سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
مارتینگل
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
Like Tree5Likes
  • 1 Post By hadi74
  • 1 Post By hamid24
  • 1 Post By guest
  • 1 Post By hamid24
  • 1 Post By hamid24

موضوع: مارتینگل

کاربرجدید

میزان امتیاز
    14Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

مارتینگل

فرض کنید یک معامله با حجم یک لات دارید که ۱۰ پیپ سود و ۱۰ پیپ ضرر برای آن در نظر گرفتید. حال بازار خلاف جهت شما حرکت کرده و ۱۰ پیپ ضرر میکنید. درست در همین مکان ضرر یک معامله دیگر در جهت معامله قبلی با دوبرابر لات یعنی ۲ لات و همان حدود سود و ضرر ۱۰ پیپی میگیرید.(پله دوم)

اگر این معامله دوم به سود بیانجامد، ضرر معامله قبلی جبران شده و معادل سود معامله قبلی نیز کسب خواهد شد. اما اگر این معامله نیز به ضرر منتهی شود، در مکان ضرر، معامله جدیدی با حجم دوبرابر قبلی یعنی چهار لات و همان سود و ضرر ۱۰ پیپی باز میکنیم(پله سوم)

باز این معامله جدید اگر به سود برسد ۴۰ پیپ سود خواهد شد که مجموع ۳۰ پیپ ضرر دو معامله قبلی را جبران نموده و ۱۰ پیپ هم سود میدهد. اما اگر این معامله نیز به ضرر منتهی شود، در مکان ضرر دوباره معامله ای با حجم دوبرابر قرار خواهیم داد و ....
    به این ترتیب هرچه پله های بیشتری از مارتینگل را می پیماییم، حجم معامله بالاتر رفته و رقم سود و ضرر نیز افزایش می یابد. به طور کلی حجم پله n ام برابر خواهد بود با حجم اولیه ضربدر دو به توان n-۱.

به دلیل بالا رفتن حجم معاملات به صورت غیر خطی و توانی، استفاده از مارتینگل معمولا به لحاظ روانی برای معامله گران سخت است. واقعیت این است که اگر این روش صحیح به کار رود و در ورود و خروج معامله استراتژی درستی اتخاذ شده باشد، مارتینگل میتواند عامل موفقیت خوبی در بسیاری از استراتژی ها باشد.
    یادمان باشد تا ریسک نکنیم، سود نمیکنیم.

من استراتژی مارتینگل رو روی بازی رولت در کازینو آنلاین پیاده کردم به طوری که تو یه ساعت 100 هزار تومان پولم شد 300 هزار تومان. همین طوری جلو میرفتم که یه دفعه سیستم تغییر کرد!!! به دوبرابر کردن پول ادامه دادم تا اینکه کل پولم پرید. یعنی بالای ده برابر خلاف انتخاب من در اومد!!! البته صد در صد مطمعنم که این کازینو ها اعداد رو مطابق منفعت خود تغییر میدن.
    به نظر شما استراتژی مارتینگل تو کازینو واقعی که امکان دستکاری وجود نداره جواب میده؟ و میشه باهاش سود کرد؟؟
    اوپانیشاد این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    177Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    مارتينگل+ ريسك به ريوارد +نقطه ورود مناسب =$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1266Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    برای معاملات مارتینگل باید تقریبا از هدف نهایی قیمت مطلع بود و با رعایت مدیریت سرمایه وارد شد . البته بنده تا به حال بر این اساس معامله نکردم و در حال پیاده کردن روش خودم در این قالب هستم .
    چون ما از تاچ 9.34200 در eur nok مطمین هستیم میتونیم بصورت پله ای وارد شیم.

[IMG]مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها [/IMG]
    hadi74 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    859Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid24 نمایش پست ها
    برای معاملات مارتینگل باید تقریبا از هدف نهایی قیمت مطلع بود و با رعایت مدیریت سرمایه وارد شد . البته بنده تا به حال بر این اساس معامله نکردم و در حال پیاده کردن روش خودم در این قالب هستم .

[IMG]مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها [/IMG]
    سلام
    چه زمانی ( تاچ 9.34200 در eur nok کی ؟ ) این برخورد رخ خواهد داد ؟
    برای مثال من با تحلیل خودم بعید میدانم این برخورد در سه ماه آینده رخ دهد !!!
    البته مطمئن هستم به 8.9000 هم خواهد رسید ولی کی.
    ویرایش توسط guest : 07-09-2016 در ساعت 04:06 PM
    hadi74 این را میپسندد.

این بازار خیلی نامرده و درست تو همون پوزیشنی که آدم بهش اطمینان صد درصد داره'(بازار) رعایت قوانین و فراموش میکنه

<iframe frameborder="0" width="220" height="140" src="https://www.mql5.com/en/signals/widget/signal/2f5s"></iframe>

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1266Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
    سلام
    چه زمانی ( تاچ 9.34200 در eur nok کی ؟ ) این برخورد رخ خواهد داد ؟
    برای مثال من با تحلیل خودم بعید میدانم این برخورد در سه ماه آینده رخ دهد !!!
    البته مطمئن هستم به 8.9000 هم خواهد رسید ولی کی.
    سلام
    متاسفانه بنده از ظرف زمانی ارزها سر در نمیارم . و نمیدونم کی . اما بصورت تجربی چنانچه تحلیل بر اساس تایم یک ساعته باشد در ارزهای اصلی عمدتا در یک هفته کاری باید هدف رو تاچ کند.
    hadi74 این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    49Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    ببخشید این جفت ارز eurnok و مال کدام کشور هاست؟eursek l

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1266Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    Array
    کرون نروز و سوید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1266Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    Array

اگر قرار باشه بریزه که حتما میریزه تارگت میتونه 9.3000 تعیین بشه.

hadi74 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1266Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    Array
    اگر قرار باشه بریزه که حتما میریزه تارگت میتونه 9.3000 تعیین بشه.

خارج شدم.