سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
مقاله مراحل يادگيري بازار بازار تبادلات ارزی - صفحه 3
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33
Like Tree8Likes

موضوع: مراحل يادگيري بازار بازار تبادلات ارزی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    185Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام خدمت سرکار خانم شیدا
    همانطور که می بینید بازار بازار تبادلات ارزی بازار بسیار خطر ناکی است و بدون دانش فنی وارد بازار شدن مرگ سریع سرمایه است لذا با توجه به اینکه خودتان فرمودید هنوز حرفه ای نشدین لذا پیشنهاد میکنم کلاس های آنلاین را که در فروم موجود است هر کدام را با دقت گوش کنید و بعد در مورد بخث همان جلسه تمرین کنید تا ملکه ذهنتان شود و تا چشمتان با موارد تکنیکالی آشنا شود حساب دمو را فقط برای تمرین استفاده کنید چرا که دنیای ریل با دمو دو دنیای متفاوت است اگر احساس کردید که آمادگی دارید یک حساب میکرو در یکی از بروکر ها باز کنید اگر توانستین رشدش دهید سپس شارژ کنید در غیر این صورت بازار مردابی بیش برایتان نخواهد بود
    موفق و پیروز باشید
    سلام
    یکی از دلایلی که در بازار بازار تبادلات ارزی بعلت نوسانات شدید آماتورها سرمایه خودشان را زود از دست می دهند لوریج بالا است. بنظر شما در یک حساب ریل اگر با لوریج پایین بطور مثال 1 به 10 کار کنند این ریسک سریع کال کاهش پیدا نمی کنه و اعتماد بنفس تریدر را در ابتدای تجربه اندوزی بالاتر نمی بره

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22579Array = 263
    قدرت امتیازدهی
    263
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط s_eazi نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دلایلی که در بازار بازار تبادلات ارزی بعلت نوسانات شدید آماتورها سرمایه خودشان را زود از دست می دهند لوریج بالا است. بنظر شما در یک حساب ریل اگر با لوریج پایین بطور مثال 1 به 10 کار کنند این ریسک سریع کال کاهش پیدا نمی کنه و اعتماد بنفس تریدر را در ابتدای تجربه اندوزی بالاتر نمی بره
    با سلام خدمت دوست عزیز
    مهمترین بحث در بازار بازار تبادلات ارزی, اصل مدیریت سرمایه و داشتن پلان معاملاتی و کشتن نفس طمع و مقید بودن به قوانین . زمانی که شما توانستین خودتون در این چهار چوب مقید به رعایت بکنید دیگر نقش لوریج برایتان بی اهمیت میشود

موفق و پیروز باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    40Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    با سلام به نظرتون برای آموزش و دمو کارکردن بهترین نرم افزار چیست؟

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15247Array = 204
    قدرت امتیازدهی
    204
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mikmik نمایش پست ها
    با سلام به نظرتون برای آموزش و دمو کارکردن بهترین نرم افزار چیست؟
    سلام

نرم افزار متاتریدر برای اینکار مفید . و اکثرا از همین نرم افزار استفاده میکنند . و در کنار این نرم افزار بتونید با نرم افزارهایی دیگه مثل داینامیک تریدر و........کار کنید خیلی خوب .
    ویرایش توسط مصطفی : 06-25-2012 در ساعت 11:12 PM
    دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    71Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    آقا مصطفي
    من هميشه در فروم ها مطالبتونو مي خونم و استفاده مي كنم.
    يه سوال دارم مي خوام بدونم چقدر ميشه روي سيگنالهايي كه ال ويو صادر مي كنه حساب كرد.
    البته من الان دارم به روش پي تي ام تريد مي كنم.
    و تقريبا دو سالي رو به آموزش گذراندم و الان يه حساب 300 دلاري باز كردم. و چون بروكر پرسپوليس حد اقل حسابش 2000 دلاره نتونستم پيش شما بيام
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15247Array = 204
    قدرت امتیازدهی
    204
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط a_firoozi نمایش پست ها
    آقا مصطفي
    من هميشه در فروم ها مطالبتونو مي خونم و استفاده مي كنم.
    يه سوال دارم مي خوام بدونم چقدر ميشه روي سيگنالهايي كه ال ويو صادر مي كنه حساب كرد.
    البته من الان دارم به روش پي تي ام تريد مي كنم.
    و تقريبا دو سالي رو به آموزش گذراندم و الان يه حساب 300 دلاري باز كردم. و چون بروكر پرسپوليس حد اقل حسابش 2000 دلاره نتونستم پيش شما بيام
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    سلام

ممنون از لطف شما

نرم افزار خوبی . در کنارش باید خودتون هم تحلیل کنید و نقطه ورود و خروج بدست بیارید .همیشه از تایم بالا تحلیل کنید بیاد تایم پایین . نقطه ورودتون بر اساس تایمهای پایین باشه .
    روش پی تی ام نمیدونم چی . میتونید یک تاپیک براش ایجاد کنید و این روش آموزش بدید .
    دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

AIO

AIO ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4468Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مصطفی جان چرا مثل هندی ها فارسی صحبت می کنید؟!

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15247Array = 204
    قدرت امتیازدهی
    204
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
    مصطفی جان چرا مثل هندی ها فارسی صحبت می کنید؟!
    متوجه نمیشم منظورتون .

AIO

AIO ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4468Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    یعنی حرف اضافه "را" و خیلی از افعال را به کار نمی برید

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5773Array = 76
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array
    تاپیک بسیار خوبی بود امیدوارم کمک هایه اساتید به امثاله من کمک کرده باشه که حتما کرده .

تشکر از همتون . من هم تازه میخوام شروع کنم امیدوارم بتونم از مطالب خوبتون بیشترین استفاده رو کنم .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین