سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آموزش آموزش داده کاوی در بازار تبادلات ارزی با استفاده از SPSS Modeler - صفحه 11
صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011
نمایش نتایج: از 101 به 105 از 105
Like Tree285Likes

موضوع: آموزش داده کاوی در بازار تبادلات ارزی با استفاده از SPSS Modeler

کاربر عضو

میزان امتیاز
    107Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers
    Array
    در مدتی که به آموزش داده کاوی با برنامهء spsss modeler یا clementine (برای خود بنده چون مودلر رو نتونستم نصب کنم) گذشت ، تا اونجائیکه از پستها معلوم هست (حتی پست بنده) ، هیچ یک از اعضا مخالفتی با امر داده کاوی و استفادهء اون در معامله گری نداشتند . پس بی جهت حاشیه درست نکنید . البته برای اینکه یک وقت ناراحت نشید ، لطفا .

شاید تنها نقد کوچکی که در مورد تحلیلهای آف لاین با برنامه های خارجی (خارج از پلتفرم) مطرح هست نبود سرعت عمل در لحظه (یعنی به فرض برای تایم 5 دقیقه یا حتی 1 دقیقه!) هست که اون هم با کمی تلاش بیشتر و با پلاگین ها(dll) و اکسپرتهای مربوطه البته باز با احتمال (شکست پروژه) بشه به متاتریدر یا هر پلتفرم دیگه (جاوا) متصل و استفاده کرد .

که البته راه حل دیگه میتونه پذیرش استاپهای بزرگتر در تایمهای بالاتر و درکل کار در تایمهای متوسط به بالا باشه .

اما مورد جالبتری که بنده با تحقیق بیشتر (در حد جستجو) شاهد بودم ، توانائی داده کاوی در حالتهاو مراحل پیشرفته تر در تشخیص به موقع نقاط ورود! ، و تعیین استاپ و حتی حد سود هست که طبق شنیده ها و گفته ها ، چه در سایتهای داخلی و چه خارجی ، حرفه ای های این رشته در بازارهای سهام و کالا بهرهء لازم رو میبرند که در بالاترین و پیشرفته ترین حالت هم با اتصال به پلفترم از سیستم بصورت اتوتریدینگ استفاده بعمل میاد .

مزیت عمدهء دیگه ای که داده کاوی به روش این تاپیک داشت (که البته ادامه پیدا نکرد) طراحی اسکریپتها و دستورالعملهای اجرائی بصورت Quant توسط استاد مربوطه و انتشار اون بصورت فایلهای سیو شده و در نهایت هم امکان اضافه کردن و پربار کردن تنیجه و محصول کار توسط نوآموزان علاقمند به ادامهء کار بود که در صورت ادامه میتونست کارگاه جالبی از آب در بیاد که فعلا مسکوت موند .

در حال حاضر خودم از یک اندیکاتور متاتریدری استفاده میکنم که بر اساس تحلیل آماری کار میکنه که شاید در نهایت اردیبهشت ماه نتیجه و خود سیستم رو به همراه توضیحات مربوطه در تاپیک جداگانه تقدیم دوستان کردم .

با آرزوی سال خوش برای همهء عزیزان
    ویرایش توسط مهدی اف ایکس : 03-18-2016 در ساعت 03:55 PM
    farahani.mold این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    58Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array

پی دی اف اموزش مقدماتی کار با نرم افزار spss clementine

سلام
    با تشکر از جناب مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها بخاطر اشتراک گذاری مطالب
    امیدوارم این مبحث خوب ادامه پیدا کند.
    توی این مدتی که اینترنت را جستجو کردم برای یک اموزش خوب برای مبتدی مثل خودم چیزی پیدا نکردم منبع در مورد داده کاوی ارز نیست.تنها یک پی دی اف پیدا کردم که ساده کمی دید کلی نسبت به نرم افزار میده گفتم با اجازه از جناب استاتر اینجا بذارم دوستان هم استفاده کنند.
    فايل هاي ضميمه
    ویرایش توسط ed2008 : 03-24-2016 در ساعت 02:36 PM
    اسکار این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    58Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    دوستان کسی هست که خوب توی داده کاوی وارد باشه ؟
    اگر دوستان مطالب خوب از داده کاوی دارند یا اموزش میدهند بطوری که مبحث فقط در مورد ارز و بورس باشه لطفا لینک یا تایپک مربوطه را بذارید تا استفاده کنیم
    و امیدوارم این بحث باز شروع پیدا کنه
    delaram و اسکار پسندیده اند.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    14Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    آموزش spss modeler می خواستم

کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    این دوستان عزیز ما آقایان جبل عاملی و استادی که بحث رو شروع کرده و قرار بود کاملا ادامه بدیم چی شد ؟ واقعا حیف ...

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011