سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
سیستم معاملاتی Maniac EURUSD Levels - صفحه 5
صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 57
Like Tree16Likes

موضوع: سیستم معاملاتی Maniac EURUSD Levels

کاربر عضو

میزان امتیاز
    202Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khafan22 نمایش پست ها
    با سلام

احسان جان یک سوالی داشتم وقتی یکبار پوزیشن چیدیم توی مثلا نقطه شکست بای buy break و رفت و تارگت ما رو لمس کرد و برگشت به نقطهای اولیه buy entryوارد پوزیشن بای بشیم برای لمس تارگت دوباره؟روند از پایین وارد محدوده پوزیشن گیری بای شده و نقطه سل رو لمس کرده بود .

مرسی
    سلام.
    اگه درست متوجه شده باشم منظور شما اینه که اگر قیمت بای بریک رو ببینه و ما وارد پوزیشن بای بشیم و قیمت بره تا بای تارگت و دوباره برگرده روی بای اینتری و به سمت بالا حرکت کنه آیا ما دوباره وارد پوزیش بای میشیم یا نه؟ اگه سوال اینه به وضوح توی ویدیو توضیح دادم که خیر. تا قیمت نره سل اینتری پایین رو نبینه و برنگرده بای بریک بالا رو نبینه ما پوزیشن بای نمی گیریم روی اون سطح.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    41Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط FX_Maniac نمایش پست ها
    سلام.
    اگه درست متوجه شده باشم منظور شما اینه که اگر قیمت بای بریک رو ببینه و ما وارد پوزیشن بای بشیم و قیمت بره تا بای تارگت و دوباره برگرده روی بای اینتری و به سمت بالا حرکت کنه آیا ما دوباره وارد پوزیش بای میشیم یا نه؟ اگه سوال اینه به وضوح توی ویدیو توضیح دادم که خیر. تا قیمت نره سل اینتری پایین رو نبینه و برنگرده بای بریک بالا رو نبینه ما پوزیشن بای نمی گیریم روی اون سطح.
    احسان جان پس برای هر پوزیشن بای که روی بای بریک وارد می شویم قبلش سل اینتری رو لمس میکنه توی ویدیو هم توضیح دادین تا اینجا اوکی هست منظور بنده برای پوزیشن بای دوم هست که مجاز نیستسم و یکبار مجاز بودیم ؟چون برای بار دوم سل اینتری لمس نشده و اگر بخواهیم برای بار دوم وارد بشویم باید یکبارم سل اینتری لمس بشه درسته؟

و یک سوال دیگه هم داشتم و نمی دونم خودتونم بررسی کردین یا نه وقتی تی پی هامون لمس شد ونتونست سطح رو بشکنه به سطح اینتری مخالف برگشت داریم و میتونیم با در نظر گرفتن شرایط وارد بشویم این مورد درسته؟

مرسی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    202Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khafan22 نمایش پست ها
    احسان جان پس برای هر پوزیشن بای که روی بای بریک وارد می شویم قبلش سل اینتری رو لمس میکنه توی ویدیو هم توضیح دادین تا اینجا اوکی هست منظور بنده برای پوزیشن بای دوم هست که مجاز نیستسم و یکبار مجاز بودیم ؟چون برای بار دوم سل اینتری لمس نشده و اگر بخواهیم برای بار دوم وارد بشویم باید یکبارم سل اینتری لمس بشه درسته؟

و یک سوال دیگه هم داشتم و نمی دونم خودتونم بررسی کردین یا نه وقتی تی پی هامون لمس شد ونتونست سطح رو بشکنه به سطح اینتری مخالف برگشت داریم و میتونیم با در نظر گرفتن شرایط وارد بشویم این مورد درسته؟

مرسی
    مورد اول درسته.
    مورد دوم رو میشه با شکل توضیح بدی؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    48Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    جناب مانیاک ضمن تشکر بابت معرفی این سیستم لطفا بیس لاین ماه جدید را اعلام بفرمایید
    ویرایش توسط ahoorarazani : 12-30-2016 در ساعت 09:15 AM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    133Array = 3
    قدرت امتیازدهی
    3
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    ..............

پ.ن : ببخشید تایپک هارو باهم قاطی کرده بودم.
    ویرایش توسط ali-66 : 12-31-2016 در ساعت 08:40 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    202Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoorarazani نمایش پست ها
    جناب مانیاک ضمن تشکر بابت معرفی این سیستم لطفا بیس لاین ماه جدید را اعلام بفرمایید
    سپاس.
    خدمت شما: 1.0496
    ahoorarazani این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

کاربر عضو

میزان امتیاز
    202Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط fx.buy نمایش پست ها
    خواهش می کنم.

بیس لاین فوریه 2017 >>>>> 1.0614

کاربرجدید

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    مدير محترم سلام
    من حدود يك سال هست كه دارم روي ابوناچي براي طلا كار ميكنم البته دمو
    الان به مشكل خوردم و و رك و رو رأست مشكلم هم اين هست كه چون ميدونم هر ماه بيس و تم عوض ميشه و نمي دونم بايد چيكار كنم هر كاري كه بلد بودم و انجام دادم ولي متاسفانه به بن بست خوردم بعد كلي فكر فهميدم كه بايد فرمول بيس و تمپليت رو داشته باشم تا بتونم درست معامله كنم
    از شما خواهش ميكنم اگر اين دو فرمول رو داريد و براتون مقدور هست به آدرس ايميلم بفرستيد يا اگر امكانش نيست حداقل راهنماييم كنيد كه چطوري اين دو فرمول رو پيدا كنم
    قبلا از همكاري شما متشكرم

کاربرجدید

میزان امتیاز
    15Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجادم نمایش پست ها
    مدير محترم سلام
    من حدود يك سال هست كه دارم روي ابوناچي براي طلا كار ميكنم البته دمو
    الان به مشكل خوردم و و رك و رو رأست مشكلم هم اين هست كه چون ميدونم هر ماه بيس و تم عوض ميشه و نمي دونم بايد چيكار كنم هر كاري كه بلد بودم و انجام دادم ولي متاسفانه به بن بست خوردم بعد كلي فكر فهميدم كه بايد فرمول بيس و تمپليت رو داشته باشم تا بتونم درست معامله كنم
    از شما خواهش ميكنم اگر اين دو فرمول رو داريد و براتون مقدور هست به آدرس ايميلم بفرستيد يا اگر امكانش نيست حداقل راهنماييم كنيد كه چطوري اين دو فرمول رو پيدا كنم
    قبلا از همكاري شما متشكرم

هر چی خواستم چیزی ننویسم نشد.دقیقا منو یاد 10 سال پیشم انداختی زمانیکه تازه یکسالی بود شروع کرده بودم و با تاپیکی اشنا شده بودم که اغازگرش ادعا میکرد که مارکت رو در غالب مفهومی به نام تاچ پوینت کشف کرده. ما هم خام و کم سن وسال بودیم و تجربه کمی هم در این بازار داشتیم. بعد از کلی تلاش و خوندن مطالب اون تاپیک و موشکافی کردن یک ایمیل طول و دراز برای اون ادم نوشتم و همه چیز رو توضیح دادم و ازش خواستم که راهنماییم کنه و اون باباهم تو یک خط نوشت این مطلب اموزشی نیست یا یه چیز تو این مایه ها.چقدر اونموقع حالم گرفته شد ولی بعدا که باتجربه شدم و معامله گری رو شناختم گفتم که خوب شد حداقل ما رو دنبال نخود سیاه نفرستاد. دوست عزیز هیچ بنی بشری نمیتونه این بازار رو فرموله کنه و هر کی همچین حرفی میزنه یا کلاه برداره یا تازه کاریه که فکر میکنه معامله گری یعنی پیشبینی دقیق حرکت به حرکت بازار در حالی که برای سود کردن اصلا نیازی به پیشگویی و فرموله کردن نیست و اصولا همچین کاری محاله و وقت تلف کردن و در نهایت رها کردن این بازاره.مطمئن باش اگه یاد بگیری تریدر بشی با همین ابزار به اصطلاح ساده تکنیکال مثل خط روند یا مویینگها هم میتونی سود کنی. حتی با چارت خالی هم میتونی. چیزهای خیلی مهمتری مثل مدیریت سرمایه و دیسیپلین و روانشناسی ترید هست که اول باید یاد بگیری تا اگه یه استراتژی پیدا کردی که سودده باشه, بفهمی و فکر نکنی که سود ده نیست و سرسری ازش بگذری. یه تریدر هیچوقت نمیگه که فلان ابزار سوده هست یا نیست و هیچوقت هم دنبال فرمول جادویی نیست چون میدونه که ترید کردن داستانش چیزه دیگه ایی. میدونم الان این چیزایی رو که نوشتم ممکنه فکر کنی بی ارزشه چون اینقدر دوست داری که مارکت رو کشف کنی که هر چیز دیگه ای واست بی معنیه ولی شاید چند سال دیگه برگردی و اینو بخونی و به دردت بخوره.
    ویرایش توسط forexer : 02-15-2017 در ساعت 04:20 AM

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین