سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
R T S ( Rang , Trend , Sigal )
صفحه 1 از 24 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 239
Like Tree148Likes

موضوع: R T S ( Rang , Trend , Sigal )

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2292Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Lightbulb R. T. S.... ( Rang , Trend , Signal) .l

به نام حق و با سلام
    هدف ما از ایجاد این مبحث ، پس از ارادت زیادی که نسبت به دوست بسیار عزیز و صادق خود آقای مهدی مدیرعامل بروکر دارم و همواره در طول عمر کاری خود در رشته های مختلف
    بازارهای مالی ارائه اطلاعات صحیح را جواهری کمیاب دانسته و اشخاصی همچون ایشان و همکارانشان را نیز در این رشته شغلی کمتر از جواهر نمیدانیم بر ان شدیم تا پیرو این حدیثی که میفرماید : زکات علم نشر آن است،تجربیات خود رابه اشتراک بگذاریم ،انشاالله که مفید فایده قرار بگیرد.
    بدلیل این که بازاز های مالی خوی و خلق خود را دارا هستند ؛و دوستانی که در این بازارها نیز فعالیت دارند نیز خصوصیات خاص خود را دارند؛لازم میدانم عرض کنم که توجه داشته باشید و مسئولیت استقاده از مطالب فوق را در بازاز های واقعی بر عهده خود دوستان معامله گر است اما باز لازم میدانم و برای دلگرمی عرض میکنم که این مطالب حاصل سالها تجربه است چیزی در حدود 14 سال تلاس شبانه روزی ، در رابطه با این سه عنوان هر سوالی که احساس میکند که کمکی درجهت معامله کردن بهتر در بازارها ارائه میکند بی جواب نخواهد ماند انشاالله ،اما سوالات دیگر در تاپیک دیگری با عنوان مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها وجوددارد که دوستان در آن جا برای مطرح نمودن آزاد تر خواهند بود، انشاالله

با تشکر داود فرد
    ویرایش توسط fard : 04-12-2012 در ساعت 12:22 AM

ادمین

میزان امتیاز
    1095Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام آقای فرد،

به جمع دوستانه ما خوش آمدید و از اینکه به ما و این فروم لطف دارید بسیار متشکریم. فقط این تاپیک برای عموم قابل دسترسی نیست و تعداد خوانندگان مطالب شما محدود می شود. به نظر من حداقل برای شروع و تا مدتی بهتر است مطالب شما در تاپیکی که برای همه قابل دسترسی باشد نوشته شود و بعد در صورت تمایل آنرا به این تاپیک منتقل کنید. تا نظر شما و بقیه دوستان چه باشد.
    کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
    رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
    ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3976Array = 71
    قدرت امتیازدهی
    71
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    سلام آقای فرد،

به جمع دوستانه ما خوش آمدید و از اینکه به ما و این فروم لطف دارید بسیار متشکریم. فقط این تاپیک برای عموم قابل دسترسی نیست و تعداد خوانندگان مطالب شما محدود می شود. به نظر من حداقل برای شروع و تا مدتی بهتر است مطالب شما در تاپیکی که برای همه قابل دسترسی باشد نوشته شود و بعد در صورت تمایل آنرا به این تاپیک منتقل کنید. تا نظر شما و بقیه دوستان چه باشد.
    تاپیک رو به بخش تحلیل های شخصی انتقال داده ام

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3976Array = 71
    قدرت امتیازدهی
    71
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط fard نمایش پست ها

به نام حق و با سلام
    هدف ما از ایجاد این مبحث ، پس از ارادت زیادی که نسبت به دوست بسیار عزیز و صادق خود آقای مهدی مدیرعامل بروکر دارم و همواره در طول عمر کاری خود در رشته های مختلف
    بازارهای مالی ارائه اطلاعات صحیح را جواهری کمیاب دانسته و اشخاصی همچون ایشان و همکارانشان را نیز در این رشته شغلی کمتر از جواهر نمیدانیم بر ان شدیم تا پیرو این حدیثی که میفرماید : زکات علم نشر آن است،تجربیات خود رابه اشتراک بگذاریم ،انشاالله که مفید فایده قرار بگیرد.
    بدلیل این که بازاز های مالی خوی و خلق خود را دارا هستند ؛و دوستانی که در این بازارها نیز فعالیت دارند نیز خصوصیات خاص خود را دارند؛لازم میدانم عرض کنم که توجه داشته باشید و مسئولیت استقاده از مطالب فوق را در بازاز های واقعی بر عهده خود دوستان معامله گر است اما باز لازم میدانم و برای دلگرمی عرض میکنم که این مطالب حاصل سالها تجربه است چیزی در حدود 14 سال تلاس شبانه روزی ، در رابطه با این سه عنوان هر سوالی که احساس میکند که کمکی درجهت معامله کردن بهتر در بازارها ارائه میکند بی جواب نخواهد ماند انشاالله ،اما سوالات دیگر در تاپیک دیگری با عنوان دست نوشته های یک تریدر وجوددارد که دوستان در آن جا برای مطرح نمودن آزاد تر خواهند بود، انشاالله

با تشکر داود فرد
    سلام اقای فرد
    من هم ورود شما رو خوش آمد می گویم و با شناختی که از شخصیت مسئولیت پذیر و پر تلاش شما دارم مطمئنم که موجب کمک به سایر دوستان خواهید بود

فقط من تاپیکی که فرمودید دست نوشته های یک تریدر هست رو ندیدم.ایا هنوز ایجادش نکردین؟به نظر من بهتره این تاپیک رو در همون بخش ویژه تریدری ایجاد نمایید.

با تشکر از شما
    ویرایش توسط PCM : 04-09-2012 در ساعت 06:31 PM

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2292Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    عرض ارادت پیشآپیش از زحمات شما ممنون هستم ، انشالله که مثمر ثمر واقع شود ، دوستان از امروز و یا فردا شروع بحث ها رو به صورت اجمالی خواهند داشت

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2292Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array

Lightbulb تعریف ای از Rnag - Trend -Signal

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

ابتدای صحبت یه تعریف از rang Trend signal داشته باشیم ، البته میدونم که خیلی از دوستان با این تعاریف آشنا هستند ولی یک بار بایدتعریف بشه و بعد از آن ممکنه چیزهای جدید هم داشته باشه تو این تعریف ها .انشالله که بهشون میرسم شاید دوستانی باشن که فکر کنند که این مطالب ارزش وقت تلف کردن رو داره یا خیر ! براشون بگم که مثلا یه ترند نداریم در یک زمان مثلا یک ساعته ،اشتباه نشه ! منظورم این نیست که در توالی زمان یکساعته ! 5 دقیقه آپ باشه 10دقیقه دآن !دریک لحظه ! یک ترند نداریم جوابش رو در وقت معین براتون میگم چطور ؟! الان فقط میگم که 2 تا داریم !
    حالا تعاریف :

دامنه حرکت قیمت در یک فاصله زمانی معین یعنی rang
    Range
    رنج مطمئنه Safe Range

اصلی بصورت 4 عدد( اصلی Rang رنج مطمئنه Safe Rang همسایه یا حاشیه Shadow Range در یک مدت زمان تعریف شده. از این به بعد منظور ماست:
    ----------------------------------------------------
    این تصویر رو ببینید انشاالله ما بقی فردا :
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ویرایش توسط MehranPCM : 05-10-2012 در ساعت 07:56 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    44Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

Thumbs up thanks

Dear Fard
    Hi how do you do ?
    I am glad to see you in this frorum and I am waiting your usefule advice same as before .
    also happy NOROZ .

With best regards
    irajster

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2292Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array

Red face

Dear Iraj
    Hi , thanx a lot Dear ! and you ?! , thank you about your complement ,i hope too this post , will be usefull and i hope see you here more and more!, write to us about your experience on markets, i am sure its will beuseful for all friends

کاربر عضو

میزان امتیاز
    205Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    جناب آقاي مهندس فرد

مطلع شدم جنابعالي تصميم داريد بخشي ازتجربيات خود را در اين فروم ارائه نماييد با عث افتخار من است كه يكي از بهترين تريدرهاي حال حاضر دنيا با كوله باري از تجربه حاصل از بيش از يك دهه تريد در بازار چنين تصميمي را گرفته است .
    اكنون حضور من در اين فروم صرفا بعلت اعتبار بالاي تجربي و علمي شما در خصوص تريد است كه لازم مي دانم از ان استفاده كنم .
    بيصبرانه تشنه اشنايي با تجربيات گرانبهاي شما هستم اميدوارم اعضاي فروم اين فرصت را مغتنم بشمارند و با بكار گيري مطالب ارزشمند يكي از بهترين تريدرهاي حال حاضر سودآوري معاملات خود را پيشرفت دهند .

با تشكر و احترام
    Market Experiences
    hamid200 این را میپسندد.

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2292Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array
    با سلام و سپاس بیکران از دوست بسیار عزیز و گرامی جناب مهندس همدانی

از این که شما را در این مکان زیارت مکنیم ، بسیار خرسندم و باعث دلگرمی فراوان ، وچود دوستانی همچون شما سطح علمی و تجربی فروم را بسیار بالا خواهد برد و باعث مزید امتنان است ، کسانی که شما را از نزدیک میشناسند جملگی بر این مطلب اذعان دارند که شما خود از بهترین های عرصه forex , oil , gold و همچنین مباحث نکیکال ، فاندانتال و مدیریت سرمایه میباشید

با سپاس درود فراوان ،خوش آمدید

داود فرد

صفحه 1 از 24 12311 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)