سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل تحليل و تريد سهام بورس ایران - صفحه 698
صفحه 698 از 701 نخستنخست ... 198598648688696697698699700 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,971 به 6,980 از 7008
Like Tree3582Likes

موضوع: تحليل و تريد سهام بورس ایران

 1. #6971
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت
  Nov 2013
  نوشته ها
  482
  میزان امتیاز
  327Array = 19
  قدرت امتیازدهی
  19
  pcmbrokers pcmbrokers
  Array
  مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

  قرارداد بزرگ.ترين خصوصي.سازي كشور فسخ شد؛ اين چكيده اطلاعيه.اي بود كه روز گذشته در سايت رسمي سازمان خصوصي.سازي كشور منتشر شد.


  روزنامه شرق: قرارداد بزرگ.ترين خصوصي.سازي كشور فسخ شد؛ اين چكيده اطلاعيه.اي بود كه روز گذشته در سايت رسمي سازمان خصوصي.سازي كشور منتشر شد. طبق اين اطلاعيه.: «در چارچوب مفاد قرارداد منعقدشده با خریدار بلوکی سهام شرکت مخابرات ایران و نظر به عدم ایفای تعهدات قرارداد یادشده از جانب خریدار این سهام و نقض مکرر این تعهدات، از حق فسخ مندرج در قرارداد یادشده استفاده کرده است». اين خبر كه مانند بمب در بعدازظهر ديروز در رسانه.ها تركيد، نشان از اهميت فسخ اين قرارداد دارد؛ قراردادي كه به موجب آن، ٥٠ بعلاوه يك درصد سهام مخابرات به كنسرسيوم شركت توسعه اعتماد مبين واگذار شد. طبق اين قرارداد كه در سال ٨٨ منعقد شد، شركت مخابرات به ارزش حدود هفت.هزارو ٨٠٠. میلیارد تومان به.صورت ٢٠. درصد پرداخت نقدی معادل .هزارو ٥٤٠. میلیارد تومان و ١٦ قسط شش.ماهه ٤٨٤. .میلیارد تومانی (اقساط سالانه ٩٦٨. میلیارد تومان) به شرکت توسعه اعتماد مبين واگذار شد. ارزش واقعی این شرکت فقط با درنظرگرفتن درآمدهای مخابرات از طریق تلفن همراه در شش سال واگذاری، ٥١ برابر رقم واگذارشده است. این در حالی است که به .گفته کارشناسان، قیمت واگذارشده شرکت مخابرات، یک.هشتادم قیمت واقعی این شرکت است.

  .چک.های برگشتی به ١٠٠٠ میلیارد تومان رسید

  تا لحظه نگارش اين گزارش، كماكان واكنش.ها به فسخ اين قرارداد ادامه دارد؛ چنانچه رئیس. كل سازمان خصوصی.سازی در گفت.وگو با فارس اعلام كرد قرارداد واگذاری مخابرات ایران ١٢ روز قبل به علت پرداخت.نشدن دو يا سه قسط از سوی شرکت اعتماد مبین و برگشت.خوردن نزدیک به هزار میلیارد تومان چک آن فسخ شد. به گفته او، جمع این چک.ها به پنج يا شش فقره رسیده که مربوط به دو يا سه قسط آخر این واگذاری بوده است.میرعلی.اشرف.عبداله پوری.حسینی گفت: این قرارداد به دلیل عدم.ایفای تعهدات خریدار بلوک کنترلی مخابرات ایران پس از گذشت نزدیک به هفت سال از این واگذاری فسخ شده است.رئیس هیأت.مدیره توسعه اعتماد مبین نيز در واكنشي ديگر به اين اطلاعيه، گفت: امیدواریم با مذاکره انجام.شده و پذیرش تقاضای استمهال این موضوع حل شود.سیدمصطفی سیدهاشمی افزود: تقاضای استمهال ما دادن سه ماه مهلت از سوی سازمان خصوصی.سازی بود که نسبت به وصول مطالبات اقدام کند.رئیس هیأت.مدیره توسعه اعتماد مبین همچنین تأکید کرد: این شرکت در هفت سال گذشته همه اقساط خود را پرداخت کرده است.

  .سازمان خصوصي.سازي نمی.تواند قرارداد واگذاری شرکت مخابرات ایران را فسخ کند
  اظهار نظرهاي ديگري هم از اين شركت به گوش مي.رسد؛ یک مقام مطلع در شرکت مخابرات در گفت.وگو با ایرنا مدعی شد، سازمان خصوصی.سازی به. دلیل پرداخت بخش عمده.ای از قرارداد که حدود هشت هزار میلیارد تومان است، نمی.تواند قرارداد واگذاری بلوک سهام شرکت مخابرات ایران به کنسرسیوم توسعه اعتماد مبین را فسخ کند. به گفته وی، طبق قرارداد، سازمان خصوصی.سازی می.تواند به میزان مبلغی که اعتماد مبین پرداخت نکرده، براي مثال سه یا چهار درصد مجموع سهام را بازگرداند و به دیگری واگذار کند.یک مقام مسئول در اعتماد مبین نیز به ایرنا گفت این شرکت ٩ صبح امروز (چهارشنبه) درباره این مسئله، اطلاعیه.ای صادر می.کند.اين اظهار نظرها در شرايطي بيان مي.شود كه مشاور رئيس .كل سازمان خصوصي.سازي در گفت.وگو با «شرق» اعلام كرده اين تصميم از سوي سازمان خصوصي.سازي نهايي است و اگر شركت توسعه اعتماد مبين اعتراضي دارد بايد به هيأت داوري مراجعه كند.


  فسخ قرارداد مخابرات كاملا قانوني است

  سیدجعفر سبحانی، مشاور رئيس.كل سازمان خصوصی.سازی، در گفت.وگو با «شرق» با بيان اينكه فسخ قرارداد مخابرات كاملا قانوني است، مي.گويد: فسخ قرارداد در چارچوب قوانين و مقررات سازمان خصوصي.سازي و قرارداد في.مابين با شركت توسعه اعتماد مبین انجام شده است. سبحاني در بيان چرايي اين فسخ مي.گويد:. انجام.نشدن تعهدات خريدار نسبت به پرداخت اقساط بدهي، علت فسخ اين قرارداد بود.

  . فرصت بس است

  مشاور رئيس.كل سازمان خصوصی.سازی با اشاره به اينكه فرصت.هاي متعددي به خريدار براي پرداخت بدهي.ها منظور شده بود، به صحبت.هاي رئیس هیأت.مدیره توسعه اعتماد مبین واكنش نشان داده و مي.افزايد: فرصت.هايي كه به اين شركت براي تسويه بدهي.ها داده شده بود بسيار بيش از آن. چيزي است كه اين شركت اعلام مي.كند؛ اما متأسفانه مديران اين شركت، به تعهدات خود عمل نكردند و به.همين.دليل سازمان به سمت استفاده از ابزار قانوني فسخ رفت. او مي.افزايد: براي مساعدت با اين شركت، حتي اقساط را هم توزيع كرديم. به اين معنا كه يك قسط Aريالي را تبديل به چهار يا پنج قسط كوچك.تر كرديم تا پرداخت آن براي اين شركت آسان.تر باشد. اين شركت بارها از سازمان خصوصي.سازي استمهال كرده كه هر بار هم مورد توافق قرار گرفته است، اما استنباط سازمان اين است كه اين شركت در راستاي حل مشكلات گامي برنمي.دارد.

  . بدهي هزارميلياردتوماني شركت توسعه اعتماد مبين

  سبحاني با بيان اينكه رقم بدهي شركت توسعه اعتماد مبين حدود هزار ميليارد تومان است، تأكيد مي.كند: سازمان خصوصي.سازي به .عنوان حافظ منافع دولت نمي.تواند نسبت به بدهي عظيم يك شركت به دولت، بي.توجه باشد. اين بدهي به .خاطر اقساط پرداخت.نشده و جريمه.هاي ديركرد اين شركت، منظور شده است. اين مقام مسئول به پيشينه اين قرارداد نگاهي كرده و مي.افزايد: اين قرارداد در سال ١٣٨٨ منعقد شده است و حدود ٥٠ به علاوه يك درصد سهم مخابرات در بورس اوراق بهادار عرضه شد كه شركت توسعه اعتماد مبين با رقم هفت.هزارو ٨٠٠ ميليارد تومان نسبت به خريداري آن اقدام كرد. طبق اين قرارداد ٢٠ درصد رقم قرارداد بايد به.صورت نقدي از سوي اين شركت پرداخت مي.شد و بنا شد مابقي آن در ١٦ قسط (هشت. سال) پرداخت شود.

  سبحاني در پاسخ به اين پرسش كه چرا سازمان خصوصي.سازي درباره شركت.هايي كه پيش.تر نسبت به خصوصي.سازي آنها اقدام شده و خريدار مبلغ بدهي خود را پرداخت نكرده، تا اين اندازه جديت به خرج نمي.دهد، مي.گويد: فسخ قرارداد همواره جواب نمي.دهد، زيرا ممكن است شركتي به مبلغي بالا فروخته شده باشد و خريدار هنوز بدهي.هاي خود را پرداخت نكرده باشد، اما اگر اين قرارداد فسخ شود، قيمت آن براي عرضه دوباره براي واگذاري بسيار كمتر از مبلغ اوليه فروخته.شده به خريدار اول خواهد بود. در نتيجه فسخ اين قرارداد به ضرر دولت خواهد بود.

  . مخابرات همچنان سودده است

  اما او در ادامه اشاره مي.كند باور داريم مخابرات بسيار ارزشمندتر از آن چيزي است كه به فروش رسيده است و مي.گويد: فسخ زماني مناسب است كه رقم ثانويه شركت بسيار ارزشمندتر از رقم اوليه فروخته.شده به خريدار اول باشد. سازمان خصوصي.سازي درباره فروش مخابرات به شركت توسعه اعتماد مبين بر اين باور است كه اين شركت بسيار سودده است و اگر فسخ صورت گيرد به رقمي بالاتر از رقم اوليه واگذار خواهد شد. سبحاني در مواجهه با پرسش «شرق» مبني بر اينكه آيا ارزيابي ارزش مخابرات از سوي سازمان خصوصي.سازي انجام گرفته و رقم آن چقدر است مي.گويد هنوز ارزيابي نهايي انجام نگرفته و اعلام كرديم فرايند و تشريفات قانوني لازم دراين.زمينه در حال انجام است، اما معتقديم شركت مخابرات بسيار سودده است و با علم به سودده.بودن آن، اقدام به فسخ قرارداد كرده.ايم.

  . بر فسخ قرارداد اصرار داريم

  مشاور رئيس.كل سازمان خصوصي.سازي درباره احتمال بازپس.گيري فسخ قرارداد در مذاكرات بعدي با شركت توسعه اعتماد مبين، مي.گويد: سازمان خصوصي.سازي بر فسخ قرارداد مُصر است و اگر مذاكرات جواب مي.داد، هرگز كار به فسخ نمي..كشيد. او با بيان اينكه مرجع قضائي مرتبط با سازمان خصوصي.سازي، هيأت داوري است، مي.افزايد: آنها مي.توانند اين مسير را طي كنند، اما ما به.وضوح به دنبال فسخ اين قرارداد هستيم و براي جلوگيري از آسيب به منافع دولت و عدم تعهد اين شركت، بر فسخ قرارداد اصرار داريم. به گفته او، فرايند و تشريفات اعاده اين سهام به دولت و برگزاري مزايده براي واگذاري مجدد آن در دستور كار قرار دارد.
  alinazar123 این را میپسندد.

 2. #6972
  کاربر هزاره

  تاریخ عضویت
  Dec 2012
  نوشته ها
  1,170
  میزان امتیاز
  193Array = 22
  قدرت امتیازدهی
  22
  pcmbrokers
  Array
  تا اول Aug این قیمت باید ببنه!
  شروعش هم از Feb 2017 فکر کنم باشد شاید هم زودتر

  مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
  ویرایش توسط ali2000 : 12-19-2016 در ساعت 03:24 PM
  alinazar123 این را میپسندد.

 3. #6973
  کاربرجدید

  تاریخ عضویت
  Dec 2016
  نوشته ها
  1
  میزان امتیاز
  11Array = 0
  قدرت امتیازدهی
  0
  pcmbrokers
  Array
  مقاله کاربردی بود - اطلاعات خوبی داد - متشکر

 4. #6974
  مدیر انجمن نرم افزار

  تاریخ عضویت
  May 2010
  نوشته ها
  7,188
  میزان امتیاز
  15246Array = 204
  قدرت امتیازدهی
  204
  pcmbrokers
  pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
  Array
  شاخص کل - تایم روزانه

  با شکل گیری الگوی inv ab=cd و واگرایی مخفی مثبت شاهد برگشت شاخص از محدوده 78500 واحد هستیم. تا زمانی که این سطح از پایین شکسته نشود انتظار رشد شاخص را داریم.

  مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
  دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

 5. #6975
  مدیر انجمن نرم افزار

  تاریخ عضویت
  May 2010
  نوشته ها
  7,188
  میزان امتیاز
  15246Array = 204
  قدرت امتیازدهی
  204
  pcmbrokers
  pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
  Array
  بمپنا - تایم روزانه

  با شکل گیری الگوی shark و پر شدن ظرف زمان شاهد برگشت قیمت از کف کانال نزولی در محدوده 11000 ریال هستیم. در صورت شرایط مساعد انتظار رشد قیمت تا سقف کانال در محدوده 13000 ریال را داریم.

  مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
  دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

 6. #6976
  مدیر انجمن نرم افزار

  تاریخ عضویت
  May 2010
  نوشته ها
  7,188
  میزان امتیاز
  15246Array = 204
  قدرت امتیازدهی
  204
  pcmbrokers
  pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
  Array
  غپاک - تایم روزانه

  با شکل گیری الگوی crab و پرشدن ظرف زمان و با اهرم واگرایی مخفی مثبت شاهد برگشت قیمت از محدوده 1770 ریال هستیم. تا زمانی که این سطح از پایین شکسته نشود ، در صورت شرایط مساعد میتوان به رشد قیمت در روزهای آتی امیدوار بود.

  مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
  دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

 7. #6977
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت
  Dec 2013
  نوشته ها
  141
  میزان امتیاز
  114Array = 15
  قدرت امتیازدهی
  15
  pcmbrokers
  Array
  پرایس اکشن چیست ؟  اکسل و استفاده آن در معاملات(بورس)

  Telegram : @ImHere62

  أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد


 8. #6978
  مدیر انجمن نرم افزار

  تاریخ عضویت
  May 2010
  نوشته ها
  7,188
  میزان امتیاز
  15246Array = 204
  قدرت امتیازدهی
  204
  pcmbrokers
  pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
  Array
  حتوکا

  مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .

  خچرخش

  مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .

  شفارس

  مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .

  شتوکا

  مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
  devoshca این را میپسندد.
  دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

 9. #6979
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت
  Dec 2013
  نوشته ها
  141
  میزان امتیاز
  114Array = 15
  قدرت امتیازدهی
  15
  pcmbrokers
  Array
  ولساپا :
  مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .

  اکسل و استفاده آن در معاملات(بورس)

  Telegram : @ImHere62

  أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد


 10. #6980
  مدیر انجمن نرم افزار

  تاریخ عضویت
  May 2010
  نوشته ها
  7,188
  میزان امتیاز
  15246Array = 204
  قدرت امتیازدهی
  204
  pcmbrokers
  pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
  Array
  پلاسک

  مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
  devoshca, mp_emperor and Timeover like this.
  دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

 

 

موضوعات مشابه

 1. تريد همراه
  توسط hm1353 در انجمن پلتفرم معامله
  پاسخ: 55
  آخرين نوشته: 12-20-2014, 11:38 AM
 2. تحليل هاي تمريني جديديان در مورد بورس ايران
  توسط jadidian در انجمن تحلیل های تمرینی اعضا
  پاسخ: 4
  آخرين نوشته: 01-06-2014, 10:10 AM
 3. تالار مجازی بورس ایران
  توسط Arash72 در انجمن موضوعات عمومی و بحث آزاد
  پاسخ: 13
  آخرين نوشته: 12-27-2013, 02:42 PM
 4. تريد در جهت ترند
  توسط مسلم آل شبر در انجمن سیستمها و استراتژیهای معاملاتی
  پاسخ: 34
  آخرين نوشته: 10-26-2012, 10:05 AM

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •