سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
فیبوناچی
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 55
Like Tree2Likes

موضوع: فیبوناچی

rasool_s
    مهمان

فیبوناچی

با سلام خدمت کادر محترم پرسپولیس کپیتال بنده در نحوه کشیدن فیبوناچی در چارت مشکل دارم . تمام چیزهایی که استاد فرمودند را بلدم اما برای مثال نسبت صفر درجه را میخواهم اول اصلاحی بکشم به بالا می رود و آن خط قرمز رنگ بریده بریده شده در فیبوناچی اصلاحی را چطور باید وصل کرد؟ لطفا به استاد ..... بگویید آموزش دهند
    با سپاس از شما و استاد خودم جناب آقای ..... ( یک استاد بی نظیر
    در فیلم هم نشان داده ام... سپاس

arman68
    مهمان

فیبو

برای اقا رسول گل
    پوند /دلار تایم 15 دقیقه
    رسم فیبو ریتریسمنت

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    mote این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    18Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

رسم فیبوی اکستنشن برای گسترش موج صعودی

سلام من برای رسم فیبوی اکستنشن برای گشترش موج صعودی به هیچ شکلی نتونستم از ابزار فیبو در داینامیک تریدر استفاده کنم در صورتی که استاد آزادی هم بر روی موج اصلاحی فیبوی اکستنشن را رسم میکنند و هم بر روی موج صعودی لطفا در مورد نحوه استفاده از ابزار و نحوه رسم این فیبو راهنمایی بفرمایید با تشکر
    mote این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    175Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array

رسم Retracment و Extention

نقل قول نوشته اصلی توسط poudat نمایش پست ها
    سلام من برای رسم فیبوی اکستنشن برای گشترش موج صعودی به هیچ شکلی نتونستم از ابزار فیبو در داینامیک تریدر استفاده کنم در صورتی که استاد آزادی هم بر روی موج اصلاحی فیبوی اکستنشن را رسم میکنند و هم بر روی موج صعودی لطفا در مورد نحوه استفاده از ابزار و نحوه رسم این فیبو راهنمایی بفرمایید با تشکر
    با سلام ؛ با استفاده از ابزار Fibo Retracment نزولي ( در اين مثال ) ، مي توانيم نقطه اصلاح موج A تا B را كه در شكل با C مشخص شده را بدست بياوريم و براي تعيين هدف با ستفاده از همان ابزار از نقطه B تا C مقدار گسترش موج را كه طبق فرمول 1/x است بدست مي آيد . يعني براي رسم فيبوي اكستنشن بايستي از ابتداي موج اصلاحي(B) تا انتهاي آن( C ) يك Fibo Retracment (صعودي يا نزولي) برحسب روند بازار رسم نمود .
    موفق باشيد.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    اگر انسان*ها در طول عمر خویش فعالیت مغزشان به اندازه یک میلیونیوم معده*شان بود، اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت.
    آلبرت انیشتین

کاربر عضو

میزان امتیاز
    18Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmajidi نمایش پست ها
    با سلام ؛ با استفاده از ابزار Fibo Retracment نزولي ( در اين مثال ) ، مي توانيم نقطه اصلاح موج A تا B را كه در شكل با C مشخص شده را بدست بياوريم و براي تعيين هدف با ستفاده از همان ابزار از نقطه B تا C مقدار گسترش موج را كه طبق فرمول 1/x است بدست مي آيد . يعني براي رسم فيبوي اكستنشن بايستي از ابتداي موج اصلاحي(B) تا انتهاي آن( C ) يك Fibo Retracment (صعودي يا نزولي) برحسب روند بازار رسم نمود . موفق باشيد.
    سلام با تشکر این توضیحی که دادید رسم فیبوی اکستنشن با گسترش موج اصلاحی است رسم این فیبو در داینامیک تریدر به سادگی انجام میشود ولی مشکل من رسم فیبوی اکستنشن بر اساس گسترش موج صعودی میباشد البته تصویری که قرار دادید قابل مشاهده نیست بهر حال از توضیحاتتان متشکرم ولی من باز هم مشگلم رفع نشد لطفا راهنمایی کنید ممنون

rasool_s
    مهمان

فیبوناچی

[IMG][/IMG]

کاربر فعال

میزان امتیاز
    213Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array

فیبو ریتریسمنت در روند صعودی

سلام
    در این شکل حرکت قیمت در کانال و برخورد ان با سقف و برخورد با سطح مقاومت قبلی و برخورد با ریتریس 0.786 و قبل از ان دایور جنسی از نوع منفی RD- را مشاهده می کنیم .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    547Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

همپوشانی فیبوناچی

اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

کاربرجدید

میزان امتیاز
    3Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    من فایلهای صوتی رو تا جلسه 14 گوش دادم
    اینم اولین تحلیل من که یکم دیر میزنمش ولی هنوز به هدف قیمتی نرسیده

با تشکر

کاربر عضو