سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
روانشناسی ترید دربازارهای مالی
صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 157
Like Tree132Likes

موضوع: روانشناسی ترید دربازارهای مالی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    71Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

روانشناسی ترید دربازارهای مالی

دوستان تو این سایت چند تا کتاب یا جزوه بدرد بخور راجع به روانشناسی ترید وجود داره. تا نبستنش دانلود کنید!!!!!!!!!!

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    mosayeb256 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    813Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

اصول روانشناسی ترید

روانشناسی صوتی در بازارهای مالی کاری از عباس الهی

روانشناسی قسمت اول

روانشناسی قسمت دوم

روانشناسی قسمت سوم

روانشناسی قسمت چهارم

روانشناسی قسمت پنچم

روانشناسی قسمت ششم

روانشناسی قسمت هفتم

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها روانشناسی قسمت هشتم

آشیل این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2170Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

تناسب فكري براي تريدرها

شما سیستم ترید فوق العاده ای دارید...پس چرا می بازید؟
    شما تکالیف خود را انجام میدھید.
    ساعتھای بیشماری را برای پیدا کردن یک مربی صرف می
    کنید( و یا سیستم ترید خود را بدقت کنار ھم می چینید)
    ھفته ھا نقاط ترید روزانه مربی خود را زیر نظر میگیرید( ویا
    سیستم ترید خود را بک تست می کنید)
    درست ھمانطور که در کتاب گفته شده است عمل میکنید.
    احتمال شکست شما غیر ممکن است!!!
    خب. اعتماد بنفس لازم را دارید. زمان آن رسیده که پول خود را
    نیز به میدان بیاورید.
    قھوه یی خورده ایدو اولین سیگنال شما در مقابل تان قرار
    دارد.
    اعتماد بنفس خوبی دارید. ترید انجام می شود.اولین باخت... خب مشکلی نیست.
    قبل از اینکه شروع کرده باشید می دانستید که موفق ترین تریدرھا نیز گاھی شکست میخورند و شکست قسمتی از برد نھایی
    است.
    ھنوز مطمئن ھستید. تریدر دیگری انجام می دھیدو شکست دیگر , اما....
    این یکی به غرور شما اندکی لطمه میزند زیرا که بازار شما را در اوایل ترید به بیرون انداخته و سپس تغییر جھت داده و حتی از سود
    در نظر گرفته شما نیز فراتر می رود.
    شما دوباره چک میکنید.
    بله شما استاپ را در جایی که سیستم شما تعیین کرده بود قرار داده بودید.
    بنحوی احساس می کنید که ریزش زود ھنگام بازار برای کاستن از سود تریدرھای روزانه ایست که در روز قبل وارد معامله شده اند.
    اما شما با سیستم ترید میکنید و باید به آن وفادار باشید. زخمی ھستید اما مصمم.
    بعد از یک خواب مناسب و چند کلیک , روز ترید جدیدی را شروع می کنید.
    خب. این یکی خوب بنظر میرسد. نسبت به معاملهء دیروزی ریسک بیشتری دارد ولی پتانسیل سودش شما را وسوسه میکند.
    با چھره ای خندان ترید را شروع می کنید. ھمچنان که ترید خوب پیش میرود شما احساس خوبی دارید و استاپ خود را به نقطه
    بریک ایون منتقل میکنید درست ھمانطور که در سیستم بیان شده است.
    dolatmand این را میپسندد.
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2170Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array

ودر ادامه

]یک خبر غیر منتظره . بازار بر میگردد. از استاپ شما ھم جھش میکند و یک باخت غیر منتظره حادث می شود!!!
    آیا سیستم درست عمل نمی کند؟
    آیا ماھیت بازار تغییر کرده که دیگر نتایج بک تست رخ نمی دھد؟
    اطمینان شما به شک مبدل می شود.
    شما تصمیم میگیرید که ترید بعدی را تنھا نگاه کنید. آیا عاقلانه نیست که مطمئن شویم که سیستم در مسیر درستی حرکت میکند
    و سپس پول خود را روی آن سرمایه گذاری کنیم!!؟
    ترید زیر نظر گرفته شد. (بر روی کاغذ) برنده از آب در آمد.
    در ذھن خود را سرزنش میکنید زیرا که قبل از شروع لایو تریدینگ ,با خود عھد کرده بودید که ده ترید اول را در نظر نگرفته و به نتیجه
    توجه نکنید. . در حالیکه در اینجا دست خالی از معامله بیرون آمده و یک ترید برنده را که فرصت مناسبی بود که ضررھای گذشته را
    نیز جبران کنید را از دست دادید.
    چه اتفاقی افتاده است؟ مشکل چیست؟
    مشکل این است که شما تحت کنترل نیستید. احساسات شما بجای شما ترید می کند.
    این سناریو برای ھر تریدری در زمانھای مختلف رخ می دھد. تازه کار و کھنه کار ھمانند ھم اند.
    تریدرھای برنده احساس میکنند که چه چیزی در حال رخ دادن است و آن را کنترل می کنند. آنھا ھرروزه , زمانی را صرف رسیدن به
    نظم در ترید میکنند.
    آنھا ھر روزه فصلی از کتاب مورد علاقه شان در زمینه روانشناسی را خوانده و قوانینی را ھمچون" ده فرمان تریدینگ "برای خود
    تعیین کرده و آن را روبروی میز کار خود بر روی دیوار نصب می کنند و آموزه ھای ذھنی را مرور میکنند.
    گاھی ھر روزه... و قبل از ھر ترید.
    تریدرھای بازنده بسیار بیشتر از تریدرھای برنده ھستند در حالیکه سیستم ھای برنده از سیستمھای بازنده فراوان ترند.
    برخورد داشته ام در حالیکه مطمئن ھستم که بیشتر تریدرھایی که از این ( a+) در شغل خودم با بیش از پنجاه سیستم ممتاز
    سیستم ھا بھره میبرند , بازنده اند.
    چرا؟
    آنھا قادر به کنترل احساسات خود نبوده اند.
    شما ھستید؟
    [/justify][/justify]
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    194Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    خیلی با حال بود دستت تون درد نکنه
    parviz1 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2170Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array

سودھای خود را محدود کنید و ضررھای خود را گسترش دھید! ؟؟

این موضوع فصلی از ھر کتاب ترید را بخود اختصاص داده است .
    با موسیقی بازار طلا می رقصند , ھر Aden* از زمانی که خواھران
    تعلیمگری در سخنرانی خود به چنین موعظه ای پرداخته است.
    و اگر یک مربی ترید شخصی نیز انتخاب کنید باز ھم احتمالا دومین
    چیزی که او به شما می آموزد ( اولین چیز " :ترید شبیه به قمار
    خطرناک است و تنھا در حد توان خود می باید ریسک کرد ") گفتن
    این جمله است....
    "ضررھای خود را محدود کنید و سودھای خود را گسترش دھید"
    لابد می گویید :
    "خب. نیما آزادی به ما ھم گفته شده است
    منطقی بنظر می رسد. و لازم نیست که دیگر شما ھم بگویید
    "در ھنگام عمل" ..."با روند حرکت میکنیم"...."سوار بر موج می شویم" ..."خروج ھم ھمانند ورود مھم است...."ما بارھا و بارھا
    چنین سخنان گھرباری را شنیده ایم . و آن را درک میکنیم."
    در این مدتی که آموزش میدھم و ترید می کنم, دانش آموزانی که ھفته ھا و ماھھا صرف آموزششان کرده ام را دیده ام که درواقع
    وارونه عمل می کنند...
    ضررھای خود را گسترش میدھند و سودھای خود را محدود می کنند.
    بعد از مدتی دیگر تعجب نکردم و وقتی به بھانه ء کلاس ھای یادآوری سعی در بررسی قوانین محدود کردن/ گسترش دادن) آنھا
    داشتم سریعا با مخالفت آنھا روبرو می شدم.
    وقتی دلیل این موضوع را سوال می کردم, داستان ھای مختلفی می شنیدم که ساختار مشترکی داشت....
    "..تمامی تریدرھا بنحوی, قادر به کنترل احساسات خود نبودند"
    در طول آموزش, من می باید مطمئن میشدم که آنھا سیستم خود را بارھا و بارھا بک تست می کنند. دلیل این امر این بود که ھرچه
    انھا سیستم خود را بیشتر تست کرده و نتایج مثبت آن را ببینند, اطمینان بیشتری به آن کرده و با قدرت از سیگنالھای آن تبعییت
    میکنند. مخصوصا در دوره ھای سخت ترید.
    آشکار است که بک تست کردن و زیر نظر گرفتن برای کنترل احساسات تریدرھا موثر واقع نشد.
    چیزی که من نمی دیدم این بود که این تریدرھا شخصیت بازنده را پیدا می کردند!!
    این تریدرھای تازه کار اجازه میدادند که تریدھای بازنده ,افکار منفی را به ذھن آنھا وارد کنند. یک شکست برای آنھا به این مفھوم
    است که تمامی مقالاتی که آنھا درباره قمار بودن مارکت خوانده اند درست از آب در می امد!!
    تمامی تھمت ھایی که در خانواده به آنھا می شد مبنی بر اینکه آنھا تریدرھای ضعیفی ھستند نیز درست از آب در می آمد.
    مجموعهء این افکار منفی باعث می شوند که شما نتوانید باخت را بپذیرید. اگر باخت را بپذیرید در ذھن خود ھمان تریدر ضعیفی
    ھستید که متھمش بودید.
    پس در ھنگامیکه ترید شما در ضرر می رود... و استاپ شما را نشانه می گیرد, شما شروع به خواندن اخبار می کنید و یا به چارت
    پیش بینی" خواھران "سر میزنید و بدنبال بھانه ای برای گسترش استاپ خود ھستید.
    پیدا می کنید.
    " سلام ... تیکت شماره فلان کنسل شود ... " بله استاپ کنسل شد.
    اگر بازار برگردد شما فرد باھوش این میدان ھستید که با یک حرکت بجا , یک بازنده را به یک برنده تبدیل کرده اید.
    اما کاری که شما در واقع انجام داده اید این است که یک برندهء بالقوه را به یک بازنده بالقوه تبدیل کرده اید. شاید از یک ترید برنده
    بیرون بیایید ولی در نھایت متضرر خواھید شد.
    باعث این امر شما نیستید. مارکت است. اگر شما احساسات خود را بیرون نکشید, فرصتی نخواھید داشت.
    شما می باید خود را تریدر ببینید و نه کسی که تریدر خواھد شد.
    در ترید برای اشتباه کردن فرصت کمی وجود دارد و لوریج این را تضمین می کند.
    اگر شما می خواھید در یک لیگ سطح بالا بازی کنید, می باید ھمانند بازیگران آن لیگ عمل کنید. و درست از شروع کارتان.
    تمامی تمرینات لازم را در دمو انجام دھید. و وقتی که پول خود را به میدان آوردید یا می باید از سیستم تبعیت کنید و یا حرفه دیگری
    برای خود انتخاب کنید .
    اگر منطقی ترید نمی کنید ,فرصت این را نخواھید داشت که در چھره بستگان خود بخندید!!
    پ ن.
    پاملا و مری ادن دو خواھری ھستند که پیش بینی ھایی در بازار سرمایه انجام می دھند و از شھرت خاصی Aden: *خواھران
    برخوردارند.
    خوب ؟ تو آینه خودت رو ببین .
    dolatmand و parviz1 پسندیده اند.
    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2170Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array

آیا این تجارت سودآوری که در ذھن می پروراندم نیست؟

به این دلیل است که ما برعلیه بازار وارد میدان شدهایم.
    در ابتدا, در مقاله ایی یا بروشوری می خوانیم که
    شخصی چند دلار را در بازار به میلیون ھا
    دلار تبدیل میکند .
    معمولا چند صد دلار برای شما ھزینه بر میدارد تا
    بفھمید شما نیز چنین توانی را دارید.
    بیشتر مواقع مقاله یا بروشور را دور می اندازیم اما در ذھن خود این موضوع را پاسخی به رویاھا و دعاھای خود میدانیم.
    در این ھنگام است که برای ضربه نھایی, به این جنگ ملحق می شویم.
    3 رابرت, امواج پریچر ,فصلھای برن اشتاین , و باندھای بولینگر, بزودی می فھمیم که برای -2- با وجود مطالعه در زمینهء شمارش 1
    باقی ماندن در بازار , به چیزی بیش از رویا و آرزو نیازمندیم.
    نیاز به سیستم بک تست شده که به آن اطمینان داشته باشیم ,داریم و ما نیاز داریم که احساساتمان را از ترید خارج کنیم و به آن
    ھمانند یک حرفه , یک شغل بنگریم .
    این به آن مفھوم نیست که نمیتوانیم لذت ببریم. زیرا لذتی که یک تریدر برنده می برد را ھیچ کجا نمیتوان دید.
    پس یا یک مربی می گیریم و آرشیو تریدھای او را بررسی می کنیم( درست ھمانند بک تست) و قبل از وارد شدن مدتی تریدھای او
    را بصورت زنده دنبال میکنیم و یا نرم افزاری را برای برای تست سیستم خود تھیه میکنیم.
    سیستم ما در دست است, پس کامپیوتر را زین میکنیم!!!
    ما استاپی را برای محافظت از سودھای مان داریم و تیک پرافیت محدودی مطابق با سیستم خود در نظر گرفته ایم.
    بعد از تعدادی ترید در ھفته اول یک ترید بسیار موفق را تجربه می کنیم.
    اخبار بر نبوغ ما صحه می گذارد و ما بسرعت بسمت پروفیت پیش میرویم.

ترید در یک قدمی تیک پروفیت ما قرار دارد. این موج بزرگ تر از چیزی است که تصور می شد. دلیلی ندارد که روزی خود را کاھش
    دھید!!!
    "پروفیت خود را بر میدارم و با چشمانم ترید را دنبال می کنم"
    بازار از پروفیت شما نیز رد شده و شما فکر میکنید که نبض بازار را در دست دارید.
    گمان می کنید که می باید استاپ خود را در پروفیت قبلی بگذارید تا در صورت بازگشت با سود در نظر گرفته شده خارج شوید.
    شا اکنون می دانید که چه اتفاقی خواھد افتاد.
    بارن در شب آرام.
    روز بعد بازار با 26 پله کاھش باز می شود. و شما را با ضرر خارج می کند.
    نبوغ شما باعث تبدیل شما از یک برنده به یک بازنده شد.
    چه اتفاقی افتاد؟
    ھمان اتفاقی که با خواندن ان مقاله و بروشور برای شما افتاد. احساس شما ترید شما را بعھده گرفت.
    اگر بعد از چند سال ھنوز ترید می کنید, این به آن مفھوم است که یاجیب عمیقی دارید و یا آموخته اید که احساسات خود را کنترل
    کرده و سودھای خود را مطابق با سیستم جمع کنید.
    به این سودھا برای غلبه بر ضررھا و برنده نھایی شدن , که در توان شماست, نیاز دارید .

dolatmand و parviz1 پسندیده اند.
    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2170Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array

با باختھا کنار آمدن کلید اصلی ترید موفقیت آمیز است

پیشتر به شما ھشدار داده شده است.
    "قسمتی از برد نھایی ,باختھای مقطعی است".
    "اگر در 55 % از معاملات خود برنده باشید, دست آخر
    برنده از بازی بیرون خواھید آمد".
    ما میلیون ھا بار این جملات را شنیده ایم و خواندهایم.
    در ھر سیستم ترید ما ترید ھای بازنده را ھمچون
    تریدھای برنده تجربه خواھیم کرد. ما این را میدانیم.
    پس چرا با گذشت زمان با چند ترید بازنده دچار شک می شویم؟
    وقتی خوب درباره این مسئله فکر میکنید متوجه میشوید , بعد از چند ترید برنده, ما تحریک می شویم و بدنبال دلیلی برای ترید بعدی
    می گردیم. ما در اوج قرار داریم و عاشق این لحظات می شویم. بله ما در بالای جھان ایستاده ایم.
    کلمات " نابغه " و " تریدر حرفه ای "کاملا مناسب ماست.
    در مقابل, باچند ترید بازنده ما از ترید بعدی می ترسیم و بدنبال دلیلی برای سرپیچی از سیستم خود می گردیم.
    ما سراپا شک میشویم و کلمات" قمارباز "و " بازنده "بخوبی ما را توصیف می کند.
    خب دلیل این امر چیست؟
    دلیل این امر این است که شما نتایج تریدھای خود را , بازتابی از شخصیت خود می بینید.
    و این منجر به نابودی واقعی تریدرھای بازنده خواھد شد.

ارزیابی ھای منفی شخصی شما , احساسات شما را از کنترل خارج کرده و شما را از سیستم تست شده خود گمراه می کند.....و
    درنتیجه ...... شما برای تنبیه شدن ترید می کنید. ( نویسنده از استعاره تنبیه ژاپنی استفاده کرده )
    ببینید. شما میباید ذھن خود را توسعه دھید (و کاملا درک کنید) که شما یک تریدر برنده ھستیدحتی اگر چندین و چند ترید بازنده و
    برنده را تجربه کنید.
    تصویرسازی شما از یک تریدر موفق , باعث می شود که به آرامی از روی تریدھای بازنده سر خورده و حاضر و آمادهء در کمین
    تریدھای برنده باشید.
    بیشتر تریدرھای تازه کار و متوسط , کاری در قبال تناسب ذھنی در ترید نمی کنند. انھا مایلند که ھزاران دلار بر روی سیستم ھای
    "ھولی گریل "ھزینه کنند و در سمینارھای خارج شھر شرکت کنند در حالیکه تناسب ذھنی را کاملا نادیده می گیرند.
    شما میباید به ھمان سختی که بر روی سیستم خود تمرین میکنید بر روی تناسب فکری خود نیز تمرین کنید.
    بعنوان بروکر/ تریدر/ مشاور ترید , در طول 21 سال, حدودا بیش از 50 سیستم ترید پولساز دیده ام. بشرط آنکه شما توانایی ذھنی و
    احساسی اجرای آن را داشته باشید.
    شما نیاز دارید که سیستمی را بیابید که مناسب شخصیت شما است. آن را بک تست (و فوروارد تست) کنید. پولی برای ترید
    سیستم تھیه کنید و به پیش بروید.
    کلمه" به پیش رفتن "بدون توانایی ذھنی برای تمیز دادن درست از نادرست, امکان پذیر نیست.

WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2170Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array

شما لاک پشت ھستید یا خرگوش؟

شما ترجیح می دھید که کدام یک را داشته باشید؟
    سیستم ترید فوق العاده و یا یک معشوقه ء کامل؟
    با قاطعیت پاسخ ندھید.
    جسارت کرده و می گویم که بسیاری از تریدر ھا چنان
    عاشق و دلباختهء ترید ھستند که به این جنبه آن شک
    نکرده و در آن تعمق نمیکنند.
    بھرحال.... پاسخ معشوقه کامل است. زیرا که سیستم
    ترید کامل وجود ندارد.
    سیستم ترید کامل, سیستم مناسب شماست.
    بگذارید بررسی کنیم:
    آیا شما عجول ھستید؟
    بگذارید کمی درباره کلمه عجول بیشتر توضیح دھم. منظورم این است که آیا میتوانید با لذت بمدت مثلا یک روز برای نتیجه ترید خود
    صبر کنید؟
    یا شما از منطقی استفاده میکنید که میگوید" : من دوست ندارم ترید را برای روز بعد رھا کنم زیرا که در ساعات نیمه شب ھر چیزی
    امکان دارد ...."و یا منطق دیگری که می گوید....:
    "سیگنال ھای من ھمانند تایم ھفتگی , در تایم 1 دقیقه ای نیز معتبرند. بنابر این ترجیح میدھم در تایم پایین آنرا عملی کنم".
    این دلایل ( معتبرند یا نیستند) از درون شما بروز میکند و تلاشی است برای ایجاد راحتی در شما.ا

آیا شما تریدر کوتاه مدت(پوزیشنی) ھستید؟
    آیا شما میگویید" که بازار در کوتاه مدت قابل کنترل است ولی در دراز مدت این فاندامنتال است که به منزل مینشیند؟ و یا میگویید..
    "من اجازه نخواھم داد که سرمایه ام صرف ھزینه ھای تبادلی شود و تا زمانی که روند را مطابق میل خود ببینم, در ترید باقی خواھمماند".
    آیا در مقابل شرایط انعطاف پذیرید؟
    آیا تمایل دارید که فکر کنید که " سیگنال سیگنال است, چه در تایم 2 دقیقه ای رخ دھد و چه در تایم ماھانه .
    وقتی سیگنال ایجاد می شود می پذیرم. گاھی حتی نمیدانم در کدام جفت ارز و در کدام بازار قرار دارم".
    "اینھا برای من مھم نیستند. من تنھا به الگوھا اھمیت میدھم".
    با مثالھای بیشتر حوصله شما را سر نمی برم. زیرا که این مثال ھا محدودیت ندارد.
    طی سالیانی که مربیگری تریدرھا را برعھده داشتم ن که نام بردم از برجسته ترین بودند .
    ھیچ کدام بردیگری برتری ندارند.
    تنھا میباید که با بررسی دقیق نوع مناسب خود را پیدا کنید تا براحتی بتونید قوانین سیستم ترید خود را اجرا کنید.
    برای تمامی انواع تریدرھا سیستم ھای مناسب موجود است .
    بھترین راه یافتن یک سیستم مناسب برای شما, اطاعت شما از سیستم بدون ھیچ شک و تردیدی است.
    اگر سیستم با درون شما ھمجھت باشد, پیروی از آن کار ساده ای خواھد بود. به درون خود نگاه کنید و سپس سیگنال ھای
    سیستم خود را بخوبی درک کنید.
    شما قبل از غلبه بر بازار میباید که بر ضمیر داخلی خود غلبه کنید.

dolatmand و mr.amir.af پسندیده اند.
    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2170Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array

بخوبی آینده را می بینم... اوه بله یک تریدر موفق شده ام!!!

باور کنید یا نه , این حقیقت دارد که میگویند....
    "تصویر سازی از آینده بشکلی که میخواھید, در واقع
    ساختن آن را میسر میکند".
    با اینکه صدھا بار شنیده بودم, باز ھم از شکاکان این
    نوع نگرش بودم. و برایم منطقی بنظر نمی رسید.
    "جدی نمیگویید!! ... در جای ساکتی بنشینم و آرزو
    کنم , امیدوار باشم , دعا کنم و تمام رویاھایم به
    حقیقت بپیوندد؟؟ گمان نمی کنم " .این چیزی بود که
    یک ریاضی دان (دانشگاه سینسیناتی , سال 1973 , لیسانسه ریاضیات) به من گفت.
    سپس من با شخصی آشنا شدم که مربی ضمیر ناخود آگاه( که بعدھا با او ازدواج کردم) بود و او مرا سر جای خود نشاند و گفت که
    افکار ھمه چیز است.
    بسیار خب, چه جور چیزھایی؟
    من "کرسکین" و اشخاص دیگری را دیده ام که با کمک فکر خود یک قاشق را خم میکرد. منظور او این بود؟!!
    بجای آنکه تمامی کلمات او (ھمسرم) را برای شما نقل کنم...( البته بعید میدانم که بخوبی بخاطر بیاورم زیرا که بجای گوش دادن ,
    غرق در عشق بودم) خلاصه ای از آن را ھمانند کپسول به شما ارائه می کنم.
    بر طبق گفته ھای او...
    چشمه ای از ھشیاری در مغز قرار دارد که میتوان با اتصال به آن, افکار را جھت داد. شما میتوانید بنحوی این ھشیاری را مھار کرده
    و به آرزوھای خود برسید.
    این با مفھوم زمان در ھم می آمیزد, ھمانطور که میدانیم ,زمان خطی نیست. ما میتوانیم از ھم اکنون در آینده تاثیر بگذاریم. البته
    بکمک ھشیاری فراگیر.
    این تمام چیزی است که میتوانم به شما بگویم.
    مطمئن نیستم که تمامی این جملات را بخوبی فھمیده باشم. اما چیزی که فھمیده ام این است....
    اگر شما افکار خود را بسمت امواج الفا در مغز ھدایت کنید, و از خود بپرسید( یا از کسی بخواھید که از شما سوال کند,
    "دوست دارید که در آینده چه چیز رخ بدھد؟ "و بگویید " : یک تریدر موفق شده ام .... "شما بسمت آن تصویری که در ذھن خود
    ساخته اید به پیش خواھید رفت.
    حداقل در مورد من چنین چیزی رخ داده است.و ھر تریدر موفقی که میشناسم نیز چنین بوده اند.
    راھھای متفاوتی برای تصویر سازی در زمانھای سکوت وجود دارد.( میدانم که در حال حاظر زمان سکوت مناسبی در ذھن
    ندارید.....میتوانید از دستشویی شروع کنید !!!
    می توانید خود را در یک زندگی خوب تصور کنید... در حالیکه اطرافیان شما, شما را بعنوان یک تریدر موفق می شناسند و ھمگی در
    حال صحبت درباره شما ھستند.
    این یک شروع بود. می باید که این تصویر سازی را بمرور گسترش دھید.
    وقتی که یکبار از چنین تصویر سازی استفاده کنید , دیگر به احساسات خود اجازه نخواھید داد که شما را برای یک ترید اشتباه
    وسوسه کنند.
    بالا کشیدن استاپ در مواقعی که بازار به نزدیکی آن رسیده است و جمع نکردن سود وقتی که سیستم شما از شما میخواھد, با
    تصویری که شما در ذھن خود ساخته اید ناسازگار است.
    در نھایت اگر به این تصویر سازی ادامه دھید, به آن تصویرھا تبدیل خواھید شد.
    حالا منطقی بنظر می رسد!!!
    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
    account demo

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)