سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آموزش اکسل و استفاده آن در معاملات(بورس) - صفحه 3
صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 112
Like Tree83Likes

موضوع: اکسل و استفاده آن در معاملات(بورس)

کاربر عضو

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط suriman نمایش پست ها
    شادروان عزیز این فایل تنها سود و زیان سهامی رو که در سبد خود دارید رو نشون میده و کاری به سود هفتگی و یا ماهیانه افراد نداره .
    هرکس با توجه با نوع مدیرت سرمایه ای که داره از این فایل مثلا هفتگی گزارش می گیره و در شیت دیگه ای ذخیره می کنه.
    حالا اگر فرصتی بود در آینده یاد آوری کن تا با هم مسئله رو بررسی کنیم .که چطور از این فایل گزارش گیری خوب داشته باشیم.

فکر کنم مشکل فایل قبلی رو که آپ کرده بودم برطرف کردم .
    و مهمترین مشکلش تو ضرر بودن سبد فرضی بود که برای افزایش روحیه دوستان همشو مثبت (سبز )کردم .اینم فایل
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

دوستان فعلا این فایل نقطه ضعفهایی داره ،خوب دقت کنید ببین می تونید اونا رو پیدا کنید.
    سلام عزیز اگه ممکنه روش دریافت داده ها رو پله پله توضیح بدید.
    هرگز نهراسيد از رها کردن خوب براي بدست آوردن عالي جان راکفلر

کاربر فعال

میزان امتیاز
    114Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
    سلام من برای صورت حسابهام از این فایل اکسل استفاده میکنم خوشحال میشم نظر دوستان را بدونم...

سلام دوست عزیز می شه کمی راجع به فایلتون توضیح بدین ؟ من که چیزی سر در نیاوردم؟
    اکسل و استفاده آن در معاملات(بورس)

Telegram : @ImHere62

أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

کاربر فعال

میزان امتیاز
    114Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط pumper نمایش پست ها
    دوست عزیز روشهای زیادی وجود داره که ما داده های مورد نظرمون رو وارد اکسل کنیم و بسته به نوع کار و انتظاری که از اکسل داریم متفاوته مثلا بعضی دوستان تمایل دارند که لحظه ای قیمت ها رو مشاهده کنند و بعضی دیگه نه قیمت پایان روز را نیاز دارند و بعضی قیمت تنها چند سهمو نیاز دارند و....
    مرسوم ترین روش ورود دیتا از طریق تب data و get external data from web می باشد
    استفادی از این روش اکسل رو کند و بعضی وقتها باعث هنگ کردنش میشه.
    و باید یه راه حل برای رفع این مشکل پیدا کرد.
    بعلت مشغله کاری فعلا نمی تونم تصویری آموزش بدم ولی انشاا... چند وقت دیگه حتما آموزش ارائه میدم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    114Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array

سلام .
    یکی از پر کاربردترین روش برای ورود داده ها به اکسل بروش زیر است.

البته دوستان ببخشید که یک مثال بورسی نزدم چون این فایلو در محل کارم ایجاد کردم و دسترسی به اینترنت نداشتم.
    این روش به علت کند کردن اکسل کمی اذیت کننده است.و من خودم که از اون استفاده نمی کنم .
    بطور کل بنظر من باید به فکر روشهای جایگزین برای ورود داده به اکسل باشیم.
    من خودم چند راه حل برای این کار به ذهنم رسیده و بعضی از اونا خیلی ابتدایی است.برای مثال راه های زیر رو من استفاده می کنم:
    1- استفاده از IDM(internet download manager)
    2- استفارده از اکسپرت در مفید تریدر
    3-استفاده از نرم افزار گرفتن داده پویا 24
    4- دانلود فایل داده های بورسی از همین سایت و ورود اونا به اکسل

حال روش های بالا نیز در شرایط خاص استفاده می شن مثلا :

روش 1 برای بررسی قیمت در یک لحظه ی خاص از روز و یا انتهای روز
    روش 2برای بررسی لحظه ای و چند دقیقه وحتی ثانیه یک بار قیمت
    روش 3و4 برای بررسی قیمت در بازههای فصلی و هفتگی و حتی سالانه

خوب اگر عمری بود هر کدوم از روشهای فوق رو توضیح می دم .
    ادامه دارد ....
    ویرایش توسط Amin.T : 02-28-2014 در ساعت 09:53 AM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام ببخشید من یکم گیج می زنم اما هر کاری می کنم نمی تونم جدول معاملات رو بگیرم .از هیچ کدوم از این دوتا آدرس :
    اگه ممکنه برا بورس با مثال بگید
    و یه سوال دیگه توی فایل شما اثری از دیتا سورس خارجی نیست کار دیگه ای کردید ؟

کاربر فعال

میزان امتیاز
    114Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    QUOTE=pumper;123176]سلام ببخشید من یکم گیج می زنم اما هر کاری می کنم نمی تونم جدول معاملات رو بگیرم .از هیچ کدوم از این دوتا آدرس :
    و یه سوال دیگه توی فایل شما اثری از دیتا سورس خارجی نیست کار دیگه ای کردید ؟[/QUOTE]

سلام
    دوست عزیز بعضی از سایت ها به علت فرم برنامه نویسی که دارند و نیز ضعف خود نرم افزار اکسل نمی شه .جدول های اونا رو در اکسل به روشی که توضیح دادم وارد کرد.
    شما می تونید با استفاده از همین روش داده های بورسی این سایت :مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها را وارد اکسل کنید.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    8Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام surimanجان :
    اموزش شما در مورد اکسل خیلی برای من مفیده .خیلی وقته دنبال این مطالب میگشتم ولی جایی پیدا نکردم .
    از صمیم قلب برای شما و عزیزان شما آرزوی کامیابی وتندرستی دارم.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    114Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1355 نمایش پست ها
    سلام surimanجان :
    اموزش شما در مورد اکسل خیلی برای من مفیده .خیلی وقته دنبال این مطالب میگشتم ولی جایی پیدا نکردم .
    از صمیم قلب برای شما و عزیزان شما آرزوی کامیابی وتندرستی دارم.
    سلام آقا مهدی
    از اینکه مطالب آموزشی برای شما مفید بوده خوشحالم . انشاا... شما هم همیشه تندرست و کامیاب باشید
    دوست عزیز هدف از ایجاد این تاپیک در اختیار گذاشتن تجربیات خودمون هر چند اندک به دیگر دوستانمونه .
    اگر خدا بخواد و دوستان کمک کنند انشالله فایلهای کاربردی زیادی از اکسل در این تاپیک درست می کنیم که بسیاری از نیازهامونو برطرف بکنه
    .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    114Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    سلام ببخشید من یکم گیج می زنم اما هر کاری می کنم نمی تونم جدول معاملات رو بگیرم .از هیچ کدوم از این دوتا آدرس :
    و یه سوال دیگه توی فایل شما اثری از دیتا سورس خارجی نیست کار دیگه ای کردید ؟
    خوب pumper جان ممنون از این سئوال خوبت .
    من اطلاعات این دو سایت رو وارد اکسل کردم و شما تنها با رفرش اون فایلها تمامی داده ها بروز می شوند .
    در واقع این دو فایل اکسل می شن دیدبان بازار برای دوستان . که من دیدبان 2 رو برای منبع پیشنهاد می دم.
    دوستان فایلهارو تست کنند و اگر مشکلی بود و یا نظری داشتند خوشحال می شم که بیان کنید.
    اینم لینک فایل ها :

عکس دیدبان 1

عکس دیدبان 2

در دیدبان 2 p/e و eps هر سهم را نمایش می دهد و
    تنها نکته منفی اون اینه که درصد منفی شدن یک سهم را نشان نمی دهد و باید با فرمول نویسی این کار را خودمون انجام بدهیم.
    ویرایش توسط Amin.T : 03-02-2014 در ساعت 03:21 AM
    maforex و koshiar پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام suriman
    ممنون از جوابت
    یه سوال دیگه اونم اینه که توی دیدبان 2 توی قسمت کانکشن شما یه کانکسن داری به اسم superdat
    که اونم داره به یه فایلی به نام http://traderha.com/C:\Documents and Settings\allah\Desktop\SuperDAT.iqy اشاره می کنه.
    و توی url هم مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها هست که ظاهرا یه فایل اکسل مال تاریخ مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها رو میگیره می تونی روی نحوه کار توی این دوتا فایل یه توضیحی بدی.
    توی دیدبان هم مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها به عنوان لینکه و
    کد:
    Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;User ID=Admin;Data Source=C:\Documents and Settings\allah\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.MSO\782362C.xlsx;Mode=Share Deny Write;Extended Properties="HDR=YES;";Jet OLEDB:System database="";Jet OLEDB:Registry Path="";Jet OLEDB:Engine Type=37;Jet OLEDB:Database Locking Mode=0;Jet OLEDB:Global Partial Bulk Ops=2;Jet OLEDB:Global Bulk Transactions=1;Jet OLEDB:New Database Password="";Jet OLEDB:Create System Database=False;Jet OLEDB:Encrypt Database=False;Jet OLEDB:Don't Copy Locale on Compact=False;Jet OLEDB:Compact Without Replica Repair=False;Jet OLEDB:SFP=False;Jet OLEDB:Support Complex Data=False
    هم connection string
    اینا رو هم توضیح بدید دیگه عالی میشه
    شرمنده اگه سرتو درد آوردم
    ویرایش توسط pumper : 03-02-2014 در ساعت 03:43 AM

صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین