سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
مقاله مراحل يادگيري بازار بازار تبادلات ارزی - صفحه 2
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 33
Like Tree8Likes

موضوع: مراحل يادگيري بازار بازار تبادلات ارزی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6176Array = 87
    قدرت امتیازدهی
    87
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام. بله . من هم جواب دادم . مگه نرسید بهتون
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

کاربر عضو

میزان امتیاز
    40Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    چرا دوست عزیز رسید...مرسی

کاربرجدید

میزان امتیاز
    111Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

Question

با سلام خدمت دوستای خوبم
    من حدود 7-8 ماهه دارم دمو کار میکنم، اما میدونم هنوز اونقدر حرفه ای نشدم که بخوام وارد ریل بشم
    لصفا راهنمایی کنید چه کنم که سرعت پیشرفتم بیشتر بشه ؟
    واینکه هر کی رو میبینم تو ریل اولش خیلی ضرر کرده و بعد از مدتی که معمولا هم زیاده به سود رسیده!!! آیا راهی هست که قبل از ورود به دنیای ریل بشه یاد گرفت که بشه کمتر ضرر کرد؟

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22579Array = 263
    قدرت امتیازدهی
    263
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستای خوبم
    من حدود 7-8 ماهه دارم دمو کار میکنم، اما میدونم هنوز اونقدر حرفه ای نشدم که بخوام وارد ریل بشم
    واینکه هر کی رو میبینم تو ریل اولش خیلی ضرر کرده و بعد از مدتی که معمولا هم زیاده به سود رسیده!!! آیا راهی هست که قبل از ورود به دنیای ریل بشه یاد گرفت که بشه کمتر ضرر کرد؟
    سلام خدمت سرکار خانم شیدا
    همانطور که می بینید بازار بازار تبادلات ارزی بازار بسیار خطر ناکی است و بدون دانش فنی وارد بازار شدن مرگ سریع سرمایه است لذا با توجه به اینکه خودتان فرمودید هنوز حرفه ای نشدین لذا پیشنهاد میکنم کلاس های آنلاین را که در فروم موجود است هر کدام را با دقت گوش کنید و بعد در مورد بخث همان جلسه تمرین کنید تا ملکه ذهنتان شود و تا چشمتان با موارد تکنیکالی آشنا شود حساب دمو را فقط برای تمرین استفاده کنید چرا که دنیای ریل با دمو دو دنیای متفاوت است اگر احساس کردید که آمادگی دارید یک حساب میکرو در یکی از بروکر ها باز کنید اگر توانستین رشدش دهید سپس شارژ کنید در غیر این صورت بازار مردابی بیش برایتان نخواهد بود
    موفق و پیروز باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9633Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت دوستای خوبم
    با سلام

داشتن برنامه منظم جهت مطالع و تحقیق روی بازار کاری بسیار مهم در جهت پیشرفت شما هست.

در ابتدا مشخص کنید هدف شما چیست و چه چیزهای برای رسیدن به این هدف مورد نیاز شماست. بلفرض مثال خودم در روز های ابتدایی ، سردرگم بودم و انواع روش های مختلف مطالعه میکردم. تا اینکه متوجه شدم داشتن استاد یا مشاور راهنما کارگشای مشکلات من هستند.

بعد از این دوران و مطالغه نیازهای بازار شاخه های برای خود برگزیدم ، بلفرض بررسی کردم عوامل جرکتی بازار چیست؟ جواب علوم اقتصادی است ، پس خودم را ملزم به یادگیری این علم کردم ، در جای دیگری می دیدم وقتی جهتی بدست میاورم بازار در همان لحظه به سمت من حرکت نمیکند نیاز دوم آشکار شد ، که خود به خود به سمت تکنیکال و شاخه الیوت گرایش پیدا کردم ، که در این شاخه از دید روانشناسی فرا گرفتم. همان تحلیل رفتار جمعی ، که مطالب و ابزارها برای من خشک و خسته کننده نبود . بعد به دنبال فبلتر کردن بعضی از سیگنال های خطای روشم رفتم که هارمونیک در دل الیوت کار ساز و جوابگو بود. و همینطور ایرادات ابزارها ..که کما بیش برطرف کردم.

رسید به قسمت مهم و حساس که مدیریت سرمایه و ریسک بود ، انواع کتب مطالعه کردیمو ... خلاصه این مرحله هم به خوبی رد کردیم.

من مراحل زیر را سپری کردم:

مشخص کردن هدف
    برنامه ریزی و طرح ریزی
    پیاده سازی
    آزمون و خطا

امیدوارم در همه مراحل موفق و پیروز باشد
    ویرایش توسط FundTrader : 03-10-2012 در ساعت 04:03 PM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    111Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام خدمت سرکار خانم شیدا
    همانطور که می بینید بازار بازار تبادلات ارزی بازار بسیار خطر ناکی است و بدون دانش فنی وارد بازار شدن مرگ سریع سرمایه است لذا با توجه به اینکه خودتان فرمودید هنوز حرفه ای نشدین لذا پیشنهاد میکنم کلاس های آنلاین را که در فروم موجود است هر کدام را با دقت گوش کنید و بعد در مورد بخث همان جلسه تمرین کنید تا ملکه ذهنتان شود و تا چشمتان با موارد تکنیکالی آشنا شود حساب دمو را فقط برای تمرین استفاده کنید چرا که دنیای ریل با دمو دو دنیای متفاوت است اگر احساس کردید که آمادگی دارید یک حساب میکرو در یکی از بروکر ها باز کنید اگر توانستین رشدش دهید سپس شارژ کنید در غیر این صورت بازار مردابی بیش برایتان نخواهد بود
    موفق و پیروز باشید
    shyazdi عزیز خیلی ممنون از راهنمایی زیباتون

کاربرجدید

میزان امتیاز
    111Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاج خلیل نمایش پست ها
    با سلام

داشتن برنامه منظم جهت مطالع و تحقیق روی بازار کاری بسیار مهم در جهت پیشرفت شما هست.

در ابتدا مشخص کنید هدف شما چیست و چه چیزهای برای رسیدن به این هدف مورد نیاز شماست. بلفرض مثال خودم در روز های ابتدایی ، سردرگم بودم و انواع روش های مختلف مطالعه میکردم. تا اینکه متوجه شدم داشتن استاد یا مشاور راهنما کارگشای مشکلات من هستند.

بعد از این دوران و مطالغه نیازهای بازار شاخه های برای خود برگزیدم ، بلفرض بررسی کردم عوامل جرکتی بازار چیست؟ جواب علوم اقتصادی است ، پس خودم را ملزم به یادگیری این علم کردم ، در جای دیگری می دیدم وقتی جهتی بدست میاورم بازار در همان لحظه به سمت من حرکت نمیکند نیاز دوم آشکار شد ، که خود به خود به سمت تکنیکال و شاخه الیوت گرایش پیدا کردم ، که در این شاخه از دید روانشناسی فرا گرفتم. همان تحلیل رفتار جمعی ، که مطالب و ابزارها برای من خشک و خسته کننده نبود . بعد به دنبال فبلتر کردن بعضی از سیگنال های خطای روشم رفتم که هارمونیک در دل الیوت کار ساز و جوابگو بود. و همینطور ایرادات ابزارها ..که کما بیش برطرف کردم.

رسید به قسمت مهم و حساس که مدیریت سرمایه و ریسک بود ، انواع کتب مطالعه کردیمو ... خلاصه این مرحله هم به خوبی رد کردیم.

من مراحل زیر را سپری کردم:

مشخص کردن هدف
    برنامه ریزی و طرح ریزی
    پیاده سازی
    آزمون و خطا

امیدوارم در همه مراحل موفق و پیروز باشد
    حاج خلیل عزیز از راهنمایی کاملتون واقعا ممنون
    ولی اینا که گفتید باید خیلی طول بکشه.فکر نکنم حالاحالا بتونم وارد ریل بشم

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9633Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    حاج خلیل عزیز از راهنمایی کاملتون واقعا ممنون
    ولی اینا که گفتید باید خیلی طول بکشه.فکر نکنم حالاحالا بتونم وارد ریل بشم
    خواهش میکنم عزیز ، وظیفه است

اینهای که گفتم اگر برنامه و منابع خوب در اختیار داشته باشید، میتونم به جرات بگم دو ماهه مطالب فرامیگیرید و وارد فاز آزمون وخطا میشید ، که این مرحله هم چند ماهی وقت بزارید ، کار تمام هست.

انشالله بتونیم در این فروم علوم فرا گرفته و تجربیاتمون در اختیار افراد قرار بدیم.

در زمینه بنیادی ، بین بازاری و انتظارات که تاپیکش ایجاد کردم و در حال تایپ مطالب هستم که کما بیش تایپ شده ( جدود 60 درصد مطالب) اما هنوز باید تکمیل تر و جامع تر کنم. که دیگه تاپیک عقب نشینی نکنه و هرشب یک مطلب بزارم و منسجم جلو برم.

در زمینه تکنیکال به خصوص الیوت و هارمونیک که اساتیدی همچون مهندس PcmTrader تشریف دارند ، و بنده هم تاپیک در این زمینه ایجاد خواهم کرد و مطالب مفید و اصل کاری را به اشتراک میزارم.

در خصوص روانشناسی و مدیریت سرمایه و ریسک هم برنامه های دارم که انها به اتمام برسه با توضیحات لازم و کامل در یک تاپیک قرار خواهم داد.

در کل قصد دارم هر انچه فرا گرفتم در این فروم پیاده کنم که شاید برای افراد مفید واقع شود و مارا مورد دعای خویش قرار دهند.

ارادتمند خلیل
    ویرایش توسط FundTrader : 03-10-2012 در ساعت 07:04 PM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    111Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاج خلیل نمایش پست ها
    خواهش میکنم عزیز ، وظیفه است

اینهای که گفتم اگر برنامه و منابع خوب در اختیار داشته باشید، میتونم به جرات بگم دو ماهه مطالب فرامیگیرید و وارد فاز آزمون وخطا میشید ، که این مرحله هم چند ماهی وقت بزارید ، کار تمام هست.

انشالله بتونیم در این فروم علوم فرا گرفته و تجربیاتمون در اختیار افراد قرار بدیم.

در زمینه بنیادی ، بین بازاری و انتظارات که تاپیکش ایجاد کردم و در حال تایپ مطالب هستم که کما بیش تایپ شده ( جدود 60 درصد مطالب) اما هنوز باید تکمیل تر و جامع تر کنم. که دیگه تاپیک عقب نشینی نکنه و هرشب یک مطلب بزارم و منسجم جلو برم.

در زمینه تکنیکال به خصوص الیوت و هارمونیک که اساتیدی همچون مهندس PcmTrader تشریف دارند ، و بنده هم تاپیک در این زمینه ایجاد خواهم کرد و مطالب مفید و اصل کاری را به اشتراک میزارم.

در خصوص روانشناسی و مدیریت سرمایه و ریسک هم برنامه های دارم که انها به اتمام برسه با توضیحات لازم و کامل در یک تاپیک قرار خواهم داد.

در کل قصد دارم هر انچه فرا گرفتم در این فروم پیاده کنم که شاید برای افراد مفید واقع شود و مارا مورد دعای خویش قرار دهند.

ارادتمند خلیل
    با تشکر فراوان از شما و دوستان به خاطر حسن نیتتان و ارایه دانش با ارزشتان که در اختیار همه قرار میدهید
    انشالا ما هم با یاری شما دوستان به سصح ایده الی از تحلیل بازار دست پیدا کنیم

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3996Array = 71
    قدرت امتیازدهی
    71
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با تشکر فراوان از شما و دوستان به خاطر حسن نیتتان و ارایه دانش با ارزشتان که در اختیار همه قرار میدهید
    انشالا ما هم با یاری شما دوستان به سصح ایده الی از تحلیل بازار دست پیدا کنیم
    سلام
    واقعا جای تشکر داره از کسانی که از در اختیار گذاشتن دانش و مطالب خوشون برای همه دریغ نمی کنند.اینکه همه به هم کمک کنند تا سطح علمی همه افراد بالا بره خیلی خوبه .منم به نوبه خودم تشکر میکنم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین