سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
اندیکاتور custom pivot 4time farmes - صفحه 3
صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 74
Like Tree48Likes

موضوع: اندیکاتور custom pivot 4time farmes

کاربر فعال

میزان امتیاز
    82Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

دو حالت اندیکاتور با تنظیمات دیفالت مورد نیاز برای سیستم

با سلام و عرض تشکر از جناب اقای ازادی دو حالت اندیکاتور custom pivot 4time farmes با تنظیمات دیفالت مورد نظر برای سیستم که دیگه نیازی به تنظیم نداره و براساس نیاز سیستم تنظیم شده و فقط کافیه بعد از قرار دادن در قسمت اندیکاتورهای متا تریدر روی چارت قرار دهیم . یکی با خط چین نازک ودیگری با خط چین ضخیم تر . خدمت دوستان .مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

کاربر فعال

میزان امتیاز
    109Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط paniz نمایش پست ها
    با توجه به اینکه کلاس های تریدری ضبط نمی شود ، نمی دانم مجاز هستم که روش ترید را بنویسم ؟
    با سلام
    دوست عزیز اگه امکانش هست به صورت خصوصی توضیح دهید
    با تشکر
    poor

کاربر فعال

میزان امتیاز
    82Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

مشکل در لود کردن اندیکاتور روی وارن گولد

با سلام .وقتی اندیکاتور پیوت جناب اقای ازادی را روی متاتریدر وارن گولد لود میکنم پیام ذیل ظاهر میشه و وقتی ok میکنم متاتریدر بسته میشه لطفا دوستان بفر مایند مشکل چیه و چطوری رفع کنیم ؟ متشکرم مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    Mehrdad این را میپسندد.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15164Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

انديكاتور در پوشه انديكاتور تو مسير نصب متاتريدر كپي كنيد و مجددا امتحان كنيد . نبايد مشكلي باشه .
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    313Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ممنون بابت اندیکاتور.
    ولی وقتی اونو تو آلپاری run میکنم چیزی نمیاد ولی در متاتریدر وارن گلد کاملا کار میکنه. کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
    Epicurus

کاربر فعال

میزان امتیاز
    82Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفي نمایش پست ها
    سلامانديكاتور در پوشه انديكاتور تو مسير نصب متاتريدر كپي كنيد و مجددا امتحان كنيد . نبايد مشكلي باشه .
    متشکرم اقا مصطفی من در دمو ران کردم چند بار هم تست کردم و حتی نرم افزار را هم حذف و مجددا نصب کردم اما تا این اندیکاتور را روی چارت ست میکنم مشکل فعلی بوجود میاید . ممننم .شما نمیدونید منظور از اون پیام چیه ؟ چون در مورد اندیکاتورهای دیگه هم چند ماه پیش برام چنین مشکلی پیش اومد .و دیگه نتونستم از انها استفاده کنم . متشکرم

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15164Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gerami-sea نمایش پست ها
    متشکرم اقا مصطفی من در دمو ران کردم چند بار هم تست کردم و حتی نرم افزار را هم حذف و مجددا نصب کردم اما تا این اندیکاتور را روی چارت ست میکنم مشکل فعلی بوجود میاید . ممننم .شما نمیدونید منظور از اون پیام چیه ؟ چون در مورد اندیکاتورهای دیگه هم چند ماه پیش برام چنین مشکلی پیش اومد .و دیگه نتونستم از انها استفاده کنم . متشکرم
    سلام

راستش نميدونم مشكل از كجاست . چون من هم در دمو و هم در ريل امتحان كردم مشكلي نبود .از منوي انديكاتورهاي سفارشي بياريد .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    23Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    من هم استفاده کردم مشکلی نیست.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    2445Array = 55
    قدرت امتیازدهی
    55
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ه دوستان لطف کنند لینک دانلود دوباره بزارند! لینک های قبلی هه خراب شدند! با تشکر
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

کاربر عضو

میزان امتیاز
    185Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان این دو تا اندیکاتور رو چک کنید ، شاید بدردتون بخوره یکی برای نشون دادن پیوت روز قبل هست و اون یکی تمام پیوتهای روزهای قبل رو هم نشون میده البته لطفا اقا نیمای عزیز هم چک کنن ، مبادا بنده اینهارو اشتباهی متوجه شده باشم که دوستان گمراه نشن.
    تقدیم به دوستان ممنونم

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

پ.ن : ضمنا اینارو یکی از دوستان در سایت دیگه ای زحمتش رو کشیدن که بنده فقط پیداشون کردم و برای استفاده دوستان اینجا گذاشتم(یعنی کار خود من نیست) از این دوستان هم بنوبه خودم سپاسگزارم
    فایلها وجود ندارند لطفا مجدد فایلها را upload کنید با تشکر

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین