سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
دانلود دیتای بورس - صفحه 2
صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 101
Like Tree133Likes

موضوع: دانلود دیتای بورس

کاربر عضو

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام

برای دیتای شاخص از پایلوت رسا استفاده کنید .
    با تشکر از پاسخگوییتون ولی سوالی برام پیش اومد مگه دیتای پایلوت رسا تعدیل شدست؟
    لطفا دوستان فقط دیتای تعدیلی بدون سود نقدی رو اینجا بگذارند که مد نظر آقای آ.ز.ا.د.ی هست.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15079Array = 201
    قدرت امتیازدهی
    201
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheida نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخگوییتون ولی سوالی برام پیش اومد مگه دیتای پایلوت رسا تعدیل شدست؟
    لطفا دوستان فقط دیتای تعدیلی بدون سود نقدی رو اینجا بگذارند که مد نظر آقای آ.ز.ا.د.ی هست.
    سلام

خیر تعدیل نشده است . ولی برای شاخصها میتونید ازش استفاده کنید .

برای دیتای تعدیل شده یا خودتون باید دستی انجام بدید یا از ره آورد نوین استفاده کنید .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheida نمایش پست ها
    با سلام
    با مراجعه به این آدرس مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها دیتای مورد نیازتون و که دوستان عزیز زحمتشو می کشند می تونید تهیه کنید.

سلام

خانم شیدا ممنون از اینکه تاپیک دیتا رو راه انداختین.
    من از دیتای دوستان تا بحال استفاده کردم و ممنون همه دوستان هستم.با اینکه کسی مجبور به گذاشتن دیتا نبود اما دوشنبه ها و چهارشنبه ها چند ساعت بعد از بازار دیتا در سایت قرار می گرفت و کسانی که مایل بودن استفاده می کردن.
    در حد پیشنهاد:حال که زحمات تاپیک دیتا رو کشیدین لطفا با دوستانی که دسترسی دارن هماهنگ کنین که تاپیک خالی از دیتا نمونه و .....

پ . ن :میلاد خان ممنون بابت دیتا ها چند بار هم از دیتای اقای داوودی استفاده کردم که حد اقل کاری که از دستم بر میاد تشکره

کاربر عضو

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط rade pa نمایش پست ها
    سلام

خانم شیدا ممنون از اینکه تاپیک دیتا رو راه انداختین.
    من از دیتای دوستان تا بحال استفاده کردم و ممنون همه دوستان هستم.با اینکه کسی مجبور به گذاشتن دیتا نبود اما دوشنبه ها و چهارشنبه ها چند ساعت بعد از بازار دیتا در سایت قرار می گرفت و کسانی که مایل بودن استفاده می کردن.
    در حد پیشنهاد:حال که زحمات تاپیک دیتا رو کشیدین لطفا با دوستانی که دسترسی دارن هماهنگ کنین که تاپیک خالی از دیتا نمونه و .....

پ . ن :میلاد خان ممنون بابت دیتا ها چند بار هم از دیتای اقای داوودی استفاده کردم که حد اقل کاری که از دستم بر میاد تشکره
    با سلام
    طبق هماهنگی که با آقای رضایی شده" کاربریzooze "قرار شد ایشون طبق روال گذشته تاپیک درد دل های بورسی دیتای کاربران را در این قسمت بگذرانند.دوستان دیگری هم که دسترسی به دیتا دارند خوشحال میشیم در این قسمت فعالیت داشته باشند. تا دوستان بدون دیتا نمانند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    519Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دیتای بورس تهران تا اخر امروز تعدیل شده با افزایش سرمایه فقط مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    Ashkin و kam پسندیده اند.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    از اینکه دیتای بورس را برای دانلود میزارید خیلی ممنونم
    یه سوال داشتم شاید اینجا جاش نباشه، میخواستم بدونم دیتای dow jones ، nikkei و... را از کجا میتونم گیر بیارم؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    باسلام ، لطفا در صورت امکان بفرمایید دیتاهای بوررس رو که در تاپیک گذاشین در کجای داینامیک تزیدر باید کپی کنم تا چارتهارو بتونم ببینم ؟ آیا پسوند این دیتاها رو باید تغیر داد یا خیر ؟ بطور کلی اگر محبت کنین و در این موارد راهنمایی بفرمایید ممنون میشم . باتشکر فراوان .
    سلام دوست عزیز
    از آنجایی که در تعداد محدودی می توان پاسخ صندوق نامه ها را داشت و متاسفانه من از سهمیه ارسال پاسخم استفاده کرده بودم در اینجا سوالتون و مطرح و پاسخ می دهم.
    فرض رو بر این می گیرم که برنامه ها رو دارید و قبلا نصبشون کردید.
    ابتدا باید دو پوشه در قسمتی از هاردتون بسازید یکی برای ورودی دیتا دیگری خروجی .پوشه ای که دیتای ورودی قبلی در اون هست را دیلیت کرده سپس دیتای دانلود شده را در پوشه قرار داده از حالت زیپ خارج می کنید.سپس برنامه the downloader را باز کرده گزینه تولزسپس کانورت اوکی می کنیم.البته قبلا باید در قسمت بروز بالا فایل ورودی دیتا که اسکی هست را وارد کنید و در قسمت بروزر پایین پوشه خروجی را مشخص کنیدبعد اوکی کنید تا تبدیل انجام شود.سپس برنامه رو کلوز کرده داینامیک تریدر را باز می کنیم سپس گزینه فایل.potfolio manager بعدش گزینه ادیت از سمت چپ متا استوک نیو نیم را انتخاب کرده سپس درایوی که قبل در روی هارد برای خروجی دیتا تعیین کردید را انتخاب می کنید.اگر قبلا دیتا داشتید ریمو آل می کنید .سمت چپ هم باید روی شماره 1 و متا استوک نیو نیم باشد و سیو را انتخاب کرده باشید.سپس اددآل را انتخاب و سیو می کنید.که دیتا رو سبد قبلی بیاید.سپس saveمی کنیم.
    موفق باشید.
    kam این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    6Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    ممنون از همه دوستانی که زحمت این تاپیک و دیتاها رو می کشند
    LiFe Is A GaMe

MNT

MNT ??? ?????? ??????
    کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
    دیتای بورس تهران تا اخر امروز تعدیل شده با افزایش سرمایه فقط مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    جناب zooze از لطفی که نسبت به همه دارید بسیار سپاسگزاریم بنده شخصا برای شما آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی
    بخصوص در بورس میکنم امیدوارم همیشه شاد باشید

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    تشکر فراوان به خاطر محبت بسیار دوستان....دوستان دیتاهایی که از طریق TseClient دریافت میشن با دیتاهایی که در اینجا دوستان قرار میدهند تفاوت خواصی دارند؟.....و یه سوال دیگه دارم اینه که در نمودار تعدیل شده مثلا پارسان چرا نمودار قیمت 1500تومن رو ندیده؟ببخشید سوالم شاید ابتدایی باشه...
    ممنون از راهنماییتون.

صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین