سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
*بررسی سیگنالهای اندیکاتور macd * - صفحه 2
صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 72
Like Tree111Likes

موضوع: *بررسی سیگنالهای اندیکاتور macd *

کاربر عضو

میزان امتیاز
    14Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
    برای اینکه از موضوع دور نشیم

لطفا فقط الگوهای مکدی و چارت را در این تاپیک قرار دهید و هیچ پارامتر دیگری اضافه نکنید که اعتبار سیگنالهای مکدی خالص! به دست بیاد.

مکدی رنگی باید به کار ببرید (در تاپیک مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها قرار داده شده)

تایمفریمها را یک دست کنیم : 5دقیقه یک ساعته و 4 ساعته

ممنون

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقای پیام اگر جسارت نباشه می.خواستم عرض کنم که چون من با این استراتژی کار کردم و با الگوهای مک دی که در این استراتژی هست آشنا هستم و باتوجه به صحبت.های خود آقای فیلیپ نل درباره یه این استراتژی بیان کردن سیگنال.های مک دی به تنهائی از اعتبار کافی. برای معامله برخوردار نیستن و از اونجا که مک دی هم یه اندیکیتور دنبال روی روند میباشه و اکثر ادندیکتورها در بازار.های ساید کارایی درستی. ندران و سیگنالهای غلطی میدن و قدرت اصلی..شون در بازار با روند مشخص میشود و تاکید خود آقای نل به این موضوع که در این استراتژی برای گرفتن سیگنال باید تمرکز روی ریتم بازار و قوانینی که برای حرکت قیمت بین مووینگ اورج.ها تعریف کردن و خطوط مقاومت و حمایت و اعداد روند و ... باشه و در نهایت در صورت مهیا بودنه تمامی موارد بیان شده در آخرین مرحله از تحلیل قبل از انجام معامله به سراغ سیگنال مک دی میرویم و خود آقای نل این مطلب رو کاملا به وضوح اعلام کردن که به تنهائی فقط با سیگنال مک دی نمی.توان و نباید اقدام به معامله کرد و این موضوع رو در شکلها و مثال.های مختلف بارها نشون دادن... و درباره مک دی رنگی. هم جسارتاً خدمتتون عارضم که برای این استراتژی و مشاهد الگوهای بیان شده در آن می.توان از مک دی معمولی. هم استفاده کرد فقط باید حتما تنظیماتش ۱ - ۱۳ - ۵ باشه و خطوط ۰.۰۰۴۵،۳۰،۱۵ ... باید حتما رو مک دی رسم بشه ..... البته اگر هدف شما پیدا کردن یک روش جدید از تو دل این استراتژی هست که جسارت من رو ببخشید .. اما اگر در این تاپیک خود این استراتژی رو میخواین تست کنید باید بگم که خود آقای نل که پدید آورنده این روش هستن به این موضوع صراحتاً اشاره کردن که هرگز به تنهائی فقط با مشاهد سیگنال.های مک دی اقدام به معامله نباید کرد ... خوشحال میشم نظر جنابعالی رو هم در این باره بدونم ... بازم از اینکه در تاپیک جنابعالی فضولی کردم عذرخواهی می.کنم .
    saeed91 و H.andalib پسندیده اند.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    6695Array = 93
    قدرت امتیازدهی
    93
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadreza نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقای پیام اگر جسارت نباشه می.خواستم عرض کنم که چون من با این استراتژی کار کردم و با الگوهای مک دی که در این استراتژی هست آشنا هستم و باتوجه به صحبت.های خود آقای فیلیپ نل درباره یه این استراتژی بیان کردن سیگنال.های مک دی به تنهائی از اعتبار کافی. برای معامله برخوردار نیستن و از اونجا که مک دی هم یه اندیکیتور دنبال روی روند میباشه و اکثر ادندیکتورها در بازار.های ساید کارایی درستی. ندران و سیگنالهای غلطی میدن و قدرت اصلی..شون در بازار با روند مشخص میشود و تاکید خود آقای نل به این موضوع که در این استراتژی برای گرفتن سیگنال باید تمرکز روی ریتم بازار و قوانینی که برای حرکت قیمت بین مووینگ اورج.ها تعریف کردن و خطوط مقاومت و حمایت و اعداد روند و ... باشه و در نهایت در صورت مهیا بودنه تمامی موارد بیان شده در آخرین مرحله از تحلیل قبل از انجام معامله به سراغ سیگنال مک دی میرویم و خود آقای نل این مطلب رو کاملا به وضوح اعلام کردن که به تنهائی فقط با سیگنال مک دی نمی.توان و نباید اقدام به معامله کرد و این موضوع رو در شکلها و مثال.های مختلف بارها نشون دادن... و درباره مک دی رنگی. هم جسارتاً خدمتتون عارضم که برای این استراتژی و مشاهد الگوهای بیان شده در آن می.توان از مک دی معمولی. هم استفاده کرد فقط باید حتما تنظیماتش ۱ - ۱۳ - ۵ باشه و خطوط ۰.۰۰۴۵،۳۰،۱۵ ... باید حتما رو مک دی رسم بشه ..... البته اگر هدف شما پیدا کردن یک روش جدید از تو دل این استراتژی هست که جسارت من رو ببخشید .. اما اگر در این تاپیک خود این استراتژی رو میخواین تست کنید باید بگم که خود آقای نل که پدید آورنده این روش هستن به این موضوع صراحتاً اشاره کردن که هرگز به تنهائی فقط با مشاهد سیگنال.های مک دی اقدام به معامله نباید کرد ... خوشحال میشم نظر جنابعالی رو هم در این باره بدونم ... بازم از اینکه در تاپیک جنابعالی فضولی کردم عذرخواهی می.کنم .
    درود دوست من

100% گفته های شما درست هست چه بر اساس نوشته های فیلیپ نل باشه چه بر اساس دریافتهای خودتان از چارت و اندیکاتورها.

من عرض کردم که با الهام از الگوهای ارائه شده فیلیپ نل ببینیم اگر فقط مکدی را مد نظر داشته باشیم سیگنالهایش چقدر میتواند اعتبار داشته باشد و در ادامه

از آن به تنهایی یا در کنار سیستم شخصی استفاده کنیم.ضمنا اشاره کردم مکدی بعلاوه چارت که تایید حرف فیلیپ نل هست در مورد ریتم قیمت.

سیستمی که ارائه کرده برای من جذاب نیست ولی دیدی که نسبت به مکدی ارائه کرده خیلی جلب توجه کرد.

سه مورد دلار ین و استرالیا دلار و پوند دلاری که اشاره شد به موقعیتهاشون ،ریتم حرکتی بازار اجازه میداد که برداشت وضعیت ریورسال یا ادامه روند داشته باشم.

در این تاپیک به دنبال سیستم خاصی نیستم و بیشتر تمرکز دارم بر روی رابطه بین قیمت و الگوهایی که مکدی بوجود میآورند .

به هرحال

برای من خیلی کارآیی داره ، چه در تشخیص ادامه روند یا ضعف روند یا تغییر روند و در تایمفریمهای مختلف .

چند نمونه ای خواهم گذاشت به امید آنکه دیگرانی از آن بهره ببرند . دوست داشتند تاپیک را ادامه میدهند و موضوع را پیگیری میکنند ،

خواستار نداشته باشه تاپیک به صورت خودکار به بایگانی می پیوندد!

ارادتمند
    AmiR.HJ, Mehrdad, saeed91 and 1 others like this.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

کاربر عضو

میزان امتیاز
    6Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadreza نمایش پست ها

با سلام خدمت دوست عزیز و سایر دوستان
    دوست عزیز هیچ اندیکاتوری قادر به سیگنال دهی نیستند و از برخی فقط جهت تائید استفاده میکنیم و یکی از انها macd است که در نوع خود از دیگر اندیکاتورها بهتر عمل میکند البته از نظر بنده . MACD در پیدا کردن واگرائی نقش مهم و بی بدیلی را بازی میکند و همینطور گاهآ تقییر روند را بخوبی نشان میدهد . ..............وفکر میکنم دوست بزرگوار آقای پیام نیز بدنبال استفاده بهینه از آن است و البته صحبتهای شما نیز کاملآ درست و بجا است . حال یک سوال از آقای پیام و سایر عزیزان دارم : در مواقعی یک واگرائی نصفه و نیمه کاملا عمل کرده وشاهد یک واگرائی تمام عیار هستیم ولی در مواقعی macd یک واگرائی خیلی واضح را شاهدیم ولی اصلآ رخ نمی دهد البته میدانم که خط روند و الگوها و خطوط ساپورت و رزیستنس نقش مهمی بازی میکنند ولی حتمآ شما نیز دیده اید گاهی تمام عوامل بر واگرائی شهادت میدهند ولی هرگز رخ نمیدهد میخواهم این موضوع را به بحث گذاشته ودوستان عزیز نظرشان را در این مورد بیان نمایند البته با اجازه آقای پیام............................... برای همه دوستان آرزوی موفقیت و شاد کامی دارم ..................................ارادتمند پرویز

کاربر عضو

میزان امتیاز
    6Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دوست گرامی حتمآ ادامه دهید چون موضوع بسیار مهمی از نطر بنده میباشد و اینجانب نیز از آن بسیار جهت بهتر ترید کردن استفاده می کنم امیدوارم دوستان دیگر نیز خواهان ادامه این تایپیک باشند .
    دوستار همه شما.........................پرویز

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4020Array = 68
    قدرت امتیازدهی
    68
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر همه دوستان عزیز و شب بخیر

با اجازه از پیام دوست داشتنی

از اونجایی که این تاپیک بنا بر درخواست تعدادی از دوستان مشتاق و با همت پیام عزیز ایجاد شد خیلی موقعیت خوبیه که همه با هم تجربیاتمون رو در زمینه استفاده از این ابزار به اشتراک بگذاریم.

در این قضیه که مکدی به تنهایی برای ترید کافی نیست هیچ بحثی نداریم و به کرات به این موضوع اشاره شده است. ولی اگر به موضوع این طوری نگاه کنیم که اگر پله پله و مرحله به مرحله طبق برنامه ای منسجم پیش برویم مطمئن هستم که به نتایج ارزشمندی میرسیم.

روش استفاده فیلیپ نل از مکدی تنها روش موجود نیست. فقط برای شروع مناسبه . دوستانی هم که روش های تست شده و الگوهای مشخصی برای استفاده از مکدی دارند لطفا به اشتراک بگذارند.

خودم به شخصه با چند مدل مکدی کار کردم و هر کدام به نحوی مفید هستند . برای شروع من با پیام نازنین موافقم . ابتدا بر روی الگوهای فیلیپ نل تمرین میکنیم و برای هر الگو نمونه هایی قرار میدهیم. هدف فقط تمرکز بر روی مکدی است. حالا هر عزیزی با هر استراتژی که مایل است ترکیب کند. ولی اینجا برای انسجام بیشتر اگر موافقید یک تمپلت مشخص میکنیم و فقط مکدی را بر روی چارت قرار میدهیم و هماهنگ پیش میرویم. به تدریج به الگوهای دیگر هم میرسیم.

در مورد هر الگو هم اگر مشکلی داشتیم از پیام عزیز کمک میگیریم . اگر ایشان لطف کنند و یک بار دیگر الگوها را قرار دهند ما میتوانیم برای همه الگوها نمونه قرار دهیم تا ایراداتمون گرفته شود. این روش صحیح مشق کردن است.

ما اینجا قراره با الگوهایی که در مکدی شکل میگیره و احتمال واکنش قیمت به این الگوها بیشتر است رو با هم تمرین کنیم. همچنین شرایطی رو که منجر به سیگنال خطا میشه رو بررسی کنیم که در مجموع به ..... کردن سیگنالهای غلط و گرفتن پوزیشنهای مطمئن تر میشود.
    Mehrdad, saeed91 and H.andalib like this.
    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    14Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط parviz ta نمایش پست ها

با سلام خدمت دوست عزیز و سایر دوستان
    دوست عزیز هیچ اندیکاتوری قادر به سیگنال دهی نیستند و از برخی فقط جهت تائید استفاده میکنیم و یکی از انها macd است که در نوع خود از دیگر اندیکاتورها بهتر عمل میکند البته از نظر بنده . MACD در پیدا کردن واگرائی نقش مهم و بی بدیلی را بازی میکند و همینطور گاهآ تقییر روند را بخوبی نشان میدهد . ..............وفکر میکنم دوست بزرگوار آقای پیام نیز بدنبال استفاده بهینه از آن است و البته صحبتهای شما نیز کاملآ درست و بجا است . حال یک سوال از آقای پیام و سایر عزیزان دارم : در مواقعی یک واگرائی نصفه و نیمه کاملا عمل کرده وشاهد یک واگرائی تمام عیار هستیم ولی در مواقعی macd یک واگرائی خیلی واضح را شاهدیم ولی اصلآ رخ نمی دهد البته میدانم که خط روند و الگوها و خطوط ساپورت و رزیستنس نقش مهمی بازی میکنند ولی حتمآ شما نیز دیده اید گاهی تمام عوامل بر واگرائی شهادت میدهند ولی هرگز رخ نمیدهد میخواهم این موضوع را به بحث گذاشته ودوستان عزیز نظرشان را در این مورد بیان نمایند البته با اجازه آقای پیام............................... برای همه دوستان آرزوی موفقیت و شاد کامی دارم ..................................ارادتمند پرویز

ضمن عرض سلام و آرزو موفقیت روز افزون برا شما آقا پرویز عزیز و سایر دوستان در جواب سوال شما باید بگم به نظر من سیگنال واگرای کلا حالا از هر اندیکتوری که صادر بشه آار اس. آای ...سی. سی. آای ... مک دی ... و غیره فارغ از نوع و اسم اندیکتور ..... خود سیگنال واگرایی مفهومش بر گشت روند نیست ! بلکه ضعیف شدن روند موجود رو به ما اخطار میده . و وقتی. یک روندی ضعیف می.شه الزاماً بعدش ما با شروع یک روند جدید در عکس روند قبلی. روبرو نمیشیم ! یک حالت سومی. هم بجز روند صعودی و نزولی وجود داره به اسم ساید که بعضی. وقتها ما اینو فراموش می.کنیم و همیشه در انتهای یک روند منتظر چرخش روان هستیم و این احتمال که در اخر یک موج میتونه بازار مدتی. ساید بزنه و بعدش دوباره همون روند قبلیشو بازار ادامه بده کمتر در تحلیل همون در نظر میگیریم ! یعنی. به عبارت ساده تر واگرأی قرار نیست چرخش روند و یا شروع یک روند جدیدی رو به ما نشون بده ، بلکه فقط به ما قرار اخطاری بده که روند موجود داره زورش کم می.شه !! و اینکه آیا قراره روند جدیدی آغاز بشه یا اصلاحی در خلاف جهت خرده بشه رو از روی آیتمهای دیگه.ای باید متوجه بشیم ... ( البته این برداشت شخصی. یه من هستش از سیگنال واگری ) و خوشحال میشم نظر سایر دوستان هم در این مورد بدونم .

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4020Array = 68
    قدرت امتیازدهی
    68
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ی عزیز

هدف ما از آموختن نکات جدید در مورد مکدی ، یادگیری زبان مکدی و شناخت پیامهایی است که با بالا و پایین شدنش به ما میدهد. من قصد دارم با تمرین ، چشم هایم را عادت بدهم که به راحتی الگوهای برگشتی و یا ادامه دهنده و همچنین سیگنالهای ورود را تشخیص دهم.

همانطور که شما فرمودید اگر ما این واگرایی ها و یا سیگنالها را دریابیم ، در ادامه میتوانیم با ابزار های دیگر ، در مورد جهت حرکتی قیمت در آینده راحت تر تحلیل کنیم.

پ . ن : اگر پیام عزیز زحمت الگوها رو میکشید و ما شروع میکردیم خیلی زود این ابهامات مرتفع میشد.
    احتمالا هنور مشکل اینترنت دارند و این پست ها رو ندیدند.
    ویرایش توسط payam154 : 10-22-2013 در ساعت 11:41 PM
    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    14Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ی عزیز

هدف ما از آموختن نکات جدید در مورد مکدی ، یادگیری زبان مکدی و شناخت پیامهایی است که با بالا و پایین شدنش به ما میدهد. من قصد دارم با تمرین ، چشم هایم را عادت بدهم که به راحتی الگوهای برگشتی و یا ادامه دهنده و همچنین سیگنالهای ورود را تشخیص دهم.

همانطور که شما فرمودید اگر ما این واگرایی ها و یا سیگنالها را دریابیم ، در ادامه میتوانیم با ابزار های دیگر ، در مورد جهت حرکتی قیمت در آینده راحت تر تحلیل کنیم.

پ . ن : اگر پیام عزیز زحمت الگوها رو میکشید و ما شروع میکردیم خیلی زود این ابهامات مرتفع میشد.
    احتمالا هنور مشکل اینترنت دارند و این پست ها رو ندیدند.

آقا پیام۱۵۴ گل ما چاکر شما و تمام بچه.های گل این فروم هم هستیم من فقط می.خواستم جواب سوال آقا پرویز عزیز و بدم که این موضوع رو مطرح کردن که چرا در بعضی. از واگرأی.ها قیمت بر می.گرده و در بعضی..ها برنمی.گرده و در این رابطه نظر دیگران رو هم میخواستن بدون که من این پست و زدم . اما درست میگین شما بهتره که تا صابخونه ( آقا پیام ) خودشون بیان و به سوالاتی که در تاپیک مطرح میشه پاسخ بدن ... امید ورم که هم شما و هم آقا پیام عزیز این جسارت من رو به بزرگی. خودتون ببخشید ، من شرمندم ..

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4901Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    Array
    Gbpusd daily

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    AmiR.HJ, Mehrdad, saeed91 and 1 others like this.

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    1931Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza نمایش پست ها
    Gbpusd daily

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    من مکدی رو مستعد سر و شانه میبینم
    Mehrdad, saeed91 and H.andalib like this.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین