سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
نمودارهای Renko - صفحه 2
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25
Like Tree16Likes

موضوع: نمودارهای Renko

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1892Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrad نمایش پست ها
    درود و عرض ادب دوست عزیز
    قدیما رسم بود . در زمان سال نو دوستان عیدی میدادند . استراتژِی و اکسپرت یا ایده و تجربه جدید .
    بیش از 5 سال تجربه کار با رنکو و کلا چارتهای سطوح (حمایت و مقاومت ) را دارم . چنانچه مصمم (ثابت قدم و پایدار ، نه گذرا) هستید . تاپیکی باز بفرمایید .
    در حد بضاعت در کنار شما و سایر دوستان هستم .و قدم به قدم جلو میرویم .. .از انواع و مقدار بلاک ها تا مفهوم چارت و استراتژی معاملاتی .

پ . ن : سال جدید و عهد و پیمان جدید .... . سال صراحت کلام (گفتار )و ثبات رفتار ( همش که نمیشه دیگران اسم گزاری کنند . !!! )
    سلام. سال نو بر شما و همه دوستان مبارک. دوست عزیز نیکی و پرسش !! شدیدا مشتاق دیدن تجربیات ارزشمند شما هستیم.
    بنده با رنکو زیاد کار نکردم ولی چیزی تا الان دیدم این که پتانسیل بالائی داره ولی تو این فروم تا حالا صحبتی نشده ازش. البته آشنائی مختصری با اکسپرت و اندیکاتورنویسی دارم.
    پیشنهاد بنده این که در ادامه همین تایپیک مطالب و تجربیات خودتان را قرار بدهید. انشالله اگه به جمع بندی رسیدیم برای سیگنال هاش تایپیک جدید باز خواهیم کرد.
    باتشکر

کاربر عضو

میزان امتیاز
    354Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با عرض سلام و تبریک سال جدید خدمت همه دوستان
    بهراد جان خیلی لطف میکنید که قصد دارید تجربیات خودتونو به اشتراک بزارید. ما که منتظریم .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    188Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    درود و عرض ادب
    از لطف شما سپاسگزارم ..باهم و در کنار هم شروع میکنیم .
    فارغ از میزان آشنایی و ... گویی برای نخستین بار آشنا میشویم ..
    باور کنید اولین عکس العمل منم بعد از دیدن چارت رنکو این بود : به نظر میاد این چارت پتانسیل بالایی داره.... .
    به همین خاطر دوست دارم بدونم . چه چیزی در این چارت نظر شما و سایر دوستان را جلب کرد ؟؟؟1
    هدفم خدای نکرده تست و سنجش نیست .با این پاسخ کار خواهیم داشت .
    -------------+
    رنکو در زبان ژاپنی به معنای آجر ست .در آنروزها تجار برنج سبک معاملاتی خاصی داشتند . بدین شکل که... (لطفا برای اطلاع بیشتر سرچ کوچکی انجام دهید ، خالی از لطف نیست)
    ساختار -------------------+
    چنانچه قیمت (هرزمان)به اندازه تعین شده(n) کلوز دهد . یک بلاک تشکیل میشود .بلاک بعدی از کلوز این بلاک شروع میشود .بدین شکل که چنانچه قیمت به اندازه n از کلوز قبلی(اوپن فعلی) همجهت حرکت کند.
    2 بلاک همسو داریم . چنانچه قیمت به اندازه n از اوپن بلاک قبلی (یعنی 2n از کلوز ) حرکت کند .بلاک برگشتی تشکیل میشود .11
    از همین جا اختلاف بین علما شروع شد .و انواع رنکو مطرح شده ست .
    تیتر وار :
    چارت فارغ از زمان ست . عملا نویزها هرس شده .اسیلاتور و اندیکاتورها بهتر پاسخگو هستند .سطوح حمایت و مقاومت هم که چشم نوازه .

1: لطفا سایز را دکر بفرمایید .
    ویرایش توسط behrad : 03-24-2015 در ساعت 05:30 PM
    Zelatan و ehsan55 پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    188Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    ضمن قدردانی از م . کریمی عزیز (ایدی کادیلاک )

میتوانید از این اندیکاتور استفاده بفرمایید. بدین شکل در زمان تعطیلی بازار هم قادر به ساخت رنکو هستید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ویرایش توسط behrad : 03-24-2015 در ساعت 05:47 PM
    rjalinous این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    [QUOTE=behrad;159925]ضمن قدردانی از م . کریمی عزیز (ایدی کادیلاک )

میتوانید از این اندیکاتور استفاده بفرمایید. بدین شکل در زمان تعطیلی بازار هم قادر به ساخت رنکو هستید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها [/QUOT

با تشکر از شما .
    ایا این اندیکاتور باید در مسیرmql4--indicator قرار بگیرد؟من قرار میدم متا که باز میکنم اندیکاتور جزو لیست نشون نمیده.مدتیه با این مشکل روبرو شدم در سایر اندیکاتورها هم وضع اینطوری شده.فقط اندیکاتورهایی که از داخل مارکت خود متا دانلود میکنم اضافه میشه و کار میکنه .لطفا راهنمایی بفرمایید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1525Array = 40
    قدرت امتیازدهی
    40
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    [QUOTE=dozli2013;159928]
    ضمن قدردانی از م . کریمی عزیز (ایدی کادیلاک )

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها [/QUOT

با تشکر از شما .
    ایا این اندیکاتور باید در مسیرmql4--indicator قرار بگیرد؟من قرار میدم متا که باز میکنم اندیکاتور جزو لیست نشون نمیده.مدتیه با این مشکل روبرو شدم در سایر اندیکاتورها هم وضع اینطوری شده.فقط اندیکاتورهایی که از داخل مارکت خود متا دانلود میکنم اضافه میشه و کار میکنه .لطفا راهنمایی بفرمایید

درود دوست عزیز

برای این مشکل شما وارد خود متا تریدر بشین سپس به قسمت گزینه File برین بعد گزینه open data folder رو بزنین یک پنجره باز میشه براتون وارد پوش mql4 بشین و اندیکاتور مربوطه رو داخل فایل اندیکاتور بریزین و متاو ببندینو باز کنین مشکلتون برطرف میشه.
    dozli2013 و Zelatan پسندیده اند.
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1731Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود و عرض ادب
    از لطف شما سپاسگزارم ..باهم و در کنار هم شروع میکنیم .
    فارغ از میزان آشنایی و ... گویی برای نخستین بار آشنا میشویم ..
    باور کنید اولین عکس العمل منم بعد از دیدن چارت رنکو این بود : به نظر میاد این چارت پتانسیل بالایی داره.... .
    به همین خاطر دوست دارم بدونم . چه چیزی در این چارت نظر شما و سایر دوستان را جلب کرد ؟؟؟1
    هدفم خدای نکرده تست و سنجش نیست .با این پاسخ کار خواهیم داشت .
    -------------+
    رنکو در زبان ژاپنی به معنای آجر ست .در آنروزها تجار برنج سبک معاملاتی خاصی داشتند . بدین شکل که... (لطفا برای اطلاع بیشتر سرچ کوچکی انجام دهید ، خالی از لطف نیست)
    ساختار -------------------+
    چنانچه قیمت (هرزمان)به اندازه تعین شده(n) کلوز دهد . یک بلاک تشکیل میشود .بلاک بعدی از کلوز این بلاک شروع میشود .بدین شکل که چنانچه قیمت به اندازه n از کلوز قبلی(اوپن فعلی) همجهت حرکت کند.
    2 بلاک همسو داریم . چنانچه قیمت به اندازه n از اوپن بلاک قبلی (یعنی 2n از کلوز ) حرکت کند .بلاک برگشتی تشکیل میشود .11
    از همین جا اختلاف بین علما شروع شد .و انواع رنکو مطرح شده ست .
    تیتر وار :
    چارت فارغ از زمان ست . عملا نویزها هرس شده .اسیلاتور و اندیکاتورها بهتر پاسخگو هستند .سطوح حمایت و مقاومت هم که چشم نوازه .

1: لطفا سایز را دکر بفرمایید .
    behrad عزیز و بزرگوار، اولا ممنونم از شما و اساتید دیگه که اینطور با مناعت طبع تجربیاتی که با هزینه و زحمت زیادی به دست اومده رو در اختیار تازه کارهای امیدواری مثل بنده قرار میدید، در جواب پرسشتون باید بگم که شخصا در بسیاری از معاملاتم، بارها و بارها بخاطر دیدن سیگنالهایی که با گذشت زمان متوجه شدم فیک بودن معامله سودآوری رو بستم و یا معامله ای رو به اشتباه گرفتم. شخصا پتانسیلی که در نگاه اول در renko میبینم اینه که یه مقدار با حذف نویزها میتونه به کنترل نقش احساست و تمایلات و یا هراسهای شخصی تریدر در درک موقعیت کمک کنه. اگر برداشتم درست بوده باشه حس میکنم renko برای من میتونه بسیار مفید باشه. در هر حال من نوپا هستم در این بازار و مشتاق یادگیری و پیشرفت، بنابراین حتی اگه برداشت اولیه ام هم درست نباشه کماکان مشتاقانه پیگیر این تاپیک هستم.
    باز هم ممنون از شما، آقا مصطفی، آقای آزادی، آقای یزدی و همه اساتیدی که ما رو مورد لطف خودتون قرار میدید تو فروم. سالم باشید.
    behrad این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    ایا رنکو میتونه سایه داشته باشه؟چون در ورزن هایی که من در چارت پیاده کردم بعضی هاشون سایه دارند

کاربر فعال

میزان امتیاز
    188Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط dozli2013 نمایش پست ها
    ایا رنکو میتونه سایه داشته باشه؟چون در ورزن هایی که من در چارت پیاده کردم بعضی هاشون سایه دارند
    بله ، شدو دارد . بعد از بسته شدن بلاک ( شرایط را اشاره کردم ) قیمتهای اضافی را به شکل شدو می بینیم . در اندیکاتوری که گذاشتم . میتوانید شدو ها را هم حذف کنید .شبیه نسخه شما میشود .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    188Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    عزیز از توجه و عنایت شما سپاسگزارم .
    اینروزها همه مشغول دید و بازدید هستیم .
    با حضور سایر دوستان با تمرکز بیشتر شروع میکنیم .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)