سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
استراتژی روش بدون اندیکاتور - صفحه 2
صفحه 2 از 18 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 178
Like Tree191Likes

موضوع: روش بدون اندیکاتور

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bah1002 نمایش پست ها
    با سلام به همگی
    مبحث بجا و خوبی انشائ الله سریع پیش بره و خیلی فاصله نیفته!!! که فی التاخیره آفات. تشکر

سلام دوست من
    خوشحال میشم انتقاد خودتون رو در این مورد بیان کنید!
    rjalinous و Mehrdad پسندیده اند.
    روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
    قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان خودم
    دوستان عزیزم این مسیر باید طی شود ( منظورم دقیقا استفاده از اندیکاتور یا ابزار های این چنین در نمودار است ) تا بتوان بعد از آن به ترتیب اندیکاتورها را حذف کرد و فقط نمودار را دید.
    مثل دوچرخه سواری دوران کودکی یمان می ماند (دوستان منو ببخشید ناگهان یاد کودکان به خون کشیده غزه افتادم خودم دو تا پسر دارم خدا می دونه چشمام پر از اشکه ) باید مدتی با چرخهای کمکی راه بریم بعد یکیش رو باز می کنیم تلو تلو می خوریم یادتونه !
    بعد اون یکی رو هم باز می کنیم دیگه هی تلو تلو و زمین خوردن و بعد یهو یک معجزه
    راه اوفتادیم
    بچه ها راه افتادیم
    این معجره نیست مسیر هم همینه
    الان من یکی رو باز کردم و تلو تلو خوردن و ان شا الله راه بیوفتم.
    برای همه دوستان دعا می کنم و التماس دعا دارم
    سلام
    خیلی ممنون از مشارکت شما
    ولی فکر می کنم که هممون این مسیر رو رفتیم و باید یکی یکی این اندیکاتورها رو از سر راهمون برداریم و از دیده دیگری به بازار نگاه کنیم !
    ویرایش توسط moeinfar : 07-25-2014 در ساعت 02:43 AM
    tracer_qm, rjalinous and Mehrdad like this.
    روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    ببینید ما دو نوع حرکت در بازار داریم ، جنبشی و اصلاحی
    به این صورت نیست که بازار یک خط مستقیم رو بگیره بره بالا یا بره پایین ، تصویر زیر رو نگاه کنید
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    حالا چه زمانی ما میگیم روند صعودی است یا نزولی ؟
    روند صعودی : هر کف بالاتر از کف قبلی باید تشکیل شود.
    روند نزولی : هر سقف پایین تر از سقف قبلی تشکیل شود.

سوال :
    چه زمانی ما میگیم روند (صعودی یا نزولی) در حال تغییر است ؟
    در روند صعودی : قمیت نتونه یک کف بالاتر بسازد و آخرین کف رو بشکنه.
    در روند نزولی : قیمت نتونه یک سقف پایین تر بسازد و آخرین سقف رو بشکنه.

تغییر روند چی رو میخواد به ما بگه :
    1- یا می خواد حرکت اصلاحی رو انجام بده
    2- و یا میخواد کاملا تغییر جهت بده یعنی از صعودی به نزولی

حالا منظورم از این حرفا چیه با یک مثال روی نمودار فردا میگم انشاا...

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط moeinfar نمایش پست ها
    سلام دوست من
    خوشحال میشم انتقاد خودتون رو در این مورد بیان کنید!
    ا
    با سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار
    انشائ الله !

بالیقین اگر مطلبی باشد قابل عرض ، دریغ نخواهم کرد.
    moeinfar, rjalinous and Mehrdad like this.
    بهرام دانش

کاربر فعال

میزان امتیاز
    575Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان خودم
    دوستان عزیزم این مسیر باید طی شود ( منظورم دقیقا استفاده از اندیکاتور یا ابزار های این چنین در نمودار است ) تا بتوان بعد از آن به ترتیب اندیکاتورها را حذف کرد و فقط نمودار را دید.
    مثل دوچرخه سواری دوران کودکی یمان می ماند (دوستان منو ببخشید ناگهان یاد کودکان به خون کشیده غزه افتادم خودم دو تا پسر دارم خدا می دونه چشمام پر از اشکه ) باید مدتی با چرخهای کمکی راه بریم بعد یکیش رو باز می کنیم تلو تلو می خوریم یادتونه !
    بعد اون یکی رو هم باز می کنیم دیگه هی تلو تلو و زمین خوردن و بعد یهو یک معجزه
    راه اوفتادیم
    بچه ها راه افتادیم
    این معجره نیست مسیر هم همینه
    الان من یکی رو باز کردم و تلو تلو خوردن و ان شا الله راه بیوفتم.
    برای همه دوستان دعا می کنم و التماس دعا دارم
    سلام دوستان

من مطلب بالا رو قبول دارم
    هر چیزی یه سیکلی داره که باید طی بشه.
    تریدری هم از این قاعده مستثنی نیست.
    هر کسی با یه شور و شوقی وارد این بازار میشه و اینجا رو کعبه آمال خودش میدونه.
    اندیکاتور میگه بای. بای میگیره. جواب میده.
    میگه سل. سل میگیره. جواب میده.
    دیگه تموم.
    تازه براش جای سئواله که چرا همه میگن این بازار چنین و چنانه.
    بعد اندیکاتور سیگنال بای میده. بای میگیره میره تو ضرر. بای اضافه میکنه. بازم بای . بای بای و بالاخره بای بای.
    اونوقت می افته تو شک و شبهه و .... .
    و نهایتش همه تقصیرات گردن اندیکاتور بیچاره است!
    ما باید دید صحیح نسبت به بازار پیدا کنیم و بی شک وقتی دید درست و تشخیص صحیح داشته باشیم اندیکاتورها نیز ابزار ها و کمکی های خوبی برای ما خواهند بود.
    اندیکاتور فقط در حد تایید یا هشدار خوبه نه بعنوان ابزار ترید.
    هر چند دوستانی هستند که فقط بر اساس سیستم های اندیکاتوری ترید می کنند، ولی بی شک چیزهای دیگری نیز مد نظر دارند.

این تاپیک با این مضمون اگر بزرگان با تجربه بیان تجربیات خودشونو ارائه بدن و کسانی که در اوائل این راه هستند یا در مراحل مختلف گیر کرده اند گوش به حرف باشند و رفتار خودشون رو اصلاح کنن، انشاالله خیلی پر بار خواهد بود.
    موفق باشید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
    این تاپیک با این مضمون اگر بزرگان با تجربه بیان تجربیات خودشونو ارائه بدن و کسانی که در اوائل این راه هستند یا در مراحل مختلف گیر کرده اند گوش به حرف باشند و رفتار خودشون رو اصلاح کنن، انشاالله خیلی پر بار خواهد بود. موفق باشید
    سلام منم با حرف شما موافقم و در اول تاپیک هم از بزرگان این انجمن تقاضا داشتم که بیان و تجربیات خوبشون رو مطرح کنند

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ،مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ،مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ،مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ،مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها وبقیه دوستان .....

ارادتمند شما هادی
    ویرایش توسط moeinfar : 07-25-2014 در ساعت 02:42 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    سلام به دوستان
    به تصویر زیر نگاه کنید
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    خوب ببینید در این روند نزولی در تایم فریم h4 اولین اخطار تشکیل نشدن یک کف پایین تر است . دومین اخطار شکستن سقف (خیلی مهم در روند های نزولی) می باشد و خیلی راحت میتوانستیم با تایید شکست در سقف وارد معامله شد . و تقریبا حدود 350 پیپ حرکت صعودی داشته فقط با دانستن تغییر روند ها.
    عکس هاي ضميمه
    ویرایش توسط moeinfar : 07-26-2014 در ساعت 09:08 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    خوب حالا سوال از دوستان این است که
    تو تصویر بالا ما هممون میتونیم روند نزولی رو تشخیص بدیم و همچنین روند اصلاحی ولی دوستان سوال من در روند اصلاحی است که چگونه :

1- روند اصلاحی تا چه اندازه ادامه پیدا می کند ؟
    2- نقطه برگشتی روند اصلاحی کجاست ؟
    3- بهترین نقطه ورود کجاست؟

کاربر فعال

میزان امتیاز
    501Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    می تونیم فقط با چند ابزار متاتریدر و بدون استفاده از اندیکاتورها جواب رو بگیریم :
    ابزار هایی مثل فیبوناچی - خطوط روند - سطوح حمایت مقاومت و .....

از دوستان خواهشمندم راهنمایی کنند.

با چه روشی می توانیم معتبرترین و بهترین سطوح حمایت و مقاومت را در این ناحیه بدست بیاریم ؟؟؟
    rjalinous و Mehrdad پسندیده اند.

صفحه 2 از 18 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین