سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آموزش بهترین کتاب تکنیکال - صفحه 2
صفحه 2 از 23 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 230
Like Tree217Likes

موضوع: بهترین کتاب تکنیکال

کاربر عضو

میزان امتیاز
    185Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsat نمایش پست ها
    سلام
    کتاب ركن سوم بازار ،دوئل با روند نیما آزادی كه منتظر كتابهاي بعدي از اين استاد هستيم.
    هارمونيك تريدينگ پيشرفته علي محمدي هم كتاب خوبي هست.
    کتاب های آقای آزادی را از کدام انتشارات میشه تهیه کرد

کاربر فعال

میزان امتیاز
    583Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط s_eazi نمایش پست ها
    کتاب های آقای آزادی را از کدام انتشارات میشه تهیه کرد
    به اين لينك مراجعه فرماييد

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر عضو

میزان امتیاز
    126Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array

روندهای داخلی

با سلام
    من چند مرتبه بخش روندهای داخلی کتاب دوئل با روند مهندس ازادی را مطالعه کردم اما متاسفانه اصلا نتونستم برداشت درستی ازش داشته باشم ممکنه یه نفر واسم توضیح بده این موضوع را؟
    ممنون
    kprashen این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    118Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

از بین حدودا 200 تا کتابی که مطالعه کردم به این کتاب هایی که اینجا معرفی می کنم علاقه زیادی دارم . . .

از بین کتاب های پارسی
    بیان حقایق بازار در نمودارهای شمعی : 4 ستاره از 5
    هارمونیک تریدینگ پیشرفته در بازار های سرمایه : 4 ستاره از 5

از بین کتاب های انگیسی :
    Fibonacci and Gann Applications in Financial Markets
    Fibonacci Trading (How to Master the Time and Price)
    The Harmonic Trader- Carney, Scott M
    The New Science of Technical Analysis - Tom Demark
    The Handbook of Market Esoteric- Earik Beann
    The Definitive Guide to Forecasting Using W.D.Ganns Square of Nine- Patrick Mikula
    yazdan1392, kprashen and saman63 like this.
    زندگي يك مشكل نيست كه بايد حلش كرد بلكه يك هديه است كه بايد ازش لذت برد ...

کاربر عضو

میزان امتیاز
    126Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharom نمایش پست ها
    از بین حدودا 200 تا کتابی که مطالعه کردم به این کتاب هایی که اینجا معرفی می کنم علاقه زیادی دارم . . . از بین کتاب های پارسی بیان حقایق بازار در نمودارهای شمعی : 4 ستاره از 5هارمونیک تریدینگ پیشرفته در بازار های سرمایه : 4 ستاره از 5از بین کتاب های انگیسی :Fibonacci and Gann Applications in Financial MarketsFibonacci Trading (How to Master the Time and Price)The Harmonic Trader- Carney, Scott MThe New Science of Technical Analysis - Tom DemarkThe Handbook of Market Esoteric- Earik BeannThe Definitive Guide to Forecasting Using W.D.Ganns Square of Nine- Patrick Mikula
    درباره کتاب های انگلیسی درصورتی که ناشری انها را توزیع میکنه ممکنه ناشر را معرفی کنید و در صورتی که پی دی اف هستند ممکنه لینک دانلود را بذارید تا ما هم بتونیم استفاده کنیم.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    176Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array

درخواست کمک

با سلام خدمت اعضا محترم فروم . من یه چند وقتی که ترید رو شروع کردم و تقریبا چشمی هست و از این وضع ترید خسته شدم هرچی کتاب هم توی بازار هست تهیه کردم فقط کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی خوب بوده . نمیخوام راه صد ساله رو یک شب برم به قول معروف . ولی باید از یه جا شروع کنم . از دوستانی که میتونن بهم کمک کنن اگه براشون مقدور هست تجربشون رو در اختیار من بگذارن ممنون میشم .
    این آیدی منه vacker_i
    این هم ایملمه مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
    رالف والدو امرسون

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    57729Array = 649
    قدرت امتیازدهی
    649
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام دوست عزیز تک تک پست های این فروم حاوی تجربه برای نوآموزان هست.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves

کاربر عضو

میزان امتیاز
    118Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sharom نمایش پست ها
    از بین حدودا 200 تا کتابی که مطالعه کردم به این کتاب هایی که اینجا معرفی می کنم علاقه زیادی دارم . . .

از بین کتاب های پارسی
    بیان حقایق بازار در نمودارهای شمعی : 4 ستاره از 5
    هارمونیک تریدینگ پیشرفته در بازار های سرمایه : 4 ستاره از 5

از بین کتاب های انگیسی :
    Fibonacci and Gann Applications in Financial Markets

The Harmonic Trader- Carney, Scott M

The New Science of Technical Analysis - Tom Demark

The Definitive Guide to Forecasting Using W.D.Ganns Square of Nine- Patrick Mikula
    نقل قول نوشته اصلی توسط davoud.s نمایش پست ها
    درباره کتاب های انگلیسی درصورتی که ناشری انها را توزیع میکنه ممکنه ناشر را معرفی کنید و در صورتی که پی دی اف هستند ممکنه لینک دانلود را بذارید تا ما هم بتونیم استفاده کنیم.
    درود بر شما دوست عزیز - من خودم همه کتاب هایی که دارم را خریداری کردم ولی چون خریداری کتاب برای داخل مشکل و گاهی غیر ممکن است تک تک کتاب ها را برایتان جستجو کردم در سایت های اشتراک و اینها را برایتان پیدا کردم ... ولی خواهشمندم اگر می توانید حتما خریداری کنید ...

morteza.khabazian این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    118Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط vacker نمایش پست ها
    با سلام خدمت اعضا محترم فروم . من یه چند وقتی که ترید رو شروع کردم و تقریبا چشمی هست و از این وضع ترید خسته شدم هرچی کتاب هم توی بازار هست تهیه کردم فقط کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی خوب بوده . نمیخوام راه صد ساله رو یک شب برم به قول معروف . ولی باید از یه جا شروع کنم . از دوستانی که میتونن بهم کمک کنن اگه براشون مقدور هست تجربشون رو در اختیار من بگذارن ممنون میشم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط vacker نمایش پست ها
    این آیدی منه vacker_i
    این هم ایملمه مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

درود بر شما ... من اگر جای شما بودم و فقط به زبان پارسی مسلط بودن اینگونه برنامه ریزی می کردم برای مطالعه :

1. 23 اصل موفقیت وارن بافت ( فقط 23 اصل انتهای کتاب )

2. کندل استیک - کل کتاب
      لینک دانلود : مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

3. کتاب الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه ( فییوناچی و ترازهای آن ؛ بخش چهارم - فصل پنجم تا فصل هشتم ) { نوشته : علی محمدی }
    4. کتاب آشنایی مقدماتی با بورس بین الملل (بخش؛ الگوهای کلاسیک - از صفحه 79 تا 93 ) { نوشته حامد خسروی}
      لینک دانلود : مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

5. کتاب الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه ( شکاف های قیمت و انواع آن - بخش دوم کتاب ) { نوشته : علی محمدی }

6. نقاط پیوت پونت ( مرداد ماه امسال کتاب کاملی در این رابطه در وبلاگم انتشار می دهم ولی فصل 8 کتاب دوئل با روند محمد شعبانی در این مورد نیز مفید است )

7. کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه - جان مرفی ( فصل چهارم - قستهای ؛ تعریف روند - روند سه جهت دارد - روندها به سه دسته تقسیم میشوند - حمایت و مقاومت - خطوط روند - خط کانال - خطوط روند داخلی )

8. کتاب دوئل با روند ( فصل اول : شناسایی پیوت ها) {نوشته محمد شعبانی }

9. کتاب دوئل با روند ( فصل دوم : معرفی روند ها ؛ بخش های 3.2 تا 7.2 ) {نوشته محمد شعبانی }
    10. کتاب آموزش روش چنگا اندری {نوشته وحید درزی ) برای اینکه دیدی نسبت به این ابزار پیدا کنید .
    11. مدیریت سرمایه در بازارهای مالی (پیشنهاد می کنم کل کتاب را مطالعه بفرمایید ) { نوشته بنت ای مکدوول ؛ ترجمه رامسری و محامی }

تا به اینجا اطلاعات لازم و پایه ای لازم را فرا می گیرید بعد از این می بایست نوع روحیه خود را شناسایی کنید که تریدر مغز شما چگونه است ؟
    سیستم معاملاتی مناسبی را بر طبق روحیه خود انتخاب کنید و هر روز تمرین کنید یعنی بک تست بگیرید برای اینکار هم به شما استفاده از تست اکسپرت که در نرم افزار متاتریدر 4 گذاشته شده است را پیشنهاد می کنم ... از اول هر سال شروع کنید که دیدتان نسبت به تاریخ های مختلف آشنا شود ... به ساعت باز شدن بازارها دقت کنید ... اگر بازار تبادلات ارزی کار می کنید به روزهای جمعه توجه داشته باشید ...
    سیستمی که من به شما برای شروع پیشنهاد می کنم که بسیار ساده و راحت است سیستم معاملاتی است که در فصل دوم کتاب دوئل با روند آورده شده ، می باشد . حداقل به مدت 6 ماه دمو کار کنید و سپس مبلغ حداقل 2 هزار دلار را برای ترید تمرینی خود در نظر بگیرید و به مدت 1 سال با ترید کنید . مدیریت سرمایه حرف اول را می زند .
    این بازار صبر می خواهد ... پس تا جایی که می توانید صبور باشید و از شکستهای خود درس بگیرید ..
    4 دفتر تهیه کنید :
    دفتر شماره 1 : جهت یاداشت ترید ها در روز ؛ اشتباهات و اشکالات خود و سیستم معاملاتی خود را بنویسید
    دفتر شماره 2 : جهت جمع بندی هفتگی اشتباهات و همچنین سود و ضرر ها در هر سهم یا جفت ارز ... و امتیاز دادن به خود و سیستم نسبت به هفته ی قبل ...
    دفتر شماره 3 : جهت جمع بندی فصلی اشتباهات و همچنین سود و ضرر ها در هر سهم یا جفت ارز ... و امتیاز دادن به خود و سیستم نسبت به فصل قبل ...

هیچ موقع مطالعه ی خود را قطع نکنید . . .
    بعد از اینکه اطلاعات پایه بر ذهن شما حک شد به سراغ مطالعه کتاب های هارمونیک تریرد مقدماتی و پیشرفته بروید ... سپس به سراغ آموزش تحلیل زمانی بروید ... و آخر به سراغ آموزش سیستم های معاملاتی چون ایچیموکو بروید ... و اگر به سطح بالایی از اطلاعات رسیدید به شما پیشنهاد می کنم به سراغ آسترولوژی بروید ...
    سلب مسئولیت : تمامی مطالب نظر شخصی بنده است ... حتما با یکی از اساتید امر مشورت نمایید .

AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    176Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array

درخواست کمک

با سلام خدمت دوست گرامی و عزیز که توضیحاتی به من دادن واقعاٌ متشکرم . من اکثر این کتابا رو دارم و تا الان بخاطر مشغله کاریم تونستم کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی اونم نصفه بخونم . یه بدی که شاید کتاب داشته باشه اینکه بعضی از نکات واقعا مفهومی هست و یکی باید بهت توضیح بده . متاسفانه توی استان بوشهر تریدر نیست . و من بقولاٌ هرچقدر هم که کتاب بخونم و توی فروم پست بدم شاید 30 درصد راه رو برم . ولی اگر استادی باشه که اشکلات آدم رو بگیره مسلما توی پیشرفت آدم خیلی تاثیر داره . من خودم روش اسکالپ رو خیلی دوست دارم چون از انتظار کشیدن بدم میاد وقتی روی حساب دمو کار میکنم همه چیز بر وفق مراده ولی همین که پا تو حساب لایو میگذارم انگار همه منتظرن من بشینم پای چارت اونوقت که هرچی سیگنال میده دقیقاٌ برعکس جواب میده .
    من خیلی دوست دارم امواج الیوت . چنگال آندرو و بقیه ابزار بازار رو یاد بگیرم الان هم موقعی نیست که بشینم تو خونه بگم خودم تنهایی همه اینها رو فقط با خوندن یاد میگیرم . چون واقعا اساتیدی هستن که میتونن تجربشون در اختیار آدم بگذارن تا تجربه ای که شاید من در طول 5 سال بخوام بدست بیارم در عرض 2 سال بدست بیارم . و اگر از اساتید کسی هست که بتونه الفبای این ابزار رو طوری یادم بده که خودم با خوندن مباحثش متوجه بشم واقعا ممنون میشم .
    vacker_i
    ویرایش توسط vacker : 06-13-2012 در ساعت 03:34 PM
    عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
    رالف والدو امرسون

صفحه 2 از 23 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین