سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
استراتژی استراتژِی معاملات با زیگ زاگ - صفحه 199
صفحه 199 از 202 نخستنخست ... 99149189197198199200201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,981 به 1,990 از 2018
Like Tree1424Likes

موضوع: استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

کاربرجدید

میزان امتیاز
    24Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام جناب یزدی.من کل مطالب را خوندم ولی دو تا اشکال دارم.یکی اینکه مثلا من وقتی میخوام روند را در 1 روزه ببینم و در تایم پایینتر معامله کنم منظور چیه؟ چون 1 روزه پر از روند مثبت و منفی هستش،من باید کل روند ها رو ببینم یا فقط روند بازوی آخر 1 روزه را ببینم و در تایم پایینتر معامله کنم کافیه؟
    در ضمن بهترین و کم ریسک ترین حالت ظاهرا دیدن روی 1 ساعته و انجام معامله روی یک ربع هستش،تایید میفرمایید؟

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22480Array = 261
    قدرت امتیازدهی
    261
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط samansaleh نمایش پست ها
    سلام جناب یزدی.من کل مطالب را خوندم ولی دو تا اشکال دارم.یکی اینکه مثلا من وقتی میخوام روند را در 1 روزه ببینم و در تایم پایینتر معامله کنم منظور چیه؟ چون 1 روزه پر از روند مثبت و منفی هستش،من باید کل روند ها رو ببینم یا فقط روند بازوی آخر 1 روزه را ببینم و در تایم پایینتر معامله کنم کافیه؟
    در ضمن بهترین و کم ریسک ترین حالت ظاهرا دیدن روی 1 ساعته و انجام معامله روی یک ربع هستش،تایید میفرمایید؟
    سلام و درود
    در تاپیک در مورد این موضوع به کرات صحبت شده . بطور خلاصه تعیین روند معمولا" در تایم بالا صورت میگیره یعنی اگر زیگ تایم یک ساعته جکایت از نزول داره پس در تایم های کوچکتر از قله ها برای ورود استفاده میکنیم .
    در مورد تایم کاری هم بستگی به روحیات خودشما دارد که با چه تایمی راحتتر باشید اما بهترینش بله میتواند 15 دقیقه باشه .

موفق باشید
    s.trader این را میپسندد.
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    81Array = 14
    قدرت امتیازدهی
    14
    pcmbrokers
    Array
    [IMG]مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها [/IMG]

با سلام جناب یزدی و ممنون از پاسخگوییتان .
    طبق قانون زیگ زاگ زمانی که قیمت برگرده و خط قرمز را رد کنه باید سل بزنیم ؟
    زمان هایی که اختلاف انقدر زیاده چی کار باید کرد ؟
    ویرایش توسط s.trader : 12-16-2016 در ساعت 08:19 PM
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کاربر فعال

میزان امتیاز
    81Array = 14
    قدرت امتیازدهی
    14
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام و درود
    در تاپیک در مورد این موضوع به کرات صحبت شده . بطور خلاصه تعیین روند معمولا" در تایم بالا صورت میگیره یعنی اگر زیگ تایم یک ساعته جکایت از نزول داره پس در تایم های کوچکتر از قله ها برای ورود استفاده میکنیم .
    در مورد تایم کاری هم بستگی به روحیات خودشما دارد که با چه تایمی راحتتر باشید اما بهترینش بله میتواند 15 دقیقه باشه .

موفق باشید
    یعنی با توجه به صحبت شما جهت روند تایم 15 دقیق همان جهت روند آخرین بازوی زیگ تایم بالا تر میشه ؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22480Array = 261
    قدرت امتیازدهی
    261
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.trader نمایش پست ها
    [IMG]مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها [/IMG]

با سلام جناب یزدی و ممنون از پاسخگوییتان .
    طبق قانون زیگ زاگ زمانی که قیمت برگرده و خط قرمز را رد کنه باید سل بزنیم ؟
    زمان هایی که اختلاف انقدر زیاده چی کار باید کرد ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.trader نمایش پست ها
    یعنی با توجه به صحبت شما جهت روند تایم 15 دقیق همان جهت روند آخرین بازوی زیگ تایم بالا تر میشه ؟
    سلام و درود

دوست عزیز من نمیدونم در کجای تاپیک زیگ زاگ گفته شده که شما در اینجا باید سل بزنید . در حالی که اولین زیگ تایم پایین و تایم بالا هر دو موفق به شکست سقف شده اند . در اینجا روند کاملا" صعودی است و ما میتوانیم با برگشت هر زیگ زاگ تایم پایین وارد پوزیشن خرید شویم البته با رعایت جهت زیگ تایم بالاتر که در اشباع قرار نداشته باشد . که در اینجا احتمال اشباع هم زیگ پایین و هم زیگ بالا هست . توصیه میکنم تا قبل از درک مفاهیم استراتژی و رویه زیگ زاگ از آن در حساب ریل استفاده نکنید تا کاملا" به آن اشراف پیدا کنید .

موفق باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    81Array = 14
    قدرت امتیازدهی
    14
    pcmbrokers
    Array
    ممنون جناب یزدی. شاید احتیاج باشه کمی مبحث الیوت را هم بیشتر مطالعه کنم تا بهتر درک کنم. تشکر

کاربر فعال

میزان امتیاز
    81Array = 14
    قدرت امتیازدهی
    14
    pcmbrokers
    Array
    دوستان اطلاع دارید برای تایم 15 دقیق macd باید روی چه تنظیماتی باشد ؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    151Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    سلام خدمت همه دوستان خصوصا جناب یزدی
    من تقریبا همه 140 صفحه اول تاپیک را خوندم و لذت بردم. روش شما اولا روشی بسیار ساده است و ثانیا همه پارامترهای یک روش کارا را در خودش داره. چندین سال بود که روشهای موجود در فرومها را نخونده بودم تا اینکه اتفاقی به این تاپیک اومدم. دست مریزاد جناب یزدی.آرزوی موفقیت و سلامتی و بهروزی براتون دارم.
    ارادتمند
    کندل تریدر

کاربر عضو

میزان امتیاز
    300Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    منم با این که استراتژی خودم دارم ولی باید بگم واقعا جناب یزدی انسان شریف بزرگواری هستند با این که نمیشناسمشون اما دیدم که علم خودشون رو بی منت و خست در اختیار دیگران گذاشتند که این نشان دهنده روح بزرگ صاف ایشون هست.با این که نمیشناسمشون اما تحلیلهاشون اکثریت اوایل میدیدم و الانها هر چند فقط برای تفریح در سایتها هستم اما واقعا از ایشون تشکر میکنم و انشالله خدا به علمشون بیفزایه و همیشه شاد و موفق در زندگی باشند.
    موفق باشید جناب یزدی
    saman241 این را میپسندد.
    بر سر در مدرسه و اکادمی افلاطون نوشته بوده:
    گر هندسه نمیدانید وارد نشوید.
    من میگم گر هندسه و ریاضی نمیدانید و دیدگاه ریاضی ندارید وارد ف.ا.رکس نشوید.و با چارت خالی و فارغ از ایندیکاتور کار کنید.که این همان راه اصلی هست.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    14Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

درود و سپاس

این پوزیشن ها رو در پوند دلار گرفتم امشب گرفتم در تایم m1

در حساب دمو آزمایشی

چطور عکس و بزارم که بزرگ دیده بشه؟
    ویرایش توسط آنام : 01-18-2017 در ساعت 09:50 PM