سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
ارتباط با مدیران بخش مباحث ترید اتوماتیک
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26
Like Tree12Likes

موضوع: ارتباط با مدیران بخش مباحث ترید اتوماتیک

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4014Array = 72
    قدرت امتیازدهی
    72
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

ارتباط با مدیران بخش مباحث ترید اتوماتیک

با سلام خدمت کاربران عزیز

از انجایی که هدف اولیه این فروم در جهت تبدیل شدن به مرجع کامل موضوعات آموزشی و تخصصی بازارهای مالی هست لذا ما برای حفظ این هدف و جلوگیری از پراکندگی مطالب و حفظ انسجام انها باز کردن تایپک در بخش های تخصصی فروم رو منوط به تایید مدیران هر بخش کرده ایم.هر تاپیکی که در فروم باز میشود باید از ابتدای شروع هدف مشخصی داشته باشد.

دوستان عزیز می توانند موضوعات درخواستی از مدیران برای آموزش در حیطه مباحث ترید اتوماتیک را در این تاپیک مطرح کنند و یا اگر خود دوستان ایده ای برای مطرح کردن دارند و تمایل دارند برای آن تاپیک جداگانه ای باز کنند یا موضوعی وجود دارد که فکر میکنند جای بحث و مشارکت دارد می توانند در همین تایپک ان را اعلام کنند تا با هماهنگی مدیران تاپیک ها ایجاد و به صورت منسجم و منظم جلو بره
    ویرایش توسط PCM : 05-14-2012 در ساعت 11:55 AM
    afzali1994 این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array

ترید اتوماتیک

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
    خواهشی که ازتون دارم و استدعا میکنم در صورت امکان بهش توجه کافی صورت بگیره مبحث آموزش زبان برنامه نویسی ام کیو ال در متا تریدر هستش که فکر میکنم توضیح گستردگی کاربرد و مفید بودن آن برای اساتید محترم خودم جسارت باشه لیکن پیشنهادات خودم رو در چند سطر بیان میکنم :
    - آموزش پایه ای برنامه نویسی ام کیو ال
    - انجام مثالهای پیشرفته در استفاده از اسیلاتور های ترکیبی و کندلها در برنامه نویسی در پریودهای زمانی مختلف
    - انجام مسابقه ارائه بهترین استراژی معاملات اتوماتیک به صورت بازخور گرفتن در 2 سال گذشته در برخی جفت ارزهای منتخب

با توجه به مطرح شدن ایده های مختلف در استراتژی ها و برنامه های و همچنین ارجحیت معاملات اتوماتیک نسبت به انسان از ابعاد مختلف از جمله تمرکز و دقت کامل , مهار ترس و طمع و دائمی بودن چکاپ بازار در صورت پیگیری مباحث فوق و پخته تر شدن متدولوژی این راه توسط اساتید محترم بدون شک موفق ترین تریدر ها موفق ترین طراحهای استراتژی که مسلط به برنامه نویسی خواهند بود خواهند بود .
    با تشکر
    سپهر
    مهدی موسوی و afzali1994 پسندیده اند.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5015Array = 77
    قدرت امتیازدهی
    77
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
    خواهشی که ازتون دارم و استدعا میکنم در صورت امکان بهش توجه کافی صورت بگیره مبحث آموزش زبان برنامه نویسی ام کیو ال در متا تریدر هستش که فکر میکنم توضیح گستردگی کاربرد و مفید بودن آن برای اساتید محترم خودم جسارت باشه لیکن پیشنهادات خودم رو در چند سطر بیان میکنم :
    - آموزش پایه ای برنامه نویسی ام کیو ال
    - انجام مثالهای پیشرفته در استفاده از اسیلاتور های ترکیبی و کندلها در برنامه نویسی در پریودهای زمانی مختلف
    - انجام مسابقه ارائه بهترین استراژی معاملات اتوماتیک به صورت بازخور گرفتن در 2 سال گذشته در برخی جفت ارزهای منتخب

با توجه به مطرح شدن ایده های مختلف در استراتژی ها و برنامه های و همچنین ارجحیت معاملات اتوماتیک نسبت به انسان از ابعاد مختلف از جمله تمرکز و دقت کامل , مهار ترس و طمع و دائمی بودن چکاپ بازار در صورت پیگیری مباحث فوق و پخته تر شدن متدولوژی این راه توسط اساتید محترم بدون شک موفق ترین تریدر ها موفق ترین طراحهای استراتژی که مسلط به برنامه نویسی خواهند بود خواهند بود .
    با تشکر
    سپهر
    سلام سپهر عزیز
    ممنون از این انرژی که داری
    در برنامه ای که در نظر داریم آموزش پایه ای برنامه نویسی c++ هست
    و همچنین آموزش توابع mql
    در مورد ترید اتوماتیک هم برنامه هایی هست اگر شما هم در این زمینه توانایی داری یا آشنایی داری زمینه بازه و مطرح کن

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array

انتظار

بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم
    انشاا... پس از تبحر در برنامه نویسی تجارب خودم رو روی تحلیل های تکنیکال با دوستان به اشتراک خواهیم گذاشت تا بتونیم استراتژیهای خوبی برای ترید اتوماتیک آماده کرده و بازخور بگیریم
    امیدوارم انتظار پیرم نکنه
    فعلا

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5015Array = 77
    قدرت امتیازدهی
    77
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم
    انشاا... پس از تبحر در برنامه نویسی تجارب خودم رو روی تحلیل های تکنیکال با دوستان به اشتراک خواهیم گذاشت تا بتونیم استراتژیهای خوبی برای ترید اتوماتیک آماده کرده و بازخور بگیریم
    امیدوارم انتظار پیرم نکنه
    فعلا
    درود سپهر جان
    ممنون از پیگیری شما
    خرداد است امتحانات حتما پر انرژی ظاهر خواهیم شد برنامه های جالبی مد نظر هست ترید اتوماتیک میتوان از طریق هوش مصنوعی دنبال کرد اما این دور نمای کاری ماست

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    Forex Automated Trading

Introduction to Automated trading: An Overview

A Forex Expert Advisor, also known as an EA, is a mechanical trading system (MTS) used for Forex trading. Expert Advisors allow for automatic trading to take place, freeing the trader from continuously having to watch the market. Making a profit while trading in the foreign exchange market is determined by a large number of human factors, such as emotions, knowledge, and even the psychology of the trader. Automated programs such as Expert Advisors remove a great deal of these factors from the equation and enable the trader to make better informed decisions by evaluating multiple factors at once.An Expert Advisor can inform clients about the possibility of striking bargain deals and EAs are used by beginners and experienced traders alike. Regardless of the level of experience, Expert Advisors can be used to assist traders by allowing them to work in different markets and under different conditions.Expert Advisors are designed in the MetaQuotes Language 4 (MQL 4), which is a built-in language for programming trading strategies. This language allows for EAs to be programmed to trade accounts automatically by managing trading operations from directly sending orders to the broker's server, to placing and adjusting pending orders, or placing trailing stops.There are hundreds of different and unique EAs in the market, all functioning in accordance with different rules. The common factor they all share however, is the adherence to a strict trading strategy and the consistent way of evaluating all parameters at the same time, often more successfully than any human could. Nonetheless, it is important to remember that an Expert Advisor is a trading robot and should be used with caution. It is essential to understand how it operates, the implications it will have on your trading and strategy, and have a trustful source and point of contact for the EA.
    Advanced Automated Trading

The explosive growth in Automated Trading with the use of expert advisors has taken the Forex industry by storm. From novices to professional traders have created their own auto trading strategies with MetaTrader 4. Automated Trading is primarily focused on the use of Expert Advisors which are easily created using MQL 4 the coding language found in all MetaTrader 4 client terminals. By using MQL 4 traders from all around the world can easily code their own system and share it.However the use of Automated Systems is only as good as the broker you run them on . Contrary to what many people believe execution, latency, and the speed of the brokers servers make a huge difference in a trading strategy ..
    ویرایش توسط سپهر : 05-31-2012 در ساعت 06:00 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    71Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    اگر اجازه بدید من کمی مبانی برنامه نویسی رو توی فروم آموزش بدم
    فکر میکنم برای کسانی که هیچ آشنایی با برنامه نویسی ندارند میتونه خیلی مفید باشه

کاربر فعال

میزان امتیاز
    71Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array

مبانی برنامه نویسی

بخشی از مطلبی که نوشتم تا بعنوان یه پست جدید به نام مبانی برنامه نویسی توی تالار بنویسم

یک زبان برنامه نویسی درست مانند زبان گفتگوی من و شما دارای دستور زبان است
    اگر این دستور زبان را رعایت نکنیم برنامه ها قابلیت اجرا شدن نخواهند داشت
    نمونه:

کد:
    if (a<b)
    print(“h”);
    else
    print (“bye”);

ترجمه ی قطعه کد بالا به این شکل است

اگر a از b کوچکتر باشد آنگاه،
    چاپ کن hi
    وگرنه،
    چاپ کن bye

البته هر زبان قالب خودش را دارد و همین دستورات در زباندیگری ممکن است به شکل زیر نوشته شود
    مثلا همین قطعه کد در یک زبان دیگر ممکن است به شکل زیر نوشته شود:
    کد:
    If  a<b Then
     write ('hi’)
    Else
    write ('bye’)
    End.
    ویرایش توسط hamidrezam : 08-17-2012 در ساعت 02:42 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    177Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    سلام روی اکسپرت های تجاری و غیر تجاری هم اگه اجازه بدید کار بشه ؟

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4014Array = 72
    قدرت امتیازدهی
    72
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیم نمایش پست ها
    سلام روی اکسپرت های تجاری و غیر تجاری هم اگه اجازه بدید کار بشه ؟
    سلام
    مشکلی نداره. تاپیک مربوط بهش رو می توانید ایجاد کنید یا اگر بخشی جدا لازم داره به من بگید تا ایجاد بشه

مرسی

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین