سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
ارتباط با مدیران بخش مباحث ترید اتوماتیک - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26
Like Tree12Likes

موضوع: ارتباط با مدیران بخش مباحث ترید اتوماتیک

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2507Array = 51
    قدرت امتیازدهی
    51
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirjan نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت مدير محترم پي سي ام
    با توجه به اين نكته و تحقيقات انجام شده از منابع مختلف آگاه شدم كه سيستم پايپو آقاي نيما آزادي سيستم خوبي است لطفا از شما تقاضا دارم كه لينك فايلهاي آموزش در اين رابطه را براي من ارسال نماييد
    از شما قبلا صميمانه تشكر مي كنم و از سوي ديگر فايلهاي آموزش از بخش 41 به بالا براي من قابل دانلود نمي باشد لطفا اجاز دانلود و ارتقا بيشتر من را در اين بازار فراهم آورد
    با تشكر
    سلام
    برای امکان دسترسی باید با داشتن فعالیت مفید در فروم به سطح کاربر عضو ارتقا یابید . تنها در این صورت میتوانید فایل های مربوطه را دانلود کنید .

با احترام
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

عضو تیم پرایس اکشن

میزان امتیاز
    13971Array = 165
    قدرت امتیازدهی
    165
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirjan نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت مدير محترم پي سي ام
    با توجه به اين نكته و تحقيقات انجام شده از منابع مختلف آگاه شدم كه سيستم پايپو آقاي نيما آزادي سيستم خوبي است لطفا از شما تقاضا دارم كه لينك فايلهاي آموزش در اين رابطه را براي من ارسال نماييد
    از شما قبلا صميمانه تشكر مي كنم و از سوي ديگر فايلهاي آموزش از بخش 41 به بالا براي من قابل دانلود نمي باشد لطفا اجاز دانلود و ارتقا بيشتر من را در اين بازار فراهم آورد
    با تشكر
    سلام

میتوانید از فایل ذیل استفاده کنید . تمام توضیحات سیستم مذکور به صورت کامل ارائه شده اند .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

پیروز و سربلند باشید
    AmiR.HJ این را میپسندد.
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    https://telegram.me/price_action_ir

میزان امتیاز
    2507Array = 51
    قدرت امتیازدهی
    51
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات کاربران محترم فروم پرسپولیس در ماه مبارک رمضان بدینوسیله از جناب ارشیا رحیمی (arshia66 ) بابت زحمات بی دریغشان در ساخت اندیکاتوری که جهت ثبت اسپرد تمام آیتم های معاملاتی موجود در سرور بروکر PCM کاربرد دارد قدردانی کرده و به پاس زحمات ایشان، عنوان کاربری ایشان از کاربر فعال به کاربر برجسته ارتقا میابد.

شایان ذکر است که مشتریان محترم و کاربران عزیز با کمک این اندیکاتور به صورت لحظه ای میتوانند لیست اسپرد کل آیتمهای معاملاتی را مشاهده و حتی در فایل اکسل به صورت خود کار ( جهت ارزیابی دقیقتر ) ذخیره نمایند.

این امر به دلیل شفاف سازی بیشتر خدمات بروکر پرسپولیس برای مشتریان محترم خود و فعالان بازار بازار تبادلات ارزی صورت گرفت تا مشتریان و علاقه مندان عزیز بتوانند به راحتی به بررسی اسپرد تمام جفت ارزها به عنوان یکی از خصوصیات مهم برای یک بروکر مناسب جهت سرمایه گذاری بپردازند.

هدف از ارسال این پست قدردانی از جناب رحیمی میباشد و فایل های مربوطه به همراه توضیحات لازمه در پستی جداگانه ارائه خواهد شد.

پذیرای پیشنهادات مفیدو سازنده شما هستیم.

با احترام
    AmiR.HJ این را میپسندد.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

میزان امتیاز
    2507Array = 51
    قدرت امتیازدهی
    51
    Array
    سلام

بدینویسله به اطلاع کلیه کاربران عزیز میرسانیم که مجموعه پرسپولیس مایل به همکاری با یک نفر برنامه نویس در زمینه mql ( اکسپرت و اندیکاور نویسی ) میباشد، لذا عزیزانی که مایل به همکاری میباشند لطفا از طریق ارسال پیام خصوصی به آی دی بنده ( PCMSYSTEM ) اعلام آمادگی کرده و میزان مهارت و شرایط کلی خود را بازگو فرمایند.

با احترام
    ویرایش توسط SystemTrader : 07-10-2014 در ساعت 04:26 PM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام.مخواستم بدونم دلیل اینکه بکتست یک اکسپرت در روزهای کاری بازار یک نتیجه صعودی و در تعطیلی بازار یک نتیجه نزولی میدهد چیه؟و به کدوم بک تست میشود اعتماد کرد؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    48Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    نمی دانم کجا مطرح کنم اینجا امدم

این اکسپرت چرا کار نمی کند متاتریدر من 950 است

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123