سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آموزش بهترین کتاب تکنیکال
صفحه 1 از 23 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 230
Like Tree217Likes

موضوع: بهترین کتاب تکنیکال

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    57803Array = 650
    قدرت امتیازدهی
    650
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

بهترین کتاب تکنیکال

سلام دوستان؛

بهترین کتاب تحلیل تکنیکال که فکر می کنید پر از مطالب مفید و جدید برای یک معامله گر است بنظر شما کدام است؟ یا کدام کتاب را بیشتر از بقیه پسندیده اید؟

...............................
    hamid200, AmiR.HJ and alireza6689 like this.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2165Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    1-کتاب رگن سوم بازار نیما آزادی
    2-کتاب دوئل با روند نیما آزادی
    این دور کتاب از نظر روانی مطلب و فهم بازار کاربردی می باشد .
    با تشکر از نگارنده اثر
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    57803Array = 650
    قدرت امتیازدهی
    650
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    من کتاب داینامیک تریدینگ رابرت ماینر رو خیلی دوست داشتم. یک دید عالی در خصوص آناتومی امواج به من داد.
    kprashen, AmiR.HJ and mosayeb256 like this.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    429Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    کتابهای فارسی زیادی ندیدم که حق انتخاب داشته باشم اما رکن سوم بازار و تحلیل تکنیکال جان مورفی خوب بودند.
    MrMostafA و kprashen پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    397Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    من ازكتاب دوئل با روند خيلي استفاده كردم چون يك ديدكلي درباره سطوح وروند رو به من داد
    kprashen این را میپسندد.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14954Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام من هم مثل خیلیهای دیگه کتاب جان مورفی خوندم و همچنین کتاب الف تا ی و دوئل با روند . ولی هنوز رکن سوم بازار آقای آزادی تهیه نکردم که ان شاالله به زودی این کتاب مطالعه میکنم .

اما جالب جریان تکنیکال یاد گرفتن خودم را برای دوستان تعریف کنم که میتونه برای دوستان جالب باشه .
    اواخر سال 81 بود که پام به ساختمان بورس تهران در خیابان حافظ باز شد و هیچی از بورس نمیدونستم . اولین کاری کردم به سراغ چند نفر رفتم و ازشون راهنمایی خواستم که هر کدوم به بهانه ایی از دادن اطلاعات به من خودداری کردن و همونجا تصمیم گرفتم همه چی رو خودم یاد بگیرم . اوایل اصلا کامپیوتر نداشتم و حتی نمیتونستم این وسیله رو تهیه کنم . به هیمن دلیل از کافی نت استفاده کردم و سایتهای بورسی مرور میکردم . تو این سایتها کاربرها نمودارهایی از سهام مختلف میزدن و پیش بینی میکردن مثلا قیمت بالا میره یا پایین میاد و بعد از چند روز نتیجه تحلیلشون در فروم قرار میدادن و برای من خیلی جالب و جذاب بود و تصمیم گرفتم تکنیکال یاد بگیرم . ولی چون کامپیوتر نداشتم بعد از تهیه کتاب جان مورفی که جال همینجا بگم تا خونه برسم از روی علاقه نصف بیشتر کتاب خوندم . من میدیدم دوستانی که نمودار رو سایتها میزاشتند از نرم افزار خاصی استفاده میکردن و تصویری که قرار میدادن بصورت مستطیل شکل بود . من برای شروع تکنیکال و دیدن چارت سهام تقریبا صد برگه A 4 تهیه کردم و هر روز قیمت بیشتر سهام از شبکه تله تکست خارج میکردم و تو دفتر یادداشت میکردم و از اونجا وارد برگه های A 4 که مرتب خط کشی شده بود میکردم . و قیمتهای close سهام وارد برگه ها میکردم و هر روز چیزی حدود یک ساعت وقت من میگرفت ولی من با علاقه اینکار انجام میدادم و اصلا خسته نمیشدم از این کار . این کار من تقریبا یک سال انجام دادم و همون نمودارها بدون اندیکاتور و............... خیلی سیگنالهای خوبی صادر میکرد . بعد از تهیه کامپیوتر و نصب نرم افزارهای مربوطه کار با علاقه بیشتری دنبال کردم و اصلا جایی کلاس نرفتم . شاید باورتون نشه همین نرم افزار داینامیک تریدر من چند بار نصب کردم ولی چون اوایل طرز کار با این نرم افزار بلد نبودم بی خیالش شدم و از رو سیستم حذف کردم . ولی مجدد نصب میکردم . اون اوایل تحلیلهایی که اساتید در فرومهای مختلف قرار میدادن مثل آقای آزادی و دیگران . من اون تحلیلها رو در کامپیوترم ذخیره میکردم و روشون آنالیز انجام میدادم تا متوجه بشم مثلا آقای آزادی چطور از فیبونانچی استفاده کردن و............. اینقدر با چارت سروکله میزدم تا همه جوره حتی از لحاظ رنگ بندی نمودارم بشه مثل نمودار آقای آزادی و بتونم متوجه بشم که اساتید چطور از ابزارها استفاده میکنند . من بیشتر نمودارها و تحلیلهایی که اساتید قرار میدادن save میکردم و شروع میکردم به آنالیز کردن اون تحلیلها و کم کم خیلی چیزها یاد گرفتم . بخصوص تو زمینه واگرایی ها که آقای آزادی تو فرومها تاپیکی مخصوص این داشتند و من همه صفحات اون تاپیک با علاقه میخوندم تا خوب یاد بگیرم . همچنین کار با نرم افزار داینامیک تریدر و .............. که خیلی از مطالب از آقای آزادی یاد گرفتم و امیدوارم هر کجا هستند همیشه سالم و موفق باشند . الان هم در کنار شما دوستان در حال یادگیری هستم و امیدوارم بتونم مطالب خوبی از همه شما یاد بگیرم .
    موفق باشید .
    ویرایش توسط مصطفی : 01-11-2012 در ساعت 12:18 AM

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    57803Array = 650
    قدرت امتیازدهی
    650
    pcmbrokers
    Array
    منم اقا مصطفي از طرف خودم و خيلياي ديگه از شما تشكر مي كنم بابت تحليل هاي كم نظيري كه
    مي گذاري. دوستان با تلاشي كه پرسنل پرسپليس و جناب ازادي داشتند به نظر من همين كلاسهاي آنلاين
    مي تونه منبع بسيار خوبي باشه.

با تشكر

کاربر عضو

میزان امتیاز
    164Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    به شخصه از کتاب های جناب محمد مساح خیلی خوشم میاد
    برای من که خیلی مفید بوده
    kprashen این را میپسندد.
    اگر براي اختراع لامپ لازم باشد كه توماس اديسون باشيد، لازم نيست كه براي روشن كردن يك لامپ نيز توماس اديسون باشيد !

کاربر فعال

میزان امتیاز
    784Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

بهترين کتاب؟

از ديد من
    کتابي است که بتواني مفاهيم و سخنان ان را بفهمي

بدترين قانون اگه اجرا بشه ،بهتر است از بهترين قانون درست اجرا نشه

کاربر فعال

میزان امتیاز
    583Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    کتاب ركن سوم بازار ،دوئل با روند نیما آزادی كه منتظر كتابهاي بعدي از اين استاد هستيم.
    هارمونيك تريدينگ پيشرفته علي محمدي هم كتاب خوبي هست.

صفحه 1 از 23 12311 ... آخرینآخرین