سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آموزش نرم افزار دايناميك تريدر - صفحه 3
صفحه 3 از 269 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 2685
Like Tree500Likes

موضوع: نرم افزار دايناميك تريدر

arman68
    مهمان
    با سلام
    منم یه مشکلی در این زمینه دارم
    1-اینکه وقتی یه تایم پایین رو وارد میکنم ، فاصله کندلها از هم زیاده و خیلی کم میتونم با دکمه + اونا رو بهم نزدیک کنم
    2- ایا هر بار که متا برنامه رو باز میکنم ، بدون اینکه تمام چارت ها رو باز کنم خودشون اپدیت میشن یا نه ( با توجه به اینکه متا تریدر فعاله)
    با تشکر

arman68
    مهمان
    با سلام مجدد
    اقا مصطفی ، این اندیکاتوری که باید دیتا رو به داینامیک منتقل کنه رو من تو مسیر مربوطه کپی کردم ولی توی متا در این پلتفرم نشون داده نمیشه ولی تو متای بروکر های دیگه کار میکنه
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14921Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_abedini نمایش پست ها
    اقا مصطفی نرم افزار متااستاک و همچنین دیتاهای بورس تهران را دانلود کردم فقط زیاد با نرم افزار متااستاک اشنایی ندارم ممکنه یه توضیح مختصری بفرمایید چه شکلی این دیتا ها را وارد متااستاک و بعد وارد داینامیک کنم ؟ ممنون
    سلام

وقتي شما برنامه متااستوك رو كامپيوترتون نصب كرديد همراه برنامه متااستوك يك برنامه جانبي هم نصب ميشه بنام
    The Downloader كه به كمك اين برنامه بايد ديتاي بورس به متااستوك تبديل كنيد .ابتدا اين برنامه رو باز ميكنيم و در جعبه ابزار طبق تصوير زير علامت دو تا پوشه رو هم مشخص كه روش كليك ميكنيم كه در پنجره كوچكي كه باز ميشه ما تنظيمات انجام ميديم .

ابتدا دو تا پوشه درست ميكنيد . يكي براي ديتاي بورس و ديگري براي متا كه در واقع ديتايي كه به متااستوك تبديل كرديم در اين پوشه قرار بگيريد .طبق تصوصير زير در مسير مبدا فايل حاوي ديتاي بورس انتخاب ميكنيم كه براي انتخاب همه فايلها ابتدا رو يكي از نمادها كليك كرده سپس همزمان ctrl+a رو ميزنيم تا همه نمادها انتخاب بشن سپس در مسير مقصد ما پوشه متا رو انتخاب ميكنيم .پس با اين توضيح ما ميخاييم ديتاي بورس به متا استوك تبديل كنيم . سپس دكمه ok را ميزنيم تا عمليات تبديل شروع بشه . در خاتمه اگر درست انجام داده باشيم بايد كنار نمادها تيك سبز رنگ خورده باشه در غير اينصورت درست انجام نشده و بايد دوباره تكرار كنيم .
    بعد از اينكه ديتا به متااستوك تبديل شد در نرم افزار دايناميك تريدر از منوي file سپس portfolio manager و بعد ميريم به قسمت edit و بعد ميريم به مسير پوشه متا و طبق توضيحي كه در پست قبل دادم در قسمت Data Type گزينه
    metastock new را انتخاب ميكنيم تا همه نمادهاي بورس بياره .
    ameiln2004, AmiR.HJ and pey1 like this.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14921Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط poudat نمایش پست ها
    دوباره سلام
    اول اینکه دکمه قرمز در گوشه سمت چپ رو نمیدونم از کجا باید فعال کنم
    دوم اینکه اگر ممکنه کمی در مورد اون ابزاری که در شگل مشخص کردم توضیح دهید
    ممنون از لطفتان

سلام

دكمه قرمز سمت چپ بايد باشه . نميدونم چرا براي شما نيست ميتونيد دوباره برنامه رو نصب كنيد شايد مشكل حل بشه . در مورد اون ابزاري كه اشاره كرديد فيبو اكسپشن صعودي و نزولي كه اگر كليك راست كنيد روش ميتونيد تنظيماتش به دلخواه تغيير بديد .
    ابزار بعدي كه fib زياد كاربردي نيست و تحليل زماني بصورت اتوماتيك انجم ميده كه خود آقاي ازادي بيشتر تو اين زمينه توضيح خواهند داد.
    AmiR.HJ این را میپسندد.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14921Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    اقا مصطفی ، این اندیکاتوری که باید دیتا رو به داینامیک منتقل کنه رو من تو مسیر مربوطه کپی کردم ولی توی متا در این پلتفرم نشون داده نمیشه ولی تو متای بروکر های دیگه کار میکنه
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر
    سلام

از قسكمت انديكاتورهاي سفارشي ميتونيد اين انديكاتور بياريد و فرقي نداره پلتفرم براي چه بروكري باشه .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    18Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    با سلام
    جناب مصطفی ممنون وتشکر از زحماتی که میکشید
    من داینامیک رو حذف و دوباره نصب کردم کلید قرمزه اومد ولی هنوز هم شکل کندل ها خود به خود عوض میشن
    fixراستی در مورد نمودار فلزاتی چون مس وروی که در بروکر
    هست راه نمایی تان ممنونم ولی این بروکر اکانت رایکان (دمو)را فقط برای یک ماه میدهد
    آیا هر ماه میشه یک اکانت جدید گرفت یا راه دیگری وجود دارد که بشه قیمت جهانی و نمودار فلزات را
    داشته باشیم
    arman68
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفي نمایش پست ها
    سلام

از قسكمت انديكاتورهاي سفارشي ميتونيد اين انديكاتور بياريد و فرقي نداره پلتفرم براي چه بروكري باشه .
    ممنون درست شد
    اشتباه از من بود ، تو یه متای دیگه کپی کرده بودم

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14921Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط poudat نمایش پست ها
    با سلام
    جناب مصطفی ممنون وتشکر از زحماتی که میکشید
    من داینامیک رو حذف و دوباره نصب کردم کلید قرمزه اومد ولی هنوز هم شکل کندل ها خود به خود عوض میشن
    fixراستی در مورد نمودار فلزاتی چون مس وروی که در بروکر
    هست راه نمایی تان ممنونم ولی این بروکر اکانت رایکان (دمو)را فقط برای یک ماه میدهد
    آیا هر ماه میشه یک اکانت جدید گرفت یا راه دیگری وجود دارد که بشه قیمت جهانی و نمودار فلزات را
    داشته باشیم

كندلها نبايد خودبخود عوض بشه . نميدونم چه مشكلي پيش اومده .
    براي قيمتهاي فلزات بايد هر ماه حساب دمو باز كنيد .
    AmiR.HJ و shabro پسندیده اند.

arman68
    مهمان
    اقا مصطفی ، این فاصله کندل ها رو در تایم پایین چطوری درست کنم
    خیلی با هم فاصله دارن
    ضمنا الان که برنامه رو باز کردم ، میبینم علیرغم اینکه دکمه قرمز روی چارت هست و روی ثانیه تنظیم شده ولی چارت اپدیت نمیشه
    ضمنا تو ردیف همون دکمه قرمزه یه باکس هست که تاریخ رو نشون میده ، که تاریخی که اونجا هست ، یهو از تاریخ روز یک هفته میره جلو و بعد از یه مدتی برمیگرده سر جاش. تاریخ برنامه رو چطوری میشه تنظیم کرد.
    ممنون
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    mehrparvar این را میپسندد.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14921Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
    اقا مصطفی ، این فاصله کندل ها رو در تایم پایین چطوری درست کنم
    خیلی با هم فاصله دارن
    ضمنا الان که برنامه رو باز کردم ، میبینم علیرغم اینکه دکمه قرمز روی چارت هست و روی ثانیه تنظیم شده ولی چارت اپدیت نمیشه
    ضمنا تو ردیف همون دکمه قرمزه یه باکس هست که تاریخ رو نشون میده ، که تاریخی که اونجا هست ، یهو از تاریخ روز یک هفته میره جلو و بعد از یه مدتی برمیگرده سر جاش. تاریخ برنامه رو چطوری میشه تنظیم کرد.
    ممنون
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    سلام

اگر آپديت نشد دكمه قرمز كليك كنيد تا سبز بشه . اينطوري ديتاتون آپديت ميشه .

زبان سيستم رو تغيير بديد احتمالا درست ميشه .

صفحه 3 از 269 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین