سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
استراتژی اسکالپ یک دقیقه یک پیپ - صفحه 2
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 66
Like Tree167Likes

موضوع: اسکالپ یک دقیقه یک پیپ

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1731Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    آقا مجتبی انگار سوتی ای که دادم رو فهمیدم...
    مرسی دیگه دوزاریم افتاد خودش...

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    جناب
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

آيا روشي كه براي اسكلپ استفاده ميكنيد ساخته خودتون هست يا روش عمومي هست
    اگر عمومي هست تا ويديو آماده شده يه لينك ازش بديد.
    منتظر ويديو هم هستيم اگه لطف كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
    اینم رکورد دیگه بعد از سود 7 درصدی در یک روز امروز تونستم تقریبا 15 درصد دیگه سود کنم. مجموعا این دو روز اسکالپ ( جمعه و دوشنبه ) 22 درصد سود کردم.
    واقعا اسکالپ یعنی پوست کندن!!!
    شیطونه می گه تو مسابقه pcm شرکت کنما!!

rjalinous این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    49Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    برای استاپ پطور عمل میکنید دوست عزیز چون با حجم بالا وارد میشید خطرناک من قبلا تجربه کردم حتما استاپ بگزارید

UOTE=mehdi1368;159878]سلا

منتظر ويديو هم هستيم اگه لطف كنيد.[/QUOTE]

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3972Array = 57
    قدرت امتیازدهی
    57
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1368 نمایش پست ها
    سلام
    جناب

منتظر ويديو هم هستيم اگه لطف كنيد.
    سلام
    اسکالپی که من استفاده می کنم یه مقدار تغییراتی توش هست که با بقیه روش ها کمی تفاوت داره.
    در حال تهیه ویدئو هستم. یه مقداری طول می کشه. البته روش جدید تقریبا هنوز در حال تسته و باید خوب آب بندی بشه! به محض آماده شدن به صورت رایگان در اختیار دوستان قرار میدم.
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3972Array = 57
    قدرت امتیازدهی
    57
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
    برای استاپ پطور عمل میکنید دوست عزیز چون با حجم بالا وارد میشید خطرناک من قبلا تجربه کردم حتما استاپ بگزارید
    روشی که من استفاده می کنم طوری هست که به جای استاپ از هج استفاده می شه. البته من در نقاطی وارد میشم که کمتر نیاز به استاپ هست و حتی حد سودی هم که میذارم اکثر مواقع بصورت دستی سود رو میبندم و برای رسیدن به تارگت طمع نمی کنم. پوزیشن هایی که می گیرم کاملا مبتی بر تحلیل تایم فریم های بالا مثلا 4 ساعته و یکساعته هست و ضمنا در تایم 5 و یک دقیقه ای هم حتی تحلیل می کنم از نوع الیوتی و هارمونیک.. ضمن اینکه اندیکاتور هایی استفاده می شه که خیلی بهم کمک می کنه. این اندیکاتورها خیلی ساده هستند مثل مووینگ اوریج ها + پیوت ها و ......
    البته بیشترین عامل موفقیت فعلی من در این روش تمرین و سرعت عمل هست!! در پست های قبلم گفتم این روش بسیار سوده ولی در عین حال بسیار خطرناک هست مخصوصا برای کسایی که تازه کارند. این روش باید مدتی در حساب دمو تمرین بشه و بعد در حساب واقعی استفاده کرد. در این مدت هم احتمالا چند حساب میسوزنید! و این نقص استراتژی اسکالپ نیست بلکه بر می گرده به عدم رعایت اصول این استراتژی از سوی تریدر.
    از این روش در همه شرایط می شه استفاده کرد حتی اگر شب ها از ساعت 12 تا 6 کار کنید که معمولا خبری اعلام نمی شه به راحتی حداقل 3 درصد سود در این 6 ساعت بدست میارید... اگر در طول شبانه روز کار کنید به جرات بگم اگر وقت کافی بذارید و حسابی تمرین و تجربه کسب کنید راحت 10 درصد سود در روز کسب می کنید!
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    334Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba3898 نمایش پست ها
    سلام
    اسپردی که پرداخت شده را حساب کردی چقدر شده .سود به اسپری را در اسګلپ باید حساب کنی ببینی چه کردی
    درست اسګلپ هشتش ولی این نسبت باید قابل قبول باشد
    خوش باشید
    اسپرد هر چقدر باشد مهم مقدار سودی است که در آخر روز باقی میماند مگر غیر از این است اگر هست چرا؟

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3972Array = 57
    قدرت امتیازدهی
    57
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
    اسپرد هر چقدر باشد مهم مقدار سودی است که در آخر روز باقی میماند مگر غیر از این است اگر هست چرا؟
    البته اسپرد در اسکالپ تقریبا مهمه! چون ما داریم سودهایی با 5 الی 10 پیپ در تایم های یک دقیقه ای تا 5 دقیقه می گیریم. اسپرد در اسکالپ بالای 1 پیپ باشه به نظرم اصلا خوب نیست. متاسانه بعضی بروکرها یا حساب ها اسپرد های بالای 2 پیپ حتی برای یورو دلار و پوند دلار میدهند که بدرد اسکالپ نمی خورد. کاش اینطور نبودند!!
    mohsencomm, rjalinous and Shaheen like this.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    188Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
    البته اسپرد در اسکالپ تقریبا مهمه! چون ما داریم سودهایی با 5 الی 10 پیپ در تایم های یک دقیقه ای تا 5 دقیقه می گیریم. اسپرد در اسکالپ بالای 1 پیپ باشه به نظرم اصلا خوب نیست. متاسانه بعضی بروکرها یا حساب ها اسپرد های بالای 2 پیپ حتی برای یورو دلار و پوند دلار میدهند که بدرد اسکالپ نمی خورد. کاش اینطور نبودند!!
    کارن عزیز درود و عرض ادب
    بیصبرانه منتظر ویدیو شما هستم .با ااجازه از شما و سایر دوستان کار بلد کمی در باب این سبک معاملاتی گپ بزنیم .( مقدمه )لطفا تصحیح بفرمایید .
    اسکالپینگ :سود آورترین سبک معاملاتی ست .
    شعار آن زود تند ،سریع . نه فقط در تصمیم گیری (منتالی )بلکه در عمل می بایست سرعت عمل داشت .
    این سبک معاملاتی مناسب همه نیست .
    فرسایش ذهن و قرار گرفتن در لیست سیاه بروکر از مشکلات بارز اسکالپینگ ست .
    زمان سایت مرحومه سرمایه بازار فاندامنتال داغ شده بود .منم اسکالپر و کوتاه مدت کار میکردم .با تیغ رن (اسکالپر ) مالایی مقیم سنگاپور آشنا شدم .راست و دروغش رو نمی دونم .
    اما ادعا میکرد آنجا دانشجو هست و خرج تحصیل و معیشت را از این کار بدست می آره .یکشب باهم گپ میزدنیم (یاهو) منهم کم نگذاشتم تقریبا تمام فروم هرچی که خونده بودم یا بهتر بگم ، برداشت کرده بودم رو با سرعت نور
    دست و پا شکسته تایپ میکردم .طرف مقابل سکوت بود و در حد یک یا دو کلمه ,جمله: Great منم که جوگیر شده بودم ، تا تحلیل ماه های بعدی همینطور ادامه دادم . سرتان را درد نیارم .دست آخر.
    یک تصویر از استیتمنتش برام فرستاد .معاملات همان شب ( اورلپ مارکت )1یعنی همان زمانیکه بنده مشغول قلم فرسایی و افاضات بودم . فرستاد .چت (کپ ) ما با این جمله تمام شد . اینجا به ماشین احتیاج دارم .
    شاید این ماه بخرم ...... . بعد از آن چند بار در فروم دیدمش اما تا این لحظه خبری ازش ندارم .... .
    نتیجه گیری به زعم بنده -------------------------------------------------------------------------------+
    باورم اینست :روبات اسکالپ کنه نه دستی و خود تریدر. یعنی در زمانهای خاص روبات را فعال کنیم یا از اسکالپ در کنار متد اصلی (مکمل) استفاده کنیم بهتر باشه . .
    اکثر بروکرها با اسکالپ مخالف هستند ( اوآندا بزرگترین مارکت میکر) .در قوانین آنها قید شده .دلیل آنهم که کاملا مشخص هست و به ساختار آنها برمیگرده .متاسفانه بنده بروکری را نمیشناسم با ما کار کنه و برای اسکالپ مناسب باشه .2
    دوستان به درستی به پاشنه آشیل تریدر خرده پا ، اسپرد اشاره کردند .اینجا از اسپرد مثبت یا صفر و از آن مهمتر اکسکیوشن عالی خبری نیست .میخواستم ریبیت را پیشنهاد بدم اما اکثر بروکرها به اسکالپ ریبیت نمیدند .
    همانطورکه خرید منزل تمامی نداره این نیز ادامه دارد .....

1: اورلپ :زمان همپوشانی 2 بازار . به بهشت اسکالپر ها معروف هست .
    2: طبق قوانین سایت از دکر نام بروکر معذورم .
    rjalinous و mohsenfx پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    186Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    شرمنده دیر دیدم
    pashootan
    خوش باشید

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3972Array = 57
    قدرت امتیازدهی
    57
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrad نمایش پست ها
    کارن عزیز درود و عرض ادب
    بیصبرانه منتظر ویدیو شما هستم .با ااجازه از شما و سایر دوستان کار بلد کمی در باب این سبک معاملاتی گپ بزنیم .( مقدمه )لطفا تصحیح بفرمایید .
    اسکالپینگ :سود آورترین سبک معاملاتی ست .
    شعار آن زود تند ،سریع . نه فقط در تصمیم گیری (منتالی )بلکه در عمل می بایست سرعت عمل داشت .
    این سبک معاملاتی مناسب همه نیست .
    فرسایش ذهن و قرار گرفتن در لیست سیاه بروکر از مشکلات بارز اسکالپینگ ست .
    زمان سایت مرحومه سرمایه بازار فاندامنتال داغ شده بود .منم اسکالپر و کوتاه مدت کار میکردم .با تیغ رن (اسکالپر ) مالایی مقیم سنگاپور آشنا شدم .راست و دروغش رو نمی دونم .
    اما ادعا میکرد آنجا دانشجو هست و خرج تحصیل و معیشت را از این کار بدست می آره .یکشب باهم گپ میزدنیم (یاهو) منهم کم نگذاشتم تقریبا تمام فروم هرچی که خونده بودم یا بهتر بگم ، برداشت کرده بودم رو با سرعت نور
    دست و پا شکسته تایپ میکردم .طرف مقابل سکوت بود و در حد یک یا دو کلمه ,جمله: Great منم که جوگیر شده بودم ، تا تحلیل ماه های بعدی همینطور ادامه دادم . سرتان را درد نیارم .دست آخر.
    یک تصویر از استیتمنتش برام فرستاد .معاملات همان شب ( اورلپ مارکت )1یعنی همان زمانیکه بنده مشغول قلم فرسایی و افاضات بودم . فرستاد .چت (کپ ) ما با این جمله تمام شد . اینجا به ماشین احتیاج دارم .
    شاید این ماه بخرم ...... . بعد از آن چند بار در فروم دیدمش اما تا این لحظه خبری ازش ندارم .... .
    نتیجه گیری به زعم بنده -------------------------------------------------------------------------------+
    باورم اینست :روبات اسکالپ کنه نه دستی و خود تریدر. یعنی در زمانهای خاص روبات را فعال کنیم یا از اسکالپ در کنار متد اصلی (مکمل) استفاده کنیم بهتر باشه . .
    اکثر بروکرها با اسکالپ مخالف هستند ( اوآندا بزرگترین مارکت میکر) .در قوانین آنها قید شده .دلیل آنهم که کاملا مشخص هست و به ساختار آنها برمیگرده .متاسفانه بنده بروکری را نمیشناسم با ما کار کنه و برای اسکالپ مناسب باشه .2
    دوستان به درستی به پاشنه آشیل تریدر خرده پا ، اسپرد اشاره کردند .اینجا از اسپرد مثبت یا صفر و از آن مهمتر اکسکیوشن عالی خبری نیست .میخواستم ریبیت را پیشنهاد بدم اما اکثر بروکرها به اسکالپ ریبیت نمیدند .
    همانطورکه خرید منزل تمامی نداره این نیز ادامه دارد .....

1: اورلپ :زمان همپوشانی 2 بازار . به بهشت اسکالپر ها معروف هست .
    2: طبق قوانین سایت از دکر نام بروکر معذورم .
    جناب بهراد به نکات خوب و درستی اشاره کردید.
    در تایید فرمایش شما اسکالپ با روحیه هر شخصی سازگار نیست و به دلیل سرعت عمل و دقت زیاد ممکنه آسیب های زیادی به روحیه تریدر بزنه. بنده هم سعی دارم این روش رو در کنار سایر روش های تریدم پیگیری کنم. فعلا هم در مرحله آزمایش و تحقیقات بیشتری هستم. بهترین زمان اسکالپ زمانیه که بازار آرامش نسبی داشته باشه.
    طبق فرمایش شما بحث انتخاب بروکر مناسب جهت اسکالپ هم برای خودش داستانی داره. البته هستند بروکر هایی که ادعا می کنند با اسکالپینگ مخالف نیستند اما .... ( متاسفانه در این مورد نمیشه به صورت آزاد در مورد بروکرها و دلیل مخالفت با اسکالپر ها پرداخت... ممکنه تبلیغ منفی بشه ! البته مطمئنا دلیلش رو خیلی ها از جمله جنابعالی میدونید.... پس بحث اش رو در اینجا مختومه می کنم)

سپاس
    ویرایش توسط Technical Trader : 03-24-2015 در ساعت 03:23 PM

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین