سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
استراتژی Abonacci Trading System، آبوناچی
صفحه 1 از 26 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 252
Like Tree55Likes

موضوع: Abonacci Trading System، آبوناچی

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3635Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Abonacci Trading System، آبوناچی

سلام به همه دوستان پرسپولیسی
    امیدوارم این روزها اوقات همتون خوش و خرم باشه
    با اجازه تمام مسوولین سایت و همه دوستان با سابقه
    میخوام اگه خدا عمری بده و با کمک و همفکری سایر دوستان درباره سیستم معاملاتی آبوناچی - Abonacci Trading System آشنایی کامل و لازم رو مرحله به مرحله کسب کنیم.
    فقط از تمامی دوستانی که در این مورد اطلاعات دارن خواهشمندم بیان تو گود تا بقیه دوستان از این تاپیک مثل تاپیک های دیگه مطلبی که بدرد تریدشون بخوره یاد بگیرن.
    برقرار و پایدار باشید
    vahid326, moeinfar and alireza1100 like this.
    Think / Act / Enjoy

میزان امتیاز
    3635Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    در ابتدا لازم میدونم در مورد این دوستمون(آقای آبوناچی) و نظراتشون بگم.
    آقای آبوناچی یک فرد ایرانی میباشد که در سایت forexfactory برای اولین بار نظریه خودشون رو در مورد جفت ارز EURUSD، سپتامبر 2010 میلادی بصورت عمومی مطرح نمودند.(مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها )
    ایشون با توجه به بررسی اجمالی که بعمل آوردم و از نظرات شخصی ایشون متوجه شدم، معتقد سرسخت به نکات ذیل هستند که:
    1- بازار و قیمت در حرکت به سمت خاصی از سطوح مشخص شده از قبل محتوم می باشد و در این مورد تسلیم ریاضیات می باشد.(بازار ریاضیات محض می باشد)
    2- بازار کاملا تکنیکال بوده و هیچ ارتباطی به فاندامنتال ندارد(این چارت است که خبر را میسازد نه خبر چارت را)
    3- به اندیکاتورها یا اسیلاتورها اعتقادی نداشته و با استفاده از نمودار قیمتهای گذشته جهت بدست آوردن(پیش بینی) آینده مخالف بوده و به این معتقد هستند که فقط رنج های روزانه ماهانه و سالانه کاربردی می باشند.( رنج = H,L,C )
    در حرکات BULLISH بازار موارد زیر حاکم می باشد:
    1- حرکت در بازار در دراز مدت تحت کنترل تنها رنج سال قبل و کوتاه مدت تحت سیطره تنها رنج ماه قبل قرار دارد.
    2- هیچ مقاومت و حمایتی از گذشته مورد اعتبار نیست و در ابتدای هر سال بدون توجه به گذشته بازار و تنها با توجه به رنج مقاومت هایی بوجود می آید که تا انتهای 6 ماهه اول ثابت خواهند بود.
    3- در حرکات BEARISH رنج سال کنترل کننده قیمت نمی باشد و تنها رنج ماه قبل می باشد که تعیین کننده نقاط حمایت می باشد.
    * البته مقاوت هایی توسط رنج ماه قبل بوجود می آید که برای معامله کوتاه مدت بسیار می توانند مفید باشند.(اعتبار این سطوح مقاومت تا انتهای ماه جاری می باشد)
    ویرایش توسط Barcelona : 04-16-2012 در ساعت 12:36 PM
    Think / Act / Enjoy

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    58244Array = 654
    قدرت امتیازدهی
    654
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بسیار عالی منتظریم کل بحث را به صورت کامل تشریح کنید. البته دنبال یک یار هم باشید عالی است.
    vahid326 و alireza1100 پسندیده اند.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

مدیر بخش مدیریت سرمایه

میزان امتیاز
    2292Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بسم الله الرحمن الرحیم
    الله یزرق من یشاء بغیر الحساب

از اینکه دعوت کردید که به اینچا بیام کمال تشکر رو دارم ، واقعا !

قبل از هر نکته این رو عرض کنم : اگر سیستمی دارید که از اون پول درمیارید در بازار !پس اون سیستم ، سیستم خوبی هستش !! و اگر این مرغ تخم طلا رو به دیگران دادیم و دیگران هم

تونستن ازش پول دربیارند اون سیستم عالی هستش ، وقتی شما در بازاز بیشتر مواقع درست فکر میکنید به اصطلاح میگم 90 درصد بازار با شما مخالف هستن یا بهتر بگم هنوز به تفکر

شما نرسیدن !! خوب این فرضیه هم خودش جای بحث داره در جای خودش اما این یه تیغ دو لبه است همیشه هم تریدر معمولا جلو میبره هم این که ممکنه غرور کاذب ایجاد کنه که تو مارکت
    اصلا خوب نیست!

در کل عرض کنم که من سعی میکنم نظر ندم تا آخر بحث یا حداقل تا جای که صحبت های اولیه و فرضیه رو بشنویم ، به دلیل با نظر دادن ممکنه بحث عقیم بمونه و جلو نره و معنقدم که پیشرفت در هر موضوعی با تفکر اتفاق میافته و تفکر هم جرقه اش از همین جاهاست در این موضوعات !

بازم سعی میکنم به این پست بیام انشالله نکته خطرناکی رو هم برای تریدر ندیدیم بجز اینکه ایشون گفتن که : "- بازار کاملا تکنیکال بوده و هیچ ارتباطی به فاندامنتال ندارد(این چارت است که خبر را میسازد نه خبر چارت را)" البته باید نظرشون رو شنید ! با اینکه فکر میکنم منظور ایشون بیشتر مسائلی است که به تصمیم گیری در بازاز توسط موج معامله گران القا میشه !

معامله گران هم قسمتی از زنجیره بازار هستن که مهمولا مو ج ایجاد نمی کنن اما بصورت ابزاری دز موج عمل می کن !

التماس دعا
    vahid326 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    442Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام : خدمت عزیزان عرض کنم این سیستم توسط خود جناب ابوناچی در سایت خودشان اموزش داده میشود و هنوز اموزش پایان نپذیرفته است . البته بحث و تبادل نظر در مورد سیستم بی نظیر ایشان در این سایت بسیار جای خوشبختی است .ولی اگر اموزشها پایان گیرد وتعدادی از دوستان به سیستم کاملا مسلط شدند شاید نتیجه بهتری حاصل شود. با تشکر
    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

میزان امتیاز
    3635Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
    با سلام : خدمت عزیزان عرض کنم این سیستم توسط خود جناب ابوناچی در سایت خودشان اموزش داده میشود و هنوز اموزش پایان نپذیرفته است . البته بحث و تبادل نظر در مورد سیستم بی نظیر ایشان در این سایت بسیار جای خوشبختی است .ولی اگر اموزشها پایان گیرد وتعدادی از دوستان به سیستم کاملا مسلط شدند شاید نتیجه بهتری حاصل شود. با تشکر
    سلام آقاي duke عزيز
    بله كاملا درست است دوست خوبم و حق با شماست، ولي كاش حق مطلب رو ادا ميفرمودين و اين رو هم اضافه ميكردين كه افراد متعددي به دلايل نامعلوم هنوز پس از مدت 3 هفته آيدي آنها در سايت تاييد نشده از جمله خود بنده و اجازه ورود به فروم سايت رو ندارن...!!! و در نتيجه آموزش كاملا براي افراد خاصي به جلو ميرود.
    البته ايشان قول ادامه آموزش در سايت ديگري را نيز داده اند و اين جاي تشكر دارد.
    برقرار و پايدار باشيد
    alireza1100 این را میپسندد.
    Think / Act / Enjoy

کاربر فعال

میزان امتیاز
    442Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط taha1981 نمایش پست ها
    سلام آقاي duke عزيز
    بله كاملا درست است دوست خوبم و حق با شماست، ولي كاش حق مطلب رو ادا ميفرمودين و اين رو هم اضافه ميكردين كه افراد متعددي به دلايل نامعلوم هنوز پس از مدت 3 هفته آيدي آنها در سايت تاييد نشده از جمله خود بنده و اجازه ورود به فروم سايت رو ندارن...!!! و در نتيجه آموزش كاملا براي افراد خاصي به جلو ميرود.
    البته ايشان قول ادامه آموزش در سايت ديگري را نيز داده اند و اين جاي تشكر دارد.
    برقرار و پايدار باشيد
    با سلام :
    هم اکنون امکان استفاده از سایت ایشان برای همه امکان پذیر شده است
    البته فکر میکنم بحث و تبادل نظر خیلی هم مفید است اگر اینجا باشد که عزیزان با سطح دانش بالا حضور دارند چه بهتر .
    به امید خدا پس از پایان اموزشها و در صورت نیاز و شایستگی در خدمت هستم
    با تشکر
    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

کاربر فعال

میزان امتیاز
    711Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

احتمالا پست من با قوانین فروم مغایرت داره ... ولی قصدم فقط اصلاع رسانی هست
    مدیران محترم میتونند پستم رو حذف یا ویرایش کنند

سیستم ابوناچی توسط خودشون تدریس شد

ولی زیاد جلو نرفت نمیدونم چی شد...
    ظاهرا همون بلایی سرشون اومده که قبلا در فروم سرمایه سر خیلی از اساتید میومده...(یکی شروع به مخالفت با سیستم کرده...بقیه هم پشت سرش...)

پست های بالا رو خوندم دیدم جمله ای که با صحبت بنده مرتبط هست اینه

"در کل عرض کنم که من سعی میکنم نظر ندم تا آخر بحث یا حداقل تا جای که صحبت های اولیه و فرضیه رو بشنویم ، به دلیل با نظر دادن ممکنه بحث عقیم بمونه و جلو نره و معنقدم که پیشرفت در هر موضوعی با تفکر اتفاق میافته و تفکر هم جرقه اش از همین جاهاست در این موضوعات !"

کاش همه این تفکر رو داشتند
    بدرود
    ویرایش توسط PCM : 04-17-2012 در ساعت 09:37 PM
    هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
    باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
    .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    207Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام اگه سیستمی دارید که قابل ترید کردن هست همه رو خوشحال میکنید مطرح کنید. ممنون
    پیروز باشید.

میزان امتیاز
    3635Array = 66
    قدرت امتیازدهی
    66
    Array
    درورد بر همه دوستان گلم
    با تشکر از همه دوستان بابت نظرات خوبشون.
    در این مورد باید اضافه کنم بنده فقط در حال انتقال این علم هستم و خوشحال میشم بتونم با کمک شما دوستان این مبحث رو درست و سالم ببریم جلو.
    در مورد سایت هم باید عرض کنم، خیر هنوز نیز این فعال نمودن آیدی ها بصورت کامل انجام نشده.
    خوشبختانه تو این سایت از او جوهایی که فرمودین خبری نیست و همین باعث میشه بحث بصورت سالم و فعال جلو بره. امیدوارم.
    برقرار و پایدار باشید
    Think / Act / Enjoy

صفحه 1 از 26 12311 ... آخرینآخرین