستان زحمتشو کشیدن را مطالعه می کنم که این دیگه عادت روزانه شده برام

و اخراینکه افتخار می کنم هنوز در جمع دوستان و بزرگان جامعه بازار تبادلات ارزی ایران هستم

با آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان

یا علی
    sheida این را میپسندد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    2711Array = 52
    قدرت امتیازدهی
    52
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام خدمت دوستان گلم
    بعضی از تاپیک ها و پست ها راکه میخونم احساس خنده بهم دست میده
    میگند: شما که لالایی بلدی چرا خوابت نمی بره
    منظورم اینکه بعضی افراد بهترین شغل دنیا را که اینجا ممنوع شده را خودشون کار می کنند بعد به ما که میرسه وامیرسه
    دوستان خیلی از اساتید هستند که واقعا در کارشون در این حرفه موفق هستند اگه نمی تونی یا به مملکتت اسیب می رسونه کار نکون
    راستی تاپیک صندلی داغ را کامل بخونید تا بفهمید چه کسایی دارند با بازار تبادلات ارزی دارند میلیونر میشند من حسادت نمی کنم و تازه باعث افتخارمه با این بزرگان اهل فن هستم و همیشه براشون دعا می کنم
    مشکرم

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین