سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
نبدیل ۱۰۰۰ دلار به ۱۰۰۰۰۰ دلار طی دو هفته !! در یک مسابقه با معاملات کم چطور ممکنه ؟؟
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
Like Tree4Likes
  • 1 Post By بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده
  • 1 Post By WOLF.051

موضوع: نبدیل ۱۰۰۰ دلار به ۱۰۰۰۰۰ دلار طی دو هفته !! در یک مسابقه با معاملات کم چطور ممکنه ؟؟

کاربرجدید

میزان امتیاز
    36Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

نبدیل ۱۰۰۰ دلار به ۱۰۰۰۰۰ دلار طی دو هفته !! در یک مسابقه با معاملات کم چطور ممکنه ؟؟

سلام
    وقتتون بخیر
    سایت exness چند وقت پیش مسابقه ای بر گزار کرد و به هر شرکت کننده ۱۰۰۰ دلار ازمایشی داد مدت مسابقه دو هفته بود
    نتایج مسابقه خیلی جالب بود افراد زیادی تونستن تو این دو هفته مبالغ زیادی به حسابشون اضافه کنن
    برای من نفر دوم مسابقه خیلی جالب بود که با معاملات کم حتی یک ضرر هم نداد و تونست حسابش رو ۱۰۰ برابر کنه

من خودم هنوز اول راه بازار تبادلات ارزی هستم از اساتید میخوام اگه ممکنه کمک کنن و تحلیل کنیم که از چه سیستمی استفاده کرده

نفر اول مسابقه. هم جالبه از اکسپرت استفاده کرده و تعداد بسیار زیادی معامله با سود کم زده و با اضافه شدن حسابش اتومات لات رو برده بالا خیلی ضرر هم کرده ولی برایندش ۱۳۰ برار کردن حسابش بوده .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    472Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elementaryforexer نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    سایت exness چند وقت پیش مسابقه ای بر گزار کرد و به هر شرکت کننده ۱۰۰۰ دلار ازمایشی داد مدت مسابقه دو هفته بود
    نتایج مسابقه خیلی جالب بود افراد زیادی تونستن تو این دو هفته مبالغ زیادی به حسابشون اضافه کنن
    برای من نفر دوم مسابقه خیلی جالب بود که با معاملات کم حتی یک ضرر هم نداد و تونست حسابش رو ۱۰۰ برابر کنه
    خوبیه سایت این هست که همه پوزیشن گیری ها رو هم گذاشته که بقیه بتونن تحلیل کنن اینم لینک نفر دوم

من خودم هنوز اول راه بازار تبادلات ارزی هستم از اساتید میخوام اگه ممکنه کمک کنن و تحلیل کنیم که از چه سیستمی استفاده کرده

نفر اول مسابقه. هم جالبه از اکسپرت استفاده کرده و تعداد بسیار زیادی معامله با سود کم زده و با اضافه شدن حسابش اتومات لات رو برده بالا خیلی ضرر هم کرده ولی برایندش ۱۳۰ برار کردن حسابش بوده .
    سلام

این نوع اکسپرت بهش میگن پیپ هانتر !

این اکسپرت فقط بدرد مسابقات دمو میخوره اونهم حسابهایی که کمترین اسپرد را داشته باشند .

ایراد اساسی داره که بهیچ وجه نمیشه تو حساب ریل استفاده کرد .

در حساب دمو اوردر ها خیلی سریع ست میشن و به اصطلاح ریکوت ندارن در صورتی که در حساب ریل به شدت ریکوت داریم که عملا اکسپرت غیر فعال میشه و حتی اگه اوردری فعال بشه احتمال اینکه در لحظه بسته بشه نزدیک به صفره !!!

حسابهای با اسپرد فیکس هم درسته که ریکوت ندارن ولی مشکل اسپرد بالای اونهاست که باز هم این اکسپرت را غیر قابل استفاده خواهد کرد .

کلا بیخیال شو مگر اینکه بخوای باهاش تو مسابقات دمو استفاده کنی .
    Elementaryforexer این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    36Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    ممنون بابت جوابتون .
    حرفتون در مورد نفر اول مسابقات درسته .
    ولی بحث اصلی راجع به نفر دومه که معاملات کمی زده و معالاتش معمولا چند ساعت باز بودن و بعد بسته شدن و حتی یک ضرر هم نداده
    برای نفر دوم بسته شدن لحظه ای و میزان اسپرد اصلا معنا پیدا نمی کنه
    ویرایش توسط Elementaryforexer : 10-19-2016 در ساعت 11:27 AM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    36Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
    سلام

این نوع اکسپرت بهش میگن پیپ هانتر !

این اکسپرت فقط بدرد مسابقات دمو میخوره اونهم حسابهایی که کمترین اسپرد را داشته باشند .

ایراد اساسی داره که بهیچ وجه نمیشه تو حساب ریل استفاده کرد .

در حساب دمو اوردر ها خیلی سریع ست میشن و به اصطلاح ریکوت ندارن در صورتی که در حساب ریل به شدت ریکوت داریم که عملا اکسپرت غیر فعال میشه و حتی اگه اوردری فعال بشه احتمال اینکه در لحظه بسته بشه نزدیک به صفره !!!

حسابهای با اسپرد فیکس هم درسته که ریکوت ندارن ولی مشکل اسپرد بالای اونهاست که باز هم این اکسپرت را غیر قابل استفاده خواهد کرد .

کلا بیخیال شو مگر اینکه بخوای باهاش تو مسابقات دمو استفاده کنی .
    ممنون بابت جوابتون .
    ولی بحث اصلی راجع به نفر دومه که معاملات کمی زده و معالاتش معمولا چند ساعت باز بودن و بعد بسته شدن و حتی یک ضرر هم نداده

کاربر فعال

میزان امتیاز
    472Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elementaryforexer نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابتون .
    نگاه کردام !

بیشتر موقعیتهایی که گرفته بود ورود مجدد داشته ! اکثرا تکراری بود . در کل سرجمع کنی سه یا چهار موقعیت جدا از هم بیشتر وارد نشده . یعنی با سه یا چهار سیگنال درست و حسابی میشه همین قدر گرفت .
    تو حساب دمو میشه بعضی وقتها که رو شانس باشی همچین حرکت هایی رو زد .
    من چند تا استیمنت دارم که همینجوری رفتم بالا بدون استاپ تا 30000 % رکوردمه ولی بعد با یه حرکت کال شده .
    رو شانس باشی میشه !

کاربر فعال

میزان امتیاز
    867Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اره همونطور که رفیقمون گفت با ریسک سنگین میشه اینکارارو کرد
    یه مدل از این ریسک سنگین ها ورود های هرمی هست که از روندت باید 100 درصد مطمئن باشی وگر نه اولین ضررت آخرینش هم هست
    یعنی معامله ی اول که رفت تو سود کل سود اونو توی معامله ی دوم حجم اضافه کنی ولی روند برگرده امون نمیده بهت کل سود معامله ی اول دوم و n ام رو هم ازت میگیره
    Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
    There is also a time to buy and a time to sell
    !

Rocco fund
    13:21 26.12.2016

کاربر فعال

میزان امتیاز
    472Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    Array
    این یکی از حسابهای دمو که خودم با چند حرکت بردمش بالا بعد که موقعیت سیگنال خوب تموم شد با چند حرکت بعدش حساب کال شد به همین راحتی .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربرجدید

میزان امتیاز
    36Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

ممنون از دوستان عزیز .

اگاه شدم
    پس با دیدن اکانتای مسابقات نمیشه به چیز درست و حسابی رسید !!