سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
سوالات نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......
صفحه 1 از 31 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 310
Like Tree156Likes

موضوع: نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

با سلام من تشویر هستم یک کمی روی برنامه نویسی تسلط دارم طبق نظر مدیر انجمن قرار شد یک تاپیک جدید راه اندازی کنیم که افرادی که توی بازارهای مالی تجربه ای دارند نظریه خودشون را ارائه بدن تا اگر بتونم با همکاری بعضی از دوستان دیگه بر اساس این نظریه ها به طریقی برنامه سازی کنیم. مثلا به صورت اکسپرت یا ایندیکتور قابل استفاده بشه.
    بنابراین به مدت دو تا سه روز منتظر نظریه ، پیشنهاد ها و راهکارهای کلیه دوستان می مونم بعد سعی می کنم به صورت منظم در خدمت کلیه اعضای محترم انجمن باشم.
    موفق و شاد باشید
    محمد رضا تشویر
    afzali1994 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    754Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و تشکر بسیار از شما به خاطر این پست فوق العاده

دنبال برنامه نویس برای نوشتن یک اندیکاتور میگشتم.
    میخواستم اندیکاتوری بنویسیم که شتاب حرکت adxرو بهمون نشون بده.

همونطور که میدونید حرکت adx رو به بالا و به خصوص بالای 40 نشون دهنده ی قدرت روند موجود میباشد اما وقتی این اندیکاتور دوباره شروع به پایین اومدن بکنه سیگنالی مبنی بر احتمال رسیدن به کف یا سقف دریافت میشه بنابراین میخواستم اندیکاتوری طراحی بشه که در هر روز،مقدار اندیکاتور adxرو از مقدار روز قبلش کم بکنه و عددی رو به ما نشون بده. و این اعداد رو به هم وصل میکنیم.اگر این اندیکاتور صعودی باشه و رو به بالا حرکت کنه میتونیم بفهمیم که adxبا سرعت بیشتری نسبت به روز قبل خودش در حال افزایش هست.

زمانی که این اندیکاتور کاهش پیدا کنه میتونه سیگنالی مبنی بر این باشه که احتمال توقف صعود adxو برگشت اون وجود داره چون نشون دهنده ی سرعت افزایش کمتر adx نسبت به قبل هست.

این اندیکاتور ممکنه خیلی کاربردی نباشه ولی شاید بتونه سیگنال هایی زودتر از بقیه ی اندیکاتورها به ما بده و در بعضی موارد مفید واقع بشه.

این نظریه فقط چیزی بود که در ذهن من وجود داشت و نظر بقیه ی دوستان هم در این مورد محترمه و خوشحال میشم بشنوم.

با تشکر از همه ی شما
    afzali1994 و jalal63 پسندیده اند.
    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر بسیار از شما به خاطر این پست فوق العاده

دنبال برنامه نویس برای نوشتن یک اندیکاتور میگشتم.
    میخواستم اندیکاتوری بنویسیم که شتاب حرکت adxرو بهمون نشون بده.

همونطور که میدونید حرکت adx رو به بالا و به خصوص بالای 40 نشون دهنده ی قدرت روند موجود میباشد اما وقتی این اندیکاتور دوباره شروع به پایین اومدن بکنه سیگنالی مبنی بر احتمال رسیدن به کف یا سقف دریافت میشه بنابراین میخواستم اندیکاتوری طراحی بشه که در هر روز،مقدار اندیکاتور adxرو از مقدار روز قبلش کم بکنه و عددی رو به ما نشون بده. و این اعداد رو به هم وصل میکنیم.اگر این اندیکاتور صعودی باشه و رو به بالا حرکت کنه میتونیم بفهمیم که adxبا سرعت بیشتری نسبت به روز قبل خودش در حال افزایش هست.

زمانی که این اندیکاتور کاهش پیدا کنه میتونه سیگنالی مبنی بر این باشه که احتمال توقف صعود adxو برگشت اون وجود داره چون نشون دهنده ی سرعت افزایش کمتر adx نسبت به قبل هست.

این اندیکاتور ممکنه خیلی کاربردی نباشه ولی شاید بتونه سیگنال هایی زودتر از بقیه ی اندیکاتورها به ما بده و در بعضی موارد مفید واقع بشه.

این نظریه فقط چیزی بود که در ذهن من وجود داشت و نظر بقیه ی دوستان هم در این مورد محترمه و خوشحال میشم بشنوم.

با تشکر از همه ی شما
    با سلام خدمت دوست عزیز
    فکر می کنم تهیه این ایندیکتور امکان پذیر باشه انشاء الله بعد از مدت دو یا سه روز لیست ایندیکتور های درخواستی به نظر سنجی میزایم تا بر اساس نظر دوستان اولویت های تعیین شده دست بکار می شیم.
    موفق و شاد باشید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    82Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    تشویر جان سلام خوب هستید ؟منظورتون هر اندیکاتور ویا اکسپرتی که اعلام کنیم یا این که انهایی که اعضای تاپیک نظر بدهند را مینویسید؟ با تشکر
    ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gerami-sea نمایش پست ها
    تشویر جان سلام خوب هستید ؟منظورتون هر اندیکاتور ویا اکسپرتی که اعلام کنیم یا این که انهایی که اعضای تاپیک نظر بدهند را مینویسید؟ با تشکر
    سلام جناب گرامی عزیز
    راستش برای من فرقی نمی کنه
    فعلا دنبال تهیه یک لیست از درخواست های قابل اجرا هستم ، بعد برای اولویت بندی لیست رو به نظر سنجی می زایم تا مشخص بشه کدامش رو اول انجام بدیم
    موفق و شاد باشید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    82Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    با سلام مجدد وتشکر مورد درخواستی بنده به شرح ذیل است:اندیکاتوری میخواهم که بعد از مشخص کردن های و لو یک محدوده ی مشخص که ما ان محدوده را معلوم میکنیم مثلا 11:15 دقیقه تا 12:35 چنانچه کلوز یک کندل مثلا تام یک ساعنه یا 15 دقیقه در ورای های و لو کندلهای مشخص شده بسته شود الرت بده . به عبارتی ساده تر اگر دو قیمت 1.2540 و 1.2520 مشخص شد بر اساس های ولو یا ان اعداد را به ان دادیم هر زمان کلوز یک کندل بالای 1.2540 یا زیر 1.2520 بسته شد الرت بده. در ضمن اگر ان محدوده ویا قیمت را هم اندیکاتور خودش مشخص کنه و به صورت رنگی هم نشون بده خیلی بهتره اگر نشود خودمون ان قیمت ها را به اندیکاتور بدهیم . با تشکر
    ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gerami-sea نمایش پست ها
    با سلام مجدد وتشکر مورد درخواستی بنده به شرح ذیل است:اندیکاتوری میخواهم که بعد از مشخص کردن های و لو یک محدوده ی مشخص که ما ان محدوده را معلوم میکنیم مثلا 11:15 دقیقه تا 12:35 چنانچه کلوز یک کندل مثلا تام یک ساعنه یا 15 دقیقه در ورای های و لو کندلهای مشخص شده بسته شود الرت بده . به عبارتی ساده تر اگر دو قیمت 1.2540 و 1.2520 مشخص شد بر اساس های ولو یا ان اعداد را به ان دادیم هر زمان کلوز یک کندل بالای 1.2540 یا زیر 1.2520 بسته شد الرت بده. در ضمن اگر ان محدوده ویا قیمت را هم اندیکاتور خودش مشخص کنه و به صورت رنگی هم نشون بده خیلی بهتره اگر نشود خودمون ان قیمت ها را به اندیکاتور بدهیم . با تشکر
    دوست عزیز این درخواست شما قابل اجراست
    موفق و شاد باشید

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4911Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    واقعا خوشحال شدم آقای تشویر دوباره اینجا میبینمتون
    من یه همکاری خیلی کوچک با آقای تشویر داشتم واقعا از نظر برنامه نویسی استاد هستند و فرصت خوبی برای دوستان که استفاده کنند

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza نمایش پست ها
    سلام
    واقعا خوشحال شدم آقای تشویر دوباره اینجا میبینمتون
    من یه همکاری خیلی کوچک با آقای تشویر داشتم واقعا از نظر برنامه نویسی استاد هستند و فرصت خوبی برای دوستان که استفاده کنند
    حمید جان سلام
    شما محبت دارید امیدوارم بتونم برای دوستان مفید واقع بشم.
    موفق و شاد باشید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت دوستان
    نکته ای که فراموش کرده ام این که اگر نظریه ای رو همراه با تصویر ارائه بشه راحتر میشه بررسیش کرد.
    لطفا در صورت امکان یک تصویر هم به متن اضاف کنید
    موفق و شاد باشید

صفحه 1 از 31 12311 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)