سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
معرفی اکسپرت ها و اندیکاتور های سود ده و مفید
صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 96
Like Tree93Likes

موضوع: معرفی اکسپرت ها و اندیکاتور های سود ده و مفید

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2507Array = 51
    قدرت امتیازدهی
    51
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

معرفی اکسپرت ها و اندیکاتور های سود ده و مفید

سلام
    این تاپیک را به جهت معرفی اکسپرت و اندیکاتور های سود ده و ومفید قرار میدیم . که دوستانی که با ابزارهای نام برده در منابع دیگه آشنا میشن و یا از اون ها بهره میبرن ، به جهت بالاتر بردن سطح آگاهی و حتی بالاتر بردن سود دریافتی دیگر هموطنان در این فروم قرار بدن . و تنها با مشارکت و ارتباط متقابل هست که میشه به این هدف رسید
    دوستانی که با اکسپرت های جدید در منابع معتبر آشنا میشن میتونن با معرفی اونها در این مکان در صورت اثبات اولیه سودمند بودنشون در همین قسمت تاپیکی اختصاصی تشکیل داد و به صورت تخصصی و کاربردی در مورد اون اکسپرت تحقیق و بک تست و دیگر فعالیت ها را اعمال کرد .
    همین طور برای اندیکاتور ها هم چنانچه دوستان مایل باشند میتونند با معرفی اونها در این مکان با بررسی جمعی و کار گروهی به اصلاح ، ارتقا و نهایتا استفاده کاربردی پرداخت .

با پیشنهادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید
    richtrader78, Anader and shahvand like this.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    15Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    سلام وقت به خیر
    حیف نیست این جا خالیه
    من وقت ترید به صورت دستی رو ندارم و خیلی سعی دارم که از اکسپرت استفاده کنم. در حال حاضر از اکسپرتی استفاده می کنم که ریسکش پایینه ولی سود قابل توجه ای نداره که بعدا در اختیارتون می ذارم تا بحث کنیم . ولی در حال حاضر یه اکسپرتی هست که خیلی فکرم رو مشغول کرده و در خواست می کنم از بزرگوارانی که در این کار خبره هستن تنظیماتی رو روی این اکسپرت انجام بدن تا بهتر از این بشه ممنون اگر من را همراهی کنین.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر عضو

میزان امتیاز
    15Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    مجدد سلام
    متاسفانه فعلا که کسی در مورد اکسپرت بالایی تنظیمی رو بیان نکرده بنابراین من از اکسپرتی که در بالا صحبتش رو کردم و گفتم سود کم و ریسک کم داره بک تستش رو براتون می ذارم در صورت تمایل بفرمایید تا خود اکسپرت رو هم تقدیم کنم.در ضمن من اکسپرتهای خوبی در اختیار دارم ولی متاسفانه به دلیل اینکه سواد برنامه نویسی ندارم به سختی تنظیماتشون رو پیدا می کنم. اگر واقعا ببینم که بزرگواران در این ضمینه تمایل نشان می دن تقدیم می کنم تا بتوانیم همگی موفق باشیم.
    در اینجا سایزهر پوزیشن 0.02 است و از تاریخ 15/08 تا 31/12
    ویرایش توسط hesam_sabet : 01-05-2014 در ساعت 12:02 AM

میزان امتیاز
    2507Array = 51
    قدرت امتیازدهی
    51
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_sabet نمایش پست ها
    مجدد سلام
    متاسفانه فعلا که کسی در مورد اکسپرت بالایی تنظیمی رو بیان نکرده بنابراین من از اکسپرتی که در بالا صحبتش رو کردم و گفتم سود کم و ریسک کم داره بک تستش رو براتون می ذارم در صورت تمایل بفرمایید تا خود اکسپرت رو هم تقدیم کنم.در ضمن من اکسپرتهای خوبی در اختیار دارم ولی متاسفانه به دلیل اینکه سواد برنامه نویسی ندارم به سختی تنظیماتشون رو پیدا می کنم. اگر واقعا ببینم که بزرگواران در این ضمینه تمایل نشان می دن تقدیم می کنم تا بتوانیم همگی موفق باشیم.
    در اینجا سایزهر پوزیشن 0.02 است و از تاریخ 15/08 تا 31/12
    سلام
    جناب حسام از این که در این تاپیک اقدام به اشتراک گذاری اکسپرت و در درخواست مشارکت کردید ممنون . بنده به دلیل مشغله ای که در این روز ها داشتم از نظر محدودیت زمانیم نتونستم روی اکسپرت قبلیتون کار کنم ولی مطمئن باشید که پستهای جناب عالی بی پاسخ نخواهند ماند و در اولین فرصت ممکن مورد بررسی و بهترین تنظیمات اعلام خواهند شد .
    لذا خواهشمندم در صورت تمایل اکسپرت های مورد نظرتون را در اینجا قرار دهید تا به ترتیب مورد بررسی قرار بگیرند
    ارادتمند
    hamid shahab, saman241 and Anader like this.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    15Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    سلام قربان ممنون از پاسختون
    بروی چشمم تعدادی از اکسپرتهام رو که بکتست ازشون دارم رو تقدیم کنم که حداقل بیانگر ارزش وقت گذاشتن باشم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    936Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بنده به همراه یکی از استادانه این فروم به بررسی اکسپرته معروفه میلستون نشستیم!

این اکسپرت بر روی چارته بنده سود هایی خوبی میداد..اما بر روی چارته استاد نه! البته استاد بر روی سیستمه بنده هم بک تست رو انجام داد و نتیجه همون شد که من انجام دادم! (هر دو متعجب شدیم!)

این اکسپرت ورژن های زیادی داره که تو ورژن های آخر نویسنده اکسپرت کمک کرده که هیچ پوزیشنی با برآینده منفی بسته نشه!! (هدج نمیکنه!)

من ورژنه آخره این اکسپرت رو اینجا قرار میدم تا دوستان هم بتونن بک تست بگیرن..

و از جنابه PCMSystem خواهش دارم برای ست مناسب برای اکسپرت ما رو یاری کنند..

البته نا گفته نمونه نویسنده اکسپرت ورژنه 18.2 این اکسپرت رو با ستی که خودش درست کرده 10000 دلار رو توی 1 سال به بالای 1800000 دلار رسونده که گفته با ریسکه بالا کار کرده...

ولی ورژنه آخر رو میگه با تنظیماته دیفالت میشه رو ی10 تا جفت ارز ست کرد..وبرآینده حاصله معقولی ازش داشت..

این همه ورژنه آخر 22.5 این اکسپرت هست..الیته ست خودم رو هم براتون قرار میدم که 5000 تا رو تا 9000 تا یکساله میبره..

تایم کار 5 مین رو ی یورو دلار..

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    15Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    سلام اقای امیر رضا منم از اکسپرت شما تست گرفتم و جوابی که شما گرفته بودین رو گرفتم و خوبه .
    بیشتر مواقع به موقع پوز می گیره ولی اگر یک پوز به ضرر برسه نگهش می داره (حتی مدت زیاد) و دیگه پوز جدید نمی گیره و خودش رو درگیر می کنه در اینجا دقت کنید:

تازه بقیش جا نشد در صورتی که اگر بتونیم هر 68پیپ این پوز راتکرار کنیم فوق العاده است.در عکس پایین دقت کننین تا منظورم رو متوجه بشین .
    راستی این همون اکسپرت که تستش رو گذاشته بودم.در ضمن این اکسپرت رو روی 5m بگذارید بهتره ولی روی همه ی تایم ها جواب می ده فایل ست رو تقدیم کردم و بر روی ارز های اصلی
    حالا اگه ما بتونیم از به موقع پوز گرفتن اکسپرت شما و پوز حفاظتی اکسپرت من استفاده کنیم فکر کنم خوب جواب بگیریم.
    بازهم ممنون از همیاری شما

ویرایش توسط hesam_sabet : 01-05-2014 در ساعت 01:23 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1531Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    من یه تست 2 ماه گرفتم ازش فقط اینکه پازیشنو زیاد باز نگه میداره

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

میزان امتیاز
    2507Array = 51
    قدرت امتیازدهی
    51
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_sabet نمایش پست ها
    سلام اقای امیر رضا منم از اکسپرت شما تست گرفتم و جوابی که شما گرفته بودین رو گرفتم و خوبه .
    بیشتر مواقع به موقع پوز می گیره ولی اگر یک پوز به ضرر برسه نگهش می داره (حتی مدت زیاد) و دیگه پوز جدید نمی گیره و خودش رو درگیر می کنه در اینجا دقت کنید:

تازه بقیش جا نشد در صورتی که اگر بتونیم هر 68پیپ این پوز راتکرار کنیم فوق العاده است.در عکس پایین دقت کننین تا منظورم رو متوجه بشین .

راستی این همون اکسپرت که تستش رو گذاشته بودم.
    حالا اگه ما بتونیم از به موقع پوز گرفتن اکسپرت شما و پوز حفاظتی اکسپرت من استفاده کنیم فکر کنم خوب جواب بگیریم.
    بازهم ممنون از همیاری شما

بسیار عالی . از مشارکتی که داره شکل میگیره میشه موفقیت ها و دستاورد های مفید بزرگی را در آینده نزدیک دید .
    جناب حسام و امیر رضای عزیز انشاالله بعد از اینکه به نتیجه مطلوبی از نظر تنظیمات و ارتقا اکسپرت رسیدید ، جهت کاستومایز کردن آن بنابر یافته ها و ایده های جنابعالی ، با کمک دوستان برنامه نویس سورس آن را تغییر خواهیم داد . تا بتوان به نحو احسن از اکسپرت مورد نظر انشاالله بهر برد .
    عدم حضور و مشارکت مستقیم بنده را در این ایام عفو بفرمایید . بلافاصله پس از مدتی کوتاه در خدمت خواهم بود .
    hamid shahab این را میپسندد.

میزان امتیاز
    2507Array = 51
    قدرت امتیازدهی
    51
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
    من یه تست 2 ماه گرفتم ازش فقط اینکه پازیشنو زیاد باز نگه میداره

احتمالا به این خاطر است که کندلهای آینده را نداره به همین خاطر نتیجه آخرین ترید چون مشخص نیست کال شدن حساب را نمایش میده البته این به این معنی نیست که در شرایط لایو هم شاهد چنین چیزی باشیم .
    hamid shahab این را میپسندد.

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین