سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
سوالات نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما...... - صفحه 2
صفحه 2 از 31 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 309
Like Tree156Likes

موضوع: نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام و خسته نباشید دوست عزیز آیا امکان دارد ایندیکتور DT Data Exporter v01 را که برای انتقال دیتا از متاتریدر به داینامیک تریدر استفاده می شود را جوری تغییر دارد تا فقط سشن در خواستی را منتقل کند مثلا در تنظیمات ایندیکتور بتوانیم مشخص کنیم از ساعت فلان تا فلان ( به عنوان مثال برای سشن لندن اگر ساعت بروکر به وقت لندن بود بگیم از ساعت هشت تا هفده ) . اینطوری ارزهایی که در سشن خودشان قرار دارند را بهتر می توان در محیط داینامیک تریدر فارق از اتفاقاتی که در سشنهای دیگر افتاده تحلیل کرد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bentley نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید دوست عزیز آیا امکان دارد ایندیکتور DT Data Exporter v01 را که برای انتقال دیتا از متاتریدر به داینامیک تریدر استفاده می شود را جوری تغییر دارد تا فقط سشن در خواستی را منتقل کند مثلا در تنظیمات ایندیکتور بتوانیم مشخص کنیم از ساعت فلان تا فلان ( به عنوان مثال برای سشن لندن اگر ساعت بروکر به وقت لندن بود بگیم از ساعت هشت تا هفده ) . اینطوری ارزهایی که در سشن خودشان قرار دارند را بهتر می توان در محیط داینامیک تریدر فارق از اتفاقاتی که در سشنهای دیگر افتاده تحلیل کرد.
    با سلام
    به نظر میرسه امکان پذیر هست ولی من نمی دونم رفتار داینامیک تریدر در زمانی که برای یک بازه داده نداره چطور رفتار می کنه.
    موفق و شاد باشید.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    82Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    با سلام جناب تشویر تصویر مربوط به اندیکاتوری را که خدمتتون عرض کردم.مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
    ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط tashvir نمایش پست ها
    با سلام به نظر میرسه امکان پذیر هست ولی من نمی دونم رفتار داینامیک تریدر در زمانی که برای یک بازه داده نداره چطور رفتار می کنه. موفق و شاد باشید.
    با درود دوست عزیز داینامیک تریدر بازه هایی را که دیتا ندارد را به صورت گپ نشان می دهد و این گپ خودش به تنهایی یکی از موقیتهای ارزشمند در تحلیل است به عنوان مثال برای ارز پوند به ین در سشن لندن که تاثیر گذار ترین سشن در این ارز است زمان اپن لندن اگر از کلوز روز قبل لندن فاصله داشته باشد این فاصله اگر خبر فاندامنتال مهمی در زمان بسته بودن سشن لندن اتفاق نیوفتاده باشد به طور معمول پر می شود و خود به تنهایی یک موقیت معملاتی محسوب می شود . من دیبای 60 دقیقه ای را با استفاده از اکسل برای سشن لندن درست کردم و عکس آن در داینامیک تریدر را برایتان ضمیمه می کنم همینطور عکسی از یک موقعیت دابل تاپ. موفق باشید
    عکس هاي ضميمه
    • نوع فایل: jpg 2.jpg (13.3 کیلو بایت, )
    • نوع فایل: jpg 1.jpg (20.4 کیلو بایت, )

کاربر فعال

میزان امتیاز
    861Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و خسته نباشید
    تصویر زیر اخرین ورژن اندیکاتور ایچی360 هست که با توجه به ابر ایچی موکو موقعیت های خرید و فروش رو مشخص میکنه و در سه حالت و با سه نوع مدیریت سیگنال صادر میکنه و میزان پیپ دریافتی هم نشون میده
    1 - زمانی که تیکن سن و کیجن سن همدیگه رو در بالا ی ابر قطع میکنن که همونطور که میدونید سیگنال قوی خرید صادر میشه و اندیکاتور 3 لات رو برای ترید پیشنهاد میکنه - برعکس این موقعیت برای سل
    2- زمانی که تیکن و کیجن سن همدیگه رو در میان ابر ایچی موکو قطع میکنن سیگنال متوسط صادر میشه و اندیکاتور پیشنهاد دولات معامله رو میده
    3- زمانی که کیجن و تیکن سن همدیگه رو زیر ابر و بطرف بالا قطع میکنن سیگنال ضعیف و پیشنهاد یک لات معامله - برعکس این موقعیت در سل
    پیشنهاد
    تنظیم یک اکسپرت با همین مدیریت سرمایه برای این اندیکاتور
    اندیکاتور بپیوست ارسال میشه .با احترام متین77
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    esfandiyar این را میپسندد.
    گر بر سر نفس خود امیری مردی...
    انجمن بورس بازان نیکوکــــار
    (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

کاربر عضو

میزان امتیاز
    185Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    سلام با تشکراز تاپیک عالی شما
    من یه اندیکاتور میخام که قبل از گرفتن پوزیشن میزان حد سود و حد ضرر را واسش تعیین کنم
    ممنون
    پیروز باشید
    قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1633Array = 37
    قدرت امتیازدهی
    37
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام به دوستای خودم.

این ایندیکیتور هم فکر میکنم بر مبنای ایچیموکو هستش و جالبه که دیدم خیلی از سایت های فرنگی این ایندیکیتور رو برای فروش قرار دادن. مثل تصویر زیر
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ورود و خروج که کاملا مشخص هستش.

یک نکته هم بگم اینکه تایم یک ساعته بهترین تایم فریم برای ستینگ پبش فرض ایندیکیتور هستش.

جفت هایی که روند دار باشن هم بهتر جواب میده مثل GBPJPY و GBPUSD.

پیشنهاد خود من به صورت شکل زیر هستش که کاملا واضح هستش اگه نیست بازم توضیح بدم.
    در هر تیک باید دو کندل قبلی حتما بررسی بشه.

یه بررسی بکن tashvir جان و اکسپرتش رو اگه تونستی برای ما پیرمردهای شاغل بنویس

ایشالله اگه خوب جواب داد پیووت ها رو در گام بعدی بهش اضافه میکنیم.

مرسی
    فايل هاي ضميمه
    ویرایش توسط Amir_A : 09-06-2012 در ساعت 12:37 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    754Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت آقا امیر

نمیدونید از چه روشی برای تعیین نقاط ورود و خروج استفاده میکنه؟

فقط روی جفت ارزها جواب میده؟
    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1633Array = 37
    قدرت امتیازدهی
    37
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام آرش جان.

نقاط ورود و خروج که مشخص هستش:

سیگنال فروش:
    زمانی که کندل ها از آبی به قرمز تغییر رنگ دادن سیگنال فروش صادر میشه و زمانی پوزیشن بسته میشه که دوباره تغییر رنگ از قرمز به آبی داشته باشیم.

سیگنال خرید:
    زمانی که کندل ها از قرمز به آبی تغییر رنگ دادن سیگنال خرید صادر میشه و زمانی پوزیشن بسته میشه که دوباره تغییر رنگ از آبی به قرمز داشته باشیم.

فقط مخصوص جفت ارزها هم نیست فقط بحث پیدا کردن ستینگ مناسب هستش.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    71Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    با سپاس
    امیدوارم کار عملی زودتر شروع بشه وما هم چیزای خوبی یاد بگیریم
    دارم یادمیگیرم

1- بازار تبادلات ارزی اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
    2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
    3- آرامش در تریدری
    4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
    5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
    6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
    7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
    8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
    9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
    10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
    11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
    12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
    13- با روحیه ی بد ترید نکن
    14- خودتو گول نزن
    15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
    16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
    17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

صفحه 2 از 31 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)