سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل و ترید فیوچرز "آتی سکه" - صفحه 2
صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 112
Like Tree6Likes

موضوع: تحلیل و ترید فیوچرز "آتی سکه"

کاربر عضو

میزان امتیاز
    242Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

نمودار سکه رو از کجا میشه دید ؟ آیا میشه دیتاش گرفت ؟

مرسی
    سلام دوست عزیز
    برای نمودار آتی میتونید از نرم افزار تدبیرتریدر استفاده کنید مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    اما برای نمودار سکه می تونید از اشتراک ره آورد نوین استفاده کنیدمهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر عضو

میزان امتیاز
    242Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    امروز با کاهش قیمت اونس که به 1580 دلار رسید و همینطور کاهش نرخ دلار به 1645 شاهد شکسته شدن سطح 670 در تیرماه بودیم و تا 658 کاهش پیدا کرد .
    همانطور که قبلا هم اشاره شده بود با شکسته شدن سطح 670 در تیرماه شاید شاهد کف جدید 620 باشیم که نشانگر پایان موج 5 نزولی باشه.
    اونس هم در صورتی که موفق به شکستن سطح 1580 بشه تا 1560 نزول داریم !
    دلار هم امکان داره تا 1600 پایین بیاد و در صورتی که اخبار مثبتی از جلسه 5+1 داشته باشیم این نزول شاید بیشتر هم بشه و حتی تا 1500 هم پایین بیاد!!
    سکه نقدی هم فعلا کف آن 580-600 خواهد بود اما سکه هم مثل دلار اگر مذاکرات سوم خرداد مثبت باشه امکان نزول بیشتر هست.
    نرخ تضمین اولیه امروز به 2250000 تومان کاهش پیدا کرد.
    از روز دوشنبه هم شاهد باز شدن سررسید شهریورماه خواهیم بود.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14933Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام علی جان

ممنون از تحلیلهای خوبتون رو فیوچرز آتی .
    اگر تحلیلهاتون همراه با چارت باشه خیلی خوب .

باز هم ممنون
    ویرایش توسط مصطفی : 05-09-2012 در ساعت 06:54 PM

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14933Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سکه طلا تحویل تیرماه 91

قیمت در یک روند نزولی قرار دارد در تایم 15 دقیقه . چنانچه محدوده 666141 به سمت بالا شکسته بشه ما انتظار داریم قیمت تا محدوده 674600 رشد کند . در غیر اینصورت احتمال نزول بیشتر تا محدوده 648 هزار تومان وجود دارد و تو اون منطقه الگوی ab=cd کف کانال فرضی شکل خواهد گرفت .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر عضو

میزان امتیاز
    242Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام علی جان

ممنون از تحلیلهای خوبتون رو فیوچرز آتی .
    اگر تحلیلهاتون همراه با چارت باشه خیلی خوب .

باز هم ممنون
    سلام مصطفی جان
    چشم . حتما فرمایشتون اجرا میشه راستش تحلیلم همون مثل قبل هستش که تیرماه هدفش 620 هستش و منتظرم ببینم به این نقطه میرسه یا نه؟! وگرنه اگر نظرم تغییر می کرد حتما با چارت نشون میدادم.
    کم کم داشتم اینجا احساس تنهایی می کردم و می گفتم یعنی تو این فروم کسی آتی کار نمی کنه یه پست یا تحلیل اینجا قرار بده تا ما هم بهره ای ببریم و به اشتباهاتمون پی ببریم. وقتی تحلیل شما رو دیدم واقعاً خوشحال شدم امیدوارم ما رو از تجربه و دانشتون بی بهره نذارید.
    هدفم از پست های نوشتاری بیشتر اینه که دوستان به فعالیت در این تاپیک ترغیب کنم تا بتونیم از تجربیات همدیگر استفاده کنیم.
    امیدوارم دوستان دیگر هم در این تاپیک فعالیت کنن و ما رو از دانششون بی نصیب نذارن.
    ویرایش توسط ali7879 : 05-09-2012 در ساعت 07:19 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام بر ali7879 عزیز .
    خیلی خوشحالم شما در این تاپیک فعالیت میکنید . و تحلیلهای خوبتون را به اشتراک میذارید .
    احساس تنهایی نکنید قربان . ما همیشه میبینم و استفاده میکنیم . شما با همین انرژی ادامه بدید انشالا دوستان هم پشت شما به حرکت میافتند .
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14933Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali7879 نمایش پست ها
    سلام مصطفی جان
    چشم . حتما فرمایشتون اجرا میشه راستش تحلیلم همون مثل قبل هستش که تیرماه هدفش 620 هستش و منتظرم ببینم به این نقطه میرسه یا نه؟! وگرنه اگر نظرم تغییر می کرد حتما با چارت نشون میدادم.
    کم کم داشتم اینجا احساس تنهایی می کردم و می گفتم یعنی تو این فروم کسی آتی کار نمی کنه یه پست یا تحلیل اینجا قرار بده تا ما هم بهره ای ببریم و به اشتباهاتمون پی ببریم. وقتی تحلیل شما رو دیدم واقعاً خوشحال شدم امیدوارم ما رو از تجربه و دانشتون بی بهره نذارید.
    هدفم از پست های نوشتاری بیشتر اینه که دوستان به فعالیت در این تاپیک ترغیب کنم تا بتونیم از تجربیات همدیگر استفاده کنیم.
    امیدوارم دوستان دیگر هم در این تاپیک فعالیت کنن و ما رو از دانششون بی نصیب نذارن.
    سلام

ما که تحلیلهای شما رو میبینیم انرژی میگیریم .
    واقعا یک بخش فعال برای آتی سکه احساس میشد که شما بزرگواری کردید چراغش روشن کردید . امیدوارم با مشارکت بقیه دوستان یکی از بخشهای خوب این فروم باشه و همه بتونند از تجربیات و دانش شما تو این زمینه استفاده کنند .

با تشکر فرآوان .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2165Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان این تاپیک
    واقعا" برای خرید یا فروش سکه مشکل تحلیل داشتم با ایجاد این تاپیک میشه ببنیم که ترید سکه کجا کاره.
    با تشکر از ایجاد کننده تاپیک یک سوال ؟
    سکه در بعد بحث سیاسیش و تجاریش که شدیدن متاثر است، برای خرید باید به چه پارامتری رو رعایت کرد تا در قیمت خوب برای 6ماه خرید کرد؟
    با تشکر شادی سراسر وجودتان
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

کاربر عضو

میزان امتیاز
    242Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
    سلام دوستان این تاپیک
    واقعا" برای خرید یا فروش سکه مشکل تحلیل داشتم با ایجاد این تاپیک میشه ببنیم که ترید سکه کجا کاره.
    با تشکر از ایجاد کننده تاپیک یک سوال ؟
    سکه در بعد بحث سیاسیش و تجاریش که شدیدن متاثر است، برای خرید باید به چه پارامتری رو رعایت کرد تا در قیمت خوب برای 6ماه خرید کرد؟
    با تشکر شادی سراسر وجودتان
    سلام دوست عزیز
    به نظر من مهمترین پارامتر بر روی سکه عملکرد بانک مرکزی هستش . بانک مرکزی و بخصوص رئیس آن آقای بهمنی تاثیر زیادی بر روی قیمت سکه و ارز دارن . به طور مثال در این دو ماه اخیر بخاطر اینکه ثبت نام کنندگان پیش فروش سکه از تحویل گرفتن سکه منصرف کنن با تزریق کردن مقدار زیادی دلار به بازار موجب کاهش نرخ دلار و بالطبع نرخ سکه شدن.
    پارامتر دیگر بحث تحریم ها هستش ، هرچقدر تحریم ها زیادتر بشه به دنبال آن ارزش پول ملی کاهش پیدا می کنه و ارز و سکه گرانتر میشه.در این یک ماه اخیر بخشی از کاهش نرخ ارز بخاطر مثبت بودن جلسه 5+1 و روزنه های امید برای برداشتن تحریم ها بود.
    پارامتر دیگر موجودی ارز و طلا کشور هستش هرچقدر موجودی صندوق ارزی بیشتر باشه و ارز بیشتری روانه بازار بشه شاهد ثابت بودن نرخ ارز خواهیم بود.
    پارامتر دیگر کسری بودجه دولت هستش که تاثیر زیادی بر روی بازار داره مثل سال پیش که دولت با کسری بودجه مواجه بود و با افزایش نرخ دلار و فروش ارز به بازار آزاد بخشی از کسری بودجه خودشو جبران کرد.
    پارامتر دیگر هم بازارهای موازی ارز و سکه برمگیرده هرچقدر بازارهای مثل مسکن بورس و....پررونق تر باشه شاهد حجم کمتری از سرمایه در این بازار خواهیم بود .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6146Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    قیمت جهانی طلا هم یکی از فاکتور های تاثیر گذار بر سکه است . البته دوستی میگفت تاثیر قیمت جهانی 30% و عوامل داخلی مخصوصا نرخ دلار 70% است .
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین