سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
استراتژی روش بدون اندیکاتور
صفحه 1 از 18 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 178
Like Tree190Likes

موضوع: روش بدون اندیکاتور

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

روش بدون اندیکاتور

سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار این انجمن ، هدفم از ایجاد این تاپیک، همفکری و کمک همه اساتید برای رسیدن به روش بدون اندیکاتور هست . دوستانی که با روش های بدون اندیکاتور آشنایی دارند و یا سیستم معاملاتی ای تو این زمینه دارند لطف کنند و آنها را در این تاپیک مطرح کنند.
    ویرایش توسط moeinfar : 07-23-2014 در ساعت 12:00 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    Array
    نظر شخصی :
    به نظر من اینکه چطوری به چارت نگاه کنید خیلی مهم است همیشه میگن باید طوری به چارت مسلط بشین که چارت باهاتون حرف بزنه ، ببینید مهمترین ابزار به نظرم همین نوع نگاه به چارت هست . خیلی مواقع هست که شما سیگنالی از اندیکاتورها میگیرید که براتون کاملا خنده داره و بهتر از اندیکاتورها میدونید که شرایط برای ورود مناسب نیست پس اگه کسی بتونه این نگاه کارشناسانه رو قوی کنه خیلی بهتر از اندیکاتورهایی است که ممکنه به اشتباه نیز سیگنال ورود بده .
    همه می دونیم که هر چی تایم فریم بالاتر ( مثلا تایم H1-H4-D1 ,… ) باشه روند بازار و ...(میگن همه چی تو تایم فریم بالا) معتبرتره و راحت تر میشه ترید کرد .

از همه اساتید بزرگ انجمن
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ،مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ،مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ،مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ،مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    وبقیه دوستان .....

تقاضا دارم در این بحث شرکت کنند که در پایان تاپیک به نتیجه خوبی برسیم انشاالله.

ارادتمنـد شما هـادی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    754Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت شما و همه دوستان. ببخشید وسط حرف وارد شدم ولی گفتم نظر خودم رو گفته باشم. در ضمن ببخشید مطالب به این صورت پشت سرهم میاد. نمیدونم چرا اینطور میشه. یه حرفی آقا نیما در مباحث آموزشی خودشون مطرح کردن که من بعد ها به این حرف رسیدم و خیلی مهم هست. ایشون گفتن : " زمانی که معامله گر برده اندیکاتور بشه، زمان شکست معامله گر فرارسیده." این حرف رو کاملا قبول دارم و بهش رسیدم. به اینکه معامله گر باید قبل از دیدن اندیکاتور، واگرایی براش مشخص باشه و انتظار واگرایی رو داشته باشه.اندیکاتور فقط یک تایید بر تحلیل تحلیل گر میتونه باشه. در ضمن یه حرف خوبی هم استاد عزیز جناب آقای قهرمانی ( aligh ) زدند و اون هم اینه که زمانی تحلیل گر میتونه درست از یه اندیکاتور استفاده کنه که از روش محاسبه اون اندیکاتور به خوبی آگاه باشه و به نظرم این نکته هم در استفاده از اندیکاتور بسیار مهم هست. موفق باشید
    ویرایش توسط Arash72 : 07-23-2014 در ساعت 01:02 AM
    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    Array
    سلام بر همه ، ما همچنان منتظر پاسخ دوستان هستیم همه تو فکر خودشونن اما رفیقا مینویسیم به عشق خودتون
    روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
    قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    275Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت همگی دوستان و شما دوست عزیز
    در کدوم بحث شرکت کنند عزیز من؟
    شما یک ایده بدید و دوستان هم جواب بدن...

در ضمن روش های زیادی تا کنون مطرح شده که بدون اندیکاتور هست در همین تاپیک میتونید پیدا کنید
    میتونید از fan , فیبو استفاده کنید در تایم هایی که خودتون گفتید
    و یا از خط روند و شکل کندل ها و مقاومت ها و حمایت ها
    میتونید از الگو ها استفاده کنید...الگوی سرو شانه . مثلث و ...
    از چنگال اندرو استفاده کنید
    از سشن ها استفاده کنید
    ...
    دیگه فکر نمیکنم حرفی برای گفتن مونده باشه از بدون اندیکاتور...
    موفق باشید
    با تشکر
    rjalinous, amir.sh_gh and Mehrdad like this.
    تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
    تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
    http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | پی سی ام بروکرز

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    Array
    سلام
    یک نمونه همین سیستم ابوناچی که من نفهمیدم دوستان به چه نتیجه ای از این سیستم رسیدن ، سیستمی بدون اندیکاتور .
    rjalinous و Mehrdad پسندیده اند.
    روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    Array
    خیلی ها فقط بر پایه ی قله و دره های تایم فریم بالا میان پوریشن گیری می کنند که تشخیص همین قله ها و دره ها (و یا همون حرکات زیگ زاگی قیمت خودمون) برای خیلی شاید سخت باشه که اگه ابزاری (نه اندیکاتور) باشه که ادم بتونه قله ها و دره ها رو تو تایم بالا پیدا کنه خوب خیلی راحت فقط با فهمیدن این که مثلا روند صعودی در حال تخریب یا تغییر هست میشه پوریشن باز کرد.
    ویرایش توسط moeinfar : 07-24-2014 در ساعت 04:48 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    Array
    و یا مثلا در روند های اصلاحی قیمت ، میان با ابزار فیبوناچی سطوحی رو مشخص می کنند و قیمت را تا اون سطوح همراهی می کنند که این سطوح اصلاحی تا چه انداره حرکت جنبشی خواهد بود ببینید دوستان در کل میخوام به نتیجه ای از این موضوع برسیم که با چه ابزار هایی در روش بدون اندیکاتور میشه بهترین سطوح رو برای ورود به پوزیشن و خروج از ان انتخاب کرد .
    ویرایش توسط moeinfar : 07-24-2014 در ساعت 05:19 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    با سلام به همگی
    مبحث بجا و خوبی انشائ الله سریع پیش بره و خیلی فاصله نیفته!!! که فی التاخیره آفات. تشکر
    اسکار, rjalinous and Mehrdad like this.
    بهرام دانش

کاربر فعال

میزان امتیاز
    4004Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان خودم
    دوستان عزیزم این مسیر باید طی شود ( منظورم دقیقا استفاده از اندیکاتور یا ابزار های این چنین در نمودار است ) تا بتوان بعد از آن به ترتیب اندیکاتورها را حذف کرد و فقط نمودار را دید.
    مثل دوچرخه سواری دوران کودکی یمان می ماند (دوستان منو ببخشید ناگهان یاد کودکان به خون کشیده غزه افتادم خودم دو تا پسر دارم خدا می دونه چشمام پر از اشکه ) باید مدتی با چرخهای کمکی راه بریم بعد یکیش رو باز می کنیم تلو تلو می خوریم یادتونه !
    بعد اون یکی رو هم باز می کنیم دیگه هی تلو تلو و زمین خوردن و بعد یهو یک معجزه
    راه اوفتادیم
    بچه ها راه افتادیم
    این معجره نیست مسیر هم همینه
    الان من یکی رو باز کردم و تلو تلو خوردن و ان شا الله راه بیوفتم.
    برای همه دوستان دعا می کنم و التماس دعا دارم
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

صفحه 1 از 18 12311 ... آخرینآخرین