سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
خبر طرح تشویقیِ سیستم های معاملاتی ارائه شده در فروم پرسپولیس - صفحه 3
صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 122
Like Tree16Likes

موضوع: طرح تشویقیِ سیستم های معاملاتی ارائه شده در فروم پرسپولیس

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2506Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط parviz ta نمایش پست ها
    با سلام
    بنظرم تصمیم بسیار خوبی گرفتید اما.... حیف که اجباری برای همه نیست . چون من اعتقاد راسخ دارم در صورت داشتن حساب ریل اجباری هر کس نمیتواند ادعائی کند و خلق الساعه سیستمی را بخورد مردم دهد .
    بدین صورت شاید تعداد تایپیک ها کاهش یابد ( که البته خدا رو باید شکر کرد ) ولی بار علمی تایپیک ها و خصوصآ سایت pcm بسیار بالا خواهد رفت .
    و تریدرهای محترم بخصوص تازه کارها در بین سیستم های مختلف و بعضآ بی محتوا و کپی شده و ادغام شده و دستکاری شده و...................... گیر نخواهند افتاد .
    بنظرم حداقل و حداکثر سرمایه هم کاملا منطقی است و برخی ساز رو به اشتباه میزنند .
    با تشکر .................... ارادتمند......................... پرویز
    بالاخره با اجرای این طرح تازه واردان و یا جویندگان سیستم خواه ناخواه به سمت انتخاب بهتر میروند
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

میزان امتیاز
    2506Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط forex نمایش پست ها
    با سلام :

یه سوال داشتم ، اینکه بعد از ۶ماه ،استراتژی برتر و برنده بر اساس بالانس حساب مشخص می.شه یا بر اساس مقدار پیپ بدست آماده در آن دوره ؟ چون مثلا با یک حساب ۱۰۰$ باتوجه به درنظر گرفتن مدیریت سرمایه ، استراتژی.های تایم فریمهای پایین تر با توجه به کمتر بودن استاپ.ها ، میتونن از لات.های ، بالاتری استفاده بکنن نسبت به استراتژی.ها در تایم فریم.های ، بالاتر و در نتیجه با اینکه پیپ کمتری سود کردن ، اما از نظر پولی. (بالانس حساب) عدد بالاتری رو بدست میارن ، اما استراتژی.های ،تایم فریم های، بالا با توجه به کسب پیپ بالاتر، از نظر پولی. (بالانس حساب ) عدد کمتری رو نشون میدان ، که این مساله مربوط می.شه به رعایت قوانین مدیریت سرمایه ، که باعث این موضوع می.شه ، نه اصل خود استراتژی ... خوشحال میشم نظر شما رو در این باره بدونم .... با احترام
    معیار براساس درصد رشد حساب نسبت به بالانس اولیه هست . به هر حال حساب با هر بالانس اولیه درصدی را رشد خواهد داشت . که در هر تایمی بسته به میزان ریسک به ریواردش مشخص میشه
    اتفاقا یکی از اهداف و دیدگاه ها این است که چند درصد یک حساب رشد میکنه و قطعا هر کس با هر میزان بالانس بیشتر با همون درصد ، سود بیشتری خواهد داشت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    654Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    آقا ما حاضریم چی کار کنیم فدای اون معرفتتون
    برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

کاربر عضو

میزان امتیاز
    23Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    سلام اقا من هم آماده ام

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk

میزان امتیاز
    2506Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
    آقا ما حاضریم چی کار کنیم فدای اون معرفتتون
    خواهش
    چشم الان ثبت نامتون را انجام میدم و بالافاصله که تعداد شرکت کنندگان به 3 نفر رسید بهتون اعلام میکنیم که نسبت به افتتاح حساب اقدام فرمایید و مشخصاتتون را همراه با شماره حساب به پیام خصوصی بنده ارسال کنید تا حساب میکرو براتون تخصیص بدیم . و همچنین تاپیک مربوطه را براتون باز کنم .
    آیا سیستمی که در نظر دارید طبق ان ترید کنید در فروم آموزش داده شده ؟ اگر نشده طبق قوانین طرح باید نسبت به آموزش آن در فروم آقدام فرمایید .

پ . ن : اینجور که متوجه شدم آقایان سید و متا عزیز هم مشتاق به شرکت بودند . اگر این عزیزان هم مایل به شرکت هستند آمادگی خودشون را به صورت قطعی اعلام کنند .
    با تشکر

میزان امتیاز
    2506Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_d2088 نمایش پست ها
    سلام اقا من هم آماده ام

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
    خواهش
    چشم الان ثبت نامتون را انجام میدم و بالافاصله که تعداد شرکت کنندگان به 3 نفر رسید بهتون اعلام میکنیم که نسبت به افتتاح حساب اقدام فرمایید و مشخصاتتون را همراه با شماره حساب به پیام خصوصی بنده ارسال کنید تا حساب میکرو براتون تخصیص بدیم . و همچنین تاپیک مربوطه را براتون باز کنم .
    آیا سیستمی که در نظر دارید طبق ان ترید کنید در فروم آموزش داده شده ؟ اگر نشده طبق قوانین طرح باید نسبت به آموزش آن در فروم آقدام فرمایید .

میزان امتیاز
    2506Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    Array
    خدمت معامله گران و کاربران محترم یاد آور میشویم که برای شروع طرح ، طبق توضیحات قبلی به شرکت حداقل 3 معامله گر نیاز هست . ولی محدودیتی برای حداکثر تعداد شرکت کنندگان وجود ندارد .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    654Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
    خواهش

پ . ن : اینجور که متوجه شدم آقایان سید و متا عزیز هم مشتاق به شرکت بودند . اگر این عزیزان هم مایل به شرکت هستند آمادگی خودشون را به صورت قطعی اعلام کنند .
    با تشکر
    مشتاقانه منتظرم
    آموزش که چه عرض کنم اما در حد توان در خدمت دوستان هستم
    برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

میزان امتیاز
    2506Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
    مشتاقانه منتظرم
    آموزش که چه عرض کنم اما در حد توان در خدمت دوستان هستم
    جناب ابراهیمی ابتدا به خاطر قبول زحمتتون بابت ارائه روش معاملاتی تشکر میکنم .
    با توجه به اعلام آمادگی دونفر از علاقه مندان عزیز ، ممنون میشم اگه آموزش سیستم را شروع کنید تا دراین بازه زمانی ( اعلام آمادگی نفر سوم ) تمامی شرایط را برای شرکت در طرح دارا باشید
    پیشاپیش سپاسگذارم

کاربر جدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام و احترام و دست مریزاد به شما. از نظر کوچک شما، برای بزرگوارانی که در تاپیکها ارائه سیستم نموده اند فرصتی است برای اعتلای سیستمهای معاملاتی و یادگیری و شناخت افرادی مانند اینجانب که یک تازه کار و تازه وارد هستم. آن را غنیمت شمارید. با آرزوی موفقیت

صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین